>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Nie macie nic do stracenia!

Status
Zamknięty.
R 0

rutus1989

Użytkownik
Zostały dwa dni do zakończenia zbierania głosów pod petycją do D.Trumpa w celu podjęcia działań w celu wyjaśnienia katastrofy smoleńskiej. Nie ważne jakie macie podejście do tej sprawy, ale jest szansa aby zajął się tym ktoś wreszcie porządnie a także szansa na wzmocnienie roli Polski na świecie.
Wystarczy tylko mail. Zero danych prywatnych. Mail + Potwierdzenie.
https://petitions.whitehouse.gov/petition/petition-donald-trump-calling-international-investigation-smolensk-plane-crash-april-10th-2010
Pozdrawiam
 
R 19

roy-keane

Użytkownik
Katastrofa została już dawno wyjaśniona, raport Millera przetłumaczony na język angielski, przeczytany na całym świecie przez ekspertów, nikt nie zgłosił żadnych zastrzeżeń (poza rzecz jasna obłąkańcami od Antosia). Co tu jest jeszcze do wyjaśniania. Rola Polski w świecie - działania sekty paranoików smoleńskich od Macierewicza skutecznie ją pomniejszają. Wyjaśnić należy za czyje pieniądze i na czyje zlecenie tak długo działali na szkodę Polski.
 
R 0

rutus1989

Użytkownik
Katastrofa została już dawno wyjaśniona, raport Millera przetłumaczony na język angielski, przeczytany na całym świecie przez ekspertów, nikt nie zgłosił żadnych zastrzeżeń (poza rzecz jasna obłąkańcami od Antosia). Co tu jest jeszcze do wyjaśniania. Rola Polski w świecie - działania sekty paranoików smoleńskich od Macierewicza skutecznie ją pomniejszają. Wyjaśnić należy za czyje pieniądze i na czyje zlecenie tak długo działali na szkodę Polski.
Choćby dlatego żeby Putin zwrócił wrak bo to jest złodziejstwo jakby nie było. Ogólnie to nie obchodzi mnie co myślisz w tym temacie tylko jak chcesz to podpisz petycje a jak nie to nie i tyle. Po co się produkujesz skoro Cię to nie obchodzi.
 
R 19

roy-keane

Użytkownik
Choćby dlatego żeby Putin zwrócił wrak bo to jest złodziejstwo jakby nie było. Ogólnie to nie obchodzi mnie co myślisz w tym temacie tylko jak chcesz to podpisz petycje a jak nie to nie i tyle. Po co się produkujesz skoro Cię to nie obchodzi.
Tylko z jednego powodu - tacy jak Ty i Tobie podobni ośmieszacie Polskę na arenie międzynarodowej. A Trump, no cóż - zleje was ciepłym... zresztą sam wiesz czym.
 
chemtrials 101

chemtrials

Użytkownik
Trump to marionetka tych, co organizują takie &quot;rzeczy&quot;, bez względu co tam sie wydarzyło ...
Jak tego jeszcze nie ogarniasz, to Ty nic nie ogarniasz !
A to co sie dzialo w Polsce i dalej dzieje, to zwykła propaganda i temat zastępczy pod ciemną masę, a jak widać działa, a Ty jesteś tego najlepszym przykladem (petycja i podkręcanie tematu). Najlepiej to zacznij myśleć logicznie i samodzielnie, bo &quot;oni&quot; może celowo walczą o prawdę wychodząc ciut nie ze skóry. To wszystko wygląda jak walka PO vs PIS, a realnie to ta sama klika zdrajców Narodu Polskiego.

 
R 0

rutus1989

Użytkownik
Na arenie międzynarodowej Polskę ośmiesza PiS wraz z PO/N i innymi szmatami. Mi do jednych ani drugich blisko nie jest. Jakby otworzył jeden z drugim cymbały petycję to by zobaczył jakie środowisko stoi za petycją. Ale nie lepiej zajmować się jakim chemitrals na co i tak nie macie wpływu. Nie oczekuję odpowiedzi bo szkoda mi strzępić na takich ignorantów języka.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja tylko w kwestii technicznej. Wysłałem kiedyś taką petycję w sprawie uwolnienia w Indiach jakiegoś represjonowanego działacza i potem co parę dni przychodziły mi na maila propozycje podpisania innych petycji i w końcu wypisałem się w ogóle z tych petycji bo ciągle coś przychodziło.
Co do samego tematu w pełni popieram wszystkie wypowiedzi Roy Keane - nic dodać nic ująć. Jak to my Polacy z brawurą co to nie my piloci chcieli pokazać, że jak trzeba wylądować to się ląduje no i wylądowali ???? Byłem nad morzem parę lat temu i jechałem tymi pociągami Gdynia - Hel i rowery stały po całym pociągu, pełno dzieci, psów, panna młoda - totalny ścisk. żeby ludzie wysiedli trzeba było wyprowadzać rowery itd. Oczywiście wszystkie procedury przewozu złamane. Delikatne hamowanie i rowery wpadały na ludzi. Parę dzieci skaleczyły. Przy choćby małym wykolejeniu była by tam rzeź... Modliłem się żeby dojechać... Piszę o tym bo niestety w Polsce w wielu miejscach i zawodach nie przestrzega się procedur i kończy się to tragicznie !!! Polecieli piloci, którzy k. nie znali rosyjskiego ! Lądują na jakimś zadupiu z 2 lampami przy takiej mgle ??? Nie myślę, że były wyrażone wprost jakieś naciski, ale jak to w wojsku być może gen. Błasik nawet rzucił coś żartem w stylu - &quot;no co chłopaki nie dacie rady&quot; itd. i chcieli pokazać jacy to hojracy no i było jak było. Nienawidzę tej głupoty połączonej z brawurą w naszym narodzie, tego łamania procedur i takiego kozaczenia...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Sumada ok. Myliłem się co do znajomości rosyjskiego, ale co do reszty swojej hipotezy podtrzymują ją. Dzięki za info bo zawsze lepiej wiedzieć niż nie wiedzieć... W zamach jednak nie wierzę... ????
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
Pilot rządowego Tu-154M, który rozbił się pod Smoleńskiem, doskonale znał język rosyjski. Znał też samo lotnisko - tak o kapitanie Arkadiuszu Protasiuku mówią jego przełożeni i koledzy z 36. specpułku.
Przyznaje, że z tych linków, które dodał Smuda przeczytałem tyle i szkoda marnować czasu, żeby czytać to dalej.
1) Jedną osobą z załogi Tu-154M lotu 101 do Smoleńska, która mówiła po rosyjsku był kapitan Arkadiusz Protasiuk i to on nawiązał kontakt z kontrolą lotów jest to złamanie procedury powinien to zrobić nawigator. Kapitan powinien skoncentrować się na pilotowaniu samolotu.
2) Arkadiusz Protasiuk chyba jednak nie znał lotniska w Smoleńsku jak twierdzą jego przełożeni, świadczyświadczy o tym fakt, że próbował odchodzić na auto pilocie, aby takie odejście się udało lotnisko musi być wyposażone w ILS w Smoleńsku tego nie ma kapitan Protasiuk o tym nie wiedział i dopiero po 5 sekundach od podjętej decyzji &quot;odchodzimy&quot; dodał mocy manualnie. Te 5 sekund mogło być kluczowe tego się już nigdy nie dowiemy.
Złamanie innych procedur:
1)Kokpit nie był sterylny był w nim przez chwilę Mariusz Kazana (wywieranie presji pośrednio)
2)Przestawienie wysokosciomierza barometrycznego
3) Na wysokości 100m z powodu braku widoczności powinni odejść jednak schodzą niżej mimo komunikatów TAWS pull up
Z drugiej strony mamy lotnisko w Smoleńsku, które było nie przygotowane na przyjęcie polskiego Tu-154 kontrolerzy nie byli w stanie określić na jakiej wysokości znajduję się polska maszyna i pytają o to Protasiuka powinni też wydać zakaz schodzenia na 100 jednak pozostawiają tą decyzje kapitanowi.
To był bardzo ważny lot z punku politycznego co wywarło bardzo dużą presję na polskich pilotów i rosyjskich kontrolerów, poza tym Arkadiusz Protasiuk był drugim pilotem podczas lotu do Azejberdzanu w 2008 roku podczas tego lotu kapitan odmówił miedzyladowania w Tbilisi ponieważ było to zbyt niebezpieczne za co został nazwany przez Lecha Kaczyńskiego tchórzem i już nigdy nie dostał szansy pilotowania samolotu prezydenckiego, a tatakie sytuacje zostają w pamięci.
Przyczyny katastrofy w Smoleńsku są wyjaśnione i nie ma potrzeby mieszać w to Amerykanów.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
1) Jedną osobą z załogi Tu-154M lotu 101 do Smoleńska, która mówiła po rosyjsku był kapitan Arkadiusz Protasiuk i
Z linków podanych wyżej:
Prokurator przypomniał też, że załoga miała uprawnienia i przeszła odpowiednie szkolenia oraz w stopniu wystarczającym znała język rosyjski.
Twierdzenie, że kapitan Arkadiusz Protasiuk i inni członkowie załogi nie znali rosyjskiego, to bzdura. Przez trzynaście lat lataliśmy razem. Wielokrotnie lądowaliśmy na terenie Rosji i gdy tylko Arek mógł, rozmawiał zawsze po rosyjsku. Nawet instrukcja do Tupolewa jest w języku rosyjskim. Zastanawiam się, czy ten kontroler rzeczywiście był na miejscu– dodaje.
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
W takim razie skoro załoga znała język rosyjski to dlaczego to Protasiuk nawiązywał kontakt z wierzą, a nie nawigator zgodnie z procedurą o czym świadczy nagranie z czarnej skrzynki.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
O to mnie nie pytaj bo nie jestem na tyle zagłębiony w temat, żeby odpowiedzieć. Wtrąciłem się bo myślę, że dyskusja powinna dotyczyć rzeczy, o ktorych pewności nie ma. Znajomość języka rosyjskiego to fakt łatwy do sprawdzenia i dlatego wrzuciłem linki. Jak podstawowe fakty są zaprzeczane, to taki wywód nie ma żadnej wartości, a ktoś to może czyta i potem będzie potwarzał nieprawde.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
W takim razie skoro załoga znała język rosyjski to dlaczego to Protasiuk nawiązywał kontakt z wierzą, a nie nawigator zgodnie z procedurą o czym świadczy nagranie z czarnej skrzynki.
Rozumiem, że masz dostęp do oryginalnej czarnej skrzynki i do oryginalnego z niej zapisu? Nie? Rosjanie zapomnieli oddać?
Do &quot;lewackich&quot; kolesi (tych co zawsze ???? ) pierdziele.... o raportach (obojętnie jakiej komisji) i wyjaśnieniu katastrofy bez posiadania i zbadania wraku świadczy tylko o intelekcie autora/autorów takich bredni. Po katastrofie nad Lockherbie przez tygodnie zbierane były części na ogromnym obszarze po czym &quot;odtworzono&quot; samolot w specjalnym hangarze. To jest podstawą wszystkich ekip badających na całym świecie tego rodzaju katastrofy, ale Roy i Adamo zostali poinformowani przez pedałen i króla europy, że wszystko ok, a wina była Kaczek, pilotów, gen. Blasika, i brzozy. I wierzą w te swoje bajki dla lemingow...
PS Jak się &quot;załatwia&quot; takie sprawy pokazała Holandia po katastrofie na Ukrainie w 2014. Odsyłam &quot;dorosłych&quot; chłopców do odrobienia lekcji w internetach. Który to już raz ? ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Rozumiem, że masz dostęp do oryginalnej czarnej skrzynki i do oryginalnego z niej zapisu? Nie? Rosjanie zapomnieli oddać?
Do &quot;lewackich&quot; kolesi (tych co zawsze ???? ) pierdziele.... o raportach (obojętnie jakiej komisji) i wyjaśnieniu katastrofy bez posiadania i zbadania wraku świadczy tylko o intelekcie autora/autorów takich bredni. Po katastrofie nad Lockherbie przez tygodnie zbierane były części na ogromnym obszarze po czym &quot;odtworzono&quot; samolot w specjalnym hangarze. To jest podstawą wszystkich ekip badających na całym świecie tego rodzaju katastrofy
Spoko, masz rację ! Tylko taki malutki problemik w tym, że Rosjanie nie oddali i nie oddadzą wraku więc można było nic nie robić i zawiesić śledztwo do czasu oddania wraku (gdyby się tak stało to pewno już całe PO na czele z Tuskiem siedziało by w więzieniu) albo... robić tyle ile można bez wraku... No jeszcze 3 możliwość wypowiedzieć wojnę Rosji żeby wydostać ten wrak... Jesteśmy za cienkie bolki żeby Rosja nam cokolwiek oddawała. Parę krajów na świecie mogło by ją do tego zmusić, ale nie my...

, ale Roy i Adamo zostali poinformowani przez pedałen i króla europy, że wszystko ok, a wina była Kaczek, pilotów, gen. Blasika, i brzozy. I wierzą w te swoje bajki dla lemingow...
Ja akurat nie opieram swojego przekonania na wynikach działania komisji tylko własnej analizie. W tamtym czasie następowało zbliżenie Rosji i Polski (nawet ta właśnie zaplanowana wizyta Prezydenta i Premiera w Katyniu i wspólne uroczystości z Putinem) i Rosja nie miała żadnego interesu w zamachu. A wszystkie dalsze ustalenia to potwierdziły... To nie 1917 czy 1934r żeby obce państwo zabijało Prezydenta. W zasadzie w świetle obecnej sytuacji i podsycania przez rosyjskie służby konfliktu polsko-polskiego to jak najbardziej była w ich interesie równowaga między Po, a PiS żebyśmy się kłócili. Już od czasów przedrozbiorowych Rosja tak prowadziła swoją politykę wobec Polski żebyśmy się sami między sobą tak pokłócili, najlepiej wojna domowa żeby mogli do tak słabego państwa wejść bez problemu. W interesie Rosji jest słaba, skłócona Polska i też dlatego nie oddają wraku..

PS Jak się &quot;załatwia&quot; takie sprawy pokazała Holandia po katastrofie na Ukrainie w 2014. Odsyłam &quot;dorosłych&quot; chłopców do odrobienia lekcji w internetach. Który to już raz ? ????
Samozaoranie kolego. Holandia dokładnie tak jak my NIC by nie WSKÓRAŁA gdyby wrak był na terytorium Rosji, ale był na terenie Ukrainy, a w zasadzie w obszarze działań wojennych i służby ukraińskie, które przecież mają pomoc ze strony UE w tym konflikcie postarały się o to...
To była zwykła katastrofa lotnicza. No, ale cóż w internecie ludzie wierzą w obcych, chemistrals, spiski masońskie, broń elektromagnetyczną i ustawianie przez &quot;mafię UEFA&quot; wyników LM więc będą i tacy, którzy będą wierzyli w zamach. Ich prawo...
Ani prokuratura (także teraz ta pisowska) ani komisja Millera nie znalazły absolutnie żadnych śladów materiałów wybuchowych...Uznane autorytety polskie i międzynarodowe badające tą katastrofę nie znalazły podstaw do uznania zamachu. Ba - ekspertyza WATu (obecnego za czasów PiS) sporządzona na zlecenie komisji Macierwiecza też nie znalazła na to dowodów... No i &quot;wygaszanie&quot; przez Prezesa marszów też myślę, że daje dużo do myślenia, że on sam już w to nie wierzy...
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
qowalsky6 tam była jeszcze trzecia czarna skrzynka produkcji polskiej i tylko Polscy w Polsce mogli ją odczytać i wszystkie dane pokrywały się z danymi z czarnych skrzynek odczytanych w Moskwie.
Gdyby nie próbowali lądować w tak kiepskich warunkach nic by się nie stało, nawet gdyby zgodnie z procedurą odeszli na 100 metrach nic by się nie stało.
Jednak pewna grupa ludzi nie chce tego zrozumieć i nigdy nie uwierzy, że to był wypadek.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Ja nie wiem co się stało, mija kolejny rok kiedy można ten temat wykorzystywać do rozgrywek politycznych. Komisje (obojętnie której strony) mogą sobie tworzyć raporty kiedy każdy prawnik wie, że bez corpus delicti to będą dalej dywagacje. &quot;Fajnie&quot; się czyta, że Rosji był zamach nie na rękę, wiadomo, że kochali Kaczora bardziej od Komoruskiego ???? . Dalej idąc my jesteśmy w d...e z wiedzą na temat katastrofy, a Holandia po 3 miesiącach ma wrak z terenów gdzie toczy się wojna. I można tak dalej....
 
zworek 174

zworek

Użytkownik
Ziom, przerazasz mnie.. Historia jest po to, aby wyciagnac z niej wnioski. Prawda jest najwazniejsza, ale nie kosztem normalnosci. Ludzie potrafia uczepic sie jakiegos tematu, drazyc cale zycie, nic nie wskorac i odejsc jako zgorzknialy czlowiek.
Ja jestem chrzescijaninem, jak ktos mi zawini to staram sie mozliwie szybko przebaczyc. Pomodlic sie za nieprzyjaciol. I przez to jestem szczesliwym czlowiekiem, chociaz dookola tyle zla sie dzieje. Zarowno na zewnatrz jak i w moim zyciu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Ziom, przerazasz mnie.. Historia jest po to, aby wyciagnac z niej wnioski. Prawda jest najwazniejsza, ale nie kosztem normalnosci. Ludzie potrafia uczepic sie jakiegos tematu, drazyc cale zycie, nic nie wskorac i odejsc jako zgorzknialy czlowiek.
Ja jestem chrzescijaninem, jak ktos mi zawini to staram sie mozliwie szybko przebaczyc. Pomodlic sie za nieprzyjaciol. I przez to jestem szczesliwym czlowiekiem, chociaz dookola tyle zla sie dzieje. Zarowno na zewnatrz jak i w moim zyciu.
Popieram, warto brać z takiej postawy przykład. Tylko, że ja mam porywczy charakter ???? Trochę za poważnie wyszło, choć wydawało mi się, że trochę &quot;przymrużyłem&quot; oko ???? Pzdr ????
 
R 0

rutus1989

Użytkownik
Dla wszystkich pieniaczy! Petycja przeszła i rząd USA zajmie się katastrofą Smoleńską. Jeśli chodzi o PISmaków (nie wspomogli petycji - zarówno GP jak i inne &quot;prawaki&quot;) i POpaparanców nowoczesnych lewaków itp. Mamy was w dupie. Czytaj w DUPIE! - możecie mi dać bana ale pseudopolaków trzeba tak traktować!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom