>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

oficjalny skład

H 0

halbim

Użytkownik
Witam. Mam takie małe pytanie do znawców tematu których jest na pewno pełno na forum. Chciałem się dowiedzieć kiedy przed meczem jest podawany oficjalny skład w jakim wystąpi drużyna??? Czy jest to podane tuż przed meczem czy może już wcześniej wiadomo w jakim składzie wystąpi drużyna... Czy jest jakaś strona internetowa gdzie można zasięgnąć informacji w jakim składzie wystąpi dana drużyna, kto ma kontuzje a kto nie wystąpi z powodu kartek. Albo na jakiej stronie przewidywany skład jest najbardziej prawdopodobny. Chodzi mi o drużyny z najsilniejszych lig czyli Angielskiej, Hiszpańskiej, Włoskiej, Francuskie, Niemieckiej...
Z góry dziękuje za jakąkolwiek pomoc.
 
B 39

bunik

Użytkownik
Zależy. Ja jestem kibicem Realu i zawsze minimum 30 minut przed meczem wiem jaka będzie pierwsza jedenastka.
Najczęściej na stronach oficjalnych klubów. Nie znam strony, która podaje wszystkie jedenastki, która na pewno wystapi w meczu, ale sa przypuszczalne składy.
Między innymi sieć serwisów http://www.goal.pl/ co mecz pisze zapowiedźzi meczy z tych najsilniejszych lig i wtedy podaja przypuszczalny skład itp.
 
Do góry Bottom