>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Półfinały PGE Ekstraligi w sezonie 2020

Status
Zamknięty.
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Półfinały - 20 i 27 września
  • RM Solar Falubaz Zielona Góra - Fogo Unia Leszno 20.09, godz. 16.30
  • Betard Sparta Wrocław - Moje Bermudy Stal Gorzów 20.09, godz. 19.15
  • Fogo Unia Leszno - RM Solar Falubaz Zielona Góra 27.09, godz. 16.30
  • Moje Bermudy Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław 27.09, godz. 19.15

Zapraszam do dzielenia się swoimi przemyśleniami, a jak pojawi się oferta również typami i analizami. Nie wrzucamy jednak "suchych" typów.
 
Ostatnia edycja:
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
Są już kursy w niektórych bukmacherach ale na ten moment podzielę się kilkoma przemyśleniami, a jutro będą jakieś konkretne typy.

Ekstraliga Play Off czas zacząć :p :p :p :p

Falubaz Zielona Góra Unia Leszno

No tutaj jest zdecydowany faworyt jest znany, Szczerze mówiąc według mnie udział Falubazu w Play Off to Prezent od Leszna które podeszło na totalnym luzie do meczu w Zielonej Górze, wszystko po to pozbyć się Częstochowy. Teraz myślę że nie będzie już żadnej taryfy ulgowej kto by tam nie pojechał w Zielonce Kułakow Lindback Jepsen Jensen to raczej nie mają wielkich szans. Cieżko będzie nawet o zwycięstwo u siebie, bo czuje że Leszno tym razem pokaże Falubazowi miejsce w szeregu. Ok Vacul łapie formę Dudek po upadkach ale pojedzie, na kilka pkt, ale co dalej ? Kubera tym razem spakuje do plecaka Krakowiaka i Tondera. Janusz Kołodziej i Emil grubo się na jutro zmobilizują. Kołodziej wypoczęty, a Emil po nieudanych występach w GP będzie jutro głodny. Oczywiście mamy jeszcze Protasiewicza ale to wszystko będzie za mało na Leszno. Teraz mamy 2 scenariusze. Pierwszy: Leszno minimalnie przegrywa 2-4 pkt ale z kontrolą a w rewanżu nie będzie czego zbierać Drugi : Leszno wygrywa w granicy 4-8 pkt i zamyka sprawę dwumeczu już w Zielonej Górze. Bliżej jestem 2 scenariusza. Oczywiście doceniam osiągniecie Falubazu w tym sezonie ,bo nie widziałem ich w Play Off przed sezonem ale oceniając realną siłę obu drużyn Leszno na luzie wchodzi do Finału


Wrocław Stal Gorzów

Od razu przypomina się przepiękny dwumecz w Play Off w 2017 gdzie Sparta zniszczyła ostatnich 4 biegach rewanżu Stal a wyglądało że wszystko jest rozstrzygnięte. :p No ale wracając do teraźniejszości. Trzeba zacząć od tego czy jedzie Drabik ? a jeśli jedzie to w jakiej jest formie ? To jest duża niewiadoma. Druga sprawa Holder Brothers Gość Stali w znacznie lepszej formie od Holdera Wrocławskiego przynajmniej tak to dzisiaj wyglądało w Łodzi. Oczywiście Zmarzlik pewnie pojedzie swoje. To wszystko może stawiać lekko w roli faworya Stal, ale patrząc teraz na Wrocław jestem przekonany że Janowski, Taj pojadą w 1 meczu bardzo dobrze. Fricke może być tajną bronią bo widać że jego forma idzie górę. Formacje juniorskie, sądzę że w pierwszym meczu przewagę będą mieli Wrocławianie.

Tak zbierając to wszystko w konkret w 1 meczu spodziewam się wyniku Sparta + 6 i wszystko otwarte w rewanżu. Oczywiście ktoś może mówić Stal wygrała we Wrocławiu a u siebie + 20 o czym jest rozmowa, ale uważał bym z takim hura optymizmem bo w 2 meczu będzie szło na noże i będzie bardzo na styku bo jestem przekonany że Sparta pojedzie tym razem pojedzie w Gorzowie inaczej niż ostatnio.

To tyle na teraz, jutro konkretne typy.

Zachęcam do dyskusji !!! bo mamy już końcówkę sezonu i niedługo będziemy tęsknić za Żużlem :p
 
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
No wlasnie czy jedzie Drabik, ewentualnie Bewley. Holder to wiadomo, ze dojdzie, bo tak ten sklad Wroclawia jak awizuja wygladac nie moze.
Gdyby zachowac te sklady z meczu rundy zasadniczej z Wroclawia to dalbym na gospodarzy, chociaz w pierwszym meczu ie pomylielm. Sparta prowadzila tam w pewnym momencie +10 i przegrala. Kluczowy to w koncowce byl bieg 13 albo 14 nawet, gdy Woffinden przegral z Wozniakiem. Teraz Tai jedzie chyba lepiej po ostatnim GP, ale Janowski, ktory wygral raz i raz przegral we Wroclawiu ze Zmarzlikiem jakby gorzej.
Zmarzlik swoje zrobi. Thomsen ostatnio byl niewiadoma, ale jednak dobrze pojechal i nie uzaleznialbym tego tak bardzo od tych opon. Wozniak zaczal dobrze jezdzic - patzrz Wroclaw i Mistrzostwa Polski. Ta polfinalowa para wyglada po prostu ciekawie. W kazdym razie w play-ff gospodarze musza wygrywac, bo inaczej jest praktycznie po sprawie.

W Zielonej Gorze to bedzie calkiem inny mecz niz w rundzie zasadniczej i chyba kazdy to czuje, ale ten wynik z ZG troche odstrasza. Koniec koncow jednak brak awansu Leszna to bylaby sensacja. Zreszta u nich brak tytulu MP tez bylby bardzo duza niespodzianka. To oczywiscie bardzo dobre pytanie tylko z jaki wynik Leszno wywiezie z ZG, bo u siebie powinni klepnac awans.

Moze na te linie punktowe pojdzie cos pograc. Czailbym sie na tego Woffindena, bo ostatnio zawalil im ten mecz we Wroclawiu jednak, a forma byla slabsza i linie punktowe na Anglika krecily sie w granicy 9,5 punkta (raz chyba nawet 8,5 pkt bylo), ale to trzeba zobaczyc co bukmacher wystawi najpierw.
 
M 11,5K

mumin89

Użytkownik
Witam a Bewley czasem nie bedzie jechal pod nr 16 zeby wskoczyc za kogos do skladu


Moje typy to
Ch.Holder mniej 8.5 kazdy widzial co wczoraj robil w Lodzi slabiutki wystep moze oszczedzal sie na dzisiaj ale nie sadze kasa to kasa dzisiaj w parze z fricke ktory ostatnio zlapal forme dobrze jezdzi za rywali ma w 1 biegu janowski Thomsen tutaj moze wozniaka pokona i 1 punkt pozniej Thomsen I Zmarzlik mozliwe ze 0 lub 1 na Fricke nastepnie Iversnen Karczmarz tutaj moze byc 3 lub 2 i 12 bieg z Bratem i Czugunovem tez moze byc 1 pkt ciezko widze zeby przywiozl 9 pkt w takiej formie i na takich rywali kurs 1,62 w sts

J.Holder wiecej 7.5 jeden z liderow Stali dzisiaj jedzie z Wozniakiem wiec raczej na nim nie bedzie tracil punktow wczoraj dobry mecz w lodzi dzisiaj te 8 ptk w 5 startach powienien przywiez jezeli Stal chce miec dobry wynik
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +183
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Polfinal to juz nie czas na odpuszczanie , trenowanie , sprawdzanie itd. dlatego mozna patrzec przez palce na ostatni mecz Falubaz - Unia. Mysle , ze Leszno bedzie chcialo juz w pierwszym meczu wszystko wyjasnic i nie zostawiac zludzen co do tego , kto powinien zostac mistrzem w tym roku.
Wierze takze w dobry wystep Kolodzieja , ktory potrafi w PO wlaczyc tryb fruwania. Fakt , ze zostaje w Unii na kolejny sezon moze mu dac dodatkowa mobilizacje i chec osiagniecia jak najlepszego wyniku.
Bet365 wystawil fajny kurs na Leszno w tym meczu porownujac z innymi bukami i korzystam z tego. Linia na kolodzieja rowniez przyjemna.

Falubaz - Leszno typ:2 @1.95
Kolodziej over 5 @1.85.

Bet365
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +183
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Ja dzis takie dubelki
Ch.Holder under 8.5 kurs 1.8 Fortuna zlapane
P.Dudek under 10.5 kurs 1.65 Fortuna
Fajne Ako wychodzi....Dudek po tym upadku nie jest soba do tego wytrzepany po Pradze mam wrazenie ze linia wysoka jak na niego😉a Holdef jakby spuchnjety ostatnio coraz bardzien nawet w 1 lidze bez blysku kompletnie

Ch.Holder under 8.5 kurs 1.8 fortunaoraz Protas konsekwentnie go gram under 7.5 fortuna kurs 1.84

Unia 2 oraz Wrocek 1 kursy 1.65 oraz 1.45Fortuna daje to tez niezle Ako...ide dzis jednak w strone faworytów próbuje...takie dzis 3 dubelki w sumie atakuje
PYKŁO☺
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +191
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
Wczoraj kilka luźnych przemyśleń co do przebiegu półfinałów

Dziś typy

Podstawowy Dubel jaki zagrałem :

Falubaz Zielona Góra Unia Leszno

Typ Unia Leszno + 2.5 pkt

Wrocław Gorzów

Typ Gorzów + 8.5 pkt

Ako 2.03
Bukmacher STS


O Lesznie już wczoraj było pisane idę w scenariusz w którym Leszno potraktuje w pełni poważnie 1 spotkanie Zespół ma dużą przewagę w każdej formacji Mobilizacja będzie pełna ale to tylko sport także zabezpieczam się przed minimalnym zwycięstwem gospodarzy biorąc handicap 2.5 pkt na gości Falubaz już zrobił maxa na ten sezon Mamy wysokie kursy w różnych bukmacherach na wygraną Unii jest to zapewne podyktowane tym co się stało w sezonie zasadniczym. Jestem jednak przekonany że tym razem Dudek i Vacul już tak dobrze nie pojadą

Do mniejszego kuponu wziąłem z Super Oferty STS Win Leszna za 1.72


Wczoraj pisałem że Wrocław 1 mecz wygra i swoje zdanie podtrzymuje, ale patrząc na to że Holder Wrocławski słabo, Drabika nie ma Zmarzlik w gazie to jednak biorę + 8.5 pkt na Stal mecz będzie według mnie wyrównany i 6 pkt win Sparty to raczej max. Zakładam oczywiście że Holder Gorzowski pojedzie na swoim poziomie bo to jest ważne dla tego typu.
Planowo Sparta też win :p
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +166
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Leszno + Gorzow @1.65. Stsbet.co.uk

Leszno nie bede komentowal bo to bedzie mecz , ktory nie ma prawa skonczyc sie inaczej niz zwyciestwem Unii.
Co do drugiego meczu , to tez ciezko mi sobie wyobrazic Wroclawia , ktory sie u siebie meczyl i ktory ma dziury w skladzie by mogl chocby remis urwac. Moze gdyby jechal Drabik i to na swoim poziome z zeszlego sezonu zastanowilbym sie , ale maja tylko w tym momencie Taia i Janowskiego ktorzy nie sa gwarantem trojek oraz zlepek kilku niewiadomych. Z drugiej strony Zmarzlik w bardzo dobrej formie + Thomsen , Jack , Wozniak ostatnio bardzo solidne wystepy + Iversen/Kasprzak i Karczmarz , ktory umie zaskoczyc najlepszych.
No nie wychodzi mi tu nic za Wroclawiem , a 1.5 na Gorzow mi sie bardzo podoba.
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Tez chce isc ta droga i sadze ze kurs na Gorzow jest troche zawyzony a bez podatku, kurs 1,65 jest swietny ale czy nie ma tam drugiego dna?, W Gorzowie i Lesznie ma padac deszcz w sobote i w niedziele, wiec ciekawe czy odbeda sie mecze a jezeli tak to czy deszcz nie pokrzyzuje planow z przygotowaniem torow pod gospodarzy. A to by moglo oznaczac ze gospodarze moga stracic poniekad atut wlasnego toru. - wiec to moze byc ryzykowne - chyba ze mecze przeniosa na Poniedzialek, ciekawe.
 
pitcairn 1,1K

pitcairn

Użytkownik
Posiada ktoś może informację czy w Gorzowie jedzie dziś Iversen czy jednak Kasprzak? Układ par wskazuje na to, że powinien jechać Iversen bo nie chce mi się wierzyć żeby Chomski ustawił niepewnego, nieobjezdzonego Kasprzaka na 2 biegi w parze z juniorami bo to proszenie się o 2* 1:5, ale może czegoś nie wiem...
 
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Posiada ktoś może informację czy w Gorzowie jedzie dziś Iversen czy jednak Kasprzak? Układ par wskazuje na to, że powinien jechać Iversen bo nie chce mi się wierzyć żeby Chomski ustawił niepewnego, nieobjezdzonego Kasprzaka na 2 biegi w parze z juniorami bo to proszenie się o 2* 1:5, ale może czegoś nie wiem...
Iversen
 
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
Wczoraj pogoda nie pozwoliła na objechanie drugich półfinałowych spotkań w PGE Ekstralidze. Można mieć nadzieje że dzisiaj to się uda.
Poniżej kilka luźnych przemyśleń + typy

Unia Leszno Falubaz Zielona Góra

Leszno jest pewniakiem do awansu. Brak występu w Finale byłby potężną sensacją. Patrząc jednak na handicapy wydaje mi się że nie będzie ultra lania, jak przewidują to bukmacherzy. Dla Leszna będzie to kolejny dzień w biurze, wykonanie zadania nie będą jakoś szczególnie chcieli masakrować rywala, bo po co ? Liczy się awans. Do tego za Antonio Lindbecka pojedzie Rohan Tungate, jest Dudek, i nie najgorsi juniorzy: Krakowiak i Tonder a myślę że Vacul pojedzie trochę lepiej niż ostatnio, Podobno to ostatni mecz Vacula w ZG zobaczymy w każdym razie myślę, że pokaże trochę ambicji. Reasumując Widzę zwycięstwo Leszna ale w granicach 8-12 pkt dlatego handicap wystawiony przez Forbet 16.5 pkt wydaje się ciekawym rozwiązaniem

Drugie Spotkanie, i tu też mamy faworyta może nie tak wyraźnego jak w 1 meczu ale jednak Gorzów ma jakieś 80 % szans na awans do finału. We Wrocławiu zawirowania z Drabikiem. Zmarzlik u siebie będzie nie do ruszenia do tego J Holder + Thomsen i mocny u siebie Karczmarz. Ok po drugiej stronie jest Woffinden Janowski Czugunow, ale słabo wyglądają Ch. Holder i Fricke Nie ukrywam że bliżej mi do Sparty ale patrząc realnie powtórki z 2017 roku nie będzie. No może gdyby był Woźniak :p ale on jeździ już u Gospodarzy.

Typ

Unia Leszno Falubaz Zielona Góra Typ Falubaz + 16.5 pkt
Stal Gorzów Betard Sparta Wrocław Typ Stal Gorzów

Ako 1.78

No mocno przestrzeliłem się z tym handicapem

Swoją drogą kompromitująca postawa ekipy Falubazu

Bukmacher Forbet
 
Ostatnia edycja:
donald-young 17,5K

donald-young

Użytkownik
Jepsen Jensen over 4.5 1.80 STS Michael Jepsen Jensen 7(1,1,2,1,2)Tor na początku betonowy, ale jak się rozpadało to w jeździe Duńczyka coś się ruszyło, bo w swoich początkowych biegach betonowych wyglądało to tragicznie.

Fajny kursik na taką linijkę dla Michaela, który jak co każdy sezon pod koniec odpala swój poziom na miarę potencjału jakim dysponuje. W całej Polsce deszczowo w ostatnich dniach, a więc betonu nie będzie, a jak się zaczynają robić cięższe warunki to Duńczyk wtedy lata. Dodatkowo jego sprzęt jak wspominał ostatnio w wywiadzie meczowym uwielbia temperatury jakie obecnie panują. Układ biegów ma bardzo przyjemny a 5 punktów to nie jest dużo, mimo że drużyna przeciwna mocna. W fortunie na takie zdarzenie kurs zaledwie 1.5
 
Ostatnia edycja:
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
Drugie podejście do rewanżu w Półfinale Ekstraligi. Wrocław jedzie do Gorzowa bronić 2 pkt zaliczki z 1 spotkania. Za nami tydzień w którym według mnie trochę się zmieniło. Oczywiście dalej faworytem do awansu jest Stal Gorzów, ale jednak mam wrażenie że szanse gości na wyrównaną walkę, a może nawet, na sprawienie niespodzianki znacznie wzrosły. Janowski znowu odzyskał formę, do tego drugi oddech złapał również Tajski, można liczyć także że po sukcesie w Toruniu ważne punkty przywiezie Fricke. Dan Bewley dobrze pojechał w Pardubicach ( 4 miejsce w finale) Liczę na lepszą formę Chrisa Holdera którego postawa może być kluczowa. Myślę że Holder i Bewley będą zastępować Curzytka i Liszkę

Ze strony Stali wiadomo Zmarzlik po obronie Mistrzostwa Świata do tego Thomsen ale Iversen jest poobijany po GP o Kasparzaku nawet nie ma co pisać bo jeśli on pojedzie wzmocnieniem Stali raczej nie będzie. Mocne ogniowo oczywiście J. Holder ale na tle zawodników w GP już tak nie błyszczał. Na koniec Wożniak zaryzykuje twierdzenie że to będzie kluczowe ogniowo w składzie Stali jeśli pojedzie dobrze Stal będzie bliżej finału.

Reasumując Stal ma wszystko w swoich rękach ale mam wrażenie że forma poszczególnych zawodników Sparty przez ostanie dwa tygodnie poszła do góry co może zwiastować emocje i walkę do ostatnich biegów

Stal Gorzów Sparta Wrocław

Typ Sparta + 10.5 pkt

Kurs 1.6
Bukmacher Forbet

I tak dla zabawy rekreacyjnie Awans Sparta Wrocław Kurs 4.0 pod emocje telewizyjne :p
Bukmacher Forbet


Wynik 55-34 to suche liczby, ale Wrocław Zrobił 34pkt bez Czugunova i w częsci bez Tajskiego.


Zaryzykuje twierdzenie że gdyby nie te ubytki to Wrocław zrobiłby Handi na luzie ale tego już nie sprawdzimy:p


Na kilka słów o Finale i meczu o 3 miejsce jeszcze przyjdzie czas ale coś czuje że Stal dostanie bardzo lodowaty prysznic w Finale
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom