>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Norway 30-27 Korea 20.11.2005

Status
Zamknięty.
domel 49

domel

Forum VIP
Norway - Korea MŚ Kobiet w Piłce Ręcznej 30:27

2.80 10.50 1.55 Expekt

Cóż można powiedzieć o tych zespołach? sa to najlepsze ekipy w żeńskim wykonaniu piłki ręcznej nie mają żadnych kompleksów grają na bardzo wysokim poziomie i ciężko jest jak zarazie te zespoły powstrzymać. Jednak ja widze tu zwycięzcę a jest nia Korea ponieważ dla mnie ta ekipa jest w tym turnieju najbardziej stabilna. Norwegia gra również bardzo dobrze ale w tym turnieju juz nie raz potykała sie i mogła przegrać mecz. Korea wczoraj wygrała z znakomicie grająca Rosje wiec coś to musi znaczyć. Będzie to napewno znakomity pojedynek w którym nie zabraknie niczego co w piłce ręcznej powinno się znaleźć.

Mój typ: 2 przegrana
 
domel 49

domel

Forum VIP
niestety Korea przegrała po bardzo ciekawym pojedynku 27:30 według mnie ten mecz Korea mogła wygrać ale ich proste błędy w obronie a szczególnie w ataku (łatwe straty piłek - niecelne podania, zle chwyty piłki) wykorzystały Norweszki. Było widać i to bardzo dobrze ze Korea ma bardzo duży potencjał Koreanki sa bardzo dobrze wyszkolone technicznie co daje bardzo ładne akcje Norwegia zaś graj swoje nie ma w tym zespole żadnej techniki jest tylko taktyka która daje mi zwycięstwa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom