>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Opóźnienia w stream bukmachera

I 0

interpablo9

Użytkownik
Witam!
Temat stary jak świat, a mianowicie opóźnienia na stream u bukmachera… ostatnimi czasy zauważyłem opóźnienia na stronach bukmacherskich oraz opóźnienia w blokowaniu rynku przez co mogłem zdążyć postawić zakład przed strzeleniem bramki (mowa o piłce nożnej) czy ktoś słyszał o podobne sytuacji albo czy ktoś miał taką samą sytuacje ? Co o tym sądzicie ? 😉
 
ryczy 10,2K

ryczy

Użytkownik
Toc to normalne ze jest opóźnienie we wszystkim, nie mówiąc o firmach bukmacherskich ale nawet jak masz np. telewizje cyfrowego Polsatu itd. średnio to ponad 30 sekund w nadawaniu :)
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Mi się zdarzyło parę razy trafić na taką sytuację, że mecz się zawiesił na jakieś 5-10 minut i można było stawiać na to co się wydarzy w przyszłości :D Z rozliczeniem bywa różnie, czasami buki rozliczają z kursem 1.0 tłumacząc się błędami w systemie, a czasami akceptują kursy typu 6.0
 
I 0

interpablo9

Użytkownik
Mi się zdarzyło a raczej zdarza dużo razy ze względu na to, że już trochę w tym siedzę… a to gdzie były takie opóźnienia z rzędu 5-10 minut ? Bo to już dużo, przeważnie są 5-10 sekundowe może ciut więcej, co do zwrotów to tak jak piszesz, bukmacher może przyjąć zakład ale też go odrzucić, jest to normalne i jest zapis w regulaminie o błędzie ze strony bukmachera jakimś tam paragrafem 😀
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Zdarzyło mi się z 2-3 razy na sofcie z webbyslota. Ale to totalny przypadek a nie strategia w moim przypadku. Najciekawsze jest to, że przez to opóźnienie stawiałem dokładne wyniki, albo jakieś chore handicapy na sety w tenisie stołowym, rzucałem kilka max betów na konkretnie ten wynik w secie (albo jak się nie dało to stopniowo zmniejszałem handicap) i bez problemu zaakceptowali i dodali do konta :D. Oczywiście jakiś czas później limit wpadł, ale u mnie szybko limity wpadają więc wątpię, że to przez ten konkretny wybryk.
 
W 418

waniu1992

Użytkownik
Nie tak dawno w 2laliga na ruskim była sytuacja gdzie arbiter pokazał kartke zawodnikowi a buk ją przeoczył oczywiscie można było cały czas stawiać pod limit ale praktycznie po lekkej korekcie kursów dokładać zorientowali się coś w 83 min co kartka była w 47 min. Zwrotów nie było :) ale tam takie błędy to norma czy opóźnienia co do meczów także. Raz dają po 1.01 a raz normalnie
 
I 0

interpablo9

Użytkownik
Właśnie takich błędów jest od groma… ja nawet spotkałem się z sytuacja na starym totolotku gdzie Napoli grało mecz ligowy i padła bramka a strona chyba się coś zwiesiła bo można było obstawiać przez jakieś 10 minut a wynik stał w miejscu.
A co do samych opóźnień to też jest ich dużo, trzeba tylko wiedzieć gdzie szukać i jak to robić a wtedy można ładnie oskubać bukmachera i nawet bez zwrotów 🤫
 
Do góry Bottom