>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Notoryczne usuwanie postów przez jednego z moderatórów

Status
Zamknięty.
S 10,5K

sheva91

Użytkownik
Długo to akceptowałem, ale dłużej nie mam zamiaru. Chciałbym się dowiedzieć dlaczego pewien mod działu tenis nagminnie usuwa moje posty w których wytykam błędy rzeczowe innych użytkowników.
Chyba o to chodzi, aby uzmysłowić ludzi korzystających z danego typu, że w &quot;analizie&quot; jest gruby błąd rzeczowy. Bo jak ktoś pisze, że np. tenisista X gracz z Bradleyem Klahnem, zamiast Brydanem Kleinem, albo że &quot;Gasquet nie odnosił sukcesów na trawie&quot;, to szlag człowieka trafia i po prostu trzeba interweniować, bo to jawna ignorancja i robienie debili z pozostałych userów.
Wracając do tego moda, to proszę, aby nie wywalał każdego moja posta w którym wytykam błąd, ponieważ robię to w dobrej wierze, aby ten marny dział tenisowy, jeszcze bardziej nie upadł. A dziwnym trafem, gdy ja kilka tyg. temu walnąłem się w analizie i jeden z userów ten mój błąd wyolbrzymił, to post nie został skasowany.
Tak więc oczekuję racjonalnego przedstawienia sprawy ( może być w temacie, może na pw), dlaczego nie jestem traktowany na równi z pozostałymi userami, tylko jeden mod, z którym miałem już w przeszłości zatargi, teraz wykorzystuje &quot;władzę&quot; jaką ma i uprzykrza mi korzystanie z forum.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
&quot;Gasquet nie odnosił sukcesów na trawie&quot;
Akurat to były moje słowa. Bo poza półfinałem w 2007 roku (6 lat temu!) Gasquet na trawie w moim odczuciu nic nie grał, a to że na Wimbledonach dochodził często do 4 rund zawdzięczał tylko dość łatwej drabince (jakieś Bollelie, Kunitsyny, Bemelmansy itd.). Tutaj jest sprawa dyskusyjna jak to ktoś nazwie, jeden powie, że to sukces, drugi że to nic nadzwyczajnego ogranie takich ogórów z poza top 100.
Więc pozostawianie jednozdaniowych zdań w dziale tenis tylko robiłoby zbędne zamieszanie. Najważniejszą są i tak przede wszystkim typy, a nie znajomość danego zawodnika czy podciera się lewą ręką czy prawą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Nie bardzo rozumiem skąd ten płaczliwy problem.
Po 1.
Sprawdzam teraz Twoje wpisy i usunięte zostały DWA... więc to &quot;notorycznie&quot; już trochę pokazuje obraz przesady. Mówię o tym sezonie tenisa.
Po 2.
Jeden wpis usunął Kuba, jeden ja. Oto wpis usunięty:
Racja miałem odnieść się do meczu Sisjlinga z Nieminenem, a napisałem tylko o Holendrze, nic wspominając o Finie i to jeszcze jego umieszczając w finale. Biję się w piersi, ten byk, zupełnie nieakceptowalny, to znak, że po 28,5 godz. bez snu czas w końcu położyć się do łóżka.
Pomyliłeś się tam w czymś, napisałeś to o 2:29 powisiało trochę i po co dalej ma być ten wpis w dziale z analizami?
Drugi usunął Kuba więc jak coś to on się do tego odniesie. Chodzi o to co wyżej czyli słynne już:
&quot;Gasquet nie odnosił sukcesów na trawie&quot;
Ja ten wpis celowo zostawiłam bo się zgadzam z jego treścią, inny mod usunął ale myślę, że nic się tu wielkiego nie stało. Takich wpisów dziennie jest wiele najcześciej pól zdania nie na tematlub krytyka więc to usuwać musimy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom