>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

PDC: Grand Slam of Darts 2022

W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Może parę słów tytułem wstępu.

W tym roku turniej drużynowych mistrzostw świata odbywa się we Frankfurcie. Turniej niezwykle lubiany przez kibiców - patrząc jednak na listę startową przez zawodników już niekoniecznie. Myślę że jest to spowodowane dość loteryjnym przebiegiem spotkań - pierwsza runda jest grana parami raptem do 5 legow, w dalszej fazie turnieju pojedynki między zespołami tocza się do dwóch wygranych spotkań ( 2 single best of 7 i ewentualny debel przy remisie) i w końcu finał do 3 wygranych ( 4 single i debel)

Myślę że potencjał na ten turniej jest zdecydowanie większy i aż żal że włodarze nie idą po rozum do głowy. Można zrobić eliminacje dla słabszych zespołów a później mecze już zrobić mniej loteryjne (choćby best of 11) no ale zapewne chodzi o pieniążki z transmisji i upchanie jak największej ilości rynków.

NIEOBECNI

W tym roku na starcie zabraknie paru gwiazd. Przede wszystkim nie ma MvG w reprezentacji Holandii (chociaż skład Noppert&DvD stać na wszystko). W oczy rzuca się także brak Andersona co automatycznie powoduje że Szkoci szanse mają sporo mniejsze (Henderson coraz słabszy i chociaż tytuł raz już zdobył w parze z Wrightem to absolutnie nie spodziewam się powtórki)

Mnie osobiście bardzo rozczarował skład Anglików. Rozumiem że Wade od paru lat jest być może najstabilniejszy z nich ale skład Cullen&Smith powodowałby że kibicowalbym im bardzo. Brak Cullena - zapewne lista startowa była zamknięta przed finałami PL - powoduje że jednak będzie to nieco słabszy potencjał

MOJ CZARNY KOŃ

Jak co roku będę kibicował Belgom. Mają w swoich występach jakaś taką chemię między sobą że nie da umiem inaczej. Inna sprawa że losowanie sprawiło że w drugiej rundzie najprawdopodobniej zmierzą się z naszym duetem. Więc umówmy się że będę kibicował tym którzy pójdą dalej ;)

U nas Białecki i Ratajski. Amerykanów powinniśmy pokonać, z Belgia no cóż. Trochę szczęścia byłoby potrzebne

W ćwierćfinale POL/BEL mogą trafić na Australijczyków. Tam Heta@ Whitclock tworzą mieszankę wybuchowa, podoba mi się to

Tak - zdecydowanie kibicuje zespołom z naszej ćwiartki

Najłatwiejsza drogę do ósemki (czyli do ostatniego dnia turnieju) zupełnym przypadkiem ze wszystkich zespołów mają gospodarze.


FAWORYCI

wg buków zdecydowanie Walijczycy. Pamiętam jednak że już i Clayton i Price przyjeżdżali w zdecydowanie lepszej formie niż prezentują w tym sezonie a i tak tytułu nie zdobywali

Patrząc na prezentowana obecnie formę wydaje mi się że to Anglicy powinni być faworytami. Jedyne co to mają potwornie ciężka drabinkę (już w pierwszej rundzie nieobliczalni Czesi) .

Patrząc zas na drabinkę - Holendrzy świetnie wypadają. Noppert wrócił po chorobie w wysokiej formie, DvD wczoraj finał w Playerze. Fajnie, fajnie to wygląda mimo braku Shreka
 
Otrzymane punkty reputacji: +1149
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Kilka luźnych propozycji na pierwszy dzień, prawdziwa zabawa zaczyna się od kolejnej rundy :) Uważałbym na wysokie handi na Holandię.

20:00 Irladnia vs Kanada
Tutaj bardzo podoba mi się kurs na Irlandię, uważam, że i Oconnor i Lennon są indywidualnie lepszymi zawodnikami niż Kanadyjczycy. Ostatnio grali chociażby wczoraj i przedwczoraj na Players Championship, Lennon wykręcił średnie 102, 104 i 95, Dorociński słabiej, ale miał przebłyski jak ~97 avr. U Kanadyjczyków szczególnie słabo Jeff 2x odpadł w pierwszej rundzie na 88 i 84, Campbell trochę lepiej, ale nie uważam żeby to wystarczyło.

Irlandia wygra @1,62 unibet
Irlandia -1.5 @2,12 unibet


20:30 Austria vs Finlandia
Tutaj pierwszy mecz, gdzie powinna być różnica klas i bardzo gładka wygrana Austriaków. Wyniku z poprzedniego roku raczej nie powtórzą, ale w tym meczu nie powinni mieć problemów. Suljo jest teraz pod formą, Rowby trochę lepiej, ale Finlandia raczej nie wyjdzie poza 85 avr. Kursy prawidłowe, ja próbuje handi.

Austria -2.5 @1,64 unibet
Austria 5:0 @5,50 unibet


21:00 Irlandia Północna vs Gibratar
Kolejny mecz z potężną różnicą klas. Nie ma opcji, żeby Gurney z Dolanem odpadli na tym etapie, szczególnie ten pierwszy jest obecnie w przyzwoitej formie, wczoraj i przedwczoraj doszedł do top32 i top16 w playersach grając na średniej powyżej 95. Młodzi zawodnicy z Gibraltaru mają przebłyski i zdarzają im się mecze na średniej 90, ale w większości przypadków oscylują w granicy 80 (albo nawet niżej).

Irlandia Północna -3.5 @1,76
Irlandia Północna -2.5 @1,28


22:00 Niemcy vs Hiszpania
Ciekawy pojedynek, ale z dosyć wyraźnym faworytem. W tym roku liderem Niemiec będzie Schnidler, który ma całkiem dobry okres. I Justicia i Martinez potrafią rzucać i mogą dobić do tej średniej 90, ale u nich to będzie sukces, a u Niemców norma.

Niemcy wygrają @1,40

Dodatkowe typy:

Singapur vs Dania under 108,5 c/o @1,88 betclic
Nowa Zelandia vs Szwajcaria under 108,5 c/o @1,88 betclic
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +914
Pablito91 402,3K

Pablito91

Użytkownik
Pierwszy raz oglądałem mistrzostwa w tym formacie i ogólnie bardzo fajny klimat :) Pierwszy dzień za nami. wszyscy faworyci przeszli dalej. Oglądałem dzisiaj 5 meczy i zdecydowanie najlepiej wypadli Walijczycy i Holendrzy. Pachniało jedną niespodzianką, bo Niemcy fartem wygrali. Gdyby Justicia miał lepszego partnera to spokojnie by wygrali a tak to sam ciągnął ten team i zabrakło im być moze jednego rzutu.
 
Siara_89 21,8K

Siara_89

Użytkownik
Pierwszy raz oglądałem mistrzostwa w tym formacie i ogólnie bardzo fajny klimat :) Pierwszy dzień za nami. wszyscy faworyci przeszli dalej. Oglądałem dzisiaj 5 meczy i zdecydowanie najlepiej wypadli Walijczycy i Holendrzy. Pachniało jedną niespodzianką, bo Niemcy fartem wygrali. Gdyby Justicia miał lepszego partnera to spokojnie by wygrali a tak to sam ciągnął ten team i zabrakło im być moze jednego rzutu.
Martinez nie grał tak źle. Momentami to on wykręcał lepsze liczby niż Justicia. Wiadomo, że był tam najsłabszym z całej czwórki, ale uważam że nie było tragedii.
Fajnie zagrali reprezentanci Gibraltaru. Mierzyli się z kadrowo silnym duetem z Irlandii Północnej, ale dali radę. Nie było wstydu. Ogólnie można było wczoraj ładnie zarobić, bo sami faworyci wygrywali swoje spotkania. Sam żałuję, że wczoraj nie zagrałem, bo wszystko by siadło. Ale teraz to mogę sobie gadać.
 
Ostatnia edycja:
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Bez niespodzianek w tej pierwszej rundzie. Polacy wymęczyli i teraz czas na Belgię. Faworytem nie będziemy, czekamy na kursy może coś sensownego uda się zagrać. Pozostałe spotkania mają zdecydowanych faworytów i trudno wskazać gdzie może pójść coś nie tak.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Ratajski jest przewartosciowany.Jak on jest 16ty, w rankingu to nie wiem.87 srednia bez szalu, Belg praktycznie mecz pod calkowita kontrola.Polak nie utrzymal ani razu, kiedy zaczynal lega.

Bialecki z kolei, mimo, iz przegral to pozytywnie zaskoczyl.Postawil opor rywalowi.Szkoda wyzerowan (2/10),bo mogloby byc duzo lepiej
 
Do góry Bottom