>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Piłka Wodna

verti 3,4K

verti

Forum VIP
VS
Czarnogóra v Chorwacja
Typ: Chorwacja
Kurs: 1.80
Najlepsza drużyna Europy - Czarnogóra kontra mistrzowie świata czyli Chorwaci (przedwczoraj podobny mecz mieliśmy w piłce ręcznej mistrzowie starego kontynentu vs najlepsza drużyna na całym globie ;) Faworytem wydają się jednak być mistrzowie świata, którzy w piłce wodnej są jedną z największych potęg. Turniej Olimpijski rozpoczęli bardzo dobrze od 3 kolejnych zwycięstw z Niemcami, Włochami i bardzo mocnymi Serbami, powstrzymała ich dopiero ekipa Stanów Zjednoczonych, Chorwaci zajęli pierwsze miejsce w grupie z bilansem 4 zwycięstw i 1 porażki i bilansem bramkowym 56:31. Dla zespołu mistrzów Europy są to pierwsze igrzyska olimpijskie, do tego Czarnogórcom ewidentnie nie idzie, zaledwie 2 zwycięstwa z bardzo słabymi drużynami Grecji i Kanady, na pewno nie mogą napawać optymizmem, przed ćwierćfinałowym spotkaniem z aktualnymi mistrzami Świata. Czarnogórzanie nie najlepiej wspominają spotkania z Chorwacją, to w końcu Chorwaci najwyżej w historii pokonali reprezentację Czarnogóry, dzisiaj myślę, że będzie podobnie. Za Chorwatami przemawia, lepsza dyspozycja, doświadczenie.​
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Jardan Spilt - Mladost (-7.0) 2 @ 1.952 ✅

Między tymi drużynami istnieje ogromna różnica ... żeby to zoobrazować podam tabelę, która bardzo dużo mówi :

After 8 rounds:
1 JADRAN HN 15
2 MLADOST 14
3 JUG CO 12
4 PRIMORAC 12
5 BUDV. RIV. 9
6 MORNAR BS 8
7 ŠIBENIK NCP 7
8 PRIMORJE EB 7
9 JADRAN ST 6
10 MEDVEŠČAK 3
11 KOPER 3
12 POŠK 0
8 punktów różnicy to spora przepaść, jednak do czego zmierzam. W drużynie ze Spiltu wystapi dzisiaj w bramce 16-letni zawodnik Marco Cavura, który obecność w składzie na dzisiejsze spotkanie zawdzięcza kontuzji kolegi z drużyny oraz ... OJCU , który jest byłym zawodnikiem waterpolo oraz aktywnym działaaczem i &quot;Załatwił&quot; synalkowi grę w pierwszym składzie, cóż z tego, że umiejętnościami odbiega od kolegów z drużyny, więc dzisiaj liczę na spore lanie ze strony Mladostu, który jest zdecydowanie lepsza druzyna od Jardanu o czym świadczy chociażby pozycja w tabeli, w dodatku brak podstawowego bramkarza to powazne osłabienie ...
 
Baqu 614,1K

Baqu

Forum VIP
dzisiaj zaczynają się MŚ w Waterpolo

ja pograłem na początek Chinki +1.5 @1.85 ⛔⛔⛔ :zoltakartka:

w sb na same chinki jest kurs @2.7 co przy okolo @2.4 w pinku robi się lekkim value, sam jednak zdecydowałem się na &quot;pewniejsze&quot; i spokojniejsze zagranie. chinki dobrze się prezentowały na ostatniej olimpiadzie, mam nadzieje, ze podtrzymają formę.
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
2009-07-22 10:50, FINA World Championships - Men, Świat
Czarnogóra - Chorwacja
Typ: Over 16.5
Kurs: 1.85
Bwin

Dzisiaj odbywają się mecze 2 kolejki fazy grupowej w Mistrzostwach Świata Na Pływalni w Rymie. Ja wybrałem mniej znaną konkurencję bo Piłka Wodna i jak pisałem 2 kolejka fazy grupowej u Mężczyzn. O 10.50 zaplanowany jest mecz dwóch ekip które w tej grupie są głównymi faworytami do awansu. Są to dwie stosunkowo równe ekipy i wydaje się po 1 kolejce że obie awansują dalej. Chorwacja w pierwszym meczu wygrała 11-2 z Brazylią z kolei Chorwacja aż 14-4 z Chinami. A więc jak widać obie ekipy dużo strzelają. Ten mecz będzie meczem o 1 miejsce dlatego może być bardzo ciekawie. Zarówno Czarnogóra jak i Chorwacja są mocnymi ekipami w Piłce Wodnej i startują często w turniejach. Na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie Chorwacja zajęła 5 miejsce z kolei Czarnogóra była o krok od medalu ale ostatecznie 4 miejsce. Wyniki Chorwatów w turnieju Olimpijskim to : 11-7 z Włochami, 8-11 z Serbami, 13-6 z Niemcami, 5-7 z USA, 14-6 z Chinami, 9-11 z Hiszpanią i w ćwierćfinale grali z Czarnogórą wtedy Czarnogóra wygrała 7-6. Jednak wtedy stawka była bardzo wysoka i dlatego obie ekipy koncentrowały się mocno na obronie a ten mecz jest meczem tylko o 1 miejsce bo awans to mają za pewno obie. Ale jak widać Chorwacja strzela sporo bramek. Czarnogóra na IO : 10-10 z Węgrami, 12-0 z Canadą, 10-6 z Grecją, 6-12 z Hiszpanią, 5-5 z Australią - to są mecze grupowe w których strzelili sporo goli. Do tego 9-11 z Węgrami i 4-6 z Serbami. Dzisiaj myślę że obie zagrają na większym luzie i jak to często bywa w fazie grupowej zobaczymy sporo goli.​
 
simons 646

simons

Forum VIP
RPA - Kanada 2 (z handi do -3.5)✅ 1-12

Spotkanie, miedzy 2 nie najlepszymi druzynami. Kanada ewidentnie lepiej sobie radzi w tym sporcie - kwalifikacja na olimpiady w Pekinie, czy tez prownujac obie druzyny w meczu z Niemcami, widac roznice: RPA 1-8 , Kanada 4-5. Wiec wydaje mi sie ze Kanada powinna pocisnac RPA, jakos 1 gol przewage na kazda kwarte ni wyglada zle ... jak ktos ma w ofercie, mozna sprobowac ????
EDIT:
Takze handi do wyboru do koloru byl ????
Nie wiem czy o tym pisalem ale oplaca sie dawac handi przeciwko Kazachstanowi, nie maja zadnego gracza pro. Z tego co zrozumialem to p oprostu tam jest tylko &quot;wysoki&quot; poziom tego sportu w szkolach, ale nikt profesjonalnie nie gra, takze jak juz nie jedna druzyna pokazala... do &quot;ubicia&quot; są ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
Kanada - Niemcy under 18.5 @ 1.85 5/10⛔
Niemki dotychczas niezle sobie radziły w ataku, strzelając sporo bramek, lecz dzisiaj myśle przy defensywie Kanady, która max straciła 6 bramek i to, powinny sie zatrzymać przy tych 6-7.
Licze wiec na wynik maxymalny 7-11 , ktory wydaje mi sie i tak troszke przesadzony ????
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Czarnogóra - Hiszpania
Typ: Hiszpania +2.5 gola
Kurs: 1.85
Buk: Bet365

Dzisiaj o godzinie 20.40 na basenie w Zagrzebiu dojdzie do ostatniego meczu w 3 kolejce Mistrzostw Europy w Piłce wodnej Mężczyzn. Reprezentacja Czarnogóry będący aktualnym mistrzem Europy z Malagi podejmować będzie Hiszpanów. Czarnogóra przed dwoma laty właśnie w Hiszpani wygrała mistrzostwa w których wygrali 6 z 7 meczy jedyną porażkę ponieśli w fazie grupowej z Chorwacją 6-7. Jednak wtedy tylko w jednym meczu pokryli dzisiejszy handicap bo ich wyniki to 8-7 z Hiszpanią, 11-10 z Grecją, 10-9 z Grecją, 14-3 z Słowacją ( Słowacja to była najsłabsza ekipa tamtych mistrzostw ), Chorwacje 9-7 i w finale po dogrywce z Węgrami 6-5. Jak widać te zwycięstwa to były na styku bo tylko w jednym meczu było dość wysoko. Jeśli chodzi o turniej w Zagrzebiu to w 1 meczu wygrali trochę niespodziewanie Chorwację 11-9 a przegrywali już 0-3 ale odrobili stratę ale to zwycięstwo również nie wysokie. W drugim meczu przegrali z Włochami 11-10. Podsumowując ekipę Czarnogóry może i nalezy do faworytów tej imprezy jednak jej zwycięstwa to nie są wysokie wyniki i zdecydowana przewaga. Hiszpanie z kolei dwa lata temu przegrali trzy mecze w grupie z Chorwacją 7-11 i Węgrami 7-8 no i Czarnogórą jednym golem, po za tym wygrywali z Słowacją 12-4, Rumunią 9-7 i Macedonią 15-5. Porażka tylko z Chorwacją nie pokryła by dzisiejszego handicapu. Tutaj także grają bardzo pechowo przegrana taką samą ilością bramek z Włochami co Czarnogóry bo 6-7 i z Rumunią 11-10. Uważam że nie ma opcji by Czarnogóra wygrała dziś wysoko a wynik może być nawet w granicach remisu, bo Czarnogóra wygrywa ale nie gromiąc rywali.
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Grecja - Niemcy
Typ: Niemcy + 1.5 gola
Kurs: 1.72
Buk: Bet365

Dzisiaj o godzinie 16.30 na basenie w Zagrzebiu dojdzie do meczu czwartej kolejki fazy grupwej Mistrzostw Europy w Piłce Wodnej. W bardzo ważnym meczu spotkają się ekipy Niemiec i Grecji. Dwa lata temu w Mistrzostwach Europy które odbywały się w Maladze ( Hiszpania ) zdecydowanie lepiej wypadli nasi sąsiedzi którzy zajęli niezłe 6 miejsce z kolei Grecy byli sensacyjnie daleko bo aż 11, czyli przedostatni. Na tamtych Mistrzostwach ekipa Grecji grała bardzo w kratkę ponieważ wygrał pierwszy mecz z Słowacją ( najsłabsza ekipa ME 2008 ) 13-2 z kolei w drugim meczu ulegli bardzo nisko mocnej Czarnogórze 11-10. Później było gorzej bo przegrali 3-8 z Węgrami, 7-9 z słabymi Hiszpanami, 4-9 z Rosją i remis z Chorwacją 10-10. Na tych ME również grają przeciętnie bo pierwszy mecz przegrali bardzo wysoko 5-13 z Serbami, później 10-5 wygrali z Macedonią i w ostatnim meczu sensacyjnie zremisowali z Węgrami 6-6 ale to chyba zasługa Madarów bo przecież 6 goli to bardzo mało jak na nich. Podsumowując mają przebłyski jednak w meczach z mocnymi rywalami, jeśli grają z średniakami sa to porażki jak np. z Hiszpanią a zwycięstwa minimalne jak z Rosją 1 golem. Jeśli chodzi o Niemców to zajeli jak już pisałem niezłe 6 miejsce a ich wyniki przed dwoma laty to 5-17 z Serbią, 13-4 z Rosją, 6-12 z Włochami, 8-4 z Rumunią, 7-5 z Macedonią, 8-14 z Węgrami i 7-9 z Włochami. Jeśli chodzi o mecze tutaj to dotychczas 8-10 z Węgrami, 7-6 z Rosją i 8-7 z Macedonią. Niemcy z kolei przegrywają wysoko z najlepszymi ale zazwyczaj wygrywają z drużynami o poziomie Grecji np z Rosją. Podsumowując mecz bardzo ważny dla obu ekip mnie nie przekonuje to że Grecy w tym turnieju grają troszkę lepiej od Niemców bo Oni nie umieją grać kiedy są faworytami a dzisiaj tak jest.
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Chorwacja - Grecja
Typ: Over 26.5 gola
Kurs: 1.90
Buk: Bet365

Ostatni mecz fazy grupowej w Mistrzostwach Europy Kobiet w piłce wodnej dla drużyn Chorwacji i Grecji. Zdecydowanym faworytem tego meczu są Greczynki które dwa lata temu w Maladze zajęli 6 miejsce wygrywając po dordze tylko 1 mecz wysoko z Francją 15-2 i remisując z Węgierkami 7-7, ponad to przegrały z Włoszkami minimalnie 10-9 i Rosją 7-9 oraz o 5 miejsce z Holenderkami 10-11. Trzeba przyznać że strzelają sporo goli a dzisiejszy rywal to najsłabsza ekipa tych mistrzostw. Chorwatki grają fatalnie straciły w dwóch meczach 50 goli a strzeliły tylko 6. Ich wyniki to 3-28 z Rosjankami i 3-22 z Włoszkami. Linia dzisiaj na over bardzo wysoka ale ja myślę że Greczynki strzelą powyżej 25 goli i one mogą mi zapewnić trafność. Hellady pokonały 7-5 z Włoszkami i 7-7 z Rosjankami co oznacza że muszą wygrać ten mecz wyżej niż Rosjanki dlatego myślę że rozbite w tym turnieju Chorwatki nic nie pokażą a że w Piłce wodnej bramki padają często to One też coś trafią. Stawiam powyżej 26.5 gola.
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Mistrzostwa Europy 2010 - Włochy vs Węgry
Typ: Węgry -1.5 gola
Kurs: 2.15
Buk: Bet365
Dzisiaj o godzinie 20.45 na basenie w Zagrzebiu dojdzie do drugiego półfinału Mistrzostw Europy mężczyzn w piłce wodnej. Reprezentacja Węgier zagra z Włochami. W pierwszym półfinale wygrali Chorwaci po zaciętym meczu z Serbami 10-9. W tym meczu uważam ze nie będzie tak na styku i Węgry wygrają dość pewnie. Włochy dwa lata temu w Maladze zajęli 5 miejsce a po drodze mieli następujące wyniki 12-6 z Rosją, 12-7 z Rumunią, 12-6 z Niemcami, 11-5 z Macedonią, 8-11 z Serbią, 7-8 z Chorwacją i 9-7 z Niemcami. Mimo że przegrali mało to nie wywalczyli medalu. Tutaj Włosi wygrali najpierw 7-6 Hiszpanią, 11-10 z Czarnogóra, 9-4 z Turcją, 10-7 z Rumunią, 5-8 z Chorwacją i 6-2 z Niemcami. Trzeba przyznać że to dobre wyniki jednak rywale nie byli tak mocni jak Węgrzy a z Chorwacją przegrali 3 bramkami. Z kolei Węgrzy dwa lata temu zajęli 3 miejsce a w meczu o brąz wygrali 15-14 z Chorwacją. W tamtym turnieju wygrywali bardzo wysoko jak np. 19-3 z Słowacją, 8-3 z Grecją jednak przegrali w półfinale po dogrywce z Serbami. Tutaj wygrali 4 mecze i jeden remis. Myślę że Węgrzy wygrają 12-7 lub 12-8.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Odkurzam temat ponieważ rzucił mi się w oczy ciekawy bet, nie twierdzę iż jest to &quot;peffka galante&quot; ale na pewno przy takim hendi jakie wystawiły buki warto rozważyć granie.
Dokładnie chodzi mi o spotkanie, które odbędzie się na Uniwersjadzie pomiędzy Wegrami a Kanadą. Buczki serwują hendi na poziomie -/+ 17 oczywiście wiadomo że Węgrzy w popularne waterpolo od zawsze grali bardzo dobrze, oczywiście mowa tu o reprezentacjach seniorskich, ale jak widać młode studenciaki z Węgier również potrafią skutecznie i efektownie pogrywać w piłkę wodną. Dotychczasowe wyniki na tym turnieju to 20:3 z Gruzją, 8:9 z Rosją oraz 16:9 z Australią, no i tak sobie myślę że skoro totalnym outsiderem wydaje się być Gruzja, która przegrała z Kanadą, co prawda jedną bramką ale mimo wszystko, to Kanadyjczycy gorzej od Gruzinów w konfrontacji z Węgrami nie wypadną, oczywiście mogę się mylić bo dla przykładu Rosja zbiła Klonowe Liście 23:4, ale mimo wszystko myślę że Węgrzy są pewni swojego i może nie będą się eksploatować aż tak mocno, dlatego że jutro czeka ich pojedynek z Japonią, która aktualnie ma tyle samo punktów, a dziś gra z Gruzją więc kolejne dwa oczka na pewno zostaną dopisane, stąd też wszystko wskazuje na to że będzie to pojedynek o 2 miejsce w grupie.
Kanada (+17) / 1.90 Maratahonbet [2/10] ✅ 3:14

Z tego co widziałem, wczoraj w nocy hendi było chyba ustawione na linii 17,5 a więc delikatny spadek już jest ;)
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Uniwersjada
Rosja W vs Włochy W

Rosjanki nie mają sobie równych w tej grupie i wydaje mi się że cały turniej będzie dla nich łatwy i przyjemny, dotychczasowe wyniki to 25:4 z Kanadą a także 25:5 z Japonią czyli jak widać totalna przepaść. Dziś rywalkami Włoszki, które również nie zachwycają swoją grą i widać to gołym okiem że ten mecz będzie spod znaku poprzednich, Włoszki przegrały z Kanadyjkami 10:11 i wygrały z Japonkami 14:6. Marathonbet wystawia hendi na poziomie -11 i w tym przypadku uważam to za bardzo dobry kąsek do pobrania. Tak czy siak wszystkie drużyny wychodzą do dalszej fazy więc będzie to bez presji. Rosjanki są mocne i udowadniają to w każdym meczu, można też będzie na live łapać team total ;)
Rosja (-11) / 1.91 Marathonbet ⛔
Od momentu gdy to pograłem hendi skoczyło z 10,5 na 11 ale to też nie powinien być problem, spodziewam się różnicy około 15-16 bramek ;)
W męskich grach do rozważenia Rosja (-6) przeciwko Australii, Rosjanie podobnie jak koleżanki, zwyciężają mecz po meczu, aczkolwiek tutaj już rywale bardziej wymagający, jednak reprezentacji Australii nie zaliczyłbym do ekip, które postawią niewiarygodny opór.
Rosja (-6) / 1.91 Marathonbet ⛔
Chyba obie ekipy lekko lekceważąco podeszły, bo dla przykładu Rosjanie przegrywali już 3:6 a wygrali 12:7 :roll: także mecze potraktowane na wielkim luzie ;)
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Uniwersjada (Półfinały)
Węgry - Włochy

Aktualnie na Węgrów 1.46 :!: W mojej ocenie to piękny kurs, który wręcz trzeba zagrać. Węgrzy cały turniej prezentują się bardzo solidnie i właściwie oprócz porażki z Rosjanami w fazie grupowej, w żadnym innym spotkaniu nie mieli większych problemów z ograniem rywali. Nawet takie spotkanie ćwierćfinałowe pokazuje wiele, ponieważ Węgrzy rozegrali jedną kwartę mocniej, aby odskoczyć ekipie USA i potem już spokojnie do końca kontrolowali wynik. Jeśli chodzi o Włochów to mam trochę mieszane uczucia ponieważ nie jest to drużyna, która by zachwycała, oczywiście zwracam honor bo ograli Serbów w pierwszym meczu fazy grupowej, ale teraz ich spotkania są można powiedzieć wyszarpane, w międzyczasie w grupie porażka z Czarnogórą. Z tego co widzę cały ciężar zdobywania bramek w ekipie Włoch spoczywa na dwóch graczach Damonte i Marzali, tak więc skuteczne wyłączenie tych dwóch ogniw może oznaczać spore problemy dla Italiano ;)
Węgry 1.46 Marathonbet ✅
W drugim spotkaniu proponuję pograć coś w stronę Serbów, w ćwierćfinale pokazali niesamowitą siłę, która była lekko ukrywana podczas fazy grupowej, dziś pojedynek z Rosją dla mnie to przedwczesny finał i jestem zdania, że Serbów stać na nawiązanie walki, a nawet zwycięstwo.
Serbia X2 / 2.54 Marathonbet ⛔ 12:11 druga kwarta przegrana 6:1 przez Serbów ajjj
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Od niedzieli Mistrzostwa Świata w Barcelonie, w niedzielę startują Panie, następnie w poniedziałek Panowie, widzę że póki co ofertę na spotkania Pań ma Unibet, ale poczekam jeszcze aby kilka innych buków sobie ogarnęło ten turniej, a w szczególności liczę tutaj na Marathonbet. Zaciekawił mnie ten sport i będę tu w miarę możliwości podawał propozycje ;) Także śledzimy temat water polo bo myślę że będzie warto :razz:
 
T 97

teges86

Użytkownik
Hiszpania - Holandia 1 1,90 UNIBET 14-12 $$$$$
Nie znam się za bardzo na tym sporcie. Ale z wieloletniego doświadczenia w bukmacherce wiem, że najwięcej można wygrać na najbardziej niszowych dyscyplinach. Typ oparty głównie na dwóch rzeczach. Pierwsze to taka, że Hiszpanki to srebrne medalistki z IO. W finale przegrały z USA 8-5. Dotarcie do finału IO świadczy o klasie tej drużyny. Holandia odpadła już w drugiej rundzie kwalifikacji IO. Drugi argument, który przemawia za takim typem to fakt, że MŚ odbywają się w Barcelonie. Hiszpanki na pewno będą niesione dopingiem swoich kibiców. Kursy na Hiszpanki od wczoraj spadają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Niestety dziś nie miałem możliwości napisania paru słów na temat żeńskich rozgrywek a szkoda, bo kilka bardzo ciekawych typów można było zaliczyć :-(
Co do męskiego grania to na początek proponuję taki oto zestaw: Czarnogóra, Niemcy i Chorwacja.
Czarnogóra gra z Grecją, ale w moim mniemaniu Czarnogórcy są przynajmniej 2 klasy wyżej niż Grecy, którzy z lepszymi zespołami po prostu nie potrafią wygrywać, ostatnie ich spotkanie na większej imprezie to ME w 2012 i wtedy Czarnogóra wygrała w ćwierćfinale 11:9 Poza tym Czarnogóra od momentu rozłączenia się z Serbią stale uczestniczy w największych imprezach itp. Natomiast Grecy są drużyną, która na pewno na tych mistrzostwach nie będzie biła się o wysokie miejsca i dla nich już sama obecność tu to zaszczyt ;)
Niemcy i Chorwacja to sprawa zbliżona do Czarnogóry, kurs na Niemców to totalny żart, Niemcy od ostatnich MŚ są jedną z solidniejszych drużyn w Europie i zaraz po najlepszych spokojnie mogą o sobie mówić jako drużyna, która walczy o jak najwyższe cele, grupa wcale nie jest dla nich ciężka i myślę że powalczą z Włochami o 1 miejsce.
Co do Chorwatów, to nie trzeba nic pisać, ale warto oni walczą o złoto i to jest powiedziane wprost, są w kadrze Jokovic i Dobud, nie wiem co z Boskoviciem który nie grał ostatnio, ale na pewno USA nie będzie zagrożeniem dla brązowych medalistów z Chin, tak więc liczę tu na spokojne zwycięstwo, bez fajerwerków ale wygrana musi być.
Czarnogóra 1.42 ⛔ :-?
Chorwacja 1.37 ✅
Niemcy 1.38 ✅
Marathonbet
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Dzień drugi rozgrywek Panów.

Czarnogóra - Hiszpania

Jestem lekko zdziwiony kursami na to spotkanie, ale może faktycznie tak powinno być, niemniej jednak uważam iż Czarnogórcy wcale faworytem tutaj nie są, ich pierwszy mecz pokazał że mają spore trudności przede wszystkim w ofensywie. Przegrana druga kwarta w stosunku 0:3 ustawiła całe spotkanie dla Greków, którzy zaprezentowali się na przyzwoitym poziomie, ale też nie była to gra po której można się łapać za głowy i mówić o tym. Grecy znaleźli sposób w dobrej grze obronnej, o czym świadczą dwie pierwsze kwarty i 0 zdobytych bramek po stronie Czarnogórców.
Co do Hiszpanów, to ich mecz na pewno wyznacznikiem być nie może, bo Nowa Zelandia to outsider tych Mistrzostw i oni pełnią tu rolę &quot;dawców&quot;. Mimo wszystko Hiszpanie nie potraktowali tego spotkania ulgowo i było widać że się rozkręcają z kwarty na kwartę, świetne zawody rozegrał Felipe Perrone, który zdobył 5 bramek (5/5) z czego 4 w dwóch ostatnich kwartach, ponadto praktycznie większość zawodników wpisywała się na listę strzelców. Wydaje mi się że atut własnego basenu również będzie miał tu nie małe znaczenie i Hiszpanie postarają się nie zawieść swoich fanów ;)

Hiszpania DNB (1.97) Marathonbet
⛔
Typ bez omawiania Niemcy under 6.0 (1.88) Marathonbet⛔
 
Do góry Bottom