>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Nowe konto

T 0

tomczykwsk

Użytkownik
Cześć, kilka lat temu, pewnie z 5 niedługo po znalezieniu konta od razu je zamknąłem, coś mi tam nie pasowało. Było to zamówienie bez powrotu.
W tym czasie (do teraz) pisałem do nich dwa,może trzy razy o odblokowanie ale odpisywali że nie ma takiej możliwości se zostało zamknięte na amen.

Zachęcony oferta dziś też napisałem z prośbą o odblokowanie, pisałem wszystkie możliwe dane( te same co zawsze) i odpisali że nie widzą takiego konta, że weryfikacja nie przebiegła pomyśle i że mogę ewentualnie spróbować założyć nowe konto.
Co o tym myślicie? Czy ktoś tam nie ogarnia? Czy może dane się przedawniły? Warto się pakować z nowym konto mając nawet jasno na mailu od nich że mogę to spróbować zrobić?
Post automatycznie złączony:

Cześć, kilka lat temu, pewnie z 5 niedługo po założeniu konta od razu je zamknąłem, coś mi tam nie pasowało. Było to zamknięcie bez powrotu.
W tym czasie (do teraz) pisałem do nich dwa,może trzy razy o odblokowanie ale odpisywali że nie ma takiej możliwości se zostało zamknięte na amen.

Zachęcony oferta dziś też napisałem z prośbą o odblokowanie, pisałem wszystkie możliwe dane( te same co zawsze) i odpisali że nie widzą takiego konta, że weryfikacja nie przebiegła pomyśle i że mogę ewentualnie spróbować założyć nowe konto.
Co o tym myślicie? Czy ktoś tam nie ogarnia? Czy może dane się przedawniły? Warto się pakować z nowym konto mając nawet jasno na mailu od nich że mogę to spróbować zrobić?
 
H 93,6K

hagi84

Użytkownik
olej, po co kombinowac
Jak juz Ci zalezy na ofercie lvbet to mozesz zalozyc sobie w klonie, ten sam soft
Juz nie pamietam jakie to byly buki, dawno olalem tego smieciowego buka, ale chyba betters, betcris, gobet - przejrzyj sobie oferty i porownaj
 
H 93,6K

hagi84

Użytkownik
z tych wszystkich klonow to chyba lvbet najbardziej popierd...
Te ich dodatkowe weryfikacje z kartkami z datami, zamykanie kont od tak sobie, smiec straszny.
 
A 694

andon

Użytkownik
No, ale w czym problem? Jeśli Ci napisali, ze możesz otworzyć nowe to oznacza, ze możesz. Kiedyś na Unibecie, też otwarłem drugi raz po latach(po uzyskaniu potwierdzenia z ich strony, że mogę) i żadnego problemu później nie miałem.
 
H 93,6K

hagi84

Użytkownik
nie porownuj unibeta do tego zjeb. lvbeta
Tym bardziej jak zamknal z opcja by nie moc otworzyc ponownie to nie pchalbym sie w kolejne otwarcie nawet po zgodzie przez support, ktory jest kompletnie nie ogarniety.
 
U 0

Usunięty użytkownik 146743

Gość
Nie grajcie na Lvbecie nie dosc ze nie ogarniety support to jesli wygrywasz to co chwile jakies "weryfikacje " a na sam koniec chca zdjecie twarzy z datą i napisem Lvbet po czym daja perm bana ... Najgorszeg gowno jakie jest na rynku
 
M 0

Makakił

Użytkownik
z tych wszystkich klonow to chyba lvbet najbardziej popierd...
Te ich dodatkowe weryfikacje z kartkami z datami, zamykanie kont od tak sobie, smiec straszny.
Właśnie dziś po wpłacie i zawarciu zakładu nagle zablokowali mi konto i zażyczyli sobie to zdjęcie z kartką oraz potwierdzenie z banku.
Przesłałem, ale uznali że moje konto pozostanie zamknięte. Totalny bezsens. Nigdy nie złamałem regulaminu i grałem tam prawie codziennie.
Napisali że pieniądze z salda zwrócą ale co z zakładem zawartym przed zablokowaniem konta?

Edit:
Odpisali, iż jeśli kupon będzie wygrany to wygrana zostanie wypłacona na konto bankowe
 
Ostatnia edycja:
K 72,2K

kossma

Użytkownik
Nie podobali mi się już od jakiegoś czasu i nie trzymałem tam więcej jak stówki. Czytałem też bo były negatywne opinie. I ten dziwny support - tam chyba same boty a z tym nie ma dyskusji. Wyobraźcie sobie, że zablokowali mi konto (może ze dwa m - ce temu), jak wygrałem w tego ich lvjackpota za free, bonus do obrotu 100 zł. Znalazłem się w pierwszej 30- ce i na drugi dzień po zakończeniu konkursu chcę podjąć pierwszą próbę obrotu a tu blokada i info o potrzebie weryfki. Nie do wiary, że tak można zrobić! Podjąłem jedyną możliwą opcję zamknięcia konta wg. Działu Obsługi a więc samowykluczenia na maks. okres czyli 6 lat. Szczęście moje że wtedy to akurat nawet 20 zł. na koncie nie było. Bądźcie ostrożni bo dla nich OPINIA nic nie znaczy!
Nawet przez myśl mi nie przejdzie, żebym u nich jakieś nowe konto miał założyć.
DO TAK BRUDNEJ WODY PO RAZ DRUGI SIĘ NIE WCHODZI.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom