>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Optymalne rozwiazanie - prośba o opinie

M 0

MarianCPL

Użytkownik
Cześć wszystkim,

Jak w temacie szukam optymalnego rozwiazania do gry. Do tej pory mialem konta u Polskich buków tj STS i Fortuna, gram głównie solo i live. O ile na poczatku nie przywiązywałem wagi do tego, o tyle teraz jak gram na wyzsze stawki to mega mnie to denerwuje, ze w samym tylko poprzednim tygdoniu oddalem 700 zl w podatkach.

Szukam buka zagranicznego i mam kilka opcji.

1. Najlepsza moim zdaniem bet365.
Znajoma ma znajomych w irlandii i być może uda mi sie na nich założyć konto. Czytałem poradnik na forum, ale chce to sobie doprecyzować. Dajmy na to ze ogarne tam czlowieka, ktory mi zalozy konto i co dalej?

Jaki portfel internetowy zalozyc? ( zebym mogl te pieniadze latwo i z jak namniejsza prowizja wypłacić ewentualnie móc przelać na konto)

Nie mam teraz nawet wgladu na bet365 jakie formy wpłat i wypłat sa akceptowane u nich.

Skrill.

Czy przelewaja pieniadze od buka na konto? Bo czytalem, ze blokuja takie przelewy i wtedy zostaje tylko wypłaty z bankomatów czy tez nie mozna na terenie PL z wypłat od buka?

A moze ecopayz? Nie wiem czy bet365 akceptuje albo trustly?

I jak to wyglada technicznie?

Oni zakladaja konto na swoje dane, przychodzi do nich na ich adres list weryfikacyjny z kodem tak? Konto na skrill/ecopayz tez musza zalozyć na swoje dane, zeby przelew wchodzil i wychodzil do buka z takimi samymi danymi?

Jak to przejdzie to przekazuja mi hasla do konta i ruszamy?

Czy zeby grac z PL wystarczy miec karte angielskiego operatora w tel i uzywac jej do gry i logowania do skrill/ecopayz? (musi byc uruchomiona po raz pierwszy w UK czy nie?) Oczywiscue mialbym na to drugi tel po formacie i tylko do tego tj bet365 i portfel.

Jak z VPN? Czy platna apka jak NordVPN albo expressVPN wystarczy? Tylko, zastanawiam sie czy nie lepsza opcja jest z karta sim, bo doladowania za karte wyjda taniej niz oplata za VPN.

Bardzo bym prosił o jakieś podpowiedzi.

No i opcja 2 inny bukmacher za granica i zastanawiam sie tutaj nad:

-Unibet
-BAH
-22bet
-Betsson

Ale średnio ich oferty pasuja mi pod moja gre, bo czesto gram over/under na koszu i malo przedziałów tam jest. Najbardziej z oferty podchodzi mi tutaj z oferta 22bet, ale to wszystlo jest zagraniczne i obawiam sie o mozliwość wypłaty później, bo czytałem, że różnie to jest z zagranicznymi bukami jak sie nie jest dawcą, a bet365 jest tylko jeden.

Dziękuje z góry za wszystkie odpowiedzi.
 
Do góry Bottom