>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

National League & niższe ligi Angielskie - Newsy, Transfery, Zakłady Długoterminowe, Typy

bfred 268,3K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia National League Południe
Godzina: 20:45
Spotkanie: Eastbourne Boro - Tonbridge
Typ: BTS
Kurs: 1.55
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Jakoś mi się widzi tutaj BTS. U siebie gra 17 drużyna z 14. Gospodarze mają tylko 3 pkt przewagi nad strefą spadkową ale 21, 20 i 19 drużyna mają po 3 lub 2 mecze zaległe więc gospodarze koniecznie będą chcieli wygrać. Gości 7 pkt przewagi na strefą spadkową ale to typowy średniak na razie też będzie potrzebował punktów. Jeśli chodzi o BTS to ostatnie mecze tych drużyn to mamy 4/5 czyli bardzo wysoki % pożądanego przez nas wyniku. W meczach bezpośrednich jest 3/5 więc również przyzwoicie. 1/3 sezonu już minęła do końca jeszcze daleko jednak myślę, że z uwagi na to gdzie aspirują oba zespoły to każdy punkt będzie istotny a to przełoży się na gole mam nadzieję z obu stron w tym spotkaniu. Powodzenia:)
 
don_kalion 80,8K

don_kalion

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia National League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Eastleigh - Boreham Wood
Typ: BTTS
Kurs: 1,67 Wynik: 2:1
Bukmacher: Superbet

Analiza:
W 21. kolejce piątej ligi angielskiej Eastleigh podejmie na swoim boisku zespół Boreham Wood. Obydwa zespoły są w podobnej formie. Ostatnie 5 meczów gospodarzy to bilans 2-1-2, gości natomiast 1-2-2, przy czym w tych 5 spotkaniach mieści się bezpośrednie starcie obu drużyn rozegrane w ramach FA Cup. Górą byli gracze Eastleigh, a spotkanie zakończyło się wynikiem 5:1. W ogólnym rozrachunku w lidze lepiej radzą sobie piłkarze z Silverlake Stadium. Zajmują teraz 11. miejsce w tabeli, Boreham Wood natomiast jest na 19. pozycji, zaledwie dwa punkty nad strefą spadkową. Ich nie najlepszy wynik to rezultat tracenia punktów w licznych remisach - konkretnie dziewięciu, co sprawia, że jest to ekipa, które w National League remisuje najczęściej. Moja propozycja to bramki obu zespołów. Pod kątem statystycznym wygląda to obiecująco - 5 ostatnich meczów ligowych Eastleigh to 4/5 razy pokryty BTTS, tak samo w meczach u siebie. W przypadku Boreham Wood jest to 5/5 ogółem i 5/5 na wyjeździe. Jak wspominałem wyżej, w ostatnim starciu bezpośrednim rozegranym 4.11 padł wynik 5:1. Myślę, że tym razem gospodarze nie będą mieli tak łatwo, przewiduję raczej zacięty mecz i myślę, że obie drużyny stać na gole. Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +989
bfred 268,3K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia National League Południe
Godzina: 20:45
Spotkanie: Weston Super Mare - Worthing
Typ: BTTS
Kurs: 1.58
Bukmacher: Betclic
Analiza: Czas coś w końcu trafić.. Dzisiaj niższa liga angielska. U siebie gra 14 drużyna z 7. Goście na miejscu dającym udział w play off a gospodarze z dość bezpieczną przewagą nad strefą spadkową ale też i z tylko 6 pkt straty do miejsc premiowanych playofff a to jeszcze nie jest półmetek sezonu. Jest więc o co grać i liczę dzisiaj na gole w tym spotkaniu. Obie drużyny prezentują raczej radosny futbol co widać po statystykach gospodarze: 26- 31 a goście 35-26. W BTS mamy o gospodarzy 2/5 w ostatnich meczach a u gości 4/5 i to na nich bardzie dzisiaj liczę. H2h nie ma ale patrząc na te statystyki myślę, że BTS powinno spokojnie wejść albo i nawet over 2,5. Powodzenia:)
 
ferguson2 605,9K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna Anglia u-21
Godzina: 14:00
Spotkanie: West Bromwich U21 - West Ham U21
Typ: powyżej 3.5 bramek
Kurs: 1.75
Bukmacher: fortuna
Analiza: To nie jest odpowiedni moment dla WBA grać z West Hamem bowiem goście są w gazie i strzelają sporo bramek w ostatnim czasie a gospodarze niestety nie mogą się pochwalić trwałą defensywą. Traca bramki regularnie. West Ham niewątpliwie ma lepszych i zdolnych graczy szczególnie w ofensywie. Zajmują też wysokie miejsce w tabeli. Widzę tutaj raczej wiekszą dominację ze strony West Hamu, ale nie można lekceważyć gospodarzy w kontekście własnego boiska bo i tam zdarza im się stawiać opór rywalom. Jestem jednak zdania, że mecz okaże się ofensywny z kilkoma bramkami, liczę że minimum z czterema.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1028
S 48,8K

scorpio82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - NPL Premier Division
Godz: 20:45
Spotkanie: Stafford - Macclesfield
Typ: Wygrana Macclesfield
Kurs: 1.44
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Pojedynek pomiędzy 20 i 6 zespołem w tabeli w którym oba zespoły mają o co grać. Moim faworytem do zwycięstwa zespół gości, którzy walczą o udział w play off i do strefy dającej szansę gry w decydujących meczach tracą obecnie 2 punkty ale mają 2-3 mecze zaległe do rozegrania zatem pozycja wyjściowa całkiem niezła. Zespół Macclesfield od dłuższego już czasu w niezłej dyspozycji i z ostatnich 10 meczy wygrali 8. Dziś kolejna szansa na dobry wynik ponieważ Stafford obecnie w strefie spadkowej i do pierwszej pozycji bezpiecznej tracą już 6 punktów a na własnym stadionie są dość gościnni i przegrali 10 z 16 rozegranych spotkań.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1074
Do góry Bottom