>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Nowy dział - blogi pokerowe

chris7 7

chris7

Forum VIP
Zapraszam do nowego działu na forum , utworzonego specjalnie dla naszych pokerzystów w celu opisywania swojej gry , chwalenia się wygranymi , pisania o porażkach czy prowadzenia statystyk swojej gry. Forma pisania dowolna, proszę tylko przy pisaniu postarać się i napisać coś więcej niż jedno zdanie, bo w takiej formie nie ma to sensu. Oczywiście proszę pisać z zachowaniem kultury bez używania wulgaryzmów.
Każdy zainteresowanych użytkownik może założyć temat , tytuł dowolny przykładowo Blog by ... , Moja gra itp.
Od was zależy czy znajdą się chętni do prowadzanie tego działu i opisywania swojej gry. Myślę, że to całkiem dobry pomysł i inne osoby miałyby co czytać.
Jeżeli znajdzie się trochę chętnych do prowadzenia blogów to od następnego miesiąca będziemy myśleć o nagrodach dla najlepszych blogów .
Jesli w miesiacu kwietniu powstanie minimum 10 blogow to Chilipoker nagrodzi 2 z nich darmowymi depozytami w wysokosci 20$ .Blogi gdzie nie bedzie przynajmniej 5 wpisow nie beda brane pod uwage .
Z niecierpliwością czekamy na pierwszy blog, sam bym go założył , ale z braku czasu nie gram zbyt dużo i nie miałbym o czym pisać.
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Szkoda,ze powstaly tylko dwa blogi bo chilipoker bardzo chetnie by dawal $ dla osob piszacych o swojej grze .
Konkurs zakonczony .
Osoby ,ktore jednak zdecydowaly sie je zalozyc czyli MlodyFan i maciekpoland prosze o podanie mi loginow na priv to przynajmniej otrzymacie jakas drobna nagrode.
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Chilipoker postanowilo jednak,ze otrzymujecie nagrody w normanej wysokosc takiej jak miala byc przy wiekszej ilosci blogow .
Mysle ,ze to bardzo milo z ich strony ✅
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
Super dzieki wielkie ???? Na pewno dalej bede go prowadzic. Juz troche sie nauczylem co i jak odnosnie pisania takiego bloga. Pozdro
 
Do góry Bottom