>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

negocjacja kursow

S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
od paru dni mozna negocjowac kursy z traiderem w punkcie milenium. korzystal ktos z tego ?
min stawka 2000 troche bzdura bo wkopujemy sie w dodatkowy podatek wiec jak podwyzszaja nam kurs?
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
W Fortunie już przeszło rok mają negocjacje kursów w punktach. Skierowane to jest głównie dla VIP-ów grających za stawki 5000+. Znajomy grał za 10k. na LM (dwa spotkania) to wynegocjował sobie kurs całkowity z niecałego 2,5 na 2,8 więc wychodziło tak jakby prawie bez podatku grał i rozbijał kupony na mniejsze kwoty, żeby nie mieć drugiego podatku od ww. Sprawdzał ze mną kursy w netowych i dzięki negocjacji miał wyższą wygraną w Fortunie niż w b365, bahu itp. A że zbiera zaświadczenia o wygranej dla US to był szczęśliwy ????
Opcja w Milenium wygląda fajnie, ale fakt nie wiem jak to w praktyce wygląda i co najważniejsze ile się czeka na odpowiedź przy graniu większej liczby spotkań na kuponie. Jak ktoś będzie miał info to piszcie.
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
od paru dni mozna negocjowac kursy z traiderem w punkcie milenium. korzystal ktos z tego ?
min stawka 2000 troche bzdura bo wkopujemy sie w dodatkowy podatek wiec jak podwyzszaja nam kurs?
w etoto zdaje się można negocjować od dawien dawna i to już od kilkuset złotych, także zarówno milenium jak i fortuna to tylko &quot;kalka&quot; oferty tej firmy i do tego na dużo gorszych warunkach
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
w etoto zdaje się można negocjować od dawien dawna i to już od kilkuset złotych, także zarówno milenium jak i fortuna to tylko &quot;kalka&quot; oferty tej firmy i do tego na dużo gorszych warunkach
W e-toto można negocjować od kwoty 500zł i wprowadzili to ok pół roku temu a zobacz kiedy zakładano ten temat...w 2015.W Milenium czy fortunie to negocjowanie było dużo wcześniej niż w e-toto.
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
w etoto negocjowałem kursy dużo wcześniej zanim weszli do internetu a weszli zdaje się około 1,5 roku temu, więc negocjacja jest tam dostępna co najmniej od 2-3 lat, wiem co mówię bo mieszkałem obok ich biura na Mokotowie
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Wiem, na Wita Stwosza. Biura ani punktu już dawno tam nie ma,zostały przeniesione. Negocjacje były możliwe ale odbywały się wtedy nieoficjalnie, nikt praktycznie o tym nie wiedział.To mała firma więc starali się w ten sposób pozyskiwać klientów.Tak samo jak można było zaproponować dane wymyślone prze siebie zdarzenie i poprosić o wystawienie kursów na nie.O tym też praktycznie nikt nie wiedział i nie korzystał.
 
Do góry Bottom