>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

PDC - European Tour 13 - Gibraltar (14-16 październik)

Kaldui 217,6K

Kaldui

Znawca - Dart
Czołem!

Przed nami ostatni event w ramach European Tour w tym roku - Gibraltar 🇬🇮

Ostatnio jak założyłem temat, to było bardzo dużo niespodzianek i poszło mi dramatycznie, ale się nie zrażam - gorzej już nie będzie :)

Etap 1/32 startuje już za 2 godziny. Jest sporo Darciarzy na forum, więc zachęcam do aktywności - może razem uda się ograć buka :)

Poniżej załączam rozkład jazdy

20221014_110008.jpg

Pula w turnieju:
Winner: £25,000
Runner-up: £10,000
Semi-Final losers: £6,500
Quarter-Final losers: £5,000
Last 16 losers: £3,000
Second Round losers: £2,000
First Round losers: £1,000
Total: £ 140,000
 
Kaldui 217,6K

Kaldui

Znawca - Dart
#1 Williams vs O'Connor
Start za parę minut, więc krótko:
Buki delikatnie faworyzują Walijczyka. Być może dlatego, że O'Connor w tym roku nic nie gra na podłodze i zazwyczaj odpadał w pierwszych rundach. Niemniej ostatni występ na ET udany - doszedł do finału w Budapeszcie pokonując po drodze Van Den Bergha, Souse i Aspinalla.
Natomiast Williams niczym szczególnym się w tym roku nie wyróżnił. Panowie jeszcze ze sobą nie grali.

Stawiam na O'Connora - @2,00 Unibet ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +184
hiro 76,3K

hiro

Użytkownik
Co łączy Gibraltar, Czechy i Węgry? Każdy z tych krajów ma European Tour, a kwalifikanci pochodzący z tych krajów są słabi.

Dzisiaj z Gibraltaru mamy 6 kwalifikantów. Polecam spojrzeć na 4 z nich (pogrubieni), którzy dziś zmierzą się z solidnymi przeciwnikami.

Jason Lowe v Manuel Vilerio 6-2
Sean Negrette v Kenny Neyens 1-6
Steve Beaton v Justin Hewitt zwrot, walkower dla Beatona
Chris Dobey v Dylan Duo Jr

Niestety na Dobeya oprócz żałosnego kursu 1,01 na wygraną nie ma dodatkowej oferty. A może i dobrze, bo nie ma informacji na temat Dylana Duo Juniora (zwróćcie koniecznie uwagę na ten dopisek - flashscore podpiął ojca).

Hewitt i Negrette grali w tym roku w Development Tour (dla młodych zawodników 16-23 lat). Ich wyniki są kiepskie (poniżej). A Manuel Vilerio to starszy pan, który kilka razy grał w ET na Gibraltarze.



Spodziewam się wysokich wygranych Jasona Lowe'a, Kenny'ego Neyensa i Steve'a Beatona'a. Szczególnie tych dwóch ostatnich.

Ja gram
3x -1,5 lega @ 2,06 STS
3x -2,5 lega @ 3,86 STS
3x -3,5 lega @ 10,13 STS


Edit: Justin Hewitt wycofał się. Z moich tripli zostały duble:
2x -1,5 lega @ 1,60
2x -2,5 lega @ 2,40
2x -3,5 lega @ 4,60

A odnośnie meczu Dyson Parody v Ryan Joyce kurs 5,20 w ETOTO na Dysona jest sporo przesadzony. Ten facet umie zagrać 90+, a do tego niesamowicie pajacuje i wyprowadza przeciwników z równowagi. Kompletnie nie mam pojęcia co dziś zaprezentuje. ETOTO dało dziś freebet 25zł i za to sobie zagrałem. 4-6

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +745
Kaldui 217,6K

Kaldui

Znawca - Dart
Sesja popołudniowa
Martin Schindler vs Vincent Van Den Voort
/(3:6)
Trochę nie rozumiem kursów, które faworyzują Niemca. Martin jak dobrze pamiętam stracił swoją kartę PDC w tamtym roku i mimo tego, że szybką ją odzyskał, to nie zaliczył spektakularnego powrotu. Ćwierćfinały podłogowych Players Championship to maks jaki udało mu się wycisnąć. W tym roku miał pecha w turniejach telewizyjnych, bo 2 razy trafił na Price'a w pierwszej rundzie (Matchplay i Grand Prix tydzień temu).
Po drugiej stronie Vincent, który jest dużo bardziej doświadczonym (trudno się dziwić jest sporo starszy) graczem, który ma swoim koncie kilka podłogowych trofeów i ćwierćfinały / półfinały na dużych imprezach (typu The Masters czy World Cup).
H2H zdecydowanie na korzyść Holendra.
Forma obu zawodników nie powala.

Spodziewam się zaciętego i szybkiego pojedynku (obaj gracze dość szybko rzucają, a zwłaszcza Vincent) i spodziewam się, że możemy zobaczyć 10-11 legów. Vincent ma czasami problemy, żeby zachować chłodną głowę, ale jednak kurs zachęcający.

#2 Liczba legów over 9,5 - @1.85⛔
#3 Van Den Voort wygra - @2.18 ✅

Korci mnie również Suljovic, ale się waham - nigdy nie widziałem w akcji Browna, a jego ostatnie występy to dosyć zielona seria :) jakieś opinie?


/edit
Ostatecznie pograłem to w dublu
#4
Mensur gładkie 6:0 ✅
Screenshot_20221014-221121_Chrome.jpg

Dzisiaj skuteczność 3/4. Jak Brighton wyciągnie remis, to będzie jutro czym obracać :)
Do zobaczenia i zapraszam do dzielenia się przemyśleniami
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +184
Kaldui 217,6K

Kaldui

Znawca - Dart
Dzisiaj gram:

Damon Heta vs Chris Dobey
#5 Heta wygra - @1.65, Unibet ✅ / 6:4
Chris zaczął ET wczoraj w meczu z szesnastolatkiem - kwalifikantem z Gibraltaru. Młodemu udało się urwać 1 lega - był to jego pierwszy występ w TV. Natomiast Chris rzucał bez żadnej presji i mecz skończył mając na koncie 4 maxy i bilans doubli 6/17 (35%) - przyzwoicie.
Chris imponował na Grand Prix wysokimi checkout'ami, ale jego gra ogólnie rzecz biorąc była przeciętna..
Po drugiej stronie Heta, który w moim odczuciu gra lepiej niż na to wskazują ostatnie rezultaty. W tym roku jest w PDC w TOP 3 graczy z najlepszą skutecznością na podwójnych. Punktuje tez nieźle - rzadko kończy mecze ze średnią poniżej 90, a spotkania +100 też się zdarzają.
Generalnie uważam, że jest lepszym graczem i to weźmie.

Johnny Clayton vs Stephen Bauting
#6 Bunting więcej 180 - @1.91, Unibet ⛔

Na ostatnich 6 spotkań w turniejach telewizyjnych:
Clayton na 77 legów zdobył 11 '180, czyli 1 max na 7 legow
Bauting rzuca maxa średnio co ~3,6 lega (69 legow 19 x 180).
Ogólnie Clayton ostatnio nie jest sobą - punktuje kiepsko: często wpadają singlowe 1 i 5, ma jakiś problem, żeby ustabilizować rzut. To co go ratuje, to wysokie finisze.
Nie podejmę się wytypowania zwycięscy tego meczu, ale nie zdziwię się jak to Bunting zakwalifikuje się do kolejnej rundy.


Natomiast patrząc na kursy, to uważam, że warto coś pograć w stronę:
- O'Connora (@2.38), bo Searle jest tragiczny /edit 6:3 - jednak dobrze, że nie ruszałem O'Connor lepiej punktował, ale Searle wykorzystał wszystko na D20. Tak czy inaczej Wright powinien go łatwo ograć..
- starszego z braci Rodriguez (@2.48) bo Sousa jest dość chimeryczny, a R.J nieobliczalny (np. Świetny Matchplay - pierwsza runda z Claytonem) /6:3 dla Sousy
- wspomniany wcześniej Bunting (@2.70) (6:3)
- Van Den Bergh (1.34) - Clemens (3.15), Dima jest w świetnej dyspozycji i pewnie niedługo wskoczy do TOP 10 rankingu PDC. Niemniej Clemens to też nie jest ułomek. HA +2.5 w stronę Niemca przy kursie @1.60 jest IMO jak najbardziej do gry. / Clemens wziął 1:6

Natomiast sam jeszcze nic nie skreśliłem w kierunku underdoga - jakieś Wasze opinie?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +334
Kaldui 217,6K

Kaldui

Znawca - Dart
Niestety miałem mega zabiegany dzień i nie udało mi się wrzucić typów.
Nawet nic dzisiaj nie oglądałem - włączyłem przed chwilą półfinał MVG z Hetą i trafiłem na kozak mecz. Damon wrócił naprawdę z trudniej sytuacji - wielkie brawa dla niego.
Zaraz finał - Wright widzę, że rzucał z Crossem na średniej 108 i pozwolił mu rzucić zaledwie 6 lotek na podwójne - niezła dominacja.
Zapowiada się super finał.
Post automatycznie złączony:

Niskie linie na 180..
Heta z MVG rzucił 9 maxów, a Wright z Crossem 6, ale rozegrał tylko 8 legow.

Finał grają do 8 legow, więc zobaczymy pewnie minimum 12-13 legów.
Na unibet najwyższa linia

#7
Powyżej 9.5 maxów - @2.85 ⛔
 
Ostatnia edycja:
Kaldui 217,6K

Kaldui

Znawca - Dart
Nie wierzę w to co się wydarzyło...
Początek meczu to było spotkanie na jakie liczyłem - po 6 legach mieliśmy aż 7 maxów.
Przez pozostałe 9 legow zawodnicy dorzucili tylko 2.. Bardzo, ale to bardzo pechowo..
 
Kaldui 217,6K

Kaldui

Znawca - Dart
Krótkie podsumowanie:
Świetny - niemal genialny - turniej Wrighta. Po drodze do finału grał na średniej: 96, 108, 105, 108.
Jednak w kluczowym momencie coś nie zagrało, bo miał 6 lotek meczowych na D20 i nie był w stanie tego skończyć.

Heta - pierwszy telewizyjny tytuł. Kilka pięknych finiszów powyżej 100, w tym najwyższy w turnieju w finale: 167. Zwłaszcza półfinał z MVG znakomity, bo jednak od Petera dostał sporą niespodziankę. Polecam zobaczyć tego ostatniego lega - jak Peter nie trafił w sektor i zamiast singlowej 1 na D2, wpadła mu 20. Na takim poziomie w takim momencie - to olbrzymia pomyłka.
W każdym razie to był wieczór Damona Hety 👏

U mnie turniej mógł się zakończyć bardzo pozytywnie, ale na końcu zabrakło szczęścia. Skuteczność w typach 3/7. Może następnym razem będzie lepiej i mam nadzieję, że przy kolejnym turnieju będzie więcej wpisów od Was :)
 
Do góry Bottom