>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

PILNE! Praga Hotel Rezerwacja x2 24-27.04

princeas 11

princeas

Użytkownik
Witam, z przyczyn losowych nie mogę wyjechać na zaplanowany urlop do Pragi. Mam dwie rezerwację na 2os pokój ze śniadaniami + miejsca postojowe w Hotelu Albion 3* blisko Centrum Pragi.
Koszt jednej rezerwacji to 435 zł, chcę je odsprzedać za 400 zł/szt lub jeśli ktoś weźmie obie to za 350zł/szt (700zł obie).
Proszę o kontakt zainteresowane osoby w celu uzgodnienia przekazania tej rezerwacji (juz rozmawiałem z Hotelem, nie będzie problemu z przebookowaniem nazwiska). Niestety termin jest nie do ruszenia.
Liczne atrakcje Pragi od dawna przyciągają turystów z całego świata. Stolica Czech jest piękna o każdej porze roku. Warto się tutaj wybrać na spacery po licznych, malowniczych uliczkach.
Hotel jest położony w 5-tej dzielnicy Pragi, skąd można dostać się do centrum dzięki licznym połączeniom komunikacji miejskiej. Do odpoczynku gościom udostępniono komfortowe pokoje z nowoczesnym wyposażeniem.
Ponadto w hotelu znajduje się restauracja, w której podawane są codzienne śniadania. Można też skosztować tradycyjnego czeskiego piwa w hotelowym barze. Istnieje również możliwość skorzystania z usługi pralni.
Zaciszne położenie pomoże odpocząć w spokoju, a do centrum miasta wystarczy przejechać Wełtawę mostem Palackeho lub mostem Jirasków. Poza tym z pobliskiej wyspy o nazwie Cesarska Łąka można popłynąć w romantyczny rejs po Wełtawie.
Pogoda ma być bardzo ładna, więc może ktoś zdecyduje się na przedmajowy weekend? ???? Polecam!
Byłbym wdzięczny za podzielenie się tą wiadomością z Waszymi znajomymi
 
Do góry Bottom