>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Orange Ekstraklasa na 53 miejscu pod względem najsilniejszych lig na świecie...

Status
Zamknięty.
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
Światowa Federacja Historyków i Statystyków Futbolu ujawniła wczoraj wyniki rankingu najlepszych piłkarskich lig świata. Prym w tej kategorii wiedzie angielska Premiership, a dwa pozostałe miejsca na podium okupują Primera División i Serie A. W pierwszej dziesiątce znalazło się sześć lig ze Starego Kontynentu oraz cztery z Ameryki Południowej z Campeonato Brasileiro Série A na czele.
Na próżno możemy szukać Orange Ekstraklasy w pierwszej pięćdziesiątce rankingu, polskie rozgrywki zostały sklasyfikowane dopiero na 53. miejscu. Wyprzedza nas chociażby liga jordańska, irańska, mołdawska czy singapurska.
Pierwsza dziesiątka rankingu (liga, kraj, ilość punktów):
1. Premiership (Anglia) 1 171,0
2. Primera División (Hiszpania) 1 074,0
3. Serie A (Włochy) 1 027,0
4. Campeonato Brasileiro Série A (Brazylia) 954,0
5. Primera División (Argentyna) 852,0
6. Bundesliga (Niemcy) 839,0
7. Ligue 1 (Francja) 761,5
8. Primera División (Meksyk) 734,0
9. Copa Mustang (Kolumbia) 666,0
10. BWINLiga (Portugalia) 643,5
źródło: realmadryt.pl
Wiedziałałem, że polska liga jest słaba ale żeby aż tak?!?!?!
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Dla mnie jakiś śmieszny ten cały ranking. Liga Kolumbijska lepsza od portugalskiej śmiech na sali ????
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
To raczej jakiś żart jest. No jak liga jordańska może być lepsza od orange ekstraklasy... widzę, że news ukazał się na http://www.realmadryt.pl, ta strona mnie nie przekonuje. Jakby to ukazało się na onecie albo na wp to rozumiem, ale na stronie klubu do tego nieoficjalnej to śmiem wątpić... ktoś rozwieje moje wątpliwości?
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
To raczej jakiś żart jest. No jak liga jordańska może być lepsza od orange ekstraklasy... widzę, że news ukazał się na www.realmadryt.pl, ta strona mnie nie przekonuje. Jakby to ukazało się na onecie albo na wp to rozumiem, ale na stronie klubu do tego nieoficjalnej to śmiem wątpić... ktoś rozwieje moje wątpliwości?
Onet tez mnie nie przekonuje , ale powiem tyle , nie patrzcie na to , bo to jest jakas kpina i tyle ;/
 
O 0

obanon

Użytkownik
te wszystkie rankingi sa smieszne nie wiem skad oni biora te punkty robia byle robic jeszcze moze liga polska jest gorsza od ligi uzbekistanu :-D
 
sibrejk 3

sibrejk

Użytkownik
Szkocka jest 16 a Holenderska 17... rozumiem że Celtic i Rangers i może jeszcze jakaś drużyna w Szkocji są dobre ale ogólnie liga szkocka jest zdecydowanie słabsza od Holenderskiej
Więc według mnie ranking bez sensu ????
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
tą tabele stworzyła IFFHS, a link do pełnej tabeli jest tu: http://www.iffhs.de/?b6e28fa3002f71504e52d17f7370eff3702bb1c2bb11
Czyli niby tą tabele stworzyła &quot;Światowa Rada Historyków i Statystyków Futbolu&quot;? Jak taka organizacja może takie rzeczy wypisywać... przecież to się w głowie nie mieści żeby taka Korea albo Sudan mogła z nami konkurować... a już nie mówię o tym, że są od nas lepsze takie kraje jak: Honduras, Suomi (gdzie to kur... jest?), Macedonia, Liban... ALGIERIA? Przecież to są kpiny!
 
ruben 0

ruben

Użytkownik
Ciekawe kto wchodzi w skład tej Światowej Federacji Historyków i Statystyków Futbolu jeśli dają taki dziwny ranking
Dla mnie jakiś śmieszny ten cały ranking. Liga Kolumbijska lepsza od portugalskiej śmiech na sali ????
racja śmiech na sali liga Portugalska chyba troche lepiej stoi niż Kolumbijska
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
piersze dwa sie zgdoze ,
Cuda na kiju :
Ukrainska &gt; Holenderska
Ruska &gt; Holenderska
Tunezysjka &gt; Szwajcarskiej
Moldawianksa &gt; Finskiej
Armenska &gt; Irlandzkiej
Syrysjka , Sudanska &gt; USA [o MLS chyba chdzoi]
Jordanksa &gt; Chorwacka
and more nad more and more
Pewnie po chisnku licza i im wychdza cuda
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
ciekawy jestem jak oni te pkty przyznaja ... tak czy inaczej powinni zajac sie czyms innym, a wszystkie te rankingi sa smieszne.
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Światowa Federacja Historyków i Statystyków Futbolu ujawniła wczoraj wyniki rankingu najlepszych piłkarskich lig świata. Prym w tej kategorii wiedzie angielska Premiership, a dwa pozostałe miejsca na podium okupują Primera División i Serie A. W pierwszej dziesiątce znalazło się sześć lig ze Starego Kontynentu oraz cztery z Ameryki Południowej z Campeonato Brasileiro Série A na czele.

Na próżno możemy szukać Orange Ekstraklasy w pierwszej pięćdziesiątce rankingu, polskie rozgrywki zostały sklasyfikowane dopiero na 53. miejscu. Wyprzedza nas chociażby liga jordańska, irańska, mołdawska czy singapurska.

Pierwsza dziesiątka rankingu (liga, kraj, ilość punktów):
1. Premiership (Anglia) 1 171,0
2. Primera División (Hiszpania) 1 074,0
3. Serie A (Włochy) 1 027,0
4. Campeonato Brasileiro Série A (Brazylia) 954,0
5. Primera División (Argentyna) 852,0
6. Bundesliga (Niemcy) 839,0
7. Ligue 1 (Francja) 761,5
8. Primera División (Meksyk) 734,0
9. Copa Mustang (Kolumbia) 666,0
10. BWINLiga (Portugalia) 643,5

źródło: realmadryt.pl

Wiedziałałem, że polska liga jest słaba ale żeby aż tak?!?!?!
Nie bierzecie pod uwagi przeszlosci, kiedys liga Kolumijska byla moze bardzo mocna dlatego dzisiaj jest tak wysoko i na odwrot. Ja to tak odbieram. Jakby powstala rok temu liga X i mialaby tam najwieksze gwiazdy swiatowego fubolu nie oznaczaloby ze w tej statystyce bylaby na 1 miejscu.
 
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
ten ranking historykow jest tyle wart co ich ranking klubow:
http://www.iffhs.de/?10f42e00fa2d17f73702fa3016e23c17f7370eff3702bb1c2bbb6f28f53512
Sevilla 1sza Barca 11ta Real19ty! przed Realem takie tuzy pilkarskie jak Colo Colo Santiago, HSV, Defensor Sporting Urugwaj
Lyon 45te miejsce a Marsylia 39te ???? A Groclin gorszy od Algierskich, Macedonskich, Libijskich. Dobrze ze jest pietro wyzej od AlWahdat Amman z Jordanii ???? ???? ????
edit:
maly ot: Myslicice ze wypelni sie stadion slaski na full na Ruch-Zabrze ? Bo na kupbilet.pl juz malo miejsc zostalo
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom