>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NFL Survivor - temat konkursowy

Status
Zamknięty.
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
NFL Survivor - konkurs forumowy (dyskusja)
W celu rozruszania działu NFL pomyślałem o zorganizowaniu konkursu NFL Survivor znanego z amerykańskich stron i for. Zabawa polega na typowaniu spotkań NFL. Ustalamy minimalny kurs np. @1.50 i typujemy. Każdy podaje 1 typ na kolejkę. Trafienie oznacza przejście do kolejnej rundy. Pudło oznacza odpadnięcie z rywalizacji. Gdy zostanie 1 osoba, mamy zwycięzcę.

Aby był jakiś prestiż można złożyć się po 10-50 PLN. Może administracja zgodzi się wrzucić do puli jakąś rangę. Potraktujmy ten temat jako miejsce do dyskusji nad konkursem, a jak się zbierzemy to go usunę i założę temat konkursowy. Oczywiście mogę zająć się organizacją i poprowadzeniem. Ewentualne wpisowe wpłacalibyśmy jednak na konto moderatora, gdyż jestem świeży na forum i dopiero buduję swoją pozycję ;)

Kto chciałby się pobawić? Czekam na wasze głosy.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Jak już taki temat założyłeś to w sumie można się pobawić, szczególnie że taki typ konkursu nie wymaga osoby podliczającej , zagadam do admina w sprawie drobnych upominków. Możemy zacząć od week 3 czyli jutra
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Jutro początek Week 3 ale większość meczów dopiero w niedzielę. Może do tego dnia poczekajmy na chętne osoby. Tak jak napisałeś, nie trzeba dużo roboty, a zabawa jest naprawdę fajna ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jest zgoda administracji na taki konkurs, ale bez wpisowego. Ufundujemy nagrody, ale szczegółowe info na ten temat pojawi się przez weekend.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Świetnie. Może po prostu nagroda będzie niespodzianką? Tak żeby nie zachęcać do gry &quot;hien&quot; i żeby w konkursie brali udział tylko ci, którzy chcą porywalizować, a nie ludzie którzy nic nie wiedzą o NFL i będą typować &quot;na pałę&quot; żeby tylko mieć szansę na nagrodę. Taka moja sugestia.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Forum Bukmacherskie: NFL Survivor sezon 1


Każda kolejka to oddzielna runda. W każdej kolejce podajemy jeden typ (singiel) z kursem minimalnym @1.60. Nie wolno powtarzać typów. Jeśli ktoś postawi na zwycięstwo np Oakland Raiders, inne osoby nie mogą postawić ML czy handicapu na Oakland, ale mogą zrobić to na drużynę przeciwną. Dozwolone są również undery/overy. Typy wybieramy z oferty Pinnacle. Trafienie typu oznacza przejście do kolejnego etapu. Wtedy należy podać typ na kolejny tydzień rozgrywek. Pomyłka oznacza odpadnięcie z gry. Wtedy czekamy na kolejną edycję konkursu. Nie podanie typu również skutkuje odpadnięciem. Gramy aż do momentu gdy pozostanie jedna osoba - zwycięzca NFL Survivor. Konkurs prowadzę ja (pod okiem administracji). Będę podliczał wszystkie typy aby było wszystko wiadomo. Typy podajemy w tym temacie. Ewentualne pytania można zadawać w temacie z dyskusją.

Terminarz:

Week 3 - 22-26 września

Week 4 - 29 września - 3 października

Week 5 - 6-10 października

Week 6 - 13-17 października

Week 7 - 20-24 października

Week 8 - 27-31 października

Kolejne kolejki dodam w trakcie.


Wzór poprawnego typu:

Week: #3
Mecz:
Typ:
Kurs:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom