>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC: World Grand Prix 2021

brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP

Double In, Double out, formuła setowa. Czego chcieć więcej? Zapraszam do podawania swoich typów na ten jakże specyficzny turniej!
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +208
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Rozpoczęliśmy najbardziej specyficzny turniej w kalendarzu PDC. Nie dość, że dostajemy rzadko spotykaną formułę setową to jeszcze „Double in Double out” czyli otwarcie spotkania poprzez rzucenie podwójnej! We wczorajszych spotkaniach zobaczyliśmy już kilka niespodzianek takich jak porażka turniejowej piątki, czyli van den Bergha oraz porażka Joe Cullena. Ja dziś idę w jeszcze większą niespodziankę.

Glen Durrant-Jose de Sousa
Typ: Glen Durrant – 5.2/fortuna


Ktoś może napisać, że jestem mocno szalony grając na tak słabego Glena i w sumie trudno się nie zgodzić. Uważam jednak, że ta formuła i aktualna forma obu graczy może nam pozwolić na zobaczenie dość specyficznego spotkania. Portugalczyk w ostatnich tygodniach grywał na AVG w okolicach 85-90 co nie jest fantastycznym wynikiem. Do tego dochodzi otwarcie przez podwójne, a te czasami u „The Special One” wyglądają dość słabo. Glen jak słaby by nie był to nawet w meczach telewizyjnych, które przegrywał grywał w okolicach 80. Jeżeli będzie potrafił otwierać legi w 1 rundzie to uważam, że będzie szansa na urwanie seta. Formuła setowa również tutaj pomaga underdogą, bo przecież jedno przełamanie i mamy praktycznie pozycję premiującą do wygrania seta. Analiza może mocno naciągana, ale bardzo krótki format, otwarcie podwójną i tak naprawdę niewiadoma forma Glena powodują, że moim zdaniem kurs jest mocno przesadzony. Nie namawiam nikogo, ale dostrzegam value, które spróbuję wykorzystać!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +214
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
White najwyższe zamknięcie under 111,5---1,84 szło dobrze,White wrócił z zaświatów i jeden "wybryk" na 136 wleciał niestety

Oglądałem pojedynek White z Andersonem i według mnie nie było to porywające widowisko. Wynik do końca był niewiadomą bo obaj,że tak powiem męczyli bułe. Obejrzeliśmy 15 legów,w których najwyższe zamknięcie to 58 Andersona (White 56). Po tym co zobaczyłem w wykonaniu Anglika nie widzę jakoś zamknięcia 112+.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +274
M 127

miluus

Użytkownik
na dzisiaj myslalem o Labanauskas + Ratajski + Clayton :D dajcie znac co o tym myslicie
mecz white'a z andersonem stal na niskim poziomie, ratajski solidnie na double i srednia tez niezle, sousa niestety nie gra juz tak samo jak na poczatku roku, mysle ze clayton powinien go ogarnac
 
Otrzymane punkty reputacji: +66
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
White najwyższe zamknięcie under 111,5---1,84

Oglądałem pojedynek White z Andersonem i według mnie nie było to porywające widowisko. Wynik do końca był niewiadomą bo obaj,że tak powiem męczyli bułe. Obejrzeliśmy 15 legów,w których najwyższe zamknięcie to 58 Andersona (White 56). Po tym co zobaczyłem w wykonaniu Anglika nie widzę jakoś zamknięcia 112+.
Niby tak, niby nie ;) Obaj Panowie zagrali bardzo słabe spotkanie, a mecz meczowi nierówny. White wielokrotnie pokazywał, że potrafi zamykać bardzo dobrze. W tym meczu tragicznie kończył, ale zaczynał dobrze dzięki czemu miał tyle szans na podwójnych. 112+ to nie jakaś niewiarygodnie duży zamek w szczególności biorąc pod uwagę to jak wysokie zamki widujemy. Searle 140, 170 czy Chizzy 135 na mecz. Nie neguje typu, bo tutaj spora losowość jednak Ian jest wstanie to bez problemu zrobić.

Clayton x Ratajski
AKO: 3/fortuna


U mnie zagrane wczoraj z treblu z Pricem żeby uniknąć podatku w totalbecie. Nie chce mi się za bardzo opisywać tego dubelka, bo to dwa bardzo wyrównane pary. De Sousa mi nie zaimponował w 1 rundzie jednak grał z bardzo słabym Durrantem dlatego go zjadł. Portugalczyk nie otwierał fantastycznie, średnia też mocno przeciętna i uważam, że Clayton w 1 rundzie pokazał się z dużo lepszej strony. H2H również lepszy dla Claytona. Rzadko gram patriotycznie, ale mnie po prostu Cross nie przekonuje od kiedy został MŚ. W meczu z Wrightem w końcu odnalazł swoje magiczne D18, ale na jak długo? Rataj solidny i uważam, że lepszy na tarczy. Dostaniemy w tym meczu sporo momentów grozy, gdzie obaj się pomylą po 6 razy na podwójnym w 1 legu jednak jeżeli Cross przegra takiego lega to mu głowa siądzie i zacznie pokazywać ten swój głupi uśmieszek także dla mnie Rataj go robi. Kurs ogólnie piękny z tego dubelka, a szansę mega duże, więc pobieram i polecam :D
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +360
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
No dobra czas coś pomyśleć

Na początku może co do White under 111.5 - dla mnie to typowa podpucha buka. W poprzednim spotkaniu miał niskie zamknięcia ale należy pamiętać ze teraz mecz się wydłuża. Średnio myślę będzie 12-14 legow w meczu. Oznacza to że White będzie podchodził. Linia 111.5 -wystarczy mieć ustawione poniżej 120 i wtedy wystarczy jedna potrójna by być na takim dublu. Dla mnie to zakład nad którym się nie pochylam - szkoda nerwów, życzę oczywiście zielonosci

White więcej 180' (zwrot przy remisie) @1.55 STS

Litwin i maxy - absolutnie mi to nie współgra. W pierwszym spotkaniu zero 180ek, dzisiaj pewnie coś trafi ale White w tym elemencie solidniejszy


Cross - Krzysiu under 6.5 maxow @1.65 pierwszy leg i 2 maxy. Pograli jak nie oni. Brawo Rataj!!

całym serduchem za Krzyskiem. Drabinka która wydawała się tragiczna otworzyła się przepięknie. Nie ma Wright, nie ma też już MvG.

Dzisiaj jednak po drugiej stronie były mistrz świata, który zdaje się wracać do formy. Bardzo pewne zwycięstwo nad Wrightem. Dzisiaj zadecyduja podwójne. Który lepiej będzie zaczynał ten powinien ten mecz wziąć. Wierzę w Krzyśka bo jemu ten format sprzyja, wytrzymal gdy prawie cała sala była za Aspinallem. Ale dziś ma znowu ciężko.

Dlatego tez idę w maxy. Był okres gdy wydawało się że Ratajski poprawił się w tym elemencie natomiast w kilku ostatnich turniejach znowu zdaje się zjezdzac trzecia lotka na T19. Cross tez w tym elemnecie nie blyszczy, linia się wydaje przesadzona


De Sousa under 4.5 maxa @1.57

nie wiem czy to buki śpią czy to ja się mylę. Ale od kilku tygodni Portugalczyk zdaje się być bez formy. Widać to przede wszystkim po maxach - kiedyś maszyna dzisiaj wpada raz na jakis czas. Mam nadzieje ze się dzisiaj nie obudzi ;-)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +330
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Dzięki Panowie za odzew, od jakiegoś roku zagłębiłem się w ten sport choć nie jakoś wariacko, dlatego jeszcze dużo przede mną. A teraz zapinamy pasy i startujemy 😉
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Noppert v White 1 @1,77 Totalbet

Noppert to z pewnością jedna z jaśniejszych postaci turnieju. Ten format przemawia zdecydowanie na korzyść Holendra, który jest zawodnikiem bardzo stabilnym na podwójnych i to pokazuje w tegorocznym World Grand Prix. Świetne wejścia, d20 funkcjonuje rewelacyjnie, z pomocą przychodzi d14 i Noppert jest na prostej drodze do półfinału bowiem jest faworytem w starciu z Ianem. White nie błyszczy, ma sporo szczęścia po drodze po gdyby Gary zagrał chociaż w 80% swoich możliwości, to Anglika z dablami 8/40 nie byłoby już w turnieju. Dziś Labanauskas po dwoch świetnych setach spuścił z tonu i dał się rozegrać rywalowi. Cóż - gra na dystansie obu panów podobna, ale to podwójne powinny zadecydować o wygranej.

Clayton v Ratajski 1 @1,52 totalbet

Tutaj raczej sprawa prosta - Clayton wygląda na gościa, który po lekkim regresie formy powrócił do dyspozycji sprzed tygodni, kiedy to zachwycał swoją grą. Dzisiaj rewelacyjny mecz z Jose, avg 94, podwójne 11/17. Klasa światowa. Krzysiu także dobra gra, dwa ważne zwyciestwa, ale nie ma tego błysku. To mimo wszystko półka niżej obecnie aniżeli Clayton. Częściej miewa przestoje na double, a w takim meczu, z takim rywalem, każdy najmniejszy błąd będzie wykorzystywany. Serce w stronę Rataja, ale rozum zdecydowanie podpowiada tutaj grę w stronę Walijczyka.

Ciekawe jakie linie wystawią na maxy, dzisiaj Clayton z 4-5 razy po wbitych dwóch t20 schodził na dół, co wcześniej zdarzało mu się sporadycznie. Krzysiek dziś trzy razy one hundred and eighty, po zmianie lotek rzadziej schodzi na dół tarczy ale zdarza mu się. Jakiś under 180's do rozważenia.

Price v Chisnall, Price +0,5 180's @1,67 Totalbet

Gerwyn do tej pory po 5 maxów w obu meczach, Chisnall 2 i 6, a legów rozegrał dużo więcej. Oczywiście trzeba wziąć poprawkę na to, że Chizzy to maszynka do rzucania t20 ale też w sytuacji gdy na tarczy zostaje jakieś 303, 305, 306, 308, 309 czy 265, 266, 268 Dave szuka t19 i t18, nie boi się gry przez te sektory. Price podobnie, czasami dodatkowo po słabo wbitych lotkach w pole tripel 60 schodzi na t19, jednak tutaj forma przemawia za Walijczykiem i widać, że gra mu się układa, jest w formie i w tym elemencie powinien co najmniej zremisować z Chizzym.

Bunting v Searle over 3,5 180's Bunting @1,70 Totalbet

Nie lubię grać na overy maxów, zdecydowanie częściej wybieram under, ale w tym przypadku uważam, że linia o jeden max zaniżona. No siedzą te potrójne 20stki Buntingowi. Cztery z Gurneyem, siedem z Łejdzikiem i chyba jest nawet liderem w tym zestawieniu. Mecz z Ryanem zapowiada się kapitalnie, będzie to rewanż za MŚ, kiedy to 'Heavy Metal' uległ Brytyjczykowi pudłując lotki meczowe. Jak Bunting utrzyma dyspozycję to maxy powinny wpadać. A i Searle może spokojnie wykręcić z 4, kurs na to zdarzenie wynosi @2,20 i warto to rozważyć.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +262
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Co trebelek zabójca siadł to siadło :D Humor gituwa, więc dziś wleci potężna analiza z dużą ilością betów! Każdy może wybrać coś dla siebie, ale czekamy pierw na ewinnera czy będzie taki fajny i wystawi to o co poprosiłem. Post będę edytował.

White-Noppert

Nie tykam zupełnie tego meczu. Widzę sporo betów na win Nopperta i nikogo nie będę zniechęcał żeby tego nie grać jak wczoraj robiłem w przypadku underu na zamek White. Chciałbym tylko powiedzieć, że White nie zachwyca, a jest w 1/4. Dlaczego? Bo jest solidny i jak musi kończyć to kończy. Noppert dwa bardzo dobre spotkania, ale mam wrażenie, że on może zacząć się palić, więc po prostu nie tykam.

Ratajski-Clayton
Typ: Clayton wygra - 1.52/ewinner /// Clayton wygra i powyżej 2.5 180's - ???
(czekam na ewinnera)nie wystawili ostatecznie


Obaj Panowie zarobili mi wczoraj pieniążki i dziś z miłą chęcią obejrzę ich mecz jednak swoje pieniążki rzucę na Claytona, który moim zdaniem jest póki co najrówniejszy i śmiem twierdzić najlepszy na całym turnieju. Średnie 95 w obu spotkaniach oraz 60% podwójne na kończeniu powodują, że jest on sporym faworytem z Ratajem, który wczoraj po raz kolejny miewał spore zacinki. Jeżeli chodzi o wygraną to dla mnie nie ma wgl o czym dyskutować i Clayton to bierze, bo jest najrówniejszym zawodnikiem w całym PDC jeżeli chodzi o ten rok obok Price. Świetnie kończy, solidnie na tarczy co pokazuje statystyka największej ilości 140's w całym tourze. Wyczuwam jednak 4, a może nawet5 setów, więc 3x180's mimo schodzenia na T19 powinien zrobić.

Chizzy-Price
Typ: Price wygra i minimum 3x180's - 1.75/ewinner oraz Price wygra oraz zawodnicy po minimum 2x180s - 1.6/ewinner


Price po 5 maxów w obu spotkaniach, Chizzy to nadal maszynka do maxów, więc jeżeli będzie chciał powalczyć to stać go na to żeby zrobić 2 w jednym secie. Dave mimo tego, że jest jednym z moich ulubionych darterów to ma raczej średnie szansę żeby na dłuższym formacie utrzymać się na solidnym podwójnym tym otwierającym oraz kończącym, więc w moim odczuciu Price wygrywa to spotkanie dość spokojnie. Myślałem na początku żeby bawić się w handi na Price jednak powyższe bety wydają się dużo lepsze, więc polecam, któregoś z nich do jakiegoś poważniejszego kuponu.

Bunting-Searle
Typ: Searle wygra minimum 2 sety i rzuci minimum 3x180's - 1.7/ewinner


Ciekawostka na początek :D lotki Buntinga ważą 12g, a Searle 32g! Jest to 20g różnicy między lotkami obu Panów, a te 20g to mniej więcej średnia waga lotek pozostałych darterów..
Co do typu, ewinner wystawił mi ten bet podczas pojedynku Searle z Lukiem i teraz znów go ponawiam. Kursik niższy, ale moim zdaniem warty zaatakowania. Spodziewam się szybkiego i dobrego spotkania. 5 setów? Czemu nie. Liczę na dużą ilość maxów i sporą ilość legów, bo obaj Panowie pokazali na tym turnieju, że są w naprawdę bardzo dobrej formie.

Jak to wszystko połączę? Jeszcze nie wiem, ale potem podrzucę jak ewinner dostarczy jeszcze bety na mecz Claytona.

Trebel na zamki:
Clayton powyżej 112.5 x Price powyżej 114.5 x Searle powyżej 111.5 - 6.23/fortuna


Jakoś dziwnie niskie linie na zamki tych Panów. Każdy z nich zagrał dwa spotkania i w każdym z tych spotkań pokrył tą linie. Searle nawet dwukrotnie w obu spotkaniach także trochę jestem w szoku. Format taki jak ostatni, spodziewam po 4 sety w każdym ze spotkań także powinno to nam dać około 16 legów. Tylko jedna potrójna i trafiony kończący? Moim zdaniem bez większego problemu. Czekam do 16 i gram bez podatku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +256
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Dzisiaj pod prąd co do reszty

Otóż Rataj Rataj Rataj!

Ok. Clayton prezentuje się dobrze a nawet bardzo dobrze. Ale czy jest aż takim faworytem. Ano moim zdaniem nie jest. Popatrzmy na mecze Krzysztofa. 1 runda i chyba najlepsze spotkanie w tej fazie - a jednak Aspinall pokonany bardzo pewnie. W drugiej rundzie odradzający się Cross, tuż po wiktorii nad Wrightem, praktycznie pozamiatany. Zaczął ostro na co Krzysztof odpowiedział jeszcze lepiej.

Dla mnie dzisiejszy mecz to już walka o finał - a kurs np @4.00 w sts na final Rataja moim zdaniem konieczny do zagrania

Co do innych spotkan to jedynie Noppert do mnie przemawia. Price powinien ale po takim kursie przeciw Chisnallowi nie zaryzykuję a ostatniego spotkania to już zupełnie nic nie czuje

Powodzenia!
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Gdyby Krzysztofa d16 dzis funkcjonowalo. Gdyby...

Szkoda. Wielka szkoda. Ale grał fantastycznie. Przecież Clayton dzisiaj to ponownie jakaś maszyna na podwójnych. A Krzysztof mimo to miał w 3 legu decydującego seta dwie lotki na d16. I dupa.

Chociaż inna sprawa ze mogło się skończyć w 3 setach gdyby nie banalny błąd Claytona w końcówce drugiego seta
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Po raz kolejny sprawdziła się zasada, że im więcej dobrych betów tym mniejsze prawdopodobieństwo na wejście. Price x Clayton na spokojnie i księgujemy. Dużo ludzi dołożyłoby do tego Nopperta i byłyby łatwe pieniądze. Searle zawiódł, ale zrobił swoją linię na maxy, Price nie dojechał na T20, bo w sumie nie musiał.. bo Chizzy dojechał tylko na T20, a zapomniał, że trzeba kończyć legi, a nie tylko je otwierać. Mecz Chizza z Pricem to wgl paradoks. Wszystko odwrotnie niż myślałem, poza gładką wygraną Price. Czemu nie handi skoro kurs dobry? Sam nie wiem. Dziś bez kombinacji.

Clayton (-1.5) x Price (-1.5)
AKO: 2.52/ewinner


Bez kombinacji i bez większej analizy. Obaj mega równi, obaj ze świetnym podwójnym otwierającym i kończącym, w środku mogą grać słabiej, ale bez problemu to biorą. Czy z handi? Moim zdaniem tak, format do 4 wygranych setów, a Noppertowi w końcu musi głowa siąść. Życiowi sukces przed nim i uważam, że w końcu się spali. Clayton to firma, zimna krew wtedy kiedy trzeba. Wczoraj mała wpadka, która dała emocji, bo gdyby nie to, to pewnie skończyłoby się 3-0. Price wczoraj bardzo słaby, a mimo tego wygrał 3-0 z Chizzem, dziś będzie lepszy i moim zdaniem bez problemu pokona Buntinga.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +250
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Obejrzałem te półfinały i po tym co zobaczyłem to w finale stawiam na Claytona. Te jego podwójne są mega. Price wyszedł dzisiaj z 0-2 ale Bunting sam sobie winien (już nie pamiętam ale powinien prowadzić 3-0 lub 3-1). Wg mnie Price grał większość czasu kupę a z Claytonem to nie przejdzie tak jak dzisiaj z Buntingiem. Czekam na kursy 🍻
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Z Gerwynem było wczoraj ewidentnie coś nie tak, późno wyszedł na 3 seta, niby chodziło o jakiś ból. Bunting mógł mieć już 3-0 w setach ale dał się porobić. Patrząc na wczorajszą formę to faktycznie Jonny wygląda lepiej.
 
Do góry Bottom