>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NFL Invitational Survivor 2017 - zapisy, pytania, dyskusja

Status
Zamknięty.
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Dział NFL na forum nie jest mi obojętny a i sama Administracja powierzyła mi opiekę nad tym działem. Chciałbym docenić osoby które udzielają się, dzielą się swoimi spostrzeżeniami, piszą analizy.
Dlatego zapraszam na konkurs NFL Survivor 2017, tym razem w formie Invitational czyli na zaproszenie. A jako, że jestem jego sponsorem to sam wybrałem uczestników. Żadnych układów, grają osoby które w tym i zeszłym sezonie udzielały się w dziale. Łącznie 17 osób.
Gramy o nagrodę - 200 PLN. Może nagroda nie powala na kolana, ale liczy się też dobra zabawa. Wygrywa 1 osoba, tak jak SB wygrywa tylko 1 drużyna. Zwycięzcy wysyłam kasę na Skrill, konto, PSC, PayPal, obojętnie. Ja też biorę udział w konkursie i gram o nagrodę. Może Administracja zauważy nas i dorzuci jakąś koszulkę czy coś ;) xsebax
Zasady wszystkim Szanownym Uczestnikom raczej znane - co kolejkę podajemy 1 typ z kursem minimum 1.50. Trafienie oznacza dalszą grę, pudło oznacza odpadnięcie z gry. Wygrywa ten który zostanie ostatnią niepokonaną osobą.
Zaczniemy od niedzieli. Teraz przez parę dni czekam na potwierdzenia od zaproszonych osób, że są gotowe ???? Osoby z listy poniżej, potwierdzajcie czy gracie, czas na to macie do soboty do 23:59. Jak ktoś się nie potwierdzi to niestety nie może grać. W sobotę założę drugi temat i w nim będziemy typować. Na razie wpisujcie się tutaj, czy gracie.
kuba22
michael-ellis
kkslec
betheone
fabregas
little-dj
bukeer12
gy_gy_craveel
snice
ted
challenger
valverde
gucci-mane
grzesio
ben85
mr.
traperek
5xharoldx5
Obecnym mistrzem jest ted który wygrał poprzednią edycję ???? Osoby spoza listy zachęcam do aktywności w dziale, bo takich akcji przewiduję więcej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
1. Gucci Mane
2. kkslec
3. Ted
4. fabregas
Sklej jakiś krótki regulamin czy można powielać typy itp... a Teda było nie zapraszać on poprzednio chyba po 3 tyg wygrał :p to był survivor jak skur... :p
e: Gucci // Regulamin będzie za parę dni, na razie się zgłaszamy ;)
 
B 38

bukeer12

Użytkownik
Trzeba dawać analizę czy po prostu typ i git ?
Jak bez analizy to ja tez chętnie wezmę udział.
1. Gucci Mane
2. kkslec
3. Ted
4. fabregas
5. Kuba22
6. Bukeer12
 
traperek 149

traperek

Użytkownik
1. Gucci Mane
2. kkslec
3. Ted
4. fabregas
5. Kuba22
6. Bukeer12
7. betheone
8. Valverde
9. Michael Ellis
10. traperek
Jestem!
 
little-dj 1,8K

little-dj

Użytkownik
1. Gucci Mane
2. kkslec
3. Ted
4. fabregas
5. Kuba22
6. Bukeer12
7. betheone
8. Valverde
9. Michael Ellis
10. traperek
11. Grzesio
12. little dj
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
1. Gucci Mane
2. kkslec
3. Ted
4. fabregas
5. Kuba22
6. Bukeer12
7. betheone
8. Valverde
9. Michael Ellis
10. traperek
11. Grzesio
12. little dj
13. 5xharoldx5
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Dopiero wszedlem na forum, niewiedzialem ze jest konkurs, jezeli jeszcze mozna to sie zglaszam , czekam zeby ktos podtwierdzil zgloszenie , jezeli tak to zapodam typ jeszcze przed rozpoczeciem kolejki, dzieki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom