>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC: European Championship (27-30 październik)

Kaldui 219,7K

Kaldui

Znawca - Dart
Cześć,

W przyszłym tygodniu w czwartek startuje turniej, który jest zwieńczeniem wszystkich 13 European Tour - Mistrzostwa Europy 2022. W wydarzeniu bierze udział 32 zawodników, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w ramach europejskich tras.
Tytułu broni Rob Cross, który w pierwszej rundzie będzie podejmował Jamesa Wade'a.

Pula nagród

Position (no. of players)Prize Money
(Total: £500,000)
Winner
(1)​
£120,000​
Runner-Up
(1)​
£60,000​
Semi-finalists
(2)​
£32,000​
Quarter-finalists
(4)​
£20,000​
Last 16 (Second round)
(8)​
£10,000​
Last 32 (First round)
(16)​
£6,000​

Rozpiska starć w ramach pierwszej rundy

20221019_181118.jpg

Mamy cały tydzień, żeby rozkminić temat i skreślić parę kuponów

Zachęcam do aktywności :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +789
Kaldui 219,7K

Kaldui

Znawca - Dart
W pierwszej rundzie zamierzam zagrać od 4 do 6 zakładów przy płaskiej stawce i ako pomiędzy @2.5 - @4.5

Kursy będą się zmieniać w przyszłym tygodniu, więc jak już puszczę zakład, to zaktualizuję cyferki.
Wszystko gram na Unibet.


#1 Na faworytów i zawodników w formie
Heta vs Van Den Voort ⛔
Heta wygra @1.34
/ trochę jestem w szoku co tu się wydarzyło. Heta nie grał źle, a dostał wyraźnie.

Damon ma znakomity rok: zaczęło się od zgarnięcia Pucharu Świata do pary z Simonem Whitlockiem. A w tym miesiącu: wygrana ET w Gibraltarze + wygrany turniej podłogowy i przedwczoraj półfinał.
Bez wątpienia przeżywa najlepszy moment w karierze i nie widzę możliwości, żeby uległ w tym spotkaniu.

Ciekawostka w ramach Players Championship:
Heta rzucał na średniej >100 w 40% tegorocznych spotkań, to jest 4 wynik wśród wszystkich graczy

Chisnall vs Bunting
Chisnall wygra @1.56 ✅

Bunting to niewygodny gracz, które miewa dobre momenty, ale no właśnie 'momenty'. Uważam, że to nie wystarczy, bo w przypadku Chizzy'ego to już jest stabilna, dobra forma. Bardzo udany rok w wykonaniu Dave'a zarówno na podłodze i na scenie. Kurs zachęcający, więc dorzucam.

Ciekawostka:
Chisnall wygrywając Players Championship 25 pobił rekord tych rozgrywek rzucając 35 maxów

MVG vs Dobey
MVG wygra @1.32

Wright vs Meikle
Wright wygra @1.20✅

Nie ma co się rozpisywać na ten tych dwóch Panów. Wygrana to obowiązek - obaj są w znakomitej dyspozycji

AKO @3.31 ⛔
 
Ostatnia edycja:
Kaldui 219,7K

Kaldui

Znawca - Dart
#1 pograłem jak wyżej, bo kursy na Hetę zaczynają gdzieniegdzie spadać. Trochę się boję o Chisnalla, bo ostatnio słabe występy w ramach PC, a Bunting ogórkiem nie jest, ale próbujemy.

#2
Sousa vs Schindler
Sousa wygra @1.62 ✅
(jeszcze wczoraj było 1.70)

Typ bardziej przeciwko Schindlerowi, bo Sousa nie jest ostatnio w życiowej formie. Nie ukrywam, że nie przepadam za Niemcem i pisałem już o nim w ramach ET w Gibraltarze. Obaj zawodnicy grają w kratkę, ale Jose jest bardziej doświadczony, ma chłodną głowę i dobrze punktuje, więc powinien być częściej przy podwójnych. Typ może nie stanowi dużego value, ale spróbuję.

Van Duijvenbode vs Razma
DVD wygra i rzuci więcej maxów @1.52 ✅

DVD zdecydowanym faworytem bukmacherów i myślę, że w tej formie nie powinien mieć problemów, żeby pokonać Razmę. Chociaż Madras jest w mojej opinii niedoceniany i potrafi pokazać dobrego Darta, co m.in. Widzieliśmy na Grand Prix. Jednak DVD jest w dobrej dyspozycji. Dorzucam maxy na podbicie kursu, bo Dirk rzuca ich sporo, a Łotysz często ucieka na 19.

Cross vs Wade
Cross wygra @1.65 ⛔
/ co to był za tragiczny mecz. Dawno nie widziałem takiej padaki. Cross na podwójnych beznadziejny - 5/25 (20%). Przegrał disajdera na swoim liczniku marnując 2 lotki meczowe na topie.

Lubię Wade'a i często trzymam za niego kciuki, ale jego ostatnie występy to fala rozczarowań i nie widzę żadnych sportowych powodów, żeby na niego stawiać. Tymczasem Cross to trochę karuzela, ale ostatnio jest na wznoszącej. Ostatnio na podłodze wygrał turniej i imponował wysokimi checkoutami. Na pewno dodało mu to pewności siebie, a poza tym jak wspomniałem w pierwszym poście broni tytułu, a to zawsze dodaje odrobinę motywacji zawodnikowi.

AKO @4.06 +4% combo booster = @4.19 ⛔
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +112
Kaldui 219,7K

Kaldui

Znawca - Dart
#3 długoterminowy (przynajmniej taką mam nadzieję :))

Zwycięzca pierwszej ćwiartki

Josh Rock @11,00 ⛔

Długo się wahałem - bo półfinał to dużo jak na tak młodego chłopaka dla którego będzie to pierwsze tak duże wydarzenie w karierze - ale ostatecznie puściłem tego singla. Poniżej moje 3 argumenty:

1. Forma
Mam Rocka na radarze od kilku miesięcy i nie mogę przejść obojętnie obok tego co wyprawia - zwłaszcza w tym miesiącu, poniżej statystyki z PC 25-28 (zagrał tam 22 spotkania)
- średnia 102!
- skuteczność na podwójnych ~47%
To przełożyło się na pierwszy wygrany event w karierze.

Sięgając wstecz i licząc od 1 mają 2022 zagrał 64 spotkania rankingowe jadąc na średniej 98,34 (tylko MVG był lepszy) i uwaga - 50,86% legów kończył w mniej niż 15 lotkach (najwyższy wynik w całej stawce). A nawet raz udało mu się skończyć lega w 9 lotkach.
Chłopak ma 21 lat, więc szacun za te cyfry

2. Drabinka
Pierwsza ćwiartka, to według mnie najlepsza droga do półfinału. Oczywiście nadal mamy tutaj graczy światowego formatu - wicemistrz świata Michael Smith czy Luke Humphries (król podłogi), ale ten pierwszy jest daleko od formy którą prezentował na MŚ, a Humphries już nie raz zawodził na scenie. I dodam, że ostatnie zwycięstwo Młodego Joshuy, to właśnie wygrana w finale PC28 z Luke'iem 8:5 - dlaczego miałby tego nie powtórzyć?

Dopiero w półfinale Rock może wpaść na rewelacyjnego ostatnio Hetę albo DVD czy Crossa. Natomiast omija graczy z drugiej połówki drabinki w której są m.in.: Price, MVG, Wright, Cullen czy Chisnall.

Wydaje mi się, że najtrudniejszym dla Rocka będzie ten pierwszy mecz z Aspinallem, bo Anglik jest w dobrej dyspozycji, a po drugie 'efekt pierwszej rundy': Trema, duża publika, scena, cała otoczka. To jest coś relatywnie nowego dla Rocka, a na tym poziomie doświadczenie i umiejętność zachowania koncentracji i chłodnej głowy to bardzo dużo.
Liczę, że jak uda mu się przejść pierwszą rundę, to ciśnienie spadnie i kolejne dwie bierze w cuglach :)

3. Kursy
Niestety argument już nieaktualny dla innych graczy, bo kursy spadły jak pisałem tę rozprawkę. Mi udało się złapać to zdarzenie po kursie 11, a teraz chodzi po 5-7..
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +112
Kaldui 219,7K

Kaldui

Znawca - Dart
#4 statystycznie rzecz ujmując

Humphries vs Ratajski
Humphries więcej 180 - @1.50 ✅

Luke - nazwany już wcześniej przeze mnie 'królem podłogi' - zaliczył w Players Championship: 324 maxy. Dało mu to pierwszą lokatę w zestawieniu. Średnia maxow na mecz: 3.12.
Dokładnych cyferek Krzyśka z tego sezonu nie znam, ale nie załapał się do Top 10 i ogólnie kojarzę go jako zawodnika preferującego '19'. Przynajmniej kiedyś tak było - mam zapisaną statystkę, że za cały 20210 rok miał średnia celność na T19 - 44.28%, co dało mu lokatę zaraz za MVG, który zaliczył skuteczność 44.50% - leży mu ten sektor.

Oczywiście statystyki nie grają, ale wysoce prawdopodobny jest scenariusz:
2-4 maxy Luke ✅ / wynik: 4
0-2 maxy Krzysiek ✅ /wynik: 0

Price vs R.J Rodriguez
2 lub więcej checkout'ów +100 - @2.38 ⛔
/ no niestety zabrakło. Rodriguez z C/O 100, a Price 98

Licząc tylko mecze na scenie, to liczba meczów w którym zawodnik rzucił minimum jeden C/O +100
- Price 11/12, skuteczność 91,66%
- Rodriguez 6/10, skuteczność 60%

Z kurs 2.38 wychodzi prawdopodobieństwo ~40%, a chociażby powyższe liczby mogą sugerować, że nasze szanse są większe.

Tym bardziej, że nie spodziewam się spacerku dla Price i myślę, że zobaczymy minimum 9 legow. Rodriguez wie, że nie będzie miał dużo okazji, więc będzie zmuszony podejmować ryzyko i pewnie nie będzie rozmieniał, tylko atakował duże C/O
A Price? Cyfry mówią same za siebie. Równie dobrze może sam pokryć ten over

AKO @3.57 ⛔
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +414
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Pamiętajcie proszę, że format w 1 rundzie to nadal Bo11, więc bez szarży, bo tutaj może się sporo wydarzyć.

Skąd becik na te 2x100+ C/O?

Ja swoje pomysły podrzucę po południu, ale patrząc na bety kolegi wyżej to raczej będę tylko dublował.
 
Kaldui 219,7K

Kaldui

Znawca - Dart
hiro 81,5K

hiro

Użytkownik
#3 długoterminowy (przynajmniej taką mam nadzieję :))

Zwycięsca pierwszej ćwiartki

Josh Rock @11,00
Ciekawy zakład, chyba też wezmę za drobne. Fajna forma młodego Anglika, a w ćwiartce nie ma rywali w super formie. Wiadomo, nazwiska Aspinalla, Smitha czy Humphriesa robią wrażenie, ale obecnie tylko na papierze.

Tylko proszę - zwycięzca ;)

-------------------

Luke Humphries v Krzysztof Ratajski
Typ: Krzysztof Ratajski - Średnia meczowa Powyżej 85.5 @ 1,60 ETOTO 96,42 easy

Znów stażysta dorwał się do wystawiania linii w darcie. To nie jest double in, żeby prognozować czy zawodnik z czołowej 20 zagra na średniej 86 punktów. Humphries powinien tu dominować, ma świetny powerscoring, a Krzysiek będzie gonił. Żeby ograć Luke'a, trzeba dobrze punktować i szybko kończyć. Format krótki. Myślę, że Krzysiek zagra koło 94 punktów, a 9 z przodu to już praktycznie obowiązek. Oczywiście może zdarzyć się słabszy występ, ale ta linia jest sporo zaniżona.

Nathan Aspinall v Josh Rock
Typ: powyżej 4.5 180-tek @ 1,48 ETOTO 6

Kiedy zobaczyłem to zestawienie od razu pomyślałem o maksach. Spodziewałem się linii 5,5 i taka jest, ale wezmę obniżoną o 1. Obaj ładnie układają lotki w T20 i sporo rzucają maksów. Nawet Aspinall, który rzuca 26 gramowymi bombami. 5 maksów w telewizyjnym meczu nie powinno być problemem.

AKO: 2,37 (2,08)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1552
Kaldui 219,7K

Kaldui

Znawca - Dart
U mnie już niestety dwa zakłady padły, ale cała nadzieja w młodym, sympatycznym, perspektywicznym zawodniku z Irlandii Północnej :)

Wczoraj zagrał jeden z 'gorszych' meczów w ostatnim czasie, ale udało się przejść Aspinalla, więc liczę, że ciśnienie spadło i ze Smithem pójdzie gładko
Zostawię tutaj ciekawą statystkę
 

Załączniki

hiro 81,5K

hiro

Użytkownik
Joe Cullen v Ross Smith
Typ: Powyżej 4.5 180-tek @ 1,30 5

Jose de Sousa v Martin Schindler
Typ: Powyżej 4.5 180-tek @ 1,33 4

Peter Wright v Ryan Meikle
Typ: Peter Wright @ 1,22 6-2

Michael van Gerwen v Chris Dobey
Typ: Michael van Gerwen @ 1,31 5-6 😂

AKO: 2,76 (2,42) ETOTO


Gram dziś takiego składaka. W pierwszych 2 meczach każdy z tych zawodników może sam rzucić 5 maksów, ładnie obijają lotkę o lotkę. Wezmę obniżone linie, często brakuje 1 maksa do 6 w standardowej linii. Dwa kolejne typy to faworyci, którzy mierzą się ze średniakami. Wright i Van Gerwen w dobrej, a nawet bardzo dobrej formie, powinni bez problemu wygrać.
 
Ostatnia edycja:
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Mało czasu mam żeby cokolwiek skrobać. Wczoraj podebrałem genialny bet na AvG rataja, ale mam to w ako z Wrightem, Pricem i MVG.

Jak nie lubię grać na Souse to dziś chyba obowiązek żeby szukać betow w stronę jego 180s. Portugalczyk jest maszynka i mimo, ze Schindler tez jest w tym dobry to więcej po 2.26 czy win i więcej 180s po 3 jest mega dobrym betem na dzisiaj. Jeżeli ktoś boi się wysokich kursów to poniżej 3.5 180s Niemca można złapać po 1.53 a to dla mnie mega dobry becik.

Dima to dla mnie pułapka 1 rundy, wiec mocno odradzam, Chizzy ma fajne H2H z Buntingiem + wysoka forma, wiec może bardziej w niego warto pocelowac.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +184
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Jutro format wydłużony i zaczniemy od zwycięstwa Nopperta (1,31). Van der Voort z Hetą wygrał,ale chłop jakoś specjalnie nie zaimponował, tam zdecydował 6 leg i zamek 137, Heta powinien wrócić ale podwójne w kluczowych momentach szwankowały. Noppert na dystansie jak dla mnie ma przewagę i powinno to być jutro widoczne.
Humphries (1,50) jak zagra jak z Ratajskim to powinien pokonać Searle. Lukeman już prawie był w domu ale skopał końcówkę choć o średniej 102,43 Ryana nie można nie wspomnieć. Lepsze wrażenie zrobił na mnie Humphries i to na niego stawiam.
 
Kaldui 219,7K

Kaldui

Znawca - Dart
#5 Dave Chisnall vs Johnny Clayton
Chisnall więcej 180-tek - @1.50 ✅

James Wade vs Dirk Van Duijvenbode
DvD wygra - @1.47 ✅

Vincent Van Den Voort vs Danny Noppert
Noppert Handi -1.5 - @1.40⛔
Bez sensu ten Handi, bo nie podwyższył dużo kursu, ale 'zmusił' mnie forBET do tego, bo przy kursie 1.29 grałbym z podatkiem. No trudno..

AKO 3.08 ⛔
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +359
Kaldui 219,7K

Kaldui

Znawca - Dart
Nopper z DVD w ćwierćfinale. To będzie ciekawy mecz, bo każdy ma wybitne momenty i chwilę słabości - dla mnie 'no bet', bo każdy może to wziąć.
Chyba że będzie dobry kurs na więcej maxów Dirka
 
Kaldui 219,7K

Kaldui

Znawca - Dart
Ajajaj.. Szkoda Rocka - grał fenomenalnie. To spotkanie mogło być finałem. Szkoda, że tutaj nie ma takiej formuły jak na Matchplay, że gramy na przewagi - chociaż wiem, że Smith przełamał ostatniego i się skończyło 10-8 :)
 
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Ajajaj.. Szkoda Rocka - grał fenomenalnie. To spotkanie mogło być finałem. Szkoda, że tutaj nie ma takiej formuły jak na Matchplay, że gramy na przewagi
Ale Smith wygrał 10:8 xd

Zgadza się meczycho pierwsza klasa. Obaj grali na mistrzowskim poziomie
 
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Szybkie pytanko: Unibet ma zakład 4 or more 100+ checkout. Rozumiem że checkout równy 100 też się liczy czy dopiero od 101?
 
Siara_89 21,8K

Siara_89

Użytkownik
Od jakiegoś czasu trochę interesuję się dartem. Dzisiaj bardziej for fun puściłem sobie kupon za 5 zł na wszystkie mecze jakie dzisiaj się odbywały. Do wyjęcia około 315 zł. Ostatni mecz położył kupon. Było to więcej 180-tek de Sousy (5-6 na korzyść Dobeya).
 
Do góry Bottom