>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

one shoot one kill

C 7

callmeout

Użytkownik
Hi
Pomyślałem, że przez pewien okres można 4fun zabawić się i wpisywać tutaj na forum swoje przemyślenia. Niektóre tutaj osoby mają fajne pojęcie na temat co po niektórych dyscyplin. Dział siatkówka całkiem fajny, w tenisie sporo wpisów ale widzę, że spora liczba osób zamiast pisać swoje przemyślenia to woli cytować innych i wytykać im ich punkt widzenia ???? . Dlatego założę prywatny temacik :cool:
Na start:
✅ Viki Azarenka 1.95 PinnacleSports 6/10 ✅
Wg mnie jedyną osobą stojącą na przeszkodzie Viki może być Sharapova. W swojej połówce nie powinna mieć problemów. Agnieszka ostatnio jakby lekko przemęczona. Wie że swoje braki fizyczne musi nadrabiać bieganiem po korcie, a mimo to zdecydowała się zagrać w Kuala Lumpur. Azarenka w przeciwieństwie do niej w tym roku szanuje się wyjątkowo. Po wygraniu turnieju w Doha wycofała się z Dubaju, a w następnym tygodniu wogóle nie grała. Zrobiła sobie praktycznie 3 tygodnie przerwy. Na swoim blogu przyznała, że niezwykle ucieszyła ją wygrana w 1 rundzie z mocną Moną Barthel gdyż takie zwycięstwa cieszą ją najbardziej. Takie tzn. osiągnięte wtedy kiedy mimo, że nie ma się dobrego dnia schodzi się z kortu jako wygrana. Kolejne rundy to rozjechana już Kuza i wczoraj Goerges.
Jak już mówiłem obawiam się jedynie ew. rywalki w finale. O ile Kirilenko, Ivanovic lub Bartoli wg mnie nie miałyby szans to Sharapova może być groźna. Groźna głównie przez fakt, że sama podobnie jak Azarenka posiada doskonałe warunki fizyczne i w optymalnej formie na pewno byłaby się w stanie przeciwstawić Białorusince.
Jednak do tego momentu mamy jeszcze sporo czasu i nawet jeśli dojdzie do takowego finału to będzie ewentualnie można to skontrować bo nie wierzę aby w przypadku finału Azarenka - Sharapova kurs na Viki byłby wyższy niż w chwili obecnej. Kontra też oczywiście uzależniona od tego co Maria pokarze w kolejnych rundach bo póki co mimo, że rozjechała swoje rywalki to grała z zawodniczkami o bardzo słabych warunkach fizycznych. Prawdziwym odzwierciedleniem jej formy byłby dla mnie mecz z Ivanovic i mam nadzieję, że wpadną na siebie w półfinale ???? .
Wiem, że kurs lepszy na to zdarzenie oferuje np. Betfair ale szukałem bukmachera gdzie w razie wycofania bądź kreczu będziemy mieli zwrot.
Pozdrawiam - callmeout
 
C 7

callmeout

Użytkownik
⛔ LeBron James over 7.5 zbiórek 1.667 PinnacleSports 7/10 ⛔
W moich oczach spore value. Nie ze względu na kurs ale na linię jaką wystawił bukmacher. Nie od dziś wiadomo, że w Miami centra nie ma ???? . Na tablicach walczą wysocy skrzydłowi tj. LeBron i Bosh. W dodatku LeBron dodatkowo mobilizuje się na takie mecze jak ten dzisiejszy czyli mecze na szczycie. Wystarczy powiedzieć, że w ciągu ostatnich tygodni najmniej zbiórek kiedy notował było to z rywalami z którymi się najzwyczajniej oszczędzał. Poniżej tej linii zszedł w meczach vs: Sacramento, Toronto, Washington, Cleveland. Natomiast najwięcej zbiórek notował vs takie teamy jak: Portland, Lakers, Atlanta, Philadelphia czy też dzisiejszy ich rywal Chicago gdzie w ostatnim meczu LeBron zanotował 35 pkt. i 11 zbiórek. W marcu forma wyborna, a zbiórki we wszystkich meczach z obecnego miesiąca wyglądają następująco: 11, 8, 11, 9, 13, 10, 11.
 
C 7

callmeout

Użytkownik
⛔ PSV Eindhoven - Valencia over 3.0 2.06 PinnacleSports 8/10 ⛔
Ekipa PSV przegrała pierwszy mecz 2:4. W każdym razie było już 0:4 i w końcówce udało się trochę poprawić wynik. Poprawić na tyle aby były jeszcze nadzieje na awans. Ostatnie 2 mecze ligowe w wykonaniu PSV to dramat bo 2 porażki 2:6 u siebie z Twente i 1:3 na wyjeździe z Bredą. Valencia w ostatniej kolejce też dała sobie strzelić 2 bramki w meczu z Mallorca zakończonym remisem 2:2. Ponadto mają problemy z linią defensywy. Ricardo Costa, Remi i Ruiz out. Myślę, że minimum co dziś zobaczymy to 3 bramki. W przypadku 3 bramek mamy zwrot stawki.
 
C 7

callmeout

Użytkownik
✅ Molde - Aalesund FK over 3.0 2.12 PinnacleSports 6/10 ✅
Niezły falstart zaliczyłem. Ale póki co wielki pech. Tak jak w przypadku LeBrona tak i wczoraj mimo tylu okazji padł wynik 1:1. Zabrakło 1 bramki do zwrotu i 2 do wygranej. Dobrze, że Azarenka idzie jak burza.
Dziś na warsztat biorę spotkanie towarzyskie. Molde to czołowa siła w lidze norweskiej. Obie ekipy mają już kilka towarzyskich meczy za sobą. Molde w ostatnim meczu wygrało wręcz w hokejowym stylu 5:4 ???? . Poza tym w meczach między tymi zespołami zawsze padało sporo goli. Nie widzę powodu aby dziś jedni bądź drudzy murowali bramkę.
 
C 7

callmeout

Użytkownik
⛔ Legia Warszawa - Polonia Warszawa Legia -1.0 2.39 PinnacleSports 4/10 ⛔
Podoba mi się ten typ. Uważam, że Legia ma najlepszą obronę w naszej lidze i myślę, że w tym meczu zagrają na 0 z tyłu. W dodatku są w komfortowej sytuacji bo patrzą na tabelę z góry i nie muszą już nikogo gonić co w przypadku takiej drużyny daje niezwykły komfort psychiczny bo nikt w tej chwili im nigdzie nie zarzuca, że nie pokrywają nadziei kibiców i włodarzy. Polonia oczywiście posiada jak na nasze krajowe warunki mocną personalnie ekipę ale wg mnie nie jest to zespół. Przewiduję 1:0 lub 2:0. W przypadku wygranej 1 golem mamy zwrot stawki ???? .
 
C 7

callmeout

Użytkownik
✅ PHL 76ers - MIA Heat Miami -4.0 2.02 PinnacleSports 6/10 ✅
Typ w głównej mierze oparty na fakcie, że Miami lubi grać z PHL. Ekipa z Philadelphia gra defensywny basket, który chyba nie za bardzo dobrze działa na ekipę z tak dobrze grającą w ofensywie drużyną Miami. Phila kiedy wygrywa wygrywa dzięki obronie. Świetnie podwajają i to jest ich klucz do sukcesu. Ciężko jednak podwajać kiedy ekipa rywali ma aż 3 mega gwiazdy w zespole.
 
C 7

callmeout

Użytkownik
✅ Hertha Berlin - Bayern Monachium Bayern -1.5 2.07 PinnacleSports 6/10 ✅
Bayern już tradycyjnie jak co roku łapie formę na koniec sezonu. Na chwilę obecną tracą 5 oczek do Dortmundu ale mimo tej straty to w nich upatruję kandydata nr. 1 do mistrzostwa. Ostatnio forma nieziemska bo 14 goli wbitych w dwóch meczach robi wrażenie na każdym. Kwartet ofensywny w postaci Gomez, Ribery, Robben i Muller dziś powinien rozmontować obronę Herthy. Wiadomo, że trener Otto Rehhagel prawdopodobnie zamuruje się i będzie kazał grać swoim grajkom z kontry. Taki już jest jego styl, a poza tym w składzie Herthy ciężko znaleźć graczy w ofensywie, którzy choć częściowo byliby w stanie zbliżyć się poziomem do kwartetu z Bawarii. I tak zapewne na szpicy zagra Lasogga wspierany przez ofensywnego Raffaela. Podsumowując: liczę na szybkie objęcie prowadzenia przez Bayern i częściowe odkrycie się w dalszej części gry przez Herthę. Bayern musi gonić Dortmund i z taką formą jaką prezentuje w ostatnich dniach powinien rozklepać Herthę na luzie.
 
C 7

callmeout

Użytkownik
zwrot PGE Skra Bełchatów - Zenit Kazan Zenit -1.0 1.699 PinnacleSports 8/10 zwrot
Na wstępie zaznaczę, że handicap nietypowy z Pinnacle gdyż w przypadku wygranej przez Zenit 3:2 mamy zwrot. W przypadku 3:1 bądź 3:0 typ zaliczony jako wygrany ???? . Odnośnie mojego pierwszego betu z tego tematu czyli Azarenki to nie kontruję. Doszedłem do wniosku, że przy tym co tutaj pokazała plus fakt jak Maria nie lubi z nią grać to nie ma sensu bawić się w kontry.
Ok, a teraz kilka słów o finale. Zenit wczoraj zagrał rewelacyjnie. Wręcz rozbił Trentino. Trentino mimo, że sporo punktował Juantorena i Kazijski nie było w stanie zareagować na siłowy styl Rosjan. Michajłow i Siwożelez zrobili różnicę. Nie widzę dziś Skry na przyjęciu. Wspomniany Michajłow, Siwożelez, Wołkow czy też Apalikow - każdy z nich może zdobywać punkty seriami na zagrywce. Wiadomo, że samą zagrywką meczu nie wygrają ale jak tylko odrzucą Skrę od siatki to na skrzydłach na Wlazłego czy to na Kurka będzie czekała rosyjska ściana. Świetnie w bloku spisuje się ostatnio Biereżko. Wołkowa nie wspominam bo od lat jest klasowym graczem na tej pozycji.
Podsumowując. Nie widzę jutro w gazetach tytułów: &quot;Skra mistrzem Europy&quot;. Zenit narzuci im swój siłowy styl gry (odrzuci Bełchatowian od siatki). Ponadto jest jeden fakt, który także bynajmniej dla mnie ma znaczenie. O ile gdybyśmy mieli powiedzieć, że Skra w swoim zespole ma zawodników bardzo dobrych i dobrych tak Zenit ma graczy wybitnych. Graczy, którzy w większości w swojej gablotce z trofeami mają wiele tytułów ale nie mają wygranej w Lidze Mistrzów. Zenit w 2008 roku tryumfował w rozgrywkach LM, a finał był rozgrywany podobnie jak w tym roku w Łodzi ???? . Liczę na powtórkę i łatwy cash ???? . Pozdro.
 
C 7

callmeout

Użytkownik
✅ Joe Johnson over 20.0 pkt 1.909 PinnacleSports 9/10 ✅
Nie mam czasu pisać ale wg mnie &quot;gift&quot; od bukmachera. Joe przekwalifikowany na PF w ostatnich meczach pokazał, że daje radę na tej pozycji. W dodatku po kontuzji gra sporo minut co zwiększa szanse na powodzenie tego zdarzenia. A gra najzwyczajniej z prozaicznego powodu.... w ekipie z Atlanty sporo kontuzji i tak za bardzo nie ma komu grać ???? . Radmanovic, Williams, a przede wszystkim Horford są kontuzjowani. Wg mnie perełka dnia.
 
C 7

callmeout

Użytkownik
Pierwsze tydzień albo raczej 4 dni i małe podsumowanie. Chciałem na koniec marca zrobić ale doszedłem do wniosku, że łatwiej będzie podliczyć 10 typów, a nie 40.

W sumie nie jestem do końca zadowolony bo zarówno LeBron jak i PSV to były dla mnie perełki i tutaj zastanawiałem się nawet czy nie przyłożyć 9/10. No ale tak już bywa, że nawet te najbardziej pewne zdarzenia czasem nie wchodzą. Na szczęście Johnson na luzie wszedł ???? .

Skuteczność: 5/8 (1 zwrot)
Profit: ✅ 14,14j

Dodam tylko, że w rzeczywistości zagrałem w sumie to samo plus jeden typ, którego tutaj nie wrzuciłem z dwóch powodów. Po pierwsze stawka śmieszna bo 1/10, a po drugie nie do końca miałem czas.



Na koniec dodam, że czasem mimo, że typ wydaje się pewny to ze względu na limity odpuszczam. Dla przykładu dziś limit na finał Ligi Światowej wynosił ~ 1500 zł czyli 15j. Jednak w większości meczy siatkarskich limity nie przekraczają 3/10.
 
C 7

callmeout

Użytkownik
Podobnie jak w ubiegłym roku o tej porze tak i w tym wg mnie warto zainwestować w zakład długoterminowy jakim jest Liga Mistrzów. Kursy apetyczne i jest to wg mnie sure bet. Stawki wysokie i ciężko mi tutaj podać to systemem 1/10, 2/10 itd bo jest to nierealne ale wg mnie jest to sure bet. Nie będę pisał dlaczego wybrałem Barcelonę. Może napiszę dlaczego nie wybrałem pozostałych:
- APOEL, OM, Benfica - tutaj nie widzę najmniejszych szans. Benfica jest kuźnią talentów, które potem odchodzą do największych klubów Europy ale to za mało aby cokolwiek zdziałać. OM kompletnie bez formy w lidze, a APOEL niech się cieszy z faktu, że wogóle jest gdzie jest ????
- AC Milan - ekipa z Milanu nie jest złą drużyną ale po tym co zagrali w Londynie widzimy jak wiele im jeszcze brakuje do tych najlepszych
- Chelsea - zawirowania wokół zmiany trenera. Dobrze póki co grali u siebie w tej edycji ale mimo wszystko wg mnie aby ta ekipa zaczęła odnosić sukcesy to trzeba tam świeżego zastrzyku gotówki od Abramowicza. W swojej lidze też nie błyszczą
- Bayern - tutaj poszedł bet za 250 Euro na &quot;wyzerowanie&quot; w razie W ???? . Bayern złapał formę. Nie wydaje mi się aby był w stanie pokonać Real bądź Barcę ale jak mówiłem robię sure beta i jeśli ktoś tutaj może zagrozić to właśnie ekipa z Niemiec. Kwartet Muller, Gomez, Ribery, Robben wymiata. W bramce pewny Neuer. Lepiej się zabezpieczyć.
- Real Madryt - coś czuję, że końcówka sezonu będzie należała do Barcy. Wydaje mi się, że Real zdobędzie mistrzostwo Hiszpanii ale Barca ich jeszcze podgoni i do końca sezonu będą niepewni. Bet za 600 Euro i w razie tryumfu Barcy +123,50 Euro - tak aby cos było na otarcie łez ???? .
- Barcelona - wydaje mi się, że to ich główny cel nr. 1 na ten sezon. Co prawda mają jeszcze teoretycznie szanse na wygranie La Liga i pewnie jeszcze podgonią Real jednak w ostatecznym rozrachunku czuję że braknie im te 2-3 pkt. Śmiało mogą odbić sobie to na Lidze Mistrzów. Tym bardziej, że lubią i potrafią grać z Realem.
Podsumowując. Real i Barca to dwaj główni kandydaci do wygrania Champions League. Przy czym Barca ma nad nimi przewagę psychologiczną i to im daję większe szanse na końcowy tryumf. Jest to mój sure bet na zakład długoterminowy. Stawka też niekonwencjonalna dlatego też nie będę tego liczył do statystyk tematu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 7

callmeout

Użytkownik
zwrot Roma - Genua Roma -1.0 1.73 PinnacleSports 6/10 zwrot
Szybko bo zaraz mecz. Roma zagra w swoim ofensywnym ustawieniu 4-3-3. Podoba mi się, że w końcu z Osvaldo i Taddei. Ok nvm. Powodzenia.
 
C 7

callmeout

Użytkownik
⛔ Atlanta Hawks - Boston Celtics Atlanta -1.0 1.909 PinnacleSports 6/10 ⛔
Trochę nie rozumiem kursów na to zdarzenie. Owszem Atlanta gra dzień po dniu ale raz, że wczoraj poza Pachula chłopaki nie mieli się jak zmęczyć, a dwa mimo, że od pewnego czasu w ekipie z Atlanty plaga kontuzji to dalej ta ławka jest nie taka najgorsza. Tracy + doświadczony Stackhouse + Ivan Johnson, który ostatnio regularnie dokłada po 9-10 oczek na mecz to nie jest jakiś dramat. Nie wiadomo czy dziś nie zagra już kilku minut Radmanovic. Poza tym czysty fakt... Atlanta ma u siebie bilans 13-6 z czego 2 porażki to porażki z Heat. Ostatnio pokonali u siebie nawet Ocklahoma City i Orlando Magic grając bez Joe Johnsona. Boston w tym sezonie ma wahania nastrojów ale mimo wszystko ekipa się zestarzała i mam wrażenie, że im dalej w sezon tym gorzej. Ostatnio są wręcz niszczeni w walce na tablicach. Niech te statystyki przemówią: 27-46; 28-45; 31:45; 32:53; 35:54; 38:57. To aż 6 meczy z ostatnich 10 gdzie zostali tak bardzo zmiażdżeni w tym elemencie gry. Na wyjazdach forma kiepska 7-13. Nie zdziwię się jeśli dziś J.J. będzie miał słabszy dzień ale coś czuję, że to może być dzień Smitha i Teague
 
C 7

callmeout

Użytkownik
✅ Al Jazira Abu Dhabi - Al Rayyan over 3.0 2.53 PinnacleSports 5/10 ✅
Dodam tylko, że azjatycka liga mistrzów. Mecz o godzinie 16:30 czasu naszego. Obie ekipy grają dość ofensywnie. Al Jazira wygrała w 1 kolejce na wyjeździe w Uzbekistanie 4:2, natomiast Al Rayyan przegrał u siebie z zespołem irańskim 0:1. Mimo tego niskiego wyniku potem w lidze zanotowali 2 wysokie wyniki tj. 5:1 i 2:3. Al Jazira ostatnio zmieniła trenera ale wg mnie nie będzie to miało znaczenia. Kurs na to zdarzenie powinien wynosić ~2.0, a nie 2.53. Pozdrawiam.
 
C 7

callmeout

Użytkownik
✅ Barcelona - Granada Over 4.0, 4.5 2.03 PinnacleSports 6/10 ✅
Podoba mi się ten typ. Barca dziś w mocnym składzie: Valdes - Alves, Mascherano, Pique, Puyol - Keita, Iniesta, Thiago - Alexis, Messi, Pedro.
Myślę, że zrobią wszystko aby odrobić te 2 oczka do Realu i pewnie pokonają rywala. Granada pokazała w tym sezonie, że nawet grając z Realem nie murują się tak jak Gijon dla porównania. Szykuje się dobry mecz. Spodziewam się podobnego wyniku jak w przypadku meczu Real - Granada czyli 5:1, 4:1 etc.
 
C 7

callmeout

Użytkownik
⛔ Houston - Lakers Bynum over 19.0 2.00 PinnacleSports 6/10 ⛔
Wow tak by wypadało rzec. Bynum ostatnio w bardzo wysokiej formie. Dziś powinien zagrać 35-40 minut, a Lakers powinni rzucić ponad 100 oczek. Houston kiepsko broni tę pozycję. Dla przykładu Gortat w ostatnim meczu spędził na parkiecie zaledwie 31 minut i udało mu się trafić 7 z 9 rzutów. Dziś Bynum i Kobe ponad 20 pkt jak nic.
 
C 7

callmeout

Użytkownik
✅ Kashiwa Reysol - Jeonbuk Hyundai Motors over 3.0 2.26 PinnacleSports 5/10 ✅
Słowo odnośnie poprzedniego typu. Nie rozumiem, jak nagle wczoraj Bynum spędził zaledwie 23 minuty na parkiecie. 23 minuty to w sumie nawet pół meczu nie ma.
Co do nowej propozycji to jest to mecz azjatyckiej ligi mistrzów. Kashiwa lubi sobie postrzelać szczególnie u siebie. Obie ekipy w 1 kolejka dały popis. Jeonbuk przegrał 1:5, natomiast Kashiwa 2:3. Dziś liczę podobnie czyli na co najmniej 3 bramki. Drużyna gości zagra dziś bez trzech regularnie występujących obrońców.
 
C 7

callmeout

Użytkownik
✅ Mobis - Wonju Wonju -3.0 1.96 PinnacleSports 4/10 ✅
Finał koreańskiej ligi koszykówki. Wonju to etatowy mistrz Korei z wieloma reprezentantami tego kraju. Mobis w finale znalazł się nieoczekiwania po wyeliminowaniu KCC 3:0 co było lekkim szokiem. Większym szokiem był fakt, że wygrali 1 mecz z Wonju i prowadzili już w tym finale 1:0. Jednak Wonju wyrównało stan rywalizacji w ostatnim meczu. Szansy upartuję w fakcie, że Wonju gra bardzo defensywny i wyczerpujący basket. Rywale nie mają zbyt głębokiej ławki. Wyróżnia się tam Amerykanin Terrence, a poza nim jest kilku średniaków ligowych. Ławki brak. Przewiduję lekkie zmęczenie już ostatnimi dniami w ekipie Mobis i wygraną Wonju.
 
C 7

callmeout

Użytkownik
Podsumowanie ostatnich 3-ech dni. Replay z poprzednich 3-ech dni czyli NBA zawodzi reszta ok.
Ostatnie 3 dni: ✅ 11.97 j
Skuteczność: 4/6 (1 zwrot)
Ogółem: ✅ 26.11 j
Skuteczność: 9/14 (2 zwroty)
Jeszcze dziś na pewno coś się znajdzie godnego uwagi.
 
C 7

callmeout

Użytkownik
⛔ Stavanger Oilers - Lillehammer IK Stavanger -2.0 2.00 PinnacleSports 5/10 ⛔
Limity ładne ale to już półfinały dlatego popuścili ???? . Stavanger to zdecydowanie najlepsza ekipa w Norwegii. Chyba nie ma opcji aby w tym roku nie wygrali mistrzostwa. 5 ostatnich meczy jakie zagrali na własnym lodzie zakończyło się wynikami: 2:0, 11:0, 9:1, 10:1, 3:0. W rywalizacji z Lillehammer prowadzą 2:0 i myślę, że dziś przypieczętują swój awans i pewnie wygrają.
W przypadku wygranej różnicą dwóch goli mamy zwrot!
 
Do góry Bottom