>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja NHL - Luźna dyskusja

rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
W temacie dzielimy się spostrzeżeniami na temat przygotowań do sezonu zasadniczego, transferów i innych wydarzeń związanych z ligą.
 
roshi 186K

roshi

Użytkownik
Luźne typy na dzisiejsze All-Stars

Atlantic Division - Metropolitan Division
Atlantic Division RT @2.26

Central Division - Pacific Division
Pacific Division RT @2.29

Ze stawkami raczej spokojnie. Mecze dla fun`u

Składy każdej dywizji
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1037
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Debilny, kretyński i pozbawiony jakiejkolwiek logiki pseudosport. Totalny chaos, przypadek i fart. Tylko i wyłącznie to decyduje o tym syfie. Bardziej idiotycznego wynalazku trudno szukać w historii ludzkości. Poza tym jest to forum bukmacherskie więc nie ma większego raju dla buków niż nhl. Ten syf powinien zostać zakazany jako treści szkodliwe.
 
FNM99 691,1K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Debilny, kretyński i pozbawiony jakiejkolwiek logiki pseudosport. Totalny chaos, przypadek i fart. Tylko i wyłącznie to decyduje o tym syfie. Bardziej idiotycznego wynalazku trudno szukać w historii ludzkości. Poza tym jest to forum bukmacherskie więc nie ma większego raju dla buków niż nhl. Ten syf powinien zostać zakazany jako treści szkodliwe.
Dzięki za Twoją subiektywną opinię. Dużo osób jednak ma inne zdanie ;)
Typowanie NHL jak i również innych sportów w Ameryce nie jest łatwe, ale nieprzewidywalność w każdym sporcie istnieje i jest to normalna sprawa, bez tego byśmy się zanudzili ;)
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Dzięki za Twoją subiektywną opinię. Dużo osób jednak ma inne zdanie ;)
Typowanie NHL jak i również innych sportów w Ameryce nie jest łatwe, ale nieprzewidywalność w każdym sporcie istnieje i jest to normalna sprawa, bez tego byśmy się zanudzili ;)
Tu nie chodzi o nieprzewidywalność, tylko o to, że ten sport jest zbudowany całkowicie na przypadku. Nawet samo konstruowanie ataków zawiera gracza który zasłania bramkarza i liczy na jakiś niekontrolowany rykoszet. Tutaj polowa goli pada bo jakichś farfoclach. 99% strzałów to walenie na pałę, a może coś wpadnie. I to w najlepszej lidze świata. Ten spot sie w żaden sposób nie broni pod tym kątem. Może jest widowiskowy, bo szybko jeżdzą i napierdalają się o bandy, ale chaos, który buduje całą istotę hokeja jest faktem.
 
FNM99 691,1K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Tu nie chodzi o nieprzewidywalność, tylko o to, że ten sport jest zbudowany całkowicie na przypadku. Nawet samo konstruowanie ataków zawiera gracza który zasłania bramkarza i liczy na jakiś niekontrolowany rykoszet. Tutaj polowa goli pada bo jakichś farfoclach. 99% strzałów to walenie na pałę, a może coś wpadnie. I to w najlepszej lidze świata. Ten spot sie w żaden sposób nie broni pod tym kątem. Może jest widowiskowy, bo szybko jeżdzą i napierdalają się o bandy, ale chaos, który buduje całą istotę hokeja jest faktem.
Gracze przed bramkarzami mają właśnie tworzyć "rykoszety" po wstrzeleniach krążka np. spod niebieskiej, jednak robią to kijami, a więc jak najbardziej umyślnie przekierowują krążek w światło bramki. Dobrym przykładem jest Joe Pavelski, który jest w tym aspekcie nadzwyczaj skuteczny. Oczywiście są przypadki, że krążek odbije się od nogi ręki etc. i trafi do siatki, tak bywa :)
Nie każdy strzał więc musi być oddawany z zamiarem zdobycia bramki bezpośrednio. Pozdrawiam :)
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Gracze przed bramkarzami mają właśnie tworzyć "rykoszety" po wstrzeleniach krążka np. spod niebieskiej, jednak robią to kijami, a więc jak najbardziej umyślnie przekierowują krążek w światło bramki. Dobrym przykładem jest Joe Pavelski, który jest w tym aspekcie nadzwyczaj skuteczny. Oczywiście są przypadki, że krążek odbije się od nogi ręki etc. i trafi do siatki, tak bywa :)
Nie każdy strzał więc musi być oddawany z zamiarem zdobycia bramki bezpośrednio. Pozdrawiam :)
Przeciez o tym mowie, ze przypadek zostal zaadoptowany jako wazny element gry. W meczu pada zapewne grubo ponad 100 strzałów, z czego zapewne z 10% wychodzi tak jak zamierzał strzelec. Reszta to zwykła loteria. Strzelenie w róg odsłonięty przez bramkarza graniczy z cudem, prędzej trafisz mu pod pachą, jak krążek przypadkowo zejdzie z kija. Sport mniej przewidywalny niz tenis kobiet, a wlasnie to rozni sporty meskie i zenskie, ze jakosc meskich sportow pozwala liczyc na powtarzalnosc na wysokim poziomie. Hokej to jeden z nielicznych takich sportow, gdzie tego nie ma.
 
FNM99 691,1K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Przeciez o tym mowie, ze przypadek zostal zaadoptowany jako wazny element gry. W meczu pada zapewne grubo ponad 100 strzałów, z czego zapewne z 10% wychodzi tak jak zamierzał strzelec. Reszta to zwykła loteria. Strzelenie w róg odsłonięty przez bramkarza graniczy z cudem, prędzej trafisz mu pod pachą, jak krążek przypadkowo zejdzie z kija. Sport mniej przewidywalny niz tenis kobiet, a wlasnie to rozni sporty meskie i zenskie, ze jakosc meskich sportow pozwala liczyc na powtarzalnosc na wysokim poziomie. Hokej to jeden z nielicznych takich sportow, gdzie tego nie ma.
No cóż, jest wiele sportów, każdy może wybrać dowolnie swój ulubiony i go śledzić, albo i kilka. Jeśli hokej Cię denerwuje pod każdym względem nikt nie zmusza Ciebie do jego oglądania, tym bardziej do obstawiania oczywiście. No offence
 
irtyko 158,7K

irtyko

Użytkownik
Dzięki za Twoją subiektywną opinię. Dużo osób jednak ma inne zdanie ;)
Typowanie NHL jak i również innych sportów w Ameryce nie jest łatwe, ale nieprzewidywalność w każdym sporcie istnieje i jest to normalna sprawa, bez tego byśmy się zanudzili
dokładnie, nie ma takiego sportu że wszystko jest do przewidzenia , też już to kiedyś jednemu użytkownikowi forum tłumaczyłem ;p ja tam kopaczy omijam szerokim łukiem bo to dopiero sport który ma własne życie a wyniki są od czapy

a buki czerpią zyski nie z danego sportu nhl , mlb czy np skoków czy tam innego a zyski mają z graczy , to oni decydują na podstawie swojej wiedzy co stawiać , a tak samo może wtopić na hokeju jak i na koszykówce

Pozdro :)
 
Baqu 693,7K

Baqu

Forum VIP
6 bramek w 2T pomiędzy Dallas Stars a Edmonton Oilers o_O

"pewnie mój stary by więcej obronił" 🤣
 
Otrzymane punkty reputacji: +273
FNM99 691,1K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Co Wild robią z Canucks...

Podsumowując: 17 goli w meczu, 9 goli w 3. tercji, 3 hat-tricki, wyniki 1:4 -> 2:5 -> 8:5 -> 8:7 -> 10:7. Kosmos.
 
Otrzymane punkty reputacji: +350
verno 589,7K

verno

Znawca - Hokej
przy 2:5 przestałem oglądać a tu 8:5 :D wgl te mecze o 22 ładnie zaczęli, szkoda że dzisiaj u mnie taka lipa ale cóż, bywa.


10:7 co tu się odwaliło o_O
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +192
Baqu 693,7K

Baqu

Forum VIP
Święto mają
Wielkie dzięki siwy mędrcu

A powiedz mi jeszcze gdyż spotkania nie oglądałem:

Czy w 3 tercji bramkarze grali z opaskami na oczach ?

Druga sprawa jak J Miller w 3T mógł dostać karę za opóźnianie gry ? Jak można opóźniać grę w NHL ? Schował krążek za koszulkę?

Z góry dzięki
 
R 41,8K

Rosolski91

Użytkownik
Wielkie dzięki siwy mędrcu

A powiedz mi jeszcze gdyż spotkania nie oglądałem:

Czy w 3 tercji bramkarze grali z opaskami na oczach ?

Druga sprawa jak J Miller w 3T mógł dostać karę za opóźnianie gry ? Jak można opóźniać grę w NHL ? Schował krążek za koszulkę?

Z góry dzięki
Można wyrzucić krążek w strefie obronnej poza lodowisko 🤔 wczoraj widziałem taką karę w meczu Pingwinów z LAK
 
Baqu 693,7K

Baqu

Forum VIP
Można wyrzucić krążek w strefie obronnej poza lodowisko 🤔 wczoraj widziałem taką karę w meczu Pingwinów z LAK
Dzięki ale rozumiem że trzeba to zrobić specjalnie? Wtedy i tak gra jest zatrzymywana tak ? To jaki ma to sens jeżeli dostanie karę?

BTW Arizona właśnie wyszła z 1:2 na 3:2 z Edmonton !

Dzięki FNM99 FNM99
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +193
R 41,8K

Rosolski91

Użytkownik
Dzięki ale rozumiem że trzeba to zrobić specjalnie? Wtedy i tak gra jest zatrzymywana tak ? To jaki ma to sens jeżeli dostanie karę?

BTW Arizona właśnie wyszła z 1:2 na 3:2 z Edmonton !

Dzięki FNM99 FNM99
"
Opóźnienie gry jest zwykle wywoływane z jednego z ośmiu powodów:

  1. Łyżwiarz lub bramkarz celowo zamraża krążek wzdłuż tablicy lub bramki, aby opóźnić grę.
  2. Bramkarz, który ma szansę zagrać krążek przed nadejściem atakującego łyżwiarza, zamraża go, aby celowo stworzyć przestój w grze.
  3. Łyżwiarz lub bramkarz celowo strzela lub odbija krążek poza boisko, także po zatrzymaniu gry.
  4. Bramkarz strzela krążek poza grą bez odbicia, chyba że miejsce, w którym krążek opuszcza pole gry nie jest chronione szkłem.
  5. Łyżwiarz lub bramkarz celowo przemieszcza siatkę.
  6. Łyżwiarz lub bramkarz celowo zdejmuje kask lub maskę, aby zatrzymać grę.
  7. Bramkarz, który celowo wrzuca krążek do swoich ochraniaczy, na tylną część siatki, lub buduje wióry lodowe, aby utrudnić zdobycie bramki.
  8. Po upomnieniu przez sędziego, drużyna wznawia grę z niewłaściwą liczbą zawodników na lodzie lub opóźnia grę swoimi zmianami.
Zasady te, określone przez USA Hockey, są zwykle takie same na wszystkich poziomach hokeja, od amatorskiego, przez college, po zawodowców. Dodatkowa zmarszczka do tej zasady została dodana na poziomie NHL w 2017 roku, stwierdzając, że nieudane wyzwanie trenera spowoduje opóźnienie gry i dwuminutową karę ławki mniejszej."
 
Otrzymane punkty reputacji: +305
Do góry Bottom