>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Nie dostałem pieniędzy z wypłaty bet-at-home

D 0

domino190

Użytkownik
Witam,
Wiem że temat był już poruszany ale nie znalazłem konkretnej odpowiedzi wiec założyłem nowy.
Wypłaciłem pieniądze 13czerwca, po kilku godzinach odjeło mi pieniądze z konta bah. Czekam na pieniądze do teraz i nic. Co mam zrobić w takiej sytuacji? Czekać dalej czy skontaktować się z bah? Czekam na odp.
Pozdrawiam, domino190
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Witam,
Wiem że temat był już poruszany ale nie znalazłem konkretnej odpowiedzi wiec założyłem nowy.
Wypłaciłem pieniądze 13czerwca, po kilku godzinach odjeło mi pieniądze z konta &lt;u&gt;BAH&lt;/u&gt;. Czekam na pieniądze do teraz i nic. Co mam zrobić w takiej sytuacji? Czekać dalej czy skontaktować się z &lt;u&gt;BAH&lt;/u&gt;? Czekam na odp.
Pozdrawiam, domino190

A gdzie wypłacałeś? do Banku? czy na Moneybookers? Najlepiej by było bys sie skontaktował z servisem BAH oni Ci najlepiej to wytłumaczą
 
koper 29

koper

Użytkownik
a co podałeś jakie dane?

BIC (SWIFT)

IBAN ???????

Bo ja zamiast BIC podałem SWIFT banku i mój IBAN mam nadzieje że kasa dojdzie czekam na wygraną

Nie znam BIC bo nie mam stejstemntu a swoje konto mam w Anglii obecnie jestem w Polsce
 
goldfisher 0

goldfisher

Użytkownik
Ja już któryś dzień z kolei czekam na wypłatę i nic. Może nie chcą wypłacić, bo de facto nie wpłacałem im żadnych pieniędzy, skorzystałem tylko z bonu za 5zł. Ale spełniłem warunki, tzn. były 3 zakłady po min. 5zł i przy stawce &gt;1.50.
 
K 0

krystekdg

Użytkownik
Ja też mam podobny problem. Od tygodnia próbuje wypłacić kasę i nie schodzi z konta. Może źle wypelniam bo już sam nie wiem czy przed numerem wpisywać PL czy nie i gdzie wpisać SWIFT i w ogóle?? Jak ktoś wie to prosze o odp
 
K 0

krystekdg

Użytkownik
W piątek złożyłem nowe polecenie przelewu tym razem na kwotę 100zł bo akurat udało się jeszcze coś wygrać i do dzisiaj kasa z konta nie zeszła. Dostałem od nich maila że pieniądze schodzą do 24h a przelew 5-8 dni. Jak do jutra nie zejdzie to napisze do livesupport bo tam w miarę szybko odpowiadają. Pozdrawiam Krystian Borowiec.
 
koper 29

koper

Użytkownik
mi kasa doszła 6stego dnia ale to wysyłali do angli podałem SWIFT i IBAN i tyle nawet BIC-u nie podawałem spox mieli wpłacić 87,44 wpłacili 86,54 czyli malutko za transfer pobrali + nie musiałem płacić za &quot;transakcje zagraniczą&quot; 1 GBP !!!!!
 
M 0

magiik221089

Użytkownik
Spokojnie nie może być tak żeby Ci kolego nie wypłacili pieniędzy obowiązuje ich ścisły regulamin wypłat, jak go dokładnie przeczytałeś to wiesz że wypłacają od 2 do 8 dni roboczych, pod warunkiem że nie obstawisz za kwotę którą chcesz wypłacić, nie ukrywając to hazard. Jak wpłacasz pieniądze to dochodzą w przeciągu 3 min a jak wypłacasz do 2 tygodnie ???? Wiadomo po co te komplikacje bet-at-home ma nadzieje że obstawisz za te pieniądze zakład i przegrasz a oni napiszą &quot;nie możemy wypłacić pieniędzy z powodu braku środków na kącie&quot; Robiąc przelew na swoje konto i deklarując kwotę, podpisujesz umowę cywilno prawną gdy ją łamiesz oni mają czyste ręce ???? A ty nie masz pieniędzy... 50% ludzi nie czyta regulaminu i jak zobaczy że pieniądze nie zeszły z kąta to stawia dalej myśląc że źle zrobili przelew albo że wygrają i wypłacą więcej ???? To hazard kasa nie schodzi z kąta do momentu wykonania przelewu od 2 do 8 dni, w przez ten czas 50% graczy traci pieniądze które chce wypłacić, dla nas to może nie wielkie pieniądze ale przy 50% dla nich to milionowe sprawy... pozdrawiam
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
A ja grzecznie zapytam po co odgrzebaliście temat z przed 4 lat. ;).
BAH jest firmą wypłacalną. Był i zapewne będzie kasa jest do 5 dni na koncie bankowym. na MB jest od 3 do 5 godzin.
 
P 0

piesio79

Użytkownik
Już nie będę zakładał nowego tematu, napiszę tutaj. A mianowicie... wpłaciłem wczoraj pieniądze w banku po godz. 15. W tytule przelewu wpisałem &quot;nr konta gracza: (numer)&quot; , a należy podać sam numer. Czy nie będzie problemu w przelaniu pieniędzy na konto b-a-h?
Pieniądze do tej pory nie wpłyneły, a podobno wpłata jest na drugi dzien księgowana. Wpłacam już poraz drugi depozyt. Pierwszy raz wpłacałem przez konto internetowe.
Pozdrawiam i czekam na odp.
 
ace 3

ace

Użytkownik
Już nie będę zakładał nowego tematu, napiszę tutaj. A mianowicie... wpłaciłem wczoraj pieniądze w banku po godz. 15. W tytule przelewu wpisałem &quot;nr konta gracza: (numer)&quot; , a należy podać sam numer. Czy nie będzie problemu w przelaniu pieniędzy na konto b-a-h?
Pieniądze do tej pory nie wpłyneły, a podobno wpłata jest na drugi dzien księgowana. Wpłacam już poraz drugi depozyt. Pierwszy raz wpłacałem przez konto internetowe.
Pozdrawiam i czekam na odp.
bedzie dobrze
 
O 0

ober

Użytkownik
wypłata
czekam na przelew z bah już ponad tydzień wiecie co morze być grane bo mi sie wydaje ze to sa zwykli oszuści jak wpłacam to kasa jest za godzine a w drodze powrotnej juz 8 dni i porażka ????
 
Do góry Bottom