>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

NHL Offseason 2018

Status
Zamknięty.
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Co oni zrobili w tym Montrealu. Kurde oddali Maxa do VEGAS, rozumiem odłodzenie sładu ale są zawodnicy , których nie wolno sie pozbywać. Szkoda. Jako wieloletni kibic Habs bardzo ubolewam
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Nie ma tematu dotyczacego nowego sezonu nhl więc piszę tutaj. Co myślicie o dzisiejszym meczu Bruins - Capitals? Bruins wczoraj w Chinach rozpoczeli preseason spotkaniem z Calgary Flames. Zmiana czasu całkiem spora, dzisiaj powrót do Stanów i kolejny przeskok czasowy. Napewno nie wpłynie to dobrze na zawodnikow. Capitals utrzymali dobry skład z poprzedniego sezonu. Nie stracili kluczowych zawodników i jest szansa że dadzą pograć najlepszym. Zresztą Bruins wczoraj bez kilku dobrych grajków m.in Bergereon i Krejci zostali w domu. Myślę że można zaryzykować zwycięstwo gości w tym spotkaniu. Co wy na to?
EDIT: Nieaktualne. Grają rezerwy.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Nie ma tematu dotyczacego nowego sezonu nhl więc piszę tutaj. Co myślicie o dzisiejszym meczu Bruins - Capitals? Bruins wczoraj w Chinach rozpoczeli preseason spotkaniem z Calgary Flames. Zmiana czasu całkiem spora, dzisiaj powrót do Stanów i kolejny przeskok czasowy. Napewno nie wpłynie to dobrze na zawodnikow. Capitals utrzymali dobry skład z poprzedniego sezonu. Nie stracili kluczowych zawodników i jest szansa że dadzą pograć najlepszym. Zresztą Bruins wczoraj bez kilku dobrych grajków m.in Bergereon i Krejci zostali w domu. Myślę że można zaryzykować zwycięstwo gości w tym spotkaniu. Co wy na to?
EDIT: Nieaktualne. Grają rezerwy.
Presezon w NHL nie warto grac (chyba ze bramki ale i to nic pewnego) bo klub zapraszają wielu hokeistow i taka kadra ma wtedy czasem po 60-70 grajkow i sprawdzają kto sie nada. Może blizej rozpoczecia sezonu jak juz sie caly sklad wykrystalizuje ale ja nigdy nie gralem presezon NHL szkoda kasy.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Myślałem głównie o zmęczeniu zawodników Bruins podróżami, ale odpuściłem. Na bramki jak widać też nie oplaca się grać. Oglądałem ten mecz bo jestem fanem ekipy z Waszyngtonu i śledzę ich poczynania od kilku lat. Szału nie było. Myslalem ze wpadnie conajmniej cztery lub pięć bramek a momentami troche przysypiałem. Wynik (1-1) mówi sam za siebie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom