>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Nexo karta kryptowalutowa

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik


https://www.cashless.pl/11680-nexo-card-karta-kryptowalutowa


Nowa kryptowalutowa karta wydawana jest z logo Mastercard

Fintech Nexo we współpracy z Mastercardem (zapewnia wsparcie technologiczne oraz sieć płatniczą) i DiPocket (wydawca karty) wprowadza na rynek pierwszą kartę kryptowalutową, która pozwala użytkownikowi płacić bez konieczności sprzedawania cyfrowych środków. Nexo Card można używać w ponad 92 mln punktów handlowych na całym świecie.

Platforma Nexo powstała kilka lat temu i służy do kupowania, wymiany oraz przechowywania cyfrowych środków. Fintech umożliwia też zaciąganie pożyczek natychmiastowych, które są zabezpieczone depozytami kryptowalutowymi pożyczkobiorcy. W efekcie nie musi on od razu sprzedawać np. bitcoina, gdy potrzebuje tradycyjnych pieniędzy. Taką rolę ma też pełnić Nexo Card – karta jest powiązana z nieoprocentowaną (po spełnieniu warunków) linią kredytową.
Przeczytajcie także:• Handlowy wycofuje usługę Citibank Global Transfer
Partnerzy wyjaśniają, że karta dostępna jest w formie tradycyjnej i wirtualnej, zadbano także o integrację z Apple Pay oraz Google Pay. Jej użytkownicy nie ponoszą minimalnych miesięcznych opłat, mogą natomiast liczyć na premię: otrzymają do 2 proc. kryptowalutowego cashbacku (w bitcoinie lub tokenie Nexo) za każdą transakcję wykonaną kartą. Strony zapewniają, że możliwości plastiku będą rozszerzane i z czasem powinien on trafić na rynek globalny.


Nie wiem jakie są opłaty, karta wydawana w USD, GB i EU. Wydawana na Kraje EEA i GB. Nie używałem po prostu reklama mi wyskoczyła i na chacie z babką zagadałem czy może nie ma karty wielowalutowej. Niestety dla mnie tylko 3 waluty.
 
Do góry Bottom