>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Piłkarskie Oskary PZP

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
W tobecie pojawiła się oferta na Piłkarskie Oskary PZP, jak ktoś ma czas to może wkleić ładnego screena, póki co: Tobet --&gt; Zakłady --&gt; Piłka Nożna --&gt; Piłkarskie Oskary PZP
Jedyne co mi się rzuciło w oczy to Grosicki w 11stce ekstraklasy kurs: 4,5
Waszym zdaniem ma szanse i warto to grac? Jak nie to którzy z napastników mają większe szanse by się tam znaleźć?
Małecki młody piłkarz kurs: 1,55 to jakieś jaja

btw kto głosuje , ludzie czy jacyś eksperci, wie ktoś?
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Spory kurs tez na Mile, który w 2 części sezonu pociągnął cały Śląsk...I grał naprawdę fajnie. Sporo podań otwierających drogę do bramki, sporo celnych wrzutek, które kończyły się bramkami i w końcu sporo asyst. Czarny koń Śląska ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jedyne co mi się rzuciło w oczy to Grosicki w 11stce ekstraklasy kurs: 4,5 Waszym zdaniem ma szanse i warto to grac? Jak nie to którzy z napastników mają większe szanse by się tam znaleźć?
Ostatnio czytałem na onecie, że najlepszą drużyną 2010 roku został Lech Poznań. Druga była Jagelonia. Brane były pod uwagę punkty zdobyte w 2010 roku.
Myślę, że trzon 11-stki ekstraklasy 2010 to gracze Lecha. Obrona Arboleda 1.20, prawa strona Peszko 1.15, środek zaryzykuje Stilic 1.65, a atak Lewandowski 1.35 i Frankowski 1.25. W obronie widziałbym też Sadloka 1.75. To takie wstępne rozpoznanie.
Myślę także, że Robert Lewandowski jakąś statuetkę otrzyma. Najlepszy piłkarz Polski? Chyba jednak Błaszczykowski 1.85. Najlepszy zawodnik ekstraklasy? 2.70 warto grania, ale Frankowski rozegrał więcej spotkań. Jak sadzicie?
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Tutaj Tedzik fajny typ dał na Grosickiego.

Jeśli dobrze rozumiem to chodzi kto będzie w 11 rundy, tak ?

Jak dla mnie jak najbardziej znajdzie się Grosicki i mimo, że nie uważam, że jest wybitnym piłkarzem to balon napompowany przez media jaki to Grosicki jest groźny zadziała i będzie w 11 bo nie sądzę aby wskoczyli do tego towarzystwa m.in Bruno, Sadlok, Kriwiec czy Stilic [ choć z tymi dwoma może być, że z autoamtu dostaną miejsce bo to jest Lech ], ale szanse ma duże i grzech nie zagrać.

Ciekawie wygląda też odkrycie w I lidze, ja zagrałbym na Nwaogu bo dużo się o nim mówi, a moim zdaniem jest lepszy i bardziej zwraca zainteresowanie większej polskiej piłki aniżeli Kosecki czy Cieśliński.Kurs też fajny.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Tutaj Tedzik fajny typ dał na Grosickiego.
Jeśli dobrze rozumiem to chodzi kto będzie w 11 rundy, tak ?
Jak dla mnie jak najbardziej znajdzie się Grosicki i mimo, że nie uważam, że jest wybitnym piłkarzem to balon napompowany przez media jaki to Grosicki jest groźny zadziała i będzie w 11 bo nie sądzę aby wskoczyli do tego towarzystwa m.in Bruno, Sadlok, Kriwiec czy Stilic [ choć z tymi dwoma może być, że z autoamtu dostaną miejsce bo to jest Lech ], ale szanse ma duże i grzech nie zagrać.
Ciekawie wygląda też odkrycie w I lidze, ja zagrałbym na Nwaogu bo dużo się o nim mówi, a moim zdaniem jest lepszy i bardziej zwraca zainteresowanie większej polskiej piłki aniżeli Kosecki czy Cieśliński.Kurs też fajny.
Wez pod uwage ze on bedzie konkurowal o miejsce w ataku wiec z Lewandowskim, Frankowskim, Niedzielanem i Robakiem. Franek, Wtorek i Lewy sa imo przed nim. Czterema napastnikami to nawet Smuda by nie zagral ;-)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Zależy też jakie będzie ustawienie. Znając ludzi z canal+ może to być 4-3-3. Rok temu nie oglądałem Oskarów, więc nie wiem jak było. W przypadku 4-2-2 to raczej Franek i &quot;Lewy&quot; w napadzie?
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Wez pod uwage ze on bedzie konkurowal o miejsce w ataku wiec z Lewandowskim, Frankowskim, Niedzielanem i Robakiem. Franek, Wtorek i Lewy sa imo przed nim. Czterema napastnikami to nawet Smuda by nie zagral ;-)

Tylko czy on konkretnie musi pykać w ataku ? Może znalazłaby się pozycja w w drugiej linii choć wiem, że z Peszko nie wygra.Z Robakiem owszem, ma duże szansę, co do Lewego to on zagrał tylko pół roku w polskiej lidze także nie wiem czy aż tak ta jedenastka mu się należy.Co do Franka to raczej pewniak, Niedzielan też sądzę, że tak.

Generalnie to masz rację, że szansę ma mniejsze aniżeli wyżej wymienieni, ale czemu nie zaryzykować po takim kursie ;&gt; ?
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Zależy też jakie będzie ustawienie. Znając ludzi z canal+ może to być 4-3-3. Rok temu nie oglądałem Oskarów, więc nie wiem jak było. W przypadku 4-2-2 to raczej Franek i &quot;Lewy&quot; w napadzie?
Lewy pewnie tak ale z Frankiem Niedzielan moze spokojnie konkurowac IMO.
@Qozi
zapytalem wujka i cos takiego znalazlem (od razu mowie ze nie wiem czy chodzi o ten sam plebiscyt ale po nominacjach wyglada ze tak)
http://www.pzp.info.pl/news.php?readmore=448
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Moim zdaniem Lewandowski nie będzie brany pod uwagę brany przy &#39;11&#39; rundy w OE
najgrozniejsi beda Franek, Niedzielan i Robak, dziwię się ze Rudnevsa nie ma
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Największe Odkrycie 1 Ligi 2010
Charles Uchenna Nwaogu Flota @@ 2,40
Jestem w szoku jaki kursy wystawili w tym wypadku, Ten czarnoskóry napastnik przecięż zaliczył najlepszą rundę z możliwych lider tabeli strzelców 13 trafień. Już oferty z ekstraklasy. Flota tylko w głównej mierze dzięki temu zawodnikowi grała jak grała bo przypuszczam że opuści klub w styczniu.
 
chajtgr 54

chajtgr

Użytkownik
Ostatnio jak Canal Plus robil jedenastke rundy to i archaiczne 3-4-3 zastosowal wiec ustawienie takiej jedenastki moze byc dowolne...
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Wg mnie w 11 z fajniejszych kursów będą :
Sandomierski 1.6 - niby perspektywiczny, faworyt, jeśli chodzi o Odkrycie, rywala jakoś dla niego nie widzę, więc tym bardziej się załapie do 11
Wojtkowiak 1.55 - brak rywala po swojej stronie, mistrzostwo na koncie
Mierzejewski 1.4 - trzeba przyznać, że stanowi o sile Polonii, a i w kadrze Franz go próbuje promować...
Peszko czy też Franek to chyba oczywiste.
Mlody W Ekstraklasie to niestety chyba jednak Małecki, bo Borysiuk słaba wiosna,więc brak rywala dla Małego
Młody w 1.lidze bez wątpienia Kosecki.
warto pamiętać o tym,że głosują sami piłkarze,jeśli mnie pamięć nie myli
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Zdaję się, że na gali rozdania Oscarów Canal+, jednak kiedy to nie wiem, szukałem w necie, ale nie znalazłem. Rok temu gala była w Grudniu, teraz nawet nie ma żadnej zapowiedzi. Może ktoś pamięta jaka była data przy zakładach, to by wiele wyjaśniło.
 
sircoen 0

sircoen

Użytkownik
dzięki fabik za odpowiedź, sprawdzałem na kuponie datę zdarzenia 18.12.2010 godz. 20 i to własnie zaintrygowało mnie do zadania tego pytania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom