>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

player bets by costilson

costilson 3,9K

costilson

Użytkownik
Siema!

Postanowiłem w końcu się zarejestrować i postaram się poprowadzić własny temat. Będę tutaj skupiał się na rynku zawodników w piłce nożnej oraz hokeju (NHL). Może pojawią się też inne ligi z hokeja ale to zobaczymy. Lubię pisać analizy, szukać statystyk itp. więc w wolnej chwili będę tutaj coś wrzucał i może prowadził jakieś statystyki.

Jeśli jest taka możliwość proszę nie komentować tutaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1196
costilson 3,9K

costilson

Użytkownik
⚽ Piłka Nożna, Liga Mistrzów 🇪🇺
🇩🇰 FC Kopenhaga - Manchester City 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
Single #001
➡ De Bruyne, Kevin 1+ asyst @2,40 (0,5j) ✅
Single #002
➡ De Bruyne, Kevin 2+ asyst @7,50 (0,25j) ❌
Bukmacher: ETOTO
💬 Dzisiejsze starcie Kopenhagi oraz Manchesteru City zapowiada się jednostronnie. Zdecydowanym faworytem są goście, którzy zapewne będą chcieli dzisiaj uzyskać komfortowy wynik tak by u siebie w meczu rewanżowym zagrać już na luzie. Kluczem tutaj będzie szybkie otwarcie licznika bramkowego. Wydaje mi się, że jak Manchester City zdobędzie szybko bramkę to będą wstanie tutaj strzelić ok. 3-4 goli. Najgorszym scenariuszem dla gości będzie niemoc strzelecka i długie oczekiwanie na pierwszego gola. Dużo ludzi zapewne pójdzie tutaj w bramkę Erlinga Haalanda jednak ja próbuję wykorzystać kreatywność Kevina de Bruyne. Od momentu powrotu po kontuzji De Bruyne zaliczył aż 5 asyst w 6 meczach. Pusty licznik asyst zanotował jedynie w starciu z Tottenhamem. Warto podkreślić, że Kevin De Bruyne po powrocie nie otrzymał jeszcze zbyt wielu minut i tylko raz w starciu z Brentfordem rozegrał cały mecz. Jego minuty po kontuzji prezentują się następująco:
🕛 34 min vs. Everton 🅰
🕛 90 min vs. Brentford 🅰
🕛 70 min vs. Burnley 🅰
🕛 26 min vs. Tottenham
🕛 22 min vs. Newcastle ⚽🅰
🕛 34 min vs. Huddersfield 🅰
Patrząc na czas Belga, który spędził na boisku to jego 5 asyst w tych spotkaniach jest imponujące i te liczby robią na mnie ogromne wrażenie. Wydaje mi się, że Belg powinien dziś zagrać od pierwszej minuty. Jeśli tak się stanie to spodziewam się 70-90 jego minut na boisku. Jest to sporo czasu. Mam nadzieję, że Guardiola nie ma w planach usadzenia go dzisiaj na ławce.
_______________________________________________________

Kevin De Bruyne 'oficjalnie wg. OPTA' skończył z jedną asystą... Niestety ciężko mi się jest zgodzić z tym werdyktem ponieważ oglądając powtórki ewidentnie widzę dwie asysty Belga... No ale cóż na niektóre rzeczy wpływu nie mamy... Może jeszcze zmienią ale póki co kurs @7,50 muszę rozliczyć na czerwono. 😔

📊 Kącik statystyczny: 📊
➡ Zagrane kupony: 2
✅ Wygrane kupony: 1
❌ Przegrane kupony: 1
📈 Najwyższy trafiony kurs: @2,40
💰 Zysk/Strata: +0,30j 🟢​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1499
costilson 3,9K

costilson

Użytkownik
⚽ Piłka Nożna, Liga Mistrzów 🇪🇺
🇮🇹 Lazio Rzym - Bayern Monachium 🇩🇪
Single #003
➡ Kane, Harry strzeli gola & 3+ strzały @2,28 (0,5j) ❌
Bukmacher: ETOTO (Mixbet)
💬 Dzisiejsze starcie pomiędzy Lazio, a Bayernem zapowiada się ciekawie. Faworytem oczywiście są goście, ale uważam, że drużyna z Włoch może tutaj trochę powalczyć i jakiegoś gola może strzelą. Swój dzisiejszy typ skierowałem w stronę zawodnika Bayernu Monachium. Chodzi tutaj oczywiście o Harrego Kane. Anglik w ostatnim przegranym ważnym meczu z Bayerem Leverkusen spisał się poniżej oczekiwań i rozegrał jedne z gorszych zawodów w tym sezonie. Zarówno Kane jak i cały Bayern pewnie są mega podrażnieni i będą chcieli tutaj udowodnić, że tamten mecz to zwykła wpadka.
Kane w tym sezonie strzelił już 24 gole w 21 meczach w Bundeslidze i 4 gole w 6 meczach w Lidze Mistrzów. Kurs na jego gola u różnych bukmacherów wahał się w okolicach @1,85-@1,95 dlatego musiałem go tutaj trochę podbić żeby wyszło podwojenie i wybór padł na strzały.
Uważam, że Kane się tutaj odnajdzie i koledzy z drużyny stworzą mu minimum 3 okazję do oddania strzału.
Jeśli chodzi o jego 5 ostatnich meczy to liczby wyglądały następująco:
👉🏼 1 strzał vs. Bayer Leverkusen
👉🏼 6 strzałów vs. Borussia M. Gladbach
👉🏼 3 strzały vs. Augsburg
👉🏼 2 strzały vs. Union Berlin
👉🏼 3 strzały vs. Werner Bremen
Liczby nie robią aż takiego wrażenia bo przecież tylko 3/5 razy linia była pokryta, ale jeśli rozszerzymy zasięg do dziesięciu ostatnich meczy to wtedy 7/10 razy Kane pokrywał linie i wygląda to już trochę lepiej. Wybrałem te strzały głównie dlatego, ponieważ wydaje mi się, że Kane po ostatnim fatalnym meczu ma dużo do udowodnienia i będzie robił wszystko by zdobyć tutaj gola i pomóc drużynie w uzyskaniu korzystnego rezultatu.
________________________________________________________

Ostatecznie Bayern zagrał padakę. Lazio wywiozło u siebie cenne zwycięstwo po golu Ciro Immobile z rzutu karnego. Harry Kane natomiast oddał 4 strzały na bramkę, ale nie udało się pokonać bramkarza rywali.

📊 Kącik statystyczny: 📊
➡ Zagrane kupony: 3
✅ Wygrane kupony: 1
❌ Przegrane kupony: 2
📈 Najwyższy trafiony kurs: @2,40
💰 Zysk/Strata: -0,20j 🔴
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +404
costilson 3,9K

costilson

Użytkownik
🏒 Hokej, NHL 🇺🇲🇨🇦
🇺🇲 Arizona Coyotes - Minnesota Wild 🇺🇲
Single #004
➡ Boldy, Matthew 4+ strzały celne &
Shmaltz, Nick 2+ strzały celne @3,15 (+20% BOOST) (0,5j) ✅

Bukmacher: ComeOn (BetBuilder)
💬 Nocne starcie Coyotes - Wild zapowiada się ciekawie. Moim zdaniem goście powinni wygrać to spotkanie ponieważ Coyotes są totalnie bez formy i ostatnio przegrywają swoje mecze. Swój typ na ten mecz stworzyłem w betbuilderze i wzmocniłem go 20% boosterem, który gdzieś tam się uchował na koncie i podbiłem trochę kurs (bez boostera kurs wychodzi @2,63). Do rzeczy... Matthew Boldy to zawodnik Wild i obecnie jest w gazie. W swoich ostatnich 5 meczach oddawał 5+ strzałów celnych w 4 z nich:
👉🏼 7 SOG vs. Golden Knights
👉🏼 5 SOG vs. Penguins
👉🏼 2 SOG vs. Blackhawks
👉🏼 6 SOG vs. Ducks
👉🏼 5 SOG vs. Predators
Łącznie w tych spotkaniach oddał aż 25 celnych strzałów co jest mega imponujące i to Boldy stanowi trzon tego składaka. Dodam jeszcze, że Coyotes w ostatnich 10 meczach pozwala przeciwnikom średnio na 33,8 strzałów celnych na mecz co jest dodatkowym atutem tego zakładu. Kupon uzupełniłem strzałami celnymi Nicka Shmaltza, który reprezentuje drugą drużynę czyli Coyotes. Nick pokrywał linie strzałów w 8/10 ostatnich spotkań, a jeśli chodzi o bezpośrednie starcia to linie pokrywał 5/5 razy uderzając w tych meczach średnio 3,8 razy na mecz co jest dobrym wynikiem. Mam nadzieję, że zawodnicy okażą się dobrym wyborem.
_______________________________________________________

Wszystko zgodnie z moimi przewidywaniami. Minnesota Wild odniosła zwycięstwo, drużyna oddała łącznie 43 strzałów celnych na bramkę rywali czyli grubo ponad podaną w analizie średnią. Jeśli zaś chodzi o nasz typ to Matthew Boldy idealnie 4 razy celnie uderzał na bramkę, a Nick Shmaltz oddał 3 celne strzały. No i fajnie. 💪🏻

📊 Kącik statystyczny: 📊
➡ Zagrane kupony: 4
✅ Wygrane kupony: 2
❌ Przegrane kupony: 2
📈 Najwyższy trafiony kurs: @3,15
💰 Zysk/Strata: +0,69j 🟢​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +402
costilson 3,9K

costilson

Użytkownik
🏒 Hokej, NHL 🇺🇲🇨🇦
🇺🇲 New Jersey Devils - Los Angeles Kings 🇺🇲
Single #005
➡ Hughes, Jack 4+ strzały celne &
Byfield, Quinton 2+ strzały celne @2,75 (+10% BOOST) (0,5j) ✅

Bukmacher: ComeOn (BetBuilder)
💬 Dzisiejszej nocy mamy dużą kolejkę w NHL więc emocji nie zabraknie. Na tapetę wziąłem dzisiaj starcie Devils - Kings. Mecz zapowiada się na wyrównany więc ciężko mi tutaj typować zwycięzcę tej rywalizacji... na szczęście nie muszę bo gramy strzały celne zawodników.
Tak jak wczoraj skorzystałem z BetBuildera i wzmocniłem swój zakład 10% boosterem (kurs bez boosta to @2,50).
Jack Hughes to czołowy napastnik gospodarzy. Przez jakiś czas zmagał się z kontuzją i długo pauzował, ale Jack wrócił i rozegrał już 4 mecze w których zdobył 2 gole i 1 asystę. Ale skupmy się na strzałach bo to nas najbardziej interesuje. W meczach po powrocie z kontuzji jego strzały celne prezentują się następująco:
👉🏼 4 SOG vs. Flames
👉🏼 7 SOG vs. Hurricanes
👉🏼 7 SOG vs. Kraken
👉🏼 6 SOG vs. Predators
Liczby wyglądają miodnie wiec próbuje to wykorzystać. We wszystkich domowych meczach w tym sezonie Hughes oddał 94 celne strzały na bramkę w 20 rozegranych meczach co daje nam średnią 4,7 SOG/mecz. Liczby się same bronią. Uzupełnieniem składaka są 2 celne strzały Byfielda z Kings, który obecnie ma serie 11 meczów z rzędu z minimum 2 celnymi strzałami. W 48 spotkaniach w których zagrał w tym sezonie oddał łącznie 96 strzałów celnych co daje nam idealnie 2 SOG/mecz. No dla mnie ten kupon na papierze jest potężny. A czy będzie zielony to się przekonamy.
_______________________________________________________

Zgodnie z oczekiwaniami. Hughes 6 SOG, a Byfield 4 SOG więc siadło nawet ze sporym zapasem. Fajnie, że NHL na początku oddaje.
PS. Zmieniłem trochę stawki, tzn teraz 1j = 100 PLN, łatwiej mi będzie liczyć. Kupony zazwyczaj gram za 50 PLN więc poprawiłem przy każdym poprzednim poście stawki i powinien być już porządek. 😁

📊 Kącik statystyczny: 📊
➡ Zagrane kupony: 5
✅ Wygrane kupony: 3
❌ Przegrane kupony: 2
📈 Najwyższy trafiony kurs: @3,15
💰 Zysk/Strata: +1,40j 🟢​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +402
costilson 3,9K

costilson

Użytkownik
🏒 Hokej, NHL 🇺🇲🇨🇦
🇺🇲 Arizona Coyotes - Carolina Hurricanes 🇺🇲
Single #006
➡ Aho, Sebastian 2+ strzały celne &
Svechnikov, Andrei 2+ strzały celne &
Necas, Martin 3+ strzały celne @2,47 (+10% BOOST) (0,5j) ❌

Bukmacher: ComeOn (BetBuilder)
💬Dzisiejszej nocy mamy tylko jedno starcie w najlepszej lidze hokejowej na świecie. O godzinie 3:00 naszego czasu zmierzą się ekipy Coyotes oraz Hurricanes. Ostatnio gdy graliśmy strzały w meczu Coyotes pisałem o tym, że gospodarze pozwalają średnio na 33,8 celnych strzałów swoim rywalom (dane z dziesięciu ostatnich spotkań Coyotes). W meczu z Wild pozwolili drużynie z Minnesoty oddać aż 43 strzały celne więc nie ma w tym nic dziwnego, że na tapetę wziąłem trio z Carolina Hurricanes. Warto też zwrócić uwagę, że w ostatnich pięciu bezpośrednich starciach goście uderzali na bramkę rywali średnio 41,4 razy na mecz:
👉🏼 31.10.2021 - 39 strzałów celnych
👉🏼 19.04.2022 - 51 strzałów celnych
👉🏼 24.11.2022 - 36 strzałów celnych
👉🏼 04.03.2023 - 42 strzały celne
👉🏼 28.01.2024 - 39 strzałów celnych
Liczby robią wrażenie więc liczę na to, że ofensywa będzie miała tutaj sporo okazji. Jeśli chodzi zaś o liczby zawodników to wyglądają one następująco:
👉🏼 Aho w tym sezonie uderza celnie średnio 2,90 razy na mecz i na ostatnie 5 meczów pokrywał linie 3 razy.
👉🏼 Svechnikov w tym sezonie uderza celnie średnio 2,35 razy na mecz i na ostatnie 5 meczów pokrywał linie 3 razy, ale trzeba zwrócić uwagę na to, że rozgrywa dopiero drugi mecz po kontuzji.
👉🏼 Necas w tym sezonie uderza celnie średnio 2,77 razy na mecz i na ostatnie 5 meczów pokrywał linie 4 razy.
Tutaj już nie wygląda to aż tak ciekawie, ale trzeba zwrócić uwagę na to, że głównym motywem zagranie tego kuponu jest właśnie liczba strzałów na które pozwala rywalom drużyna z Arizony. Oby szczęście dopisało. Kurs na ten zakład bez mojego boostera to @2,25 😁
_______________________________________________________

No niestety Hurricanes oddali w meczu tylko 30 celnych strzałów więc wszystkie statystyki przedmeczowe diabli wzięły. Jeśli chodzi stricte o zawodników to Aho oraz Svechnikov wywiązali się ze swoich zadań oddając idealnie po 2 celne strzały, zaś Necas zawiódł i na 4 próby tylko raz trafił celnie w bramkę. Trudno.

📊 Kącik statystyczny: 📊
➡ Zagrane kupony: 5
✅ Wygrane kupony: 3
❌ Przegrane kupony: 3
📈 Najwyższy trafiony kurs: @3,15
💰 Zysk/Strata: +0,90j 🟢
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom