>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Narciarstwo alpejskie 2010/11

Status
Zamknięty.
olo 2,2K

olo

Użytkownik
W tym temacie podawać można typy na wszelkiej maści zawody narciarstwa alpejskiego. Oczywiście z chociaż krótkim opisem dlaczego typujemy tak, a nie inaczej.



Zaczynamy jutro od Slalomu Giganta, tradycyjnie w Soelden.

Oto zeszłoroczne rezultaty.

Zeszłoroczna klasyfikacja giganta.

No i jutrzejsza lista startowa.


Od siebie proponuję następujące typy:

Mancuso - Fischbacher 1.76 ⛔
Bet365

Karbon - Pietile-Holmner 1.71 ⛔
Bet365

Rebensburg - Maze 1.83 ⛔
Bet365

Tina Maze - Nicole Hosp 1,55 ✅
Betsafe

Kathrin Zettel - Viktoria Rebensburg 1,68 ⛔
Betsafe

Denise Karbon - Lara Gut 1,55 ⛔
Betsafe

Kathrin Hoelzl to win 8,50 ⛔
Betsafe


Generalnie we wszystkich H2H wybierałem wg mnie lepsze zawodniczki w tejże specjalności, a także te lepiej radzące sobie na trasie w Soelden. Najbardziej wierzę w Karbon i Maze, które tą trasę lubią i radzą sobie tu nieźle.
Zettel to Zettel, ona z Viktorią powinna sobie spokojniutko poradzić. No nie mam tu za wiele komentarza, po prostu początek sezonu i zdaję się na moją ocenę umiejętności danych zawodniczek. A win Hoelzl to tak próba ustrzelenia zwycięzcy. Nie byłaby to ogromna niespodzianka, bo jednak Hoelzl to czołówka, po prostu kursy takie wysokie z powodu dość szerokiego grona zawodniczek zdolnych do wygrania jutro zawodów.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
No na kobitkach falstart straszny, aż żal patrzeć. Karbon niestety upadek, a ładnie jechała. Maze trochę mnie w 1 przejeździe zawiodła. Absolutnym zaskoczeniem jest dla mnie postawa Rebensburg, wiedziałem, że nie jest jakimś ogórem, ale tego się po niej nie spodziewałem.

Oby na facetach poszło lepiej ;)



Ted Ligety Top 3 2.10 zwrot
Bet365

Carlo Janka Top 3 2.10 zwrot
Bet365

Kostelic vs Moelgg 1.83 zwrot
Bet365

Blardone vs Cuche 1.83 zwrot
Bet365

Kjetil Jansrud vs Marcel Hirscher 1.57 zwrot
Bet365

Simoncelli vs Cyprien Richard 1.54 zwrot
Bet365


Ted Ligety to uznana firma, najlepszy slalomowy gigancista ubiegłorocznego sezonu i z sukcesami w latach poprzednich. W tym sezonie w slalomie gigantcie będzie wg mnie mocny jak zawsze. W dodatku lubi Soelden, w porzednich 2 latach stawał tu na podium, z przytupem wchodzi w sezon, więc widzi mi się pudło w jego wykonaniu.
Co do Carlo Janki to może być jego sezon, zresztą kolejny już. W zeszłym był najlepszy i tym razem jest głównym faworytem do miana najlepszego alpejczyka na świecie. Wg mnie ma na to spore szanse. Slalom gigant to jego bardzo mocna strona więc liczę na popis jutro.
Kolejne dwa typy czyli na Manfreda i Didiera są takie dość ryzykowne. Moelgg powinien wygrać z Ivicą, bo Kostelic jest wg mnie jednak zbyt jednostronny i zbyt nastawiony na slalom, gdzie naprawdę jest fest mocny. Ale w slalomie gigancie to jednak Włoch potrafi więcej i tu liczę na niego. Co do typu na Cuche&#39;a z Massimiliano, to po prostu Cuche zawsze mocno wchodzi w sezon, początki ma naprawdę imponujące. W Soelden 2 ostatnie lata to 2 i 1 miejsce. A przecież slalom gigant to absolutnie nie jest jego koronna konkurencja. Massimiliano mimo, że jest jednak trochę lepszy w tej konkurencji to rozkręca się raczej w miarę trwania sezonu, więc tutaj stawiam na Szwajcara.
Co do typów na Jansruda i Simoncellego to po prostu są lepsi wg mnie w tej konkurencji od swoich przeciwników w H2H. W dodatku w Soelden radzą sobie lepiej.
 
jedrula 24,7K

jedrula

Użytkownik
HTML:
Absolutnym zaskoczeniem jest dla mnie postawa Rebensburg
Olo?????????????????????????

Viktoria Rebensburg (ur. 4 października 1989 w Kreuth) – niemiecka narciarka alpejska, mistrzyni olimpijska w gigancie , mistrzyni świata juniorów.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
HTML:
Absolutnym zaskoczeniem jest dla mnie postawa Rebensburg
Olo?????????????????????????

Viktoria Rebensburg (ur. 4 października 1989 w Kreuth) – niemiecka narciarka alpejska, mistrzyni olimpijska w gigancie , mistrzyni świata juniorów.


No dobra, może nie absolutnym, ale i tak bardzo sporym. Wiem, że wygrała giganta na IO. Ale zauważ, że poza tym to wielu sukcesów nie ma. Nie ma jeszcze tak ustabilizowanej pozycji w ścisłej czołówce, wg mnie inne zawodniczki miały większe szanse na sukces. Poza tym Viktorii nie leży za bardzo Soelden, przynajmniej nie leżało wcześniej. Przed zawodami nie wskazywałbym jej jako faworytki, więc jest dla mnie sporym zaskoczeniem.
 
jedrula 24,7K

jedrula

Użytkownik
A ja czuję, że w tym sezonie sporo namiesza. Niemki ogólnnie wygladaja rewelacyjnie po tych pierwszych zawodach.
4 zmiesciły sie w top14,to wiecej niz Austriaczki.
To moze byc nowa siła ,która przerwie hegemonie Austriaczek i Amerykanki L. Vonn
Ja w kazdym razie zamierzam inwestować w Niemki,przynajmniej w pierwszej częsci sezonu
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
A ja czuję, że w tym sezonie sporo namiesza. Niemki ogólnnie wygladaja rewelacyjnie po tych pierwszych zawodach.
4 zmiesciły sie w top14,to wiecej niz Austriaczki.
To moze byc nowa siła ,która przerwie hegemonie Austriaczek i Amerykanki L. Vonn

Ja w kazdym razie zamierzam inwestować w Niemki,przynajmniej w pierwszej częsci sezonu

Ja tam nie wiem, bardziej bym stawiał na Hoelzl jednak.

Vonn myślę, że swoje i tak wygra, nie powinna mieć problemów. Ja osobiście bardzo wierzę w Tinę Maze, jak zawsze zresztą i mam nadzieję, że znów będzie w czołówce światowej.
 
lukaszx 43

lukaszx

Użytkownik
Benjamin Raich - Giuliano Razzoli
AKO. 1.80 ZWROT


Ivica Kostelic - Giuliano Razzoli
AKO. 1.57
✅

Giuliano Razzoli - mistrz olimpijski z Wistler w slalomie i to by było w sumie na tyle z osiągnięć Włocha. Mimo już 26 lat Razzoli nie może pochwalić się żadnymi ciekawymi wynikami. W Kanadzie były ciężkie warunki dużo faworytów sobie nie poradziło, wykorzystał to Włoch i został sensacyjnym mistrzem, ale ogólnie jest to przeciętny alpejczyk. Jeździ tylko w slalomie, ale bardzo dużo nie kończy. W Levi z dwóch startów nie ukończył obu. Stawianie go w parze z takimi zawodnikami jak Raich czy Kostelic jest śmieszne.
Raich jeden z bardziej utytułowanych zawodników ostatnich lat. Zdobył w swojej karierze wszystko co było do zdobycie, medale igrzysk olimpijskich, mistrzostw świata, wygrywał klasyfikację generalną. Zawodnik spełniony, ale ciągle jeźdzący na wysokim poziomie. Ostatnie 7 lat to 3 miejsce, 1 miejsce i 5 razy 2 miejsce w klasyfikacji generalnej, to obrazuje jak dobry i równym alpejczykiem jest Austriak. Może minimalnie woli gigant, ale w slalomie też czuje się świetnie. W Levi startował 3-krotnie. Raz wygrał, raz był 6 i raz nie ukończył 2 przejazdu. Dzisiaj spokojnie powinien być przed Włochem.
Kostelic jest to zawodnik specjalizujący się w slalomie. W tej konkurancji odnosił swoje największe triumfy, m.in wicemistrz olimpijski z Vanocuver, ma też na koncie tytuł mistrza świata i mała kryształową kulę w tej specjalności, choć było to już jakiś czas temu. Jednak ostatnie sezonu pokazują, że Chorwat mimo swoich lat ciągle utrzymuje się w czołówce. W klasyfikacji slalomowej ostatnie sezony ukończył odpowiednio na 4,2 i 5 miejscu, czyli ścisła czołówka. Dzisiaj nie powinien mieć problemów z zajęciem miejsca przed Razzolim.
 
jedrula 24,7K

jedrula

Użytkownik
tak sie przyglądałem,przyglądałem i zagrałem
Didier Cuche vs Aksel Lund Svindal 2 @ 2.19,oba przejazdy treningowe,na korzysc Norwega,chyba jest w formie? no i jakos Go lubi
ę ????
 
lukaszx 43

lukaszx

Użytkownik
Moelgg v Zuzulova
AKO. 1.727 ⛔


Może zacznę od Zuzulovej, która od długiego czasu jest bez formy, a dokładnie mówiąc od 2 sezonów. Najlepsze dla Słowaczki były lata 2007 i 2008, kiedy to była jedną z czołowych slalomistek i kończyła sezon na 5 i 3 pozycji w klasyfikacji slalomowej, w tych latach 7 razy stanęła na podium pucharu świata, choć ani razu nie wygrała. Jednak ostatnie 2 lata i początek tego sezonu są bardzo słabe. Zuzulova ma ogromne problemy nawet z ukończeniem zawodów. Nie wspominając już o gigancie, którego nie ukończyła ani razu w przeciągu ostatnich 2 lat, ale także ukończenie slalomu stało się dla Veroniki nie lada wyzwaniem. Co drugi start to wypadnięcie z trasy, a nawet jak dojeżdża do mety to i tak wyniki nie są zachwycające. W tym sezonie ukończyła slalom w Levi i zajęła 11 miejsce teraz czas na wypadnięcie z tresy ;) Moelgg to jest specjalista od gigantów, ale slalomy też potrafi jeździć. Na początku sezonu Włoszka jeździ bardzo dobrze. Na inaugurację sezonu zajęła 3 miejsce w gigancie w Soelden. Później też było dobrze, ale tylko w pierwszych przejazdach, w slalomie w Levi jak i we wczorajszym gigancie w Aspen, po pierwszych przejazdach zajmowała dobre miejsca, jednak w drugich pechowo wypadała z trasy, myślę, że limit pecha został wykorzystany i teraz dojedzie do mety z dobrym rezultatem. Dodatkowo na plus Włoszki działa to, że startuje z 14 numerem, a Zuzulova z 25, więc Słowaczka będzie miała dużo bardziej zrytą trasę, co daje jeszcze większe szanse, na wypadnięcie z trasy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jedrula 24,7K

jedrula

Użytkownik
bet365
Mężczyźni: Beaver Creek - Zjazd
typ róznica zwyciestwa 0-0.09sek
dlaczego?
bo trasa dosc krótka,bo historia wyników
acha zakład zamykany 30.11 o 18.00
 
jedrula 24,7K

jedrula

Użytkownik
Marion Rolland - Andrea Fischbacher,dzis zjazd babek,i podoba mi się 1 w tej parze.
Rolland widac bardzo dobrze czuje sie na tej trasie .Jeden trening wygrała,w dwóch pozostałych (4)(14) za kazdym razem, przed Austriaczką.W ub sezonie (9) i (15) Fischbacher (29) i (12).Chyba warto @1.60 Tobet
 
jedrula 24,7K

jedrula

Użytkownik
Zjazd dzis takze w wykonaniu men
z tego konkursy do gry pobieram Francuza THEAUX Adrien w parze z Kanadyjczykiem Dixonem ,extra postawa w zjazdach treningowych pozwala miec nadzieje na kocowy sukces ,ta para w unbet @ 1.75
Nie oprę się tez zagraniu D.Cuche na win po kursie @8

wiatr nie pozwolił na rozegranie konkurencjii
 
K 108

kefir70

Użytkownik
Marion Rolland - Andrea Fischbacher,dzis zjazd babek,i podoba mi się 1 w tej parze.
Rolland widac bardzo dobrze czuje sie na tej trasie .Jeden trening wygrała,w dwóch pozostałych (4)(14) za kazdym razem, przed Austriaczką.W ub sezonie (9) i (15) Fischbacher (29) i (12).Chyba warto @1.60 Tobet
Gratki i podziękowania Jędrek ???? Forma widzę jest. POdziękowań do reputacji chwilowo dać nie mogę - ot biurokracja ????
 
lukaszx 43

lukaszx

Użytkownik
Fenninger v Kamer
AKO. 1.50 ZWROT


Dużo, dużo, dużo lepiej na początku sezonu jeździ młoda Austriaczka. 5 9 miejsce w zjeździe i 4 w superG w Lake louise. Kamer 23 i upadek w zjeździe i 30 miejsce w superG. Dzisiaj Fenninger też powinna spokojnie zająć miejsce przed Kamer.

Hirscher v Janka
AKO. 1.85 ⛔


//SuperG pań odwołany. A u panów straszny pech. Hirscher po 1 przejeździe miał 0.5 sekundy przewagi nad Janka, a na 5 bramek przed końcem 2 przejazdu po prost miażdżył Szwajcara mają ponad 1 sekundę przewagi, jednak popełnił błąd, wyjechał z trasy i praktycznie się zatrzymał i dojechał do mety ze stratą 0.22 sekundy do Szwajcara. Pech ????
 
lukaszx 43

lukaszx

Użytkownik
Panie odrabiają Super-G, którego nie udało się rozegrać w St. Moritz

Marie Marchand-Arvier - Tina Maze
AKO. 1.90

Jak na moje, to ktoś tu nie trafił z kursem i to Maze powinna być faworytką. Francuzka specjalizuje się w konkurencjach szybkościowych, choć może lepiej by było powiedzieć, że jeździ tylko konkurencje szybkościowe, bo żadnych szczególnych wyników nie osiąga. Zawodniczka dość anonimowa, nie zaliczana do czołówki pucharu świata. W tym sezonie też bardzo przeciętnie. Rozegrane już 3 konkurencje szybkościowe, jednak ani razu w 10 się nie udało zmieścić. Maze od 2 sezonów zalicza się do czołówki pucharu świata. Ostatnie 2 sezony to odpowiednio 4 i 6 miejsce w klasyfikacji generalnej. Preferuje on raczej konkurencje techniczne ale w szybkościowych też czuje się dobrze, potwierdzając to m.in w Vancouver, gdzie na Igrzyskach zajęła 2 miejsce w SuperG lub na mistrzostwach świata w 2009 roku gdzie wygrała zjazd. W tym sezonie zdążyła już zaliczyć 1 podium. Ostatnie 4 SuperG w poprzednim sezonie to miejsca 6,6,5,4, także można powiedzieć, że Słowenka to wszechstronna zawodniczka i na pewno o klasę lepsza od Francuzki.
 
jedrula 24,7K

jedrula

Użytkownik
Anonimowa?!!!!!!!!!!!!!
Łukasz,pozwolę się z Tobą nie zgodzić.
Dla mnie to własnie Francuzka jest tu faworytem.Trasa w Val d&#39;Isère widać należy do jej ulubionych,tu osiągnęła swoje najwieksze sukcesy czyli Mś w 2009 gdzie była vice-mistrzynią świata własnie w super-gigancie
ja gram Francuzkę ,a z Tiną Maze poczekam do superkombinacji, gdzie widzę Ją w jednej z czołowych ról .
pozdro
 
lukaszx 43

lukaszx

Użytkownik
Proszę cię. 25 letnia zawodniczka i oprócz vicemistrzostwa świata nie ma żadnych sukcesów. Tylko 3 miejsca na podium. Trasa w Val d&#39;isere jej ulubiona? Oprócz udanego startu w mistrzostwach świata w 5 ostatnich startach w pucharze świata na tej trasie 2 razy nie ukończyła, a ani razu nie była w 10. Jak chcesz to porównać z wynikami Maze, która od dwóch sezon zalicza się do ścisłej czołówki pucharu świata, ma na koncie medale olimpijskie i mistrzostw świata.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom