>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Półfinały PGE Ekstraligi 2021.

Status
Zamknięty.
neutralny 444,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi

Typy.png
Faza zasadnicza PGE Ekstraligi w sezonie 2021 za nami. Czas na kumulację emocji, które gwarantują play-offy. Ten rok przyniósł lekką rotację w czubie tabeli, co skutkuje znakomitymi parami półfinałowymi.
W tym temacie typujemy oraz rozmawiamy o półfinałach PEGE Ekstraligi, zapraszam do merytorycznej dyskusji.

5.09.2021r.
Moje Bermudy Stal Gorzów - Motor Lublin, godz. 16.30
Fogo Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław, godz. 19.15

12.09.2021r.
Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno
Motor Lublin - Moje Bermudy Stal Gorzów, godz.
 
A 335,6K

adams235

Znawca - Żużel
Panowie co tu taka cisza?
Ja dzis w kierunku gosci gram,tak mi sie wydaje ze Lublin zaskoczy,zbyt duzo kontuzji w ekipie z Gorzowa a wrocek jak to wrocek mysle ze taktycznymi utrzyma sie blisko
Lublin +10.5 Fortuna kurs 1.5
Wroclaw +4.5 Fortuna kurs 1.6
To gram w dublach z tenisem oraz grubo
Vaculik under 11.5 kurs 1.94 Fortuna dla mnie bet dnia😉
Wozniak-Michelsen 2 kurs 1.8 sts pojedynek
Czugunow-Bewley 2 kurs 2.22 sts pojedynek
Lidsey under 5.5 kurs 1.88 sts

Oraz dla zabawy Sadurski over 1.5 kurs 2.89 sts typ na czuja dzis😉
Curzytek over 1.5 sts kurs 2.01 sts
Hampel over 6.5 kurs 1.88 sts tez maly becik dnia dla mnie😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +119
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
Czas na Pierwsze mecze półfinałowe Ekstraligi

Stal Gorzów Motor Lublin

Typ Stal Gorzów -4.5 pkt

Kurs 1.60

Bukmacher Forbet


Szpital w Gorzowie już chyba zamknięty choć nie do końca wiadomo jaką formę zaprezentują Vaculik i Woźniak, jednak jeśli jeden z w/w zawodników pojedzie na swoim poziomie powinno wystarczyć na 6-8 pkt zwycięstwo Stali Gorzów. Oczywiście zakładam że Zmarzlik i Thomsen będą liderami Bartek zakręci się pewnie koło kompletu. Oczywiście wiadomo że juniorka Motoru mocniejsza ale na swoim torze juniorzy Stali mogą powalczyć.

Co do przemyśleń odnośnie awansu do finału rozgrywek bardzo wyrównana para i jeśli Motor nie przegra więcej niż 10 pkt w pierwszym spotkaniu to spokojnie może to u siebie odrobić Na ten moment jednak wstrzymam się z obstawianiem kto z tej pary wejdzie do finału.

Co tu dużo gadać Fantastyczna Jazda Motoru Lublin ! W Stali tylko jeden zawodnik Motor bardzo blisko finału PGE Ekstraligi co można było brać pod uwagę ale takiej miazgi na torze w Gorzowie się szczerze mówiąc to się nie spodziewałem !


Unia Leszno - Sparta Wrocław

Typ Sparta Wrocław + 4.5 pkt

Kurs 1.45

Bukmacher Forbet



O tym spotkaniu napisano już wiele. Dla mnie sprawa wygląda tak Sparta ma mocniejszy skład Unia to Serce mistrza i Leszno kilkakrotnie w kluczowych starciach ze Spartą pokazało kto jest górą. Tylko teraz mamy zasadniczą różnice nie ma już Smektały i Kubery którzy dawali ogromną przewagę na juniorce. Kluczem do wygranej w dwumeczu Sparty będzie postawa Magica jeśli będzie to Janowski z początku sezonu to Sparta jedzie po Mistrza jeśli Janowski tego nie udźwignie może być różnie.

Osobiście już w połowie sezonu obstawiłem na kuponach długoterminowych że Mistrzem Ekstraligi w tym sezonie będzie Sparta Wrocław do tego warianty h2h pojedynków Sparta lepsza od Unii i Sparta lepsza od Stali. ( Kursy na te zdarzenia były oczywiście zupełnie inne niż dziś.

Na ten moment na Awans Sparty do finału 1.4 to zdecydowanie kurs nie doszacowany choćby ze względu na zmiany przed Playoff w kwestii opon. ale oczywiście zostaje przy swoim. Ze względu na kupony długoterminowe Typ na na dzisiejszy mecz stawka rekreacyjna.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom