>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Narciarstwo Alpejskie sezon 2021/2022

Status
Zamknięty.
A 920

_Alibaba_

Użytkownik
27.11.2021 16:00 KILLINGTON Slalom Gigant - Kobiety (USA)

242541.jpg

Mikaela Shiffrin wygra 3,50 Fortuna odwołane:cautious:

Zapraszam na konkurs slalomu giganta w ramach pucharu świata kobiet w amerykańskim Killington. Faworytką bukmacherów do wygranej jak i również moją jest reprezentantka gospodarzy a mianowicie Mikaela Shiffrin. Amerykanka przed tygodniem pokazała się z dobrej strony notując dwukrotnie drugie miejsce w fińskim Levi podczas zawodów slalomu uznając wówczas wyższość Petry Vlhovej. Na pewno nieco to rozbudziło jej sportową złość i będzie się dziś chciała odgryźć a w gigancie jest lepsza od Petry. Wiadomo nie będzie to łatwe zadanie bo oprócz już wspomnianej przeze mnie Słowaczki o podium będzie też walczyć Lara Gut-Behrami, oprócz niej do walki powinna też włączyć się zeszłoroczna tryumfatorka całego cyklu giganta czyli Marta Bassino. Ostatni raz panie rywalizowały tutaj w 2019 roku wówczas wygrała Bassino przed swoją rodaczką Brignone oraz Shiffrin. Jednakże na dzień dzisiejszy najlepiej pod względem formy wygląda Amerykanka i to nią postawię.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +293
A 920

_Alibaba_

Użytkownik
27.11.2021 20:15 LAKE LOUISE Zjazd - Mężczyźni (Kanada)

212287.jpg

Dominik Paris wygra 7,00 Betclic

Zapraszam na konkurs downhillu w ramach pucharu świata mężczyzn w kanadyjskim Lake Louise. Według bukmacherów zdecydowanym faworytem do wygranej jest Norweg Aleksander Aamodt Kilde, jednak szczerze powiedziawszy nie wiem czym oni się tu sugerują tym bardziej, że będą to pierwsze zawody w zjeździe w tym sezonie. Jednakże zamierzam to jak najbardziej wykorzystać i według mnie na starcie tego sezonu jezeli chodzi o zjazd moim faworytem jest tu nie kto inny jak Włoch Dominik Paris. Poprzedni sezon Włoch stracił poprzez fatalną kontuzję w Kitzbuehel, gdzie zerwał więzadła krzyżowe w kolanie. Dominik lubi trasy w Lake Louise świadczą o tym jego wyniki w 2018 roku zameldował się tu na trzecim miejscu podium, w 2019 roku był już drugi przegrywając o ledwie 0,02s z Niemcem Thomasem Dresen, jakby nie patrzył czas na wygraną a kurs na to jest bardzo fajny. Dodatkowo Dominik Paris na pewno będzie mocno zmotywowany aby zacząć ten sezon od wysokiego C.
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Super G St. Moritz

Mikaela Shiffrin 1-6 @1.95 STS (3 miejsce )


Interesuje się od dawna narciarstwem alpejskim i śledzę również poczynania Amerykanki. Od pewnego czasu Shiffrin zaczęła również poświęcać więcej czasu konkurencją szybkościowym , głównie więcej startów i treningów pod Supergigant. W ostatni weekend w Kanadzie zjazd jej kompletnie nie wyszedł, ale nastała niedziela , więcej tyczek na trasie , gdzie doświadczenie z konkurencji technicznych ma również znaczenie i zajęła ostatecznie 6 pozycję. Oglądałem jej przejazd, przez pewien moment, a mianowicie w górnej i środkowej części trasy była nawet lepsza od Goggi, ale straciła dużo na dolnej części, która przypominała bardziej zjazd. Była zdziwiona i niezadowolona, ewidentnie liczyła na więcej, przynajmniej na podium.Teraz Panie wracają do Europy, dwa Super G przed nimi. W poprzednich latach Amerykanka wygrywała czy kończyła na 3 miejscu na tej trasie, więc liczę na podobną dyspozycję. Jeśli dobrze pamiętam, trasa w ST. Moritz przypomina bardziej gigant niż zjazd, dlatego sporo zawodniczek , której preferują techniczne konkurencje aniżeli szybkościowe, były w przeszłości w czubie w końcowej klasyfikacji, czyli Brignione, Gisin i właśnie Shiffrin,i po cichu liczę na jej podium.
 
Ostatnia edycja:
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Super G Val d'Isere

Mikaela Shiffrin 1-3 @2.30 Unibet


Ponownie atakuje podium Amerykanki. W dotychczasowych startach dwa razy zajęła 3 miejsce i raz ukończyła na 6 - zresztą oglądałem ten 1 super gigant w tym sezonie, przez dłuższy czas nawet miała najlepsze rezultaty i w samej końcówce straciła pół sekundy, trochę dziwnie to wyglądało , bo widocznego błędu nie popełniła, zabrakło chyba szybkości. W Szwajcarii wyglądało to już znacznie lepiej, dość pewna przewaga na kolejnymi zawodniczkami walczącymi o podium. Aktualnie Panie przeniosły się do Francji, wczoraj odbył się zjazd, bez niespodzianki, wygrała Soffia Goggia, która dziś również uznawana jest za faworytkę. Groźną rywalką powinna być również Frederica Brignione i to właśnie te 3 dziewczyny powinny między sobą rozstrzygnąć losy zwycięstwa w dzisiejszym dniu. Zabraknie Lary Gut, która miała groźny upadek w zeszłym tygodniu, ale powinna niedługo wrócić do ścigania. Myślę, że Shiffrin, która wczoraj dała sobie spokój ze zjazdem, odpuściła po słabych startach w Kanadzie w tej konkurencji i chciała lepiej się przygotować do dzisiejszej konkurencji, ponownie dziś pokaże moc i zamelduje się na podium.

R. Siebenhofer 1-10 @1.90 STS

Austriaczka , która startuje praktycznie w każdej dyscyplinie, i solidnie punktuje, nie licząc tylko samych slalomów, ostatnio jest w bardzo dobrej formie. W dotychczasowych startach w Super G dwa razy meldowała się w czołowej dziesiątce i trzeba zaznaczyć, że startowała z odległymi numerami. Dziś zobaczymy ją już z najlepszymi, wystartuje z 18 numerem , co jest dodatkowym plusem. We wczorajszym zjeździe zajęła bardzo dobrą 4 lokatę, i myślę, że dziś potwierdzi swoją dobrą dyspozycję we Francji, zwłaszcza, że mamy do czynienia z Super Gigantem, a jest to bardziej zawodniczka techniczna, aniżeli preferująca konkurencję szybkościowe. Myślę, że i dziś przełoży się do na dobry wynik i zobaczymy ją w końcowym rozrachunku w czołowej dziesiątce.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +293
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Schladming Slalom kobiet 11.01.2022 godz. 18:00

Ali Nullmeyer top 10 @2.00 Fortuna
Ali Nullmeyer top 6 @4.50 Fortuna

(3 miejsce i upadek w drugim przejeździe.. )


Troszkę Mnie dziwią zawyżone kursy na młodą Kanadyjkę, która jest w ostatnim czasie objawieniem w rywalizacji slalomistek , nie liczymy tutaj oczywiście Petry Vlhovej i Mikaeli Shiffrin, które są poza zasięgiem innych zawodniczek, i głównie rywalizują między sobą o zwycięstwo, ale wpadka liderek , pozwala innym zawodniczkom na walkę o czołowe lokaty. Czemu taki bet? Kanadyjka w ostatnich slalomach atakowała z dalszym numerem i potrafiła zakończyć Slalom w Zagrzebiu na 6 pozycji , czy w niedzielę w Kranskiej Gorze na 5 miejscu. Po tych dobrych rezultatach Nullmeyer awansowała do top 15 slalomistek z tego sezonu i na jutro wylosowała numer 8, co pozwoli jej pojechać 1 przejazd pierwszy raz w karierze z tak niskim numerem startowym, po jeszcze dobrze wyglądającej trasie, przede wszystkim nie zniszczonej przez wcześniejsze zawodniczki, a więc szansa na kolejny bardzo dobry wynik. Widziałem ją w akcji, dziewczyna jeździ bardzo agresywnie, bez pardonu, ale przede wszystkim kończy slalomy i nie popełnia sporo błędów. Po ostatnich wynikach jestem dobrej myśli i próbuje atakować czołową dziesiątkę w ostatecznym rozrachunku. Top 6 też spróbuję , argumenty przemawiają za typem. Mam nadzieję, że i tym razem nie skończy się upadkiem i dobrym rezultatem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +293
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
M. Gąsienica - Daniel 1-10 @2.00 Fortuna

Konsekwentnie gram w kierunku Polki, jeśli mamy na rozkładzie slalom gigant, a kursy na czołową 10 nadal bez zmian. Maryna wczoraj na przetarcie w super gigancie zajęła 16 miejsce, a startowała jako przedostania. Trasa była bardzo wymagająca, bramki mocno podkręcone, więc zawodniczki, które preferują techniczny styl jazdy były wysoko w generalce. Dziś kolejne wyzwanie przed Polką, ale już w swojej koronnej dyscyplinie, gdzie praktycznie w każdym starcie melduje się w czubie. Dziś wylosowała numer 8, więc liczy na bardzo dobry wynik w pierwszym przejeździe i utrzymanie wysokiej lokaty na sam koniec.

L. Gut-Behrami 1-6 @1.80 Fortuna

Moim zdaniem tutaj jest błąd w kursach. Szwajcarka świeżo upieczona brązowa medalistka Igrzysk Olimpijskich, i to startując z drugiej grupy była wstanie zaatakować podium. Dziś wystartuje jako pierwsza, przed własną publicznością, wczoraj był Roger Federer, może dziś też będzie wspierał dziewczyny. Lara do tej pory zaliczyła tylko 3 starty w gigancie, zajęła 2, 5 oraz 3 miejsce na Olimpiadzie. Mało startów spowodowane kontuzją, Covidem oraz przygotowaniami do Pekinu. Szwajcarka ewidentnie w tym sezonie postawiła na konkurencje techniczne, i myślę, że dziś po raz kolejny może zaatakować podium. Gram bezpiecznie na czołową szóstkę i liczę, że obie zawodniczki będą klasyfikowane na koniec zawodów.
Bez analizy próbuje: L. Gut-Behrami 1-3 (1 przejazd) @3.50
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom