>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

PES 2012

arkajol 38

arkajol

Użytkownik
Ja już w nocy grałem ;)
W moim odczuciu poprawiono atak pozycyjny w porównaniu z 11 przyjemniej rozgrywa się piłkę, gra jest też przyspieszona co daje szybsze rozgrywanie piłki i bardzo podoba mi się kamera jest trochę z dalsza odległości dzięki czemu więcej widać :razz:
Reszta to Pes 11 oczywiście wprowadzono nowe animacje itd.
Natomiast na - są dla mnie strzały, w 6 były świetne &quot;czuło się&quot;, a teraz dla mnie te strzały to takie balony &quot;bez czucia&quot;.????
Na pewno jak wyjdzie Full to się pogra kilka sezonów, ale jak narazie
Pes 6 &gt; Pes 12
 
dfrugo 140

dfrugo

Użytkownik
Ale to jest pierwsze demo. Po drodze ma być jeszcze jedno a do pełnej wersji myśle, że jeszcze wiele się pozmienia.
 
blads 187

blads

Użytkownik
grałem w demko...boże jak mi smutno. Nie wiem gdzie ma łeb Konami żeby cały czas trzymać się tego przestarzałego silnika...kiedyś na fife nie chciałem patrzeć, teraz nie wyobrażam sobie bez niej życia. Obecnie PES jest 100 lat za murzynami w stosunku do Fify. Nie liczcie że coś się zmieni, gra jest słaba jak poprzednie odsłony, obecnie PES to już tylko starzy wyjadacze, no i ludzie grający na PC. W sumie to do tej edycji Fify prawdopodobnie, bo wreszcie da się w nią grać na blaszaku (tak bynajmniej zapowiadają) Ja osobiście grywam na X360 i muszę stwierdzić że znam jednego człowieka który grywa w PESa, a znajomych na Xlive mam sporo. Gra mizerna i moim zdaniem nie warta uwagi, a szkoda. Gdzie te czasy że się zbierało ekipę na całą noc i grało turnieje w pro evo? Osobiście polecam Fife, bynajmniej na konsoli nie można się na tej grze zawieść
 
airborne 105

airborne

Użytkownik
ma ktoś tego nowego pesa na soniaka 2? Czymś konkretnym się różni od poprzednich części ? ????
jesli chodzi o PESA to wypowiem sie krótko jako Fan od czesci pierwszej...

Nie jest to doskonała piłka bo ma swoje błędy...
Ale stoi na cąłkiem przyzwoitym poziomie...

Największą wadą są bramkarze...zdecydowanie do poprawy...
 
airborne 105

airborne

Użytkownik
Ogólnie efekt rzucania sie itp jest tragiczny. Na pewno patche z czasem wyjdą, ale dziwie sie, że Konami...nie postarało sie w tej kwestii.....
Kiedyś PES miał miazdzącą przewage nad FIFĄ...ale teraz Fifa powoli ich dogania....(chodzi mi o konsole..bo na PC FIFA to dno...)

Zobaczymy co bedzie za rok...najwyzszy czas zmienic calkowicie silnik gry na nowy.
 
blads 187

blads

Użytkownik
Kiedyś PES miał miazdzącą przewage nad FIFĄ...ale teraz Fifa powoli ich dogania....
ale teraz fifa jest lata świetlne przed pesem ;) a te ich patche to ja już znam z poprzednich edycji. Mydlenie oczu...silnika gry się patchem nie poprawi
 
Do góry Bottom