>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

platinumplaybingo £10 free

Status
Zamknięty.
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
zlecilem wczoraj wyplate, dzis wszedlem na live chat pogadalem z jakims kolesiem, spradził moje konto i odpisal ze kasa powinna byc na koncie w ciagu 2-5 roboczych dni. nie chcial zadnych skanów, nic nie pisal o wpłacie. zobaczymy. status wyplaty zmienil sie na : work in progress
ponizej rozmowa z chatem.

Kanku : Hi my name is Ghislain from Support. What can I do for you?
M: hello
M: yesterday i requested a withdrwal
M: withdrawal
Kanku : Could i have your account number please?
M: ....................
Kanku : How much was withdrawal?
M: ...... pounds
M: should i do anything else to receive money into my moneybookers account?
Kanku : Please hold while i am reviewing your account
M: ok
Kanku : Thank you once again
Kanku : I have flushed your account, you can select moneybookers as your prefered method of payment
M: what should i do now if i wanna withdrawal money into my mb account?
Kanku : You need to go to &#39;&#39; bank &#39;&#39; click on withdraw and select moneybookers
M: i did this yesterday
M: transaction id : .......
Kanku : Then it is fine. it normally takes between 2 to 5 working days to have it in your account
M: ok thanks for help
Kanku : Is there anything else I can do for you?
M: between 2-5 workind days money will be into my mb account yes?
Kanku : Correct,
M: ok great thanks for help
M: have a nice day
Kanku : You welcome
M: bye

to mi przyszło na maila :

Hi ......,

We have finalized your recent withdrawal request on the following account:

BINGO - Platinum Play : ............

BINGO - Platinum Play does everything in our power to ensure that all our players are paid out according to their preferred method of payment.
Please be aware that although your withdrawal has been finalized, we can not guarantee that your withdrawal has been paid to your preferred method.
Please note that management does reserve the right to pay out any withdrawal via the payment method deemed to be the most viable. Due to circumstances out of our control,
your withdrawal may also be reversed back to the original deposit method, or gaming account, from where your withdrawal originated.
Click on the link below to access CashCheck, where you can view the payment method used and subsequent outcome of your requested withdrawal process.

jak cos to poinformuje czy kasa doszła.
kasa wrocila na konto platinum, wiec pewnie chca depozytu.
chca depozytu 20 funtów.
 
K 6

koziuch

Użytkownik
oczywiscie, ze chca, w gigglebingo tez chcieli, ale gdy juz zlozysz depozyt to po chwili mozesz wyplacic wszystko, zglaszasz, ze wyplaciles na mb czy tam gdzie indziej i gosciu przetworzy twoja wyplate w 5min i czekasz do 72h az kasa pojawi sie na koncie
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
oczywiscie, ze chca, w gigglebingo tez chcieli, ale gdy juz zlozysz depozyt to po chwili mozesz wyplacic wszystko, zglaszasz, ze wyplaciles na mb czy tam gdzie indziej i gosciu przetworzy twoja wyplate w 5min i czekasz do 72h az kasa pojawi sie na koncie
masz racje, chca depozyt 20 poundów,wg tego co pisali to mozna wyplacic depozyt + to co ma sie na koncie. spytałem ich dlaczego minimum depozyt 20 skoro na stronce jest ze 10 to mi odpisali ze jesli grales w kasynie to wtedy minimum 20 .
 
K 6

koziuch

Użytkownik
przez mb jest minimum 20, ja nie gralem tam w kasynie i tak musialem wplacic 20. Moze jakas inna droga wplaty jest minimum 10, moze przez konto bankowe.
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Gdzie tam jest Live Chat ? Jezeli w ogole jest? Bo wygralem 14 funtów, zlecilem wyplate ale pewnie zaraz kasa wroci na konto z powrotem tylko, ze wlasnie jeszcze nie wrocila. Hmm czyli jesli gralem tylko bingo to tez mam wplacac 20 funtow czy 10?
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
Gdzie tam jest Live Chat ? Jezeli w ogole jest? Bo wygralem 14 funtów, zlecilem wyplate ale pewnie zaraz kasa wroci na konto z powrotem tylko, ze wlasnie jeszcze nie wrocila. Hmm czyli jesli gralem tylko bingo to tez mam wplacac 20 funtow czy 10?
musisz zagadac na live chacie zeby ruszylo z wyplata inaczej lipa. ale tak czy siak i tak musisz depozyt zlozyc . jesli grales na bingo to wg tego co mi kolo napisal w rozmowie to jesli gralo sie na bingo to depozyt 10
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
musisz zagadac na live chacie zeby ruszylo z wyplata inaczej lipa. ale tak czy siak i tak musisz depozyt zlozyc . jesli grales na bingo to wg tego co mi kolo napisal w rozmowie to jesli gralo sie na bingo to depozyt 10
mozesz mi dac bezposredni link do live czatu? Bo nigdzie tego nie widze
edit: Jak klikam na live czat to przekierowuje mnie do mojego konta.
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Hello Kamil,
Thank you for contacting the support desk. I hope you are well
Kamil I have checked on this request for you and can confirm that there is a withdrawal pending for you an amount of 13.96 Pounds.
I have gone ahead and flushed this for you which means that this payment has now gone straight to our E-Cash company so that this payment starts being processed for you.
Thank you very much for playing at Platinum Play Bingo and please do not hesitate to contact us should you have any queries.
Sincerely
Ivan and the English team
Nic nie jest napisane, zebym wplacil depo ????
 
koolman 80

koolman

Użytkownik
jak ktos wplaci tam depo i mu wyplaca niech da znac, ugralem tam troche funtow ale nie wiem czy warto wplacac tam depo, czy nie wyjada z jakimis haczykami...
a tak btw minimalny depozyt z MB to 10 GBP wiec okolo 45 zl
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
żebyście sie na tych bingo nie przejechali, bo ja z tych dzisiejszych promocji wybrałem jedną, potem chciałem sie zarejestrowac na tamtych 2 innych to mi wywaliło , że login zajęty, spróbowałem sie zalogowac na dane z tego pierwszego binga i normalnie sie zalogowałem...zeby Wam kont nie poblokowali (tfu)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom