>>>BETFAN - NOWA OFERTA POWITALNA - 3X WIĘCEJ <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

PHL - polska hokej liga 2022/2023

P 120

Pszczółka

Użytkownik
Kursy na ten sezon są na ogół porąbane i mam wrażenie, że głównie uwzględniana jest siła zespołu z zeszłego sezonu. A właśnie JKH i Tychy mimo tego, że cieniują to są faworytem bukmacherów.

To, co jednak przemawia za gospodarzami to fakt, że Torunianie są z reguły dość kiepscy na wyjazdach (co nie znaczy, że zawsze przegrywają). Trzeba pamiętać, że wszystkie wyjazdy dla Torunia są dosyć dalekie.

Otrzymane punkty reputacji: +120
W 46,3K

wielki_gracz

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Polska, Polska Hokej Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: GKS Tychy - Unia Oświęcim
Typ: 1
Kurs: 2,30
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Tabela:
kup.jpg
Tychy u siebie mają na koncie 5 zwycięstw i 5 porażek, natomiast Unia na wyjazdach zanotowała 6 zwycięstw, 1 zwycięstwo po dogrywce i 1 porażkę. Ja w tym spotkaniu gram na gospodarzy z jednego głównego powodu. Unia Oświęcim grała w miniony weekend turniej pucharu kontynentalnego rozgrywany w Słowackiej Nitrze. W ciągu 3 dni zagrali 3 spotkania. Najpierw w piątek z ukraińskim Kremenchukiem wygrywając 4-2, następnie w sobotę z włoskim Asiago przegrywając 3-4 i w niedzielę z gospodarzem turnieju HK Nitra przegrywając 1-2. Teraz po 2 dniach pauzy przyjdzie im się zmierzyć z mocnym ostatnio GKS-em Tychy, który wygrał swoje ostatnie 5 meczy z rzędu w tym ostatnie spotkanie w Katowicach z aktualnym mistrzem Polski GKS-em 2-1. Są zatem gospodarze tego spotkania w gazie i liczę, że dzisiaj ograją Unię, która może odczuwać trudy turnieju kontynentalnego i nie być w pełni zregenerowana. Liczę tutaj na lepszą dyspozycję gospodarzy. Myślę, że Unia po tym europejskim turnieju nie będzie w 100% zregenerowana na to dzisiejsze spotkanie i dozna dzisiaj swojej drugiej porażki w meczu wyjazdowym w sezonie. Tychy ostatnio mocne.
1-1 po dogrywce 2-1

Ostatnia edycja:
W 46,3K

wielki_gracz

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Polska, Polska Hokej Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Unia Oświęcim - Cracovia
Typ: X2
Kurs: 1,75
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Tabela:
kup.jpg
Mecz na szczycie w Polskiej Lidze Hokeja. Pojedynek wicelidera z liderem. Ja tutaj próbuję pograć w stronę Cracovi ale podpieram typ z remisem. Goście tego spotkania są w ostatnim czasie w bardzo wysokiej dyspozycji:
kup2.jpg
Unia Oświęcom jest w bardzo intensywnym okresie. Pisałem o tym przy okazji ich wyjazdowego spotkania z GKS Tychy. Stawiałem w tym spotkaniu właśnie na Tyski zespół, który ostatecznie wygrał ale po dogrywce 2-1 i zakład nie wszedł ale dzisiaj znowu próbujemy przeciwko zespołowi z Oświęcimia ale już podpieram z remisem :) Unia w zeszły weekend grała turniej kontynentalny w Nitrze i grali 3 spotkania w ciągu 3 dni w piątek z ukraińskim Kremenchukiem (wygrana 4-2), w sobotę z włoskim Asiago (porażka 3-4) i w niedzielę z gospodarzem turnieju zespołem HK Nitra (porażka 1-2) następnie wrócili ze Słowacji mieli 2 dni pauzy i spotkanie ligowe ze wspomnianym GKS Tychy. Wczoraj dzień pauzy i znowu dzisiaj wracają meczem u siebie z Cracovią. Dużo tych spotkań w ciągu tygodnia i tutaj już zmęczenie może o sobie dać znać. Cracovia to lider ligi, mocny zespół, w formie i tutaj spróbujemy z remisem pograć w ich stronę.
7-4

Ostatnia edycja: