>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NCAA

wyroczniaoc 16,8K

wyroczniaoc

Użytkownik
03.04.23; 18:00
Baseball/NCAA
Dartmouth Big Green vs Penn Quakers


Bardzo ciekawie zapowiada się to starcie w ramach NCAA. Darmouth tą serią rozpoczęło 11to meczową serię gier na własnym obiekcie i niewątpliwie liczą na to, że chociaż w małym stopniu poprawia swoje fatalne statystyki z tego sezonu. Wystarczy wspomnieć,że gospodarze do tej pory w 17stu meczach wygrali...zaledwie raz. Pierwsze dwa mecze,które rozegrali wczoraj jeszcze bardziej ten bilans pogorszyły. Oba spotkania bowiem przegrali (6-10 i 4-9) i w tym momencie to już 1/18 wygranych spotkań. A dzisiaj spodziewam się największej deklasacji ze strony Penn. Kurs jak i linia na ten over wydają mi się zdecydowanie najciekawszym rozwiązaniem.

Jest kilka powodów dla których uważam że to będzie bardzo ofensywne spotkanie:

-Penn zajmuje na ten moment drugie miejsce w całej lidze pod względem zdobywanych punktów na mecz(6,2runs średnio) i średniej skuteczności wybić piłki w pole gry(0.277AVG).

-W bardzo dobrej dyspozycji jest jeden z najważniejszych zawodników ofensywnych Penn czyli Ben Miller. Wybija na wysokiej średniej 0.400AVG. Do tego bardzo solidnie wygląda jeśli chodzi o bezpośrednie wybicia za boisko. Jego 6HR to najlepszy wynik zespołu. Dodając do tego 18RBI jest on na prawdę bardzo dużym dodatkiem do gry ofensywnej w tym sezonie.

-Starterem gospodarzy jest dziś pierwszoroczniak Eddie Albert. Jest to w tym momencie najsłabszy SP w drużynie, który legitymuje się bardzo słabym wynikiem na poziomie 7.47 ERA. Widać gołym okiem, że zbiera on frycowe za pierwszy sezon jaki gra w drużynie. Rzuca on strasznie schematycznie i ma bardzo duże problemy z mieszczeniem się w Pitching zone przez co oddaje dosyć duża liczbę pustych baz. Myślę że dziś też napędzi wynik dla Penn dosyć szybko i za długo się nie narzuca.

-Mimo fatalnej postawy jak na razie gospodarzy również i u nich widzę dziś szansę na zdobywanie punktów. U gości narzuca Ryan Drombski, a więc też nie najmocniejszy pitcher drużyny. Na ten moment średnia ERA na poziomie 3,74 nie jest źle ale też zdążają mu się słabsze mecze i na taki też liczę dziś. Spodziewam się że dziś goście mogą nieco zlekceważyć rywali a to powinno jakieś punkty wygenerować.

-Wyróżniającymi zawodnikami Big Green jak na razie w tym sezonie są Kolton Freeman(średnia .289AVG), Elliot Krewson(.274AVG) i Tyler Robinson, który zrobił już 6 triple.

Reasumując oczywiście na papierze goście to zdecydowany faworyt tego spotkania. Raczej powinni to dzisiaj wygrać jednak myślę że overek tu jest lepszym rozwiązaniem. Goście mogą nieco zlekceważyć rywali a to powinno się też przełożyć na ich punkty. Spodziewam się tu w granicach 17pkt także ta linia wydaje się jak najbardziej do grania.

Typ nr 1👇
Over 12.5runs w meczu(1.85 -STS) Medium Bet = 200zł stawka✅






 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1099
wyroczniaoc 16,8K

wyroczniaoc

Użytkownik
Liberty Flames vs Central Arkansas Bears - NCAA 16:00

Lecimy na trzeci mecz serii. Ogólnie spodziewam się że dzisiejsze spotkanie będzie najciekawszym pod względem punktowania obu stron. Oba zespoły mają bardzo fajne zespoły pod względem ofensywnym i myślę że dzisiaj będziemy mieli kwintesencję tego na boisku. Jeśli chodzi o gospodarzu warto zwrócić uwagę na CF Jaylena Guya. Drugoroczniak jak na razie ma bardzo dobry sezon. Najwyższy współczynnik uderzeń na poziomie .323AVG a jeśli chodzi o jego uderzenia podczas zajętych baz to aż .397AVG. Można więc powiedzieć że 80% uderzeń, na których są zajęte scoring position kończy się zdobytym punktem przez RBI. A dziś do tego okazji powinno być sporo bo miotacz gości lubi oddać spora ilość darmowych baz. Ogólnie na prawdę wybicie obu stron dziś wygląda bardzo solidnie. 8 zawodników z tego spotkania ma średnie na poziomie .300AVG co jest na prawdę bardzo wysokim współczynnikiem. Dodatkowo jak wspomniałem na narzucie mamy dużo słabszych graczy, którzy spodziewam się że też oddadzą trochę punktów. Linia moim zdaniem bardzo atrakcyjna.

‼‼ OVER 12.5 runs (1.90-STS stawka 146zł)
 
wyroczniaoc 16,8K

wyroczniaoc

Użytkownik
Oregon Ducks vs Oregon Stare Beavers - 09.04.23; 00:00

Jednak wleci nocny typ ale nieco mniej pewny i STAWKOWANY do bankrollu medium. Derby uniwerków i myślę że czeka nas zupełnie inny mecz niż wczoraj. We wspomnianym meczu mieliśmy gruby Under jednak dzisiaj mamy bardzo dużo zmian jeśli chodzi o jakość miotaczy. Po obu stronach mamy nr 3 drużyn więc ta jakość i wydajność moim zdaniem spadnie bardzo mocno. Warto też wspomnieć że ten wczorajszy mecz był jednym ze słabszych pod względem ofensywnym dla obu ekip. Myślę że dzisiejsze starcie będzie zgoła odmienne. Pierwszoroczniaki na narzucie to z reguły farma punktów a w obu drużynach wybijać i straszyć ma kto. U gospodarzy trzech graczy z minimum 3HR co jest jednym z lepszych wyników w tej części ligi. Goście natomiast z 4rema zawodnikami na średniej .300+AVG co pokazuje że jakiegoś większego problemu ze zdobywaniem baz oba zespoły nie mają. Myślę że buki sugerują się ich ostatnim meczem a to błąd. Dziś zmieniają się diametralnie okoliczności i liczę na dużo wyższy wynik niż te 12pkt.

#4 over 11.5pkt (1,90-STS) stawka 200zł
 
Do góry Bottom