>>> Odbierz prawdziwy ZAKŁAD BEZ RYZYKA! <<<<

Pierwsza w historii gala Polish Gaming Aces. Kto zostanie najlepszym bukmacherem?

al_capone 6,4K

al_capone

Gangster
Członek Załogi
Dołączył
10/2005
Posty
11654
Miasto
Chicago
Już 20 lutego z inicjatywy Interplay odbędzie się gala Polish Gaming Aces 2020, na której poznamy najlepsze firmy branżowe w Polsce. Statuetki zostaną przyznane za osiągnięcia z ubiegłego roku m.in. w takich kategoriach jak: firma roku, bukmacher roku, produkt roku, kampania marketingowa roku czy debiut roku. Wydarzenie odbędzie się w City Hall Production przy ulicy Tadeusza Borowskiego 2 w Warszawie.


W ubiegłym roku Interplay po raz pierwszy przyznał nagrody Polish Gaming Aces dla najlepszych firm na rynku biznesu rozrywkowego. Wówczas był to przełomowy moment dla całej branży, gdyż wcześniej na polskim rynku takiej inicjatywy nie było. W tym roku portal Interplay postanowił, że wraz z rozwojem całej branży, nagrodom Polish Gaming Aces będzie towarzyszyła uroczysta gala, na której zostaną przyznane prestiżowe nagrody m.in. dla najlepszego bukmachera, produktu czy kampanii marketingowej za rok 2019.
 

Klienci bardzo często zadają sobie pytania, który bukmacher czy firma jest najlepsza, kto ma najlepszy marketing, czy kto w danym roku wypuścił na rynek najlepszy produkt. Nagrody Polish Gaming Aces mają być rozwiązaniem wszelkich sporów. Laureaci poszczególnych kategorii zostaną wyłonieni przez niezależnych ekspertów złożonych z redakcji Interplay, którzy przez cały poprzedni rok mierzyli działania poszczególnych podmiotów na polskim rynku za pomocą mierzalnych parametrów. Najwięcej nominacji zdobył Totalizator Sportowy i STS. Obie firmy mają szansę na nagrodę aż w czterech kategoriach.

- Interplay to portal zajmujący się szeroko pojętą branżą rozrywkową. Zależy nam na tym, by opisywać rzeczywistość, która tu panuje. Wraz z rozwojem rynku hazardowego w Polsce, a także naszego portalu, postanowiliśmy wynieść Polish Gaming Aces na europejski poziom. W rozmowach branżowych często słyszałem, że brakuje nam miejsc w Polsce, gdzie całe środowisko może spotkać się w jednym miejscu. Do tej pory odbywało się to przy okazji zagranicznych targów w Londynie czy na Malcie. Naszym zamiarem jest wypełnienie tej luki. Mamy nadzieję, że Polish Gaming Aces dla wszystkich firm działających w branży rozrywkowej stanie się jednym z najważniejszych wydarzeń w roku - powiedział pomysłodawca nagród Polish Gaming Aces i redaktor naczelny Interplay.pl

Kapituła konkursowa Polish Gaming Aces złożona z redakcji portalu Interplay przyzna nagrody branżowe za rok 2019 w siedmiu kategoriach takich jak: Firma Roku, Bukmacher Roku, Debiut Roku, Prezes Roku, Kampania Marketingowa Roku, Dostawca Roku oraz Produkt Roku. Ponadto organizatorzy w ramach Polish Gaming Aces 2019 przewidzieli również nagrody specjalne, które zostaną ujawnione w trakcie uroczystej gali 20 lutego.

- Nagrody Polish Gaming Aces mają być wyróżnieniem i uznaniem dla firm, które dołożyły wszelkich starań w rozwój polskiego sektora hazardowego - skomentował Maciej Akimow

Nominacje w poszczególnych kategoriach:

Firma roku
 • STS
 • Totalizator Sportowy
 • IGT
 • Novomatic


Bukmacher roku

Debiut roku

Prezes roku
 • Mateusz Juroszek
 • Olgierd Cieślik
 • Adam Lamentowicz


Kampania marketingowa roku

Produkt roku
 • BETGAMES
 • Husaria
 • Totalcasino aplikacja


Dostawca roku
 • SBB
 • IGT
 • BETRADAR
------

A kto waszym zdaniem powinien otrzymać statuetki? Kto jest najlepszym bukmacherem 2019?
@kamilcia21 @kamillo91 @gy_gy_craveel @przemoevil @zibi16 @zolek8 @sumada90 @karciarz @jusario  @successful @tomek80 @michal1090 @john1683 @typerbukmacher @yaro8 @ghs @yar000 @benek_27 @doberman @intelowiec @qwerty16 @teddyboys @grisza1 @madangelo @madman01 @bo86bo @tarki_16 @waldi1979 @ranczo0123 @vidal @rogerfede93 @psotnick @psychosocial @qowalsky6 @majekx @wonderkido @stanley-63 @macko18 @tomcioomen666 @tommytsw @erni1 @[email protected] @vernix @verno @robson-united @robson1416 @edi8 @maer @maestro90 @dawczan @grzesio i inni
 
Camilla P. 16,9K

Camilla P.

Moderator
Członek Załogi
Dołączył
05/2019
Posty
1810
Miasto
Poznań
Dlaczego ja pierwsza na liście, kara czy wyróżnienie? ???? Już myślałam, że jestem nominowana do wariatki roku na rynku hazardowym i mam się pojawić na gali. Na szczęście jeszcze nie teraz.
A na serio? 
W kwestii bukmachera roku główną nagrodę przyznałabym FORBET.
Za całokształt. Działam tylko na wersji mobilnej i muszę przyznać, że żadna inna aplikacja nie działa tak płynnie jak w/w bukmachera. Ponadto prędkość działania, intuicyjność i przejrzystość strony bije wszystkie pozostałe firmy. Kursy również są na stabilnym poziomie, nie odbiegają in minus od innych. 
Według mnie w tej kwestii FORBET nie ma konkurencji. 
 
yar000 2K

yar000

Użytkownik
Dołączył
11/2011
Posty
4683
Miasto
Wielkie
cytat z dnia 13 lutego 2020 23:19 przez kamilcia21Dlaczego ja pierwsza na liście, kara czy wyróżnienie? ???? (...)

Taki przywilej właśnie jest grających ;)  kobiet.   

A co do oceny takiej ogólnej bez względu na  kategorie, bo również zostałem wywołany do odpowiedzi i skoro już miałbym oceniać polskie buki tak zwane legalne, to zgadzam się z miłą Przedmówczynią. F o r b e t  wg mnie najbardziej przypomina z polskich buków kulturowo cywilizowaną firmę bukmacherską. I pewnie tak wyglądał też w 2019 roku.
Nie wiem jednak czy jestem dość wiarygodny w tej ogólnikowej ocenie, bo jakby to napisać... Rzadko korzystam i z tej firmy.

Podczas konstruowania algorytmów bukmacherskich posiłkowałem się natomiast bardzo często danymi z T o t o l o t k a, a odbierałem stary layout jego strony w zakresie prezentacji danych statystycznych jako czytelny i przez to dla mnie pomocny.  Lubiłem kopiować też stamtąd zestawy spotkań. Z sentymentem wracałem też do Totolotka z uwagi na Toto-Ligę i Toto-Gola. Dziś tych zakładów nie ma w już T o t o l o t k u internetowym.

O kursach i podatkach polskich buków nie będę pisał, tylko dopowiem z rosyjska i w kontekście obowiązującego w Polsce rozwiązania prawnego: wsio rawno.

Rozgadałem się, więc reasumując i na potrzeby tej dyskusji: F o r b e t.
 
kamillo91 2,3K

kamillo91

Użytkownik
Dołączył
02/2016
Posty
461
Miasto
z internetu
Witam serdecznie. Osobiście na forbecie, o którym moi poprzednicy napisali - ja nie mogę powiedzieć za wiele, ponieważ grałem na nim sporadycznie. Dane przedstawiane w sposób czytelny, strona działa szybko - a to największe atuty gracza (głównie Live). W przeciwieństwie do STS, które według mnie zaliczyło wtopę wprowadzając najnowszy interfejs, w forbet wszystko da się szybko znaleźć i zapamiętać ścieżkę poruszania po www przy kolejnej grze. Osoba odpowiedzialna za UX w forbecie wykonała dobrą pracę. W STS niestety ten temat jak już wspomniałem to prawie że dramat - bynajmniej dla mnie. Mnóstwo klikania na mobile by dotrzeć do interesującego wydarzenia, lub po prostu.. do swoich kuponów. Strona ładuje się za długo. Wczytywanie rynków pre powinno być szybsze i bardziej intuicyjne. Dużo można by pisać na temat UX-owych wpadek STS-u. Nie mniej jednak, dzięki szybkości wypłat i wielokrotnie złapanych wyższych kursach niż np. w Fortunie gdzie również gram, stawiam sobie STS jako najlepszego bukmachera do gry w Polsce. Do tego dochodzi wypłacalność i dobrze działający support. Na minusy o których pisałem można przymknąć oko dzięki typ kilku atutom, a wierzę że i tak za jakiś czas programiści ułatwią i poprawią to, co mogłoby działać lepiej.
Pod względem czytelności i funkcjonalności (UX) najlepsza jest Fortuna. Zdarzenia dobiera mi się tam najlepiej, tak wygodnie jak nigdzie indziej od czasu zablokowania bet365 który był mistrzostwem dobrze wykonanego interfejsu. Zarówno na telefonie jak i komputerze można szybko wybrać sport, ligę, filtrować interesujące nas typy - bez szukania tego wzrokiem i klikania (tak jak jest w przypadku sts). Niestety w przypadku fortuny mamy do czynienia z ogromną ilością błędów podczas zarówno dobierania zakładów pre jak i live. Strona bardzo często się przycina, bywają momenty że zdarzenia znikają (wszystkie naraz) lub strona jest tymczasowo niedostępna w czasie gdy odbywają się najciekawsze spotkania. Gdyby nie to, fortuna byłaby nominowana przeze mnie do zwycięśtwa "najlepszy bukmacher roku". 

Podsumowując
STS najlepszym bukmacherem roku 2019