>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

PDC: Premier League Darts 2018

macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Premier League of Darts 2018
Data: 1 lutego - 17 maja 2018
Miejsce: Anglia, Szkocja, Irlandia, Irlandia Północna, Walia, Holandia, Niemcy
TV: Sky Sports
Oficjalna strona: http://www.pdc.tv/premier-league-darts

Uczestnicy

Format gry
Przez pierwsze dziewięć tygodni, czyli w fazie, w której każdy zagra z każdym, zawodnicy będą rywalizować w formule lepszy z 12 legów. Darter, który, jako pierwszy wygra 7 legów zostanie zwycięzcą spotkania, za co otrzyma 2 punkty. Oczywiście możliwy jest remis, który punktowany jest za 1. Po 9. kolejkach dwóch najsłabszych zawodników zostanie wyeliminowanych. Pozostała ósemka zaś, znów będzie grać między sobą. Po rozegraniu wszystkich spotkań najlepsza czwórka awansuje do fazy Play Offs. Tam oczywiście półfinały i finał.
W przypadku jednakowej liczby punktów, o kolejności miejsc w tabeli najpierw decyduje różnica legów, a dopiero później mecz bezpośredni. Jeśli i to nie pomoże, to pod uwagę będzie brana średnia turniejowa. Mecz w lidze rozpoczynać będzie ten zawodnik, który w rozpisce turniejowej znajduje się po lewej stronie. Jeśli w drugiej serii gier dojdzie do spotkania lotników, którzy już się ze sobą mierzyli, to mecz tym razem zacznie ta osoba, która w pierwszym meczu zainteresowanych rzucała, jako druga. Półfinał będzie rozgrywany w formule best of 15 legs, zaś finał w formule best of 19 legs.
Nagrody
Zwycięzca - £200,000
Runner-Up - £100,000
Półfinaliści - £75,000
Fifth Place - £60,000
Sixth Place - £50,000
Seventh Place - £45,000
Eighth Place - £40,000
Ninth Place - £30,000
Tenth Place - £25,000
Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz!
 
S 0

siaomi

Użytkownik
Cześć mój pierwszy post na forum. Jeśli ktoś śledzi darta i lubi poobstawiac inne opcje niż zwycięstwo danego zawodnika będę starał się pomóc. Sam zresztą rzucam po mniejszych miejscowych turniejach w Polsce. Obecnie jestem w jednym z głównych państw gdzie dart jest kolepką. Mam nadzieję że swoim doświadczeniem pomogę.
Na pierwszy ogień 1 mecz dzisiejszego dnia.
Suljovic - Withlock
Zejście w meczu powyżej 118.5
1.83
Bet365
✅ ✅ 121,139,160 !!
Obaj Panowie lubią zaskoczyć wysokimi zakończeniami.
W Mastersie Mensur w samą niedzielę w obu meczach pokrył tą linie , zaś Simon przegrywając mecz z Wadem w sobotę również sam pokrył tą linie (142 pkt check out) Jednak format gry Masters do 10 wygranych legow best of 19 jest dłuższym meczem niż Premier League best of 12.
Mimo wszystko mecz będzie wyrównany według mniej co najmniej 11 legów wystarczy aby pokryć tą linie.
Linia jest bardzo dobra i wierzę że już po kilku legach zostanie pokryta.
2 mecz na którym dziś skupiam uwagę to:
Van Gerwen - Cross
Ilość 180 - Poniżej 7.5
1.72
Bet365
✅ ✅ only 3
Tutaj idę na przekór losowi. Ostatnimi czasy Michael troszeczkę spuścił z tonu względem 180.
Już nie rzuca jak maszyna ich , próżno szukać 180 w każdym legu.
Cross objawienie tamtego roku w darcie , zwycięzca MŚ w tym roku. Patrząc na ich grę w The Masters można mieć mieszane uczucia. Van gerwen albo rzucał 7-8 maxów sam , albo nagle 1-2 w meczu. Patrząc na ilość rozegranych legów przez Mike w ostatnim, turnieju rzucał kolejno 3,8,2,5 co na dużą ilość legów nie jest żadnym wyczynem. Cross w ostatnim turnieju zagrał tylko dwa mecze i rzucił 6 maxów z Mensurem , ale tam zagrali 18 legów i 2 w meczu z Whitem na 13 legów. Tu mimo że mecz może być równy uważam że łącznie 8 nie rzucą.
Typ jest jedynie oparty na statystyce , a linie uważam lekko za przesadzoną.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
MVG niby nie rzuca dużo 180&#39;s w ostatnich meczach, ale to tylko złudzenie optyczne. Ostatnio we finale z Barneyem rzucił przynajmniej 3x170+. Linia niby wysoka, ale przecież to będzie pojedynek MŚ z numerem 1 światowego rankingu. Obaj potrafią rzucać maxy i w sumie nie zdziwią mnie 3 maxy w jednym legu. W tym spotkaniu widzę przynajmniej 10-11 legów, więc 8 maxów to nie jest dużo. Do tego dochodzi fakt, że MVG będzie chciał rewanżu za półfinał MŚ i zapewne będzie mega zmotywowany. Nie tykam maxów w tym meczu, ale nie zdziwi mnie fakt, że linia zostanie pokryta bez większego problemu.

Ja osobiście od siebie rzucam jeden bet na dzisiaj. Idę w zamek Mensura na, który moim zdaniem linia wystawiona jest bardzo nisko, ale przy okazji sprytnie. Zazwyczaj Mensur zostawia sobie 116 lub 121, gdzie żeby wyzerować leg potrzeba zaledwie jednego potrójnego. Podczas ostatniego Masters zrobił wiele zamków, które pokryłby naszą linię w tym 3x121, 3x116, 112, 120 oraz 136 na wygranie meczu z mistrzem świata. Dziś stawiam go w roli faworyta w spotkaniu z Whitlockiem także 6 lub 7 legów powinien wygrać. Jak mówiłem, linia dość zdradliwa, bo zawodnicy rzadko zostawiają sobie 105-112 pkt. Nie mniej jednak nie zdziwi mnie również jakieś 108 zakończone świetnym D14 Austriaka. Jeżeli utrzyma formę na kończących z weekendu to jestem zdania, że zamek powinien pokryć.

Mensur Suljović najwyższy C/O powyżej 104.5 - 1.8/unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
S 0

siaomi

Użytkownik
To bardzo dobry pomysł jednak podatek zabiera troszke. Jednak ta linia jest według mnie najlepsza z możliwych o tym kursie a Mensur nie będzie miał problemów z jej pokryciem.
To zawodnik który sam za pewne i moja linie pokryje nie ujmując nic oczywiście Kangurowi ! Reputacja przed czasem dla Ciebie ✅
 
lebron2134 1K

lebron2134

Użytkownik
Macie panowie na 1xbet linie 101.5 na Mensura. Bez podatku ! Ja rowniez jakis czas temu zagralem ten bet. Mysle ze rowniez Barney powinien zrobic jakis zamek a na niego linia jezeli dobrze pamietam to 102.5. Z reszta u tych dwoch gosci czesto najpierw patrze na checkout. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Rozpoczynamy znowu Premier League of Darts a wraz z nią możemy znowu wkręcić się w wir tego pięknego sportu i oglądać spotkania na najwyższym poziomie co tydzień, do tego już niedługo pierwsze turnieje European Tour. Sezon 2018 w pełni!

Mensur Suljovic - Simon Whitlock

Mensur Suljovic 1,90 Unibet

Mensur ustabilizował się w czołówce PDC i potwierdza wciąż swoją olbrzymią regularność. Dopiero co w Mastersie ograł Crossa na średniej 101, wcześniej na blisko 100 ogrywając Smitha i odpadając dopiero ze świetnie dysponowanym RvB grając ledwie na 90, ale Austriak przegrywając szybko się irytuje i odpuszcza często końcówki przegranych legów. Whitlock po całkiem udanej pierwszej częsci 2017 roku ostatnimi czasy był wyraźnie pod formą. Na MŚ ograł Schindlera ledwie na AVG 87, później odprawił go z kwitkiem ledwie solidny Webster gdzie zagrał na 92. Na Mastersie poległ w pierwszej rundzie z Wadem 10-8 na 98 średniej, ale to wciąż porażka z równie słabym ostatnio graczem. Dla mnie forma Whitlocka jest zbyt nieustabilizowana a jego częste zacinanie się na dablach może być znamienne w skutkach, gdyż Suljovicia trudno przełamać a na krótkim formacie ciężko gonić straty.
Daryl Gurney - Raymond van Barneveld
RvB 2,20 Unibet

Szał związany z wielką formą SuperChina i jego chwilową 4 lokatą w rankingu PDC OoM powoli przemija. Gurney to jeszcze według mnie nie jest gracz tego formatu, żeby stawiać go w każdym spotkaniu na równi ze ścisłą czołówką. Spadek formy potwierdza zresztą ostatnią grą - na MŚ po dobrym meczu pokonał Ronny&#39;ego Huybrechtsa na średniej 100, ale już potem przegrał z tylko solidnym Johnem Hendersonem AVG 95, do tego tydzień temu na Mastersie w pierwszej rundzie ograł go Price AVG 96. Gurney to dobry gracz, ale Barney to gracz wybitny do tego znajdujący się w świetnej dyspozycji. Kontynnuje dobrą passę po ćwierćfinale MŚ gdzie 3/4 spotkania jego średnia wynosiła &gt;100, a zszedł na 98 tylko w 1/4 gdzie był bardzo bliski wyeliminownia światowej 1. czyli MVG. Tydzień temu finał Mastersa gdzie był bardzo bliski triumfu ogrywając po drodze Suljovicia i miażdżąc 10-2 Wrighta, ale znowu minimalnie lepszy był MVG, a Barney znowu 3/4 spotkania osiągnął AVG &gt;100. Holender jest typem bardzo regularnego zawodnika i grając swoją grę z pewnością jest w stanie ograć Gurneya.

Michael Van Gerwen - Rob Cross

MVG 1,62 Unibet

Krótko. Król będzie chciał pokazać kto rządzi na świecie. Szybko dochodzimy do rewanżu za Mistrzostwa Świata i jestem pewny że MVG wyjdzie niesamowicie zmotywowany i naładowany. Nie oszukujmy się, mimo, że do kolekcji nie dołożył trzeciego tytułu a jego gra nie miażdży aż tak jak rok temu, to wciąż jest w stanie grać na poziomie jakiego nawet Cross nie jest w stanie osiągnąć.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Nikt dzisiaj nic nie rusza? Zapewne 1 kolejka, która była średnio udana trochę zniechęca. Ja osobiście podałem wam ostatnio jeden typ i to był jedyny, który trafiłem. Dziś bez konkretnych typów, ale myśle, że zarówno Cross jak i MVG wygrają swoje mecze. Holender mocno zmotywowany wjechał w PL i pewnie ograł Crossa. Jako przeciwnik Pita, który nie zachwyca, a do tego przeciwko MVG gra średnio. Cross 2 porażki z rzędu i czas w końcu kogoś pokonać. Jako przeciwnik Whitlock, który zagrał super na dablach z Mensurem, ale myśle, że drugiego takiego meczu (7/8) nie zagra już wcale w tej edycji. Cross jak się zepnie to wygra. Na koniec chyba coś w stronę Barneya wypada, bo Mensur mu leży od zawsze. Bilans 4-1 i dziś również nie powinien przegrać. Wy dzisiaj nic nie gracie Panowie?
 
lebron2134 1K

lebron2134

Użytkownik
Ja dzisiaj tradycyjnie ide w zamek i znowu będzie to Mensur. Linia 98 troche mala jak dla mnie. Wystarczą tutaj tylko dwie lotki. Mensur ustawia sobie te 116 i 121. Mam nadzieje ze tak jak tydzien temu cos takiego zrobi. Spodziewam sie dlugiego meczu i kilku szans.
Jeszcze gram ako: mvg + o 9,5 w meczach price i mensura. Kurs wychodzi kolo 2
Według mnie są spore szanse
Interesujące jest również over 1.5 maksa mensura.
Pozdrawiam
 
lebron2134 1K

lebron2134

Użytkownik
Witam
Co tutaj tak cisza ? Jutro kolejna kolejka premier league. Udalo się wypatrzeć całkiem realnego dubelka :
Gurney więcej 180-tek + Cross/ 1.92/ 1xbet ✅✅✅
Nie trzeba tutaj zbyt wiele pisać w tym temacie, Price najslabszy zawodnik tegorocznej rozgrywki i wygląda na to że jest tylko dostarczycielem punktów. Natomiast Cross po przeciętnym początku ostatnio gra swojego darta. Tydzień temu średnia 106 avg z Mensurem mówi sama za siebie. Nie widzę jutro szans dla Gerwyna w tym meczu.
Co do masków też sprawa wyglada bardzo klarownie. Mensur mimo że przestał latać po tarczy to jednak tych maksów cały czas rzuca bardzo mało. W ostatnich dwóch meczach po jednej 180-tce. Gurney jeśli nie zaprezentuje jakiejś strasznej padaki to spokojnie te 3-4 zrobi. Takie liczby u Austriaka bardzo rzadko się zdarzają.
Pozdrawiam i zachęcam do rozruszania troche tego tematu i wrzucania swoich propozycji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
B 1,6K

benoit_paire

Użytkownik
gerwyn dostarczycielem punktow to fakt dodajac ze jest totalnie zmęczony , wypalony i nie odczuwa juz przyjemnosci z gry o czym nie dawno pisal na tt , wszelkie handi przeciwko pricowi do gry
ja widze to tak
Anderson @1,47 po 3 remisach musi wkońcu coś wygrać , z whitlocka zeszlo powietrze po bardzo dobrym poczatku ligi
Cross -2,5 @1,67 up
Van Gerwen -2,5 @1,71 gerwen w gazie, handi powinien pokryc, smith to samo co z whitlockiem troche spuscil z tonu
@4 lvbet
✅✅✅
 
majdan93 4

majdan93

Użytkownik
Dyscyplina: Darts- Premier League
Godzina: 23:00
Spotkanie: Whitlock - Wright
Typ: 2
Kurs: 2.00
Bukmacher:fortuna
Analiza:
Wright po wielu zawirowaniach formy, zwiazanych glownie z testowaniem lotek, wyladowal na przedostanim miejscu w PL. Numer dwa na swiecie ma noz na gardle by zostac w grze musi wygrac. Ostatni turniej gral juz swoimi barelami i od razu bylo to widoczne, srednie powyzej 100 i final gdzie uleg MVG po dobrej grze. Dzis nie ma czasu na kombinowanie i Szkot zagra zapewne na swoim barelu. Whitlock potrafi zagrac solidnie, jednak gdy Wright gra na swlim poziomie ogrywa bez problemow Australijczyka. Dla odwaznych handicap tez jest dobra opcja.
 
D 95

davidienko

Użytkownik
typu nie neguje, kurs zachecajacy biorac pod uwage co Papuga pogral w weekend - natomiast czy jest potwierdzenie ze skonczyl eksperymentowac? weekend w porzadku, ale w czwartek porazka 1-7, skad pewnosc ze w tym sezonie Pita nie potraktuje PL treningowo jak do tej pory?
typu nie neguje, kurs zachecajacy biorac pod uwage co Papuga pogral w weekend - natomiast czy jest potwierdzenie ze skonczyl eksperymentowac? weekend w porzadku, ale w czwartek porazka 1-7, skad pewnosc ze w tym sezonie Pita nie potraktuje PL treningowo jak do tej pory?
ja tam pogralem po wyzszym kursie under 5,5 180&#39; --&gt; zaden z nich nie jest w takiej formie by wpadaly hurtowo, a dzisiaj widac ze jest jakis problem z maxami ( Smith i Price łącznie jeden.... )
 
D 95

davidienko

Użytkownik
Temat zamarł, a to co dzisiaj się dzieje w Aberdeen przechodzi pojęcie... 3 mecze i 3 remisy a na koniec szlagier MvG - Gary... Trzeba lekko wejsc w remis, jak jaja to na całego
 
Do góry Bottom