>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NPB / KBO 2023 - Japonia & Korea Południowa

jozzy22 552,1K

jozzy22

Użytkownik
Sezon 2022

Powoli rozpoczyna się granie w baseball. Poki co zaczęła Japonia wiec spróbujmy coś zagrać

Hiroszima Carp - Hanshin Tigers

Typ: 2 Kurs : 1.85

STS

Musze przyznać ze najgorzej idzie mi typowanie Japonii ale co tam może w tym sezonie będzie lepiej?!
Ekipy rozegrały juz po 5 spotkań no i w tej parze sytuacja klarowna
Hiroszima - 5 zwycięte
Hanshin - 5 porażek

Wiec oczywiście gramy na gości. Każda seria kiedyś się kończy wiec kto wie może akurat teraz? Przed sezonem 2 mecze i 1 wygrany przez Hanshin tak więc ...
Gospodarze mega start ale myślę że to jak dla nich ponad stan. Tym razem .... no cóż zobaczymy

Wynik: 3:2
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
1648916715831.png 1648916744769.png

Nieco spóźniony temat dotyczący ligi japońskiej i koreańskiej. Cieszące się największym zainteresowaniem rozgrywki zaraz po MLB.​
 
wyroczniaoc 16,8K

wyroczniaoc

Użytkownik
Rakuten Golden Eagles vs Nippon Ham Fighters
Typ : over 5.5 runs - 1,95-4j

Wydaje mi się że to będzie mocno otwarte spotkanie. Po obu stronach dzisiaj nie najmocniejsi starterzy. Zarówno Tanak jak i Kato w tym sezonie grają mocno w kratkę. Zauważyć warto że obaj oddają sporo walks a to przy tym potencjale ofensywnym obu ekip wydaje się że dziś może być kluczowe. Coraz lepiej grają najważniejsi zawodnicy po obu stronach w postaci Franco, Yamazakiego czy Matsumoto. Myślę że przy tym Pitching staffie ta linia jest do pokrycia dosyć spokojnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +326
wyroczniaoc 16,8K

wyroczniaoc

Użytkownik
Doosan Bears vs KT Wiz Suwon - over 7.5 runs (1,70- 6j)

Jeszcze szybki bet na Koreę. Wczoraj przy dużo lepszym Pitching staffie mieliśmy mocno overowe spotkanie i myślę że dzisiaj będzie kontynuacja tego trendu. Warto mieć na uwadze że Seung jak i Sulser to miotacze rzucający duzo poza strefę narzutu.Obaj to nr 3 swoich ekip co nie jest przypadkiem. Ogólnie są to moim zdaniem idealnie sklejone zespoły na overy. Gospodarze z Rojasem czy Hwanem a goście z wyśmienicie grającym Alfordem czy Jang Sung-Woo to wydają się byc maszyny do punktowania. Również te matchupy obu drużyn na tych miotaczy wyglądają mega korzystnie i te 8 punktów nie powinny być problemem w tym starciu.
 
jozzy22 552,1K

jozzy22

Użytkownik
Kiwoom Heroes - NC Dinos

Dinos (-1.5) @ 1.88

STS

Spróbujmy zaglądnąć do Korei.
Dziś próbuje hcp w kierunku Dinos. Drugi mecz serii i póki co 1 win Kiwoom. Tym razem zaufam NC gdyż do gry wystawiają Fedde który ma wybitne statystyki w tym sezonie. 12 spotkań i 11 winow po jego stronie tak więc zdecydowanie biję pod każdym względem swojego rywala. Jak będzie dziś tego nie wiem ale próbuje takiego beta.

Wynik: ech
 
Ostatnia edycja:
jozzy22 552,1K

jozzy22

Użytkownik
Temat z Meksyku zamknięty więc wstawię tu. Nie ma sensu otwierać nowego tematu


W Meksyku zaczynamy faze play-off więc poważne grane
Dziś gram wszystkie trzy mecze i zobaczymy co z tego wyjdzie

Meksyk - Quintana Roo
Typ: 1(-1.5) Kurs: 1.89

fortuna

Jedyny mecz w którym gram hcp z racji marnego kursu na "czyściocha". Skąd gra na Meksyk? Cóż narzuca dziś Moyers który zagrał w sezonie 10 spotkań i .... wszystkie wygrał.
Stąd i dziś mu zaufam i liczę , że ogarnie z kolegami temat

Tabasco - Yucatan
Typ: 2 Kurs: 2.05

fortuna

Tego meczu boję się najbardziej ale co tam. W ekipie Yucatan narzuca Doubront który również nie zaznał w sezonie porażki. Tu jednak rywal pograł więcej więc może być różnie ale spróbuje zaufać niepokonanemu, a jak będzie to się zobaczy rano.

Veracruz - Puebla
Typ: 2 Kurs: 1.97

fortuna

Kolejny mecz w którym jeden z miotaczy ma zdecydowanie lepszy sezon od rywala i to głównie na tym opieram typ. Camacho(Puebla) na 13 spotkań wygrał 11 i tym na starcie już ma przewagę nad rywalem

e: no to pięknie zawiódł Typ którego byłem najbardziej pewien
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1040
jozzy22 552,1K

jozzy22

Użytkownik
Spotkanie: Monclova - Dos Laredos
Typ: Monclova (-1.5)
Kurs: 2.31
Bukmacher: fortuna


Spróbujmy jeszcze raz szczęścia w Meksyku. Przed nami 3 spotkanie fazy PO i póki co 2:0 dla dzisiejszych gości więc ...
tym razem Monclova jednak musi się postarać o to by wygrać. Jesli chodzi o miotaczy to lepiej w sezonie radzi sobie gospodarz co również daje nadzieje na pozytywny wynik. Ja wchodzę w hcp ale myślę , że czysta 1 do jakiegoś większego kuponu można próbować.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +374
jozzy22 552,1K

jozzy22

Użytkownik
Ruszyły z kopyta już ligi również w Japonii I Korei więc jeśli ktoś coś na ten temat to piszta

Ja dziś delikatnie spróbuje takie cos:

Hanwha Eagles - Lotte Giants

Typ: 1(-1.5) Kurs: 1.94

fortuna

Aż sam nie wierzę w to co widzę ale ekipa Hanwha póki co mega. Na 8 spotkań tylko 1 porażka tak więc jak na to co było w w bodaj 2 poprzednich sezonach to zaskoczenie. Dziś liczę na kontynuację gdyż na górce wystąpi Sanchez który już raz wyszedł w tym sezonie zwycięsko. Ogólnie cała ekipa Eagles ma świetne staty na początku i spróbuje to wykorzystać skoro idzie. Rywale zdecydowanie na przeciwnym biegunie. Gra im się kompletnie nie klei mega słabe staty na starcie tak więc... czekamy co to będzie.

w: z całej serii spotkań trafiłem w najnudniejszy pojedynek
Wynik: 0:1
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom