>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Niespodzianki, nieobliczalne mecze, czarne weekendy itp.

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Chciałbym abyście w tym temacie pisali o wszystkich niespodziankach, o wtopie mocnych faworytów gdzie wszystko przemawia za jednym zespołem, a i tak przerywają bądź remisują itp. Pokażmy, że faworyt nie zawsze musi wygrać i obalmy termin peffek, że nawet przy dobrych informacjach wynik nie musi być zgodny z naszymi przewidywaniami.
Jeden z forumowiczów, ma w sygnaturze albo nazwie tematu bardzo ciekawą myśl &quot;żeby liczyć się zawsze z porażką&quot;, co jest według mnie absolutną prawdą.
Do każdego ze spotkań piszcie mini przebieg spotkania, albo jak wyglądała sytuacja przed meczem, co przemawiało za typem.
Polska - Rosja
Pewnie większość zapamięta ten mecz dość długo. Polska w 5 secie prowadziła 14:9 i ostatecznie przegrali mecz 15:17.
Polska - Brazylia
Polska prowadzi 2:0 w setach, ma już prowadzenie 3-5 punktowe o ile dobrze pamiętam. Przegrywa mecz 2:3.
Polska - Iran
2:1 w setach. Polska prowadzi około 4-5 punktami w końcówce seta i przegrywa mecz 2:3. Dodajmy do tego fakt, że przed meczem byli mocnymi faworytami.
TYTAN AZS Częstochowa – AZS Politechnika Warszawska
Plus liga, Częstochowa prowadząc 2:0 w setach i w 3 secie 24:18, przegrywa ostatecznie mecz 2:3.
Legia Warszawa - Cracovia Kraków
Legia po wysokim wyjazdowym zwycięstwie nad Zagłębiem Lubin aż 0:4, tylko bezbramkowo remisuje na własnym terenie z przedostatnią w tabeli Cracovią. Dodajmy do tego fakt, że gospodarze grali w tym meczu słabo, a goście grali od 64 minuty w osłabieniu.
Borussia Dortmund - Kaiserslautern
Wicelider i mistrz Niemiec, do tego własny teren. Ostatnia ligowa porażka była we wrześniu. Wszystko wskazuje na gospodarzy. W meczu pada tylko remis 1:1. Goście okupują dolną część tabeli, 16 miejsce na 18.
Ingolstadt - St. Pauli
II liga Niemiecka. Przed meczem gospodarze byli jeszcze najgorszą drużyną II ligi, zajmowali ostatnie miejsce, nic nie wskazywało na ich zwycięstwo. Goście w tym sezonie raczej celują w powrót do I ligi. Po wygraniu tego meczu mogli być na 2 miejscu w tabeli. Przegrywają w 89 minucie 1:0.
Victoria Plazen - AC Milan
88 minuta jest 0:2 dla Włochów. Nic na to nie wskazuje by w meczu mogło coś się zmienić. Mecz kończy się ostatecznie wynikiem 2:2.
Maribor - Club Brugge
Liga europejska. Do 73 minuty jest 3:0 dla gospodarzy. Mecz kończy się ostatecznie wynikiem 3:4.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Może tutaj nie napiszę o niespodziance, a o lekceważeniu rywala poprzez kursy. Na szczęście w tygodniu zbytnio wiele osób z FB nie dało się na to nabrać, ale często takie coś się zdarza i ludzie wszak popełniają takowe błędy.
Lille v Trabzonspor (1,40 - 8,50)
A tak, to chociażby:
Betis - Valencia
Do 90&#39; minuty Valencia prowadzi stosunkiem jednej bramki, po czym w niecałe 2,5 minuty przegrywa mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
R 4K

rrthc

Użytkownik
Wlasnie pisalem o Valencji,ale mnie ubiegles.
Powadza sobie caly mecz.juz licze wygrana bo nawet X2 mi dawalo kase.
A tu taka olewka,ze az normalnie szok
 
pupinho 37

pupinho

Użytkownik
Ingolstadt - St. Pauli II liga Niemiecka. Przed meczem gospodarze byli jeszcze najgorszą drużyną II ligi, zajmowali ostatnie miejsce, nic nie wskazywało na ich zwycięstwo. Goście w tym sezonie raczej celują w powrót do I ligi. Po wygraniu tego meczu mogli być na 2 miejscu w tabeli. Przegrywają w 89 minucie 1:0.
Nic nie wskazywało na ich zwyciestwo? Czlowieku jakbys ogladal ostatnie mecze Inglostadtu to zobaczylbys poprawe w ich grze. Przeciez tam było takie parcie na zwyciestwo ze az szkoda bylo nie sprobowac postawic na to a totlna glupota stawiac na St Pauli. Mi na szczescie udalo sie zarobic.
To samo tyczy sie do Betisu. Tak sie sklada ze akurat jestem w sevilli przez ostanich kilka miesiacy i jeszcze troche tu bede i sytuacja podobna. Bedac tu latwo ogarnac to czego nie da sie zobaczyc w tabeli. Niesamowite parcie na zwyciestwo. Zazwyczaj slabe druzyny przelamuja dluga czarna passe w takich meczach. Z reszta pisanie o tym ze valencia przegrala na wlasne zyczenie to dla mnie ignorancja. Mecz wyrownany a przez niektore czesci meczu totalna dominacja betisu. Na tym meczu tez udalo sie troszke zarobic choc szczesliwie.
Ludzie pilka nozna to nie tylko sucha tabela. Poza tym to sport. Prosze was nie piszcie ze takie mecze mialy wyraznego faworyta bo mi sie cos robi... (screeny do wgladu)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
papa-smerf 107

papa-smerf

Użytkownik
Fajny temat i przestroga dla innych.
Dziś zakończyło się szcześliwie ale dla takich kursów szkoda nerwów
Siatka
Macerata-Monza kurs przed meczem ok 1 1,15
Dwa pierwsze sety zgodnie z planem,wygrane Maceraty,póżniej zlekceważenie rywala dwa sety dla monzy,dopiero wygrana w t-b.
Partizan-Olimpija 1 1,01
w pierwszej połowie wynik 40-41 a w pierwszej kwarcie przewaga olimpij wynosiła 9 pkt,właśnie się zakończył wygrana partizana powyzej 20 pkt.Zlekceważyli rywala na początku meczu,ale mieli jeszcze dośc sporo czasu aby się ogarnac.
 
T 17,2K

tadzin

Użytkownik
Siatka
Macerata-Monza kurs przed meczem ok 1 1,15 Dwa pierwsze sety zgodnie z planem,wygrane Maceraty,póżniej zlekceważenie rywala dwa sety dla monzy,dopiero wygrana w t-b.
Chyba jesteś śmieszny i to mocno...
dla mnie jeden z zabawniejszych meczy to:
Getafe - Barcelona 17 7 1.2
wynik 1-0
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Polska - Brazylia Polska prowadzi 2:0 w setach, ma już prowadzenie 3-5 punktowe o ile dobrze pamiętam. Przegrywa mecz 2:3.
Widziałeś reakcję Polaków po wygranym 2 secie??? Cieszyli się jakby wygrali PŚ. Dla nich ten mecz zakończył się właśnie przy stanie 2-0. A po przeciwnej stronie siatki wielka Brazylia, która znowu traci jakże niezbędne pkt. Bardziej byłbym zaskoczony gdybyśmy to wygrali.
 
cpt-obvious 7

cpt-obvious

Użytkownik
Chyba jesteś śmieszny i to mocno...
dla mnie jeden z zabawniejszych meczy to:
Getafe - Barcelona 17 7 1.2
wynik 1-0
A co w tym zabawnego??
To, że kurs powinien być max 15. Plus Getafe w poprzednim meczu u siebie odprawiło inną znaną markę, Atletico więc 13 najwyżej. Ale syndrom znanej marki i kurs winduje w górę. To jest zabawne. Ostatnio Dortmund 1:1 też kurs na rywala z kosmosu. Legia z Cracovią tak samo. Anderlecht też. I tak można wymieniać ????
 
everto 24,7K

everto

Użytkownik
To, że kurs powinien być max 15. Plus Getafe w poprzednim meczu u siebie odprawiło inną znaną markę, Atletico więc 13 najwyżej. Ale syndrom znanej marki i kurs winduje w górę. To jest zabawne. Ostatnio Dortmund 1:1 też kurs na rywala z kosmosu. Legia z Cracovią tak samo. Anderlecht też. I tak można wymieniać ????
PO meczu to każdy mądry przed spotkaniem &quot;upoluj &quot; taka niespodziankę
 
R 4K

rrthc

Użytkownik
Wracajac do tematu
Niedziela mecz Athletic Bilbao-Rancing Santander.
Wiadomo faworyt gospodarz,ktory na swoim obiekcie stawia twarde warunki.Goscie maruderzy z ogona tabeli.
Kursy niskie bo wiadomo ze to pewniak i musi u siebie wygrac.
Do 80 min nerwowka bo caly czas 0-0.Gospodarze strzelaja i wydaje sie ze przez ostatnie 10 min dowioza zwyciestwo do konca.Doliczony czas gry i bramka na 1-1.Totalne olanie przeciwnika i zapewne miliony kuponow laduja w koszu.
No bo to przeciez pewniak byl...
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Też pamiętam ten mecz. Na Eurosporcie oglądałem. Mali chyba bodajże miało 2 karne.

Newcastle - Arsenal

Podobnie jak w meczu Angola Mali. Do 26 minuty było 0:4 (HT). Mecz zakończył się wynikiem 4:4.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Coś o prawach derbowych.
Chelsea - Arsenal 3:5
Nikt nie dawał tu szans armatkom, które sezon i kilka pierwszych meczów rozpoczęły żałośnie. Chelsea była faworytem, do tego po niskim kursie - do tego dwukrotnie wychodziła na prowadzenie. Przegrała i to sromotnie.
Cracovia 1:0 Wisła
Ile wtedy osób poszło na Wisłę to głowa mała. 1X to ja nigdzie nie widziałem...
Mecz na wyjeździe, mecz derbowy, Craxa przed tym meczem grała tak żenująco, że ludzie kompletnie zapomnieli o tym, iż to derby.
@up
Czemu nie podałem wyniku derbów Manchesteru? Bo tam wiele ludzi doceniło MC i niektórzy nawet śmiało grali over 1,5 na tą drużynę, więc nie nadawało się to do napisania.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Niedziela mecz Athletic Bilbao-Rancing Santander.
Wiadomo faworyt gospodarz,ktory na swoim obiekcie stawia twarde warunki.Goscie maruderzy z ogona tabeli.
Kursy niskie bo wiadomo ze to pewniak i musi u siebie wygrac.
Do 80 min nerwowka bo caly czas 0-0.Gospodarze strzelaja i wydaje sie ze przez ostatnie 10 min dowioza zwyciestwo do konca.Doliczony czas gry i bramka na 1-1.Totalne olanie przeciwnika i zapewne miliony kuponow laduja w koszu.
No bo to przeciez pewniak byl..
Tylko totalni amatorzy mają takie &quot;pewniaki&quot;... Kurs na Santander był sporo przeszacowany, dlatego ja zagrałem, że Racing strzeli gola i się nie zawiodłem.
 
R 4K

rrthc

Użytkownik
Tylko totalni amatorzy mają takie &quot;pewniaki&quot;... Kurs na Santander był sporo przeszacowany, dlatego ja zagrałem, że Racing strzeli gola i się nie zawiodłem.
przeciez nie napisalem ze to gralem.A poza tym nie zrozumiales aluzji &quot;...ze to pewniak byl&quot;...
no nic szkoda ze nie czytasz ze zrozumieniem
PEACE...
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
na tegorocznym Copa America był jeden wałek z udziałem Wenezueli chyba , dokładnie nie pamiętam ale w doliczonym czasie zdołali strzelić 2 bramki. Może ktoś to pamięta to niech napisze kto z kim.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom