>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Neteller - Przeleje za darmo 1 Euro

M 0

marcinbb

Użytkownik
Może to śmiesznie zabrzmi, ale przeleje pierwszemu chętnemu 1 Euro na wskazane konto Neteller.

Dlaczego? Do 15.04 musze &quot;skorzystać&quot; z konta. W przeciwnym razie naliczą mi sporą opłatę. Z konta korzystam okazyjnie uruchamiając triale na nba.com. Korzystam z virtualnej karty, ale jak widać używanie wirtualnej karty nie jest dla nich używaniem rachunku, więc musze zrobić jakiś drobny przelew by mieć spokój przez następny rok ????

Jeśli ktoś chce gratis 1 Euro to proszę o dane konta na PW. Jeśli zgłosi się więcej chętnych wpłace tej osobioe która napisze pierwsza.

pozdrawiam, Marcin
 
M 0

marcinbb

Użytkownik
Ok poczekaj, tylko szybko założę konto.
Nice joke ;) Aż tak źle jest z tym Netellerem?

Myslalem ze w tej branży jeszcze się tego procesora używa ale chyba się myliłem skoro po 50 kilku wyświetleniach nie dostałem żadnego PW :grin:

Ja go uźywałem aktywnie 7-8 lat temu, wtedy bylo OK ???? Potem juz tylko sporadycznie. Głownie jak betfair jakies freebety wyslal. Teraz juz nawet betfair nie ma przez te smieszne ustawy.

Znalazlem alternatywe gdzie za 1 Euro moge kupic jakis dziwny hosting, wiec jakby co to chyba tak ta transakcje zrobie ???? No chyba, ze ktos napisze. Jakby co to do wieczora aktualne ;)
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Nice joke ;) Aż tak źle jest z tym Netellerem?

Myslalem ze w tej branży jeszcze się tego procesora używa ale chyba się myliłem skoro po 50 kilku wyświetleniach nie dostałem żadnego PW :grin:

Ja go uźywałem aktywnie 7-8 lat temu, wtedy bylo OK ???? Potem juz tylko sporadycznie. Głownie jak betfair jakies freebety wyslal. Teraz juz nawet betfair nie ma przez te smieszne ustawy.

Znalazlem alternatywe gdzie za 1 Euro moge kupic jakis dziwny hosting, wiec jakby co to chyba tak ta transakcje zrobie ???? No chyba, ze ktos napisze. Jakby co to do wieczora aktualne ;)
Bo ludzie używają ale boją się o to, że te 1 Euro to pozostałość po szemranej kasie a w przypadku okrycia tego każde konto jest blokowane i sprawdzane jeśli coś miało wspólnego z Twoim :]

Bo otrzymać za darmo 4 zł to jednak podejrzane ????
 
M 0

marcinbb

Użytkownik
Bo ludzie używają ale boją się o to, że te 1 Euro to pozostałość po szemranej kasie a w przypadku okrycia tego każde konto jest blokowane i sprawdzane jeśli coś miało wspólnego z Twoim :]

Bo otrzymać za darmo 4 zł to jednak podejrzane ????
Strasznie upierdliwi sa to racja, ale ze az takie restrykcje maja to nie wiedzialem.

W kazdym razie ja swoja transakcje zrobilem, wiec temat uwazam za zakonczony... przynajmniej na najblizsze 14 m-cy ????
 
Do góry Bottom