>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Oszustwo betfan

Z 223

zido

Użytkownik
Witam. Wczoraj betfan miał awarie strony... akurat jak byłem zalogowany. Nie można było się zalogować,wylogowac i wykonywac innych czynności na stronie. Nie wiedząc jeszcze że strona betfan napotkała na problemy techniczne , chciałem puścić zakład składający się z jednego zdarzenia (próbując postawić zakład wielokrotnie) ale gdy zakład się zawierał strona kręciła się kilka sekund i pozostawała bez reakcji. (Pieniądze nie znikały z konta,zakład się nie zawierał a w historii zakładow pustka.)

W końcu żeby móc się wylogować z awaryjnej storny musiałem usunąć ciasteczka w przeglądarce...gdy strona betfan z wielką łaską została naprawiona i można było się zalogować ku mojemu zdumieniu po zalogowaniu się na konto gracza moje konto zostało wyzerowane do zera (bez 4 zł ,) zostały postawione kupony wszystkie powielanie ta samą stawka i tym samym zdarzeniem.
Betfan robi ze mnie debila pisząc że to nie możliwe,a ja im pisze jak to jeste mozliwe że nie przy stawianiu zakładu na stronie podczas awarii zakład się na ile zawarł ani razu...nie dostałem potwierdzenia zawarcia zakłady jak i również nie zeszly pieniądze z konta,w historii też tych kuponów był brak (a po godzinnej naprawię usterki się pojawiły... wszystkie takie same z taką samą stawka stawiane w odstępie kilku sekund.

Nie wiem co
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Oj ciężki temat. Kiedy już zauważyłeś, że jest coś nie tak, mogłeś odpuścić (jak rozumiem straciłbyś tylko pierwszą stawkę ?). Miałem to samo na Fortunie ale na live gdzie strona po prostu nie wyrabiała. Puszczając zakład kurs potrafił się zmienić kilka razy (miałem zaznaczone akceptuj zmiany kursy) i czekałem aż kółko przestanie się kręcić niestety bez skutku. Gdy wszedłem na zwykłą stronie (nie live) kasa została puszczona. U mnie było mało więc odpuściłem temat. Pisz maila do supportu, nie chat, może coś pomoże.
 
M 20,3K

musampha

Użytkownik
Rzeczywiście wczoraj Betfan miał spore problemy z działaniem strony. U mnie na kilka godzin zniknęły postawione kupony l, ale koniec końców pojawiły się z powrotem. Tobie pozostaje reklamacja, a na przyszłość jeśli są problemy z działaniem strony to ja robię tak, że zawsze sprawdzam w historii czy dany zakład się zawarł. Dodatkowo warto robić screeny z historii żeby potem mieć jakąś podkładkę.
 
Z 223

zido

Użytkownik
Rzeczywiście wczoraj Betfan miał spore problemy z działaniem strony. U mnie na kilka godzin zniknęły postawione kupony l, ale koniec końców pojawiły się z powrotem. Tobie pozostaje reklamacja, a na przyszłość jeśli są problemy z działaniem strony to ja robię tak, że zawsze sprawdzam w historii czy dany zakład się zawarł. Dodatkowo warto robić screeny z historii żeby potem mieć jakąś podkładkę.
W historii nie było żadnych zakładów puszczonych i saldo z konta się nie zmieniło... Do czasu aż Wszedłem na stronę po awarii i zobaczyłem że zostały mi 4 zł 🤣🤣😢
 
H 4,5K

hynio

Użytkownik
Napisz reklamację, a wśród argumentów podaj, że nie masz w zwyczaju powielania kuponów i nigdy jeszcze tego nie zrobiłeś (o ile tak jest). Niech przeanalizują historię Twoich zakładów. Na pewno jest to ważny czynnik, który może przechylić szalę na Twoją korzyść. Powodzenia!
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Zgadza sie betfan mial jakąś awarie. Zagrałem kupon przed północą i nie było go w historii. Odczekałem 30min i nadal nic. Sprawdziłem czy wplata przed postawieniem kuponu jest w historii i tez jej nie bylo, wiec napisalem maila i poszedłem spać. Rano o 7 historia wplat i kupony juz śmigały. Niestety wpadłeś w tą pułapkę i powielałeś zaklady. Raczej sprawa przegrana i nic z tym nie zrobisz.
 
Do góry Bottom