>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Opłata za nieużywane konto w Tobet

ja28 92

ja28

Użytkownik
Otrzymałem taką informację przekazaną przez Tobet (dziś):

&quot;Informujemy, że dokonaliśmy zmian w regulaminie, które weszły w życie 31.08.2012. W przypadku, gdy konto gracza nie jest aktywne 12 miesięcy lub dłużej, naliczana będzie miesięczna opłata za administrowanie w wysokości 5 €. Po reaktywacji konta Tobet zwróci na prośbę użytkownika pobrane z jego konta opłaty administracyjne.&quot;

Bez komentarza, brak słów.
 
michupo 79

michupo

Użytkownik
Też jak przeczytałem tego maila lekko się zdziwiłem.. w razie czego, gdybym chciał zakończyć grę w tobet, jest możliwość zamknięcia konta?
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Kilku bukmacherów ma takie punkty w regulaminach, ale ma to zastosowanie tylko wtedy, gdy nie używamy danego bukmachera bardzo długo a mamy tam jeszcze środki. Jeśli nie masz pieniędzy na nieużywanym koncie, to nie mają z czego pobrać. Zgodnie z regulaminem gdy na koncie suma środków wynosi 0 to dalej opłata administracyjna nie jest pobierana. Nawet jeśli później wpłacisz to żadne opłaty karne nie będą pobierane z depozytu.
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Opłata może być pobierana tylko i wyłącznie, jeśli na konto nie logowano się dłużej niż 12 miesięcy i są na nim środki.
W sytuacji gdy gracz zapomniał o koncie oraz środkach na nim i zaloguj się powiedzmy po 16 miesiącach, wystarczy, że napisze maila i pobrane miesięczne kwoty zostaną zwrócone.
 
Do góry Bottom