>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pin Up

baron1988 665

baron1988

Użytkownik
ja gram od kilku miesiecy. Od momentu gdy przywrocili mi eocpayz do wyplat co kilka/kilkanascie godzin wypuszczaja wyplaty po 5000 zł max jednorazowo(wczesniej wyplacalem metoda jeton wallet, advcash, na kartę itd). Troche mialem z nimi problemow ale moze juz sie sytuacja nie powtórzy.
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
mozesz napisac jaki miales problem
chcalem wyplacic 1100 e, problem z weryfikacja, konto wczesniej zweryfikowane, wyslalem selfi przy laptopie, pozniej chcieli rachunek
wszystko wyslane, na czacie pisza, ze nie moga pomoc, mam pisac maile, na maila wogole nie odpowiadaja
Nie mam pojecia jak to ugryzc bo juz mnie lekka kur.wica bierze
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
a jak u was z weryfikacjami bylo?
Konto zalozylem, zweryfikowalem, cos tam pogralem, zrobilem z 250 e - 1100
Dostalem potem voida za rzekoma ustawke (podobno maja takie praktyki) i limit konta
Zlecona wyplata i nagle dodatkowa weryfka
Selfi z laptopem i ich strona - zrobione
Potem rachunek - zrobione
Teraz chca potwierdzenie zawarcia umowy z siecia komorkowa , z numerem, ktory podalem przy weryfikacji
Nie mam zadnej umowy, nie mam pojecia jak to ugryzc
Robia wszystko by utrudnic weryfikacje, dodam, ze kazde z dokumentow weryfikuja jak dlugo sie tylko da...
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
a jak u was z weryfikacjami bylo?
Konto zalozylem, zweryfikowalem, cos tam pogralem, zrobilem z 250 e - 1100
Dostalem potem voida za rzekoma ustawke (podobno maja takie praktyki) i limit konta
Zlecona wyplata i nagle dodatkowa weryfka
Selfi z laptopem i ich strona - zrobione
Potem rachunek - zrobione
Teraz chca potwierdzenie zawarcia umowy z siecia komorkowa , z numerem, ktory podalem przy weryfikacji
Nie mam zadnej umowy, nie mam pojecia jak to ugryzc
Robia wszystko by utrudnic weryfikacje, dodam, ze kazde z dokumentow weryfikuja jak dlugo sie tylko da...
karta jest zarejestrowana na ciebie?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
musi byc zarejestrowana na kogos skoro dziala. wylaczali numery nierejestrowane w 2017.

edit; tylko nie wiem jak to sprawdzic na kogo jest zarejestrowana ;/ czy da sie nr przepisac czy cos. jak nie to wez sie zapytaj czy mozesz inny nr telefonu podac, bo do tego nie masz umowy... zgubiles czy cos a przynajmniej nie jestes w stanie znalezc.

edit2; napisz, ze w polsce nie ma obowiazku prawnego posiadania umowy do kazdego numeru tylko do glownego... i jak chca to mozesz inny numer podac...

edit3; hmmm w sumie oni chca tylko umowe na ten nr... a kazda umowa wyglada tak samo... wydrukuj sobie jakas umowe z ta siecia do ktorej jest przypisana karta, wypelnij tym nr swoimi danymi zloz podpisy, wydrukuj zrob zdjecie i im wyslij, bo niby jak sprawdza, ze cos jest nie tak xd mi w innej firmie zweryfikowali selfie z wydrukowanym wyciagiem z banku xd

edit4; ja powaznie pisze z ta umowa, bo kto to sprawdzi... i jak... co zadzwoni do playa i sie spyta czy ktos taki i taki jest wlascicielem numeru xd a dla uwiarygodnienia historii zeskanuj apka, moze sie nie zgodza i beda chcieli zdjecie zamiast skanu xd
 
Ostatnia edycja:
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
dzieki za info, wlasnie ogarnalem
Ale ogolnie ten buk to kpina i te weryfikacje, zdjecia selfi z laptopem, pozniej rachunki, jakies umowy z sieciami komorkowymi, ciekawe co dalej
Jesli ktos nie ma cierpliwosci do tego typu weryfikacji to odradzam zakladanie tam konta
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
mi sie weryfikacja skonczyla na poziomie selfie z otwartym chatem i dowodem przy twarzy. akurat pin-up ma z tych bukow z tym softem najszybsze wyplaty i przynajmniej w moim przypadku najwiecej pozwolili wygrac. a weryfikacja w kazdym buku taka sama czyli selfie z dowodem i otwartym chatem, nigdy wiecej nie chcieli. w sumie to nie wiem po co im umowa z siecia komorkowa, przeciez taka umowe jak pisalem mozna wydrukowac i podpisac samemu... chyba chcieli byc upierdliwi i wystawiaja cierpliwosc na probe.
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
zgadza sie, tylko o to chodzi
Ja jeszcze rozumiem jakby ich czlowiek grubo uwalil, ale z 250 e ugralem ponad 1000 e
Bez jaj, by za takie kwoty takei cyrki robic i narazac sie na antyreklame
 
Do góry Bottom