>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

No to gramy - MŚ 2018

xbrajanx 34,4K

xbrajanx

Użytkownik
Ze względu na MŚ 2018 postanowiłem założyć sobie temat. Grałem już trochę od czwartku i nie jest źle, dlatego będę typami dzielił się na forum, na końcu bądź w połowie zrobię podsumowanie bo sam jestem ciekaw jak pójdzie na tym mundialu. Czasami jakaś analiza wpadnie, ale to co gram jest przemyślane bardziej, nie gram wszystkiego na pałę bo to nie miało by sensu. Póki co są już niespodzianki ale na szczęście omijałem je i mam nadzieję że tak będzie dalej.
Przyglądnę się dokładnie ofercie na dzisiaj i w południe coś powinno wlecieć ;)
 
xbrajanx 34,4K

xbrajanx

Użytkownik
Stawka zawsze 100zł jeżeli będę grał grubiej to napiszę
--------------------------------
Kolumbia - Japonia
Kolumbia wygra @1,93 Fortuna

E: Alee wtopa z tą Kolumbią, dzisiaj grali jakby nie mieli siły, i czerwona jeszcze ale lipa no nic na Polaków czekam i oglądam nie będę nic obstawiał bo po co mi niepotrzebne nerwy, obym już nie miał z samego meczu Biało-Czerwonych i myślę jeszcze nad Rosją z Egiptem.
 
xbrajanx 34,4K

xbrajanx

Użytkownik
Rosja wygra @2,04 Fortuna
Jak dzisiaj znów dobrze zagra Cheryshew i Golovin to Egipt jest do ogrania. Przecież nawet jak będzie Salah to on meczu sam nie wygra, a w Rosji są dobre grajki tylko nie którym się nie chce, a większość siedzi w lidze rosyjskiej bo tam mają wygodę i ładne pieniażki. Ja jakoś tego Egiptu nie widzę i gram win Rosji.
 
xbrajanx 34,4K

xbrajanx

Użytkownik
Argentyna wygra @2,14 Fortuna -- podwójna stawka
Mam nadzieję że ta Argentyna wreszcie się ogarnie i dzisiaj ogra Chorwatów, sytuacja nie jest kolorowa, piłkarze są, Messi może dzisiaj zagra lepiej. Chorwaci mocny środek, ale z obroną i przodem gorzej dlatego nie mówiłbym że tutaj jest 50/50. Dla mnie więcej argumentów ma zespół z Ameryki i liczę że dzisiaj nie zawiodą.
 
xbrajanx 34,4K

xbrajanx

Użytkownik
No to po fazie grup. niestety fatalnie poszło i prawie połowa budżetu poszła, oczywiście to przeznaczony tylko na Mundial i tutaj nie rezygnuję tylko gram dalej i właśnie robię kupony z awansami.
------------------------

Argentyna - A @2,30
Portugalia - A @1,9
@ 4,37 Fortuna --- 50zł - stawka mniejsza, typy głównie dla emocji, w przypadku Argentyny - sympatia

Kolumbia - A @2,50
Szwecja - A @2,05
Belgia - A @1,16
Chorwacja - A @1,40

@8,32 Fortuna -- 50zł
Chorwacja - A @1,40
Hiszpania - A @1,26
Belgia - A @1,16
@2,05 Fortuna -- normalnie czyli 100zł - Hiszpania zawaliła ...
 
xbrajanx 34,4K

xbrajanx

Użytkownik
Kolumbia - A @2,50
Szwecja - A @2,05
Belgia - A @1,16
Chorwacja - A @1,40

@8,32 fortuna -- 50zł
⛔ ⛔
Już niedługo koniec MŚ, tak jak pisałem wyżej budżet miałem specjalnie przeznaczony na mistrzostwa, chociaż oczywiście hajsu szkoda przegranego, zostało jeszcze trochę dlatego większość biorę i zostawię sobie stówkę na ostatni kuponik związany z Mundialem. Zostały już tylko 2 mecze, dlatego jeszcze za gram sobie taką mini taśmę za 100 zł
Tenis| Rafa Nadal wygra @1,95
Belgia - Anglia| Belgia zdobędzie brąz. medal @1,66
Francja - Chorwacja| Chorwaci wygrają MŚ @2,85
@9,23 Fortuna
Jak siądzie jakimś fartem to cały Mundial odrobię z nawet fajną nawiązką, jak nie to trudno. Trzeba przyznać że niespodzianek było na prawdę sporo i też często za pochopnie pchałem się w wygraną jakiejś repry. Szkoda kuponu z awansami bo Kolumbii nie wiele za brakło i mogłem coś odrobić a tak te nieszczęsne karne. No nic czekamy na sobotę i niedzielę i kończymy Mundial 2018. ????
 
xbrajanx 34,4K

xbrajanx

Użytkownik
⛔ ⛔
Już niedługo koniec MŚ, tak jak pisałem wyżej budżet miałem specjalnie przeznaczony na mistrzostwa, chociaż oczywiście hajsu szkoda przegranego, zostało jeszcze trochę dlatego większość biorę i zostawię sobie stówkę na ostatni kuponik związany z Mundialem. Zostały już tylko 2 mecze, dlatego jeszcze za gram sobie taką mini taśmę za 100 zł
Tenis| Rafa Nadal wygra @1,95 ⛔
Belgia - Anglia| Belgia zdobędzie brąz. medal @1,66 ✅
Francja - Chorwacja| Chorwaci wygrają MŚ @2,85 ⛔
@9,23 Fortuna ⛔
Jak siądzie jakimś fartem to cały Mundial odrobię z nawet fajną nawiązką, jak nie to trudno. Trzeba przyznać że niespodzianek było na prawdę sporo i też często za pochopnie pchałem się w wygraną jakiejś repry. Szkoda kuponu z awansami bo Kolumbii nie wiele za brakło i mogłem coś odrobić a tak te nieszczęsne karne. No nic czekamy na sobotę i niedzielę i kończymy Mundial 2018. ????
Podsumowując:

Mistrzostwa nie udane pod względem typowania, grałem też trochę live z ale nie z tego budżetu, ale były to głównie kupony 4fun, dla większych emocji. Ogółem MŚ 2018 wyszły całkiem udane, chociaż z wyników osobiście nie byłem zadowolony zbyt często. Nic, dzisiaj zaczynamy Ekstraklasę i wracamy do codzienności ????
 
Do góry Bottom