>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Odpadłem razem z Legią...

C 17

cwiropb

Użytkownik
Witam,
czy macie jakiś pomysł na walkę z Unibetem dotyczącą zakładu, czy Legia zagra w fazie grupowej LM. Poniżej moja korespondencja z Unibetem w tej sprawie, w skrócie:
&quot;...piszę do Państwa w sprawie rozstrzygnięcia zakładu o numerze 69696969, dotyczący tego, czy Legia zakwalifikuje się do fazy grupowej Champions League. Dnia 7.08, nie znając jeszcze przeciwnika postawiłem ten zakład, że Legia awansuje, lecz nazajutrz została podana informacja od UEFA, że Legia została wykluczona z walki o dalszy awans. Byłem pewien, że taki zakład jest uznany jako nieważny i rozliczony po kursie 1.00, lecz bardzo się zdziwiłem jak zobaczyłem zakład jako przegrany. Czy bez rozstrzygnięcia na boisku można uznać ten zakład jako przegrany? Proszę o informację dlaczego nie została zwrócona mi stawka za ten zakład. Jestem Waszym wieloletnim klientem i bardzo się zawiodłem w tym momencie, proszę o informację czy stawka nie powinna być zwrócona z powrotem na konto?&quot;
Odpowiedz Unibetu:
&quot;...Dziękuję za kontakt z Unibet w sprawie zakładów.Uprzejmie informuję, że postawiony zakład określał jasno że chodzi o to czy Legia zakwalifikuje się do fazy grupowej, co niestety nie nastapiło. Zakład został rozliczony zgodnie z oficjalną decyzją związku sportowego. Przykro mi z powodu przegranego zakładu.
Jeśli mogę jeszcze w czymś pomóc, proszę o kontakt.
Życze miłego dnia i powodzenia w grze&quot;

Myślałem, że taki zakład oznacza zwrot, ponieważ walka nie odbyła się na boisku, tylko przez decyzję UEFA... nie ma to jak przegrać w kilka godzin kasę przez złodziei i nieudaczników z UEFA i Legii ????
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Niestety, nie masz racji, zakład mówił jasno &quot;Czy Legia zagra w fazie grupowej LM?&quot; Dałeś na TAK, a jednak NIE zagra, więc zakład przegrany. Nie liczy się fakt, czy przegrywają na boisku, czy przy zielonym stole, tylko efekt.
Na forum była dość głośna sprawa po tym, jak zaczęły się głosy o wykluczeniu Legii, że bodajże ComeOn trzymał ciągle kursy bodajże 1,8 że Legia nie zagra w fazie grupowej LM i ludzie na to stawiali póki nie zdjął tego bukmacher i kasę powyciągali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom