>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Over 0,5 gola po połowie

K 1

kuubaaa90

Użytkownik
Witam. Podzielę się z Wami systemem, który przynosi mi pokaźne zyski. Grałem over 0,5 gola najpierw od początku połowy, później po małych doświadczeniach od 50 min, aż do teraz czyli od 60 min. Kursy grania od 60 min wahają się od 1,5 do 1,61 na bet365. Mecze jakie wybieram to aktualny wynik 0:0, 1:1 lub 0:1 dla gościa. Granie płaską stawką gdy typuje się odpowiednie mecze daje pokaźne zyski. Czy ktoś grał podobnie? Może podzielimy się spostrzeżeniami?
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Kiedyś (6 lat temu, Boże jak ten czas zapier****!) bawiłem się w takie overki na giełdzie Betfair i Tobie też polecam zamiast Bet365 gdzie kursy są o niebo niższe.
Wtedy pamiętam szybko zarobiłem 200€ grając overy bramkowe do przerwy. Być może kiedyś do tego wrócę - nic nie jest wykluczone ;).
 
R 0

rogirogaty

Użytkownik
nie wiem czy tekst nie był edytowany, więc mniejsza o większość, jeżeli nie to słuszna uwaga.
kuubaaa90.
Mówisz że przynosi pokaźne zyski?
Od dawna się w to bawisz? Jakie np ostatnio mecze obstawiłeś?
 
astana 439

astana

Użytkownik
Są lepsi,przy takim sposobie gry 6.5% marży robi swoje,do takiej gry lepsza jest giełda Matchbook[marża 1%] plus Pinnacle i czołowi Azjaci.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Co do tego overa po przerwie to sceptycznie testy na kartkach mi wyszły... (pamiętacie jak pytałem Was o najlepszą Waszym zdaniem grę kursu 1,30).
Mimo to, chętnie bym poobserwował co ktoś ugra golem, jaką strategię stawkowania obierze, co założy na wstępie.
Ja jednak skłaniam się do backowania 10% kasy na grę, że nie padnie gol, na 5 minut przed końcem bez względu na drużyny. Kursy? 1,15 - 1,50.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Ja jednak skłaniam się do backowania 10% kasy na grę, że nie padnie gol, na 5 minut przed końcem bez względu na drużyny. Kursy? 1,15 - 1,50.
Widzę, że nawet takiego jak Ty purystę językowego dopadło przedwiosenne osłabienie ( żeby nie rzec: głupawka ) skoro zaczyna zdanie od &quot;ja&quot; :razz:
A wracając na grunt bukmacherki, to zerknij na statystyki bramek zdobywanych w ostatnich 5 minutach:
http://football.hkjc.com/football/statistics/english/centre/LeagueGoalTimeDistribution.aspx?ci=en-US&amp;amp;goal_type=0&amp;amp;ha=0&amp;amp;hdc=-2&amp;amp;hf=0&amp;amp;hha=-1&amp;amp;isFG=1&amp;amp;league_no=1&amp;amp;league_type=3&amp;amp;nf=0&amp;amp;player_pos=0&amp;amp;s_type=0&amp;amp;season_id=1319&amp;amp;ss=0&amp;amp;team_no=-1&amp;amp;m_month=0&amp;amp;m_year=0
 
niznekamsk 481

niznekamsk

Użytkownik
Jakbyś chciał tak grać to byś musiał poobserować ligi typowo overowe.
Nie grać wszystkiego jak leci - tylko skupić się na wybranych ligach np. 2 liga holenderska, niskie norweskie, ligi stanowe australijskie czy ligi islandzkie.
 
E 3

emarti

Użytkownik
Liga angielska i ogólnie wszyscy z Wielkiej Brytanii to według mnie najbardziej overowo. Patrząc na statystyki h2h widać ewidentnie że ligi te są bramkostrzelne.
 
Do góry Bottom