>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

narazie wszystkim na pewno jako mod.

fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Witam chciałbym się pozegnać jako moderator , bo niestety musze zrezygnować .Za duzo obowiązków dziewczyna , siłka lekcje i reszta.Nieche być moderatorem tylko z zielonym kolorkiem.Bo i tak raczej nie ma sensu zeby pisać na siłe , jak nie siedze już w bukmacherce.Ponieważ na dzień dzisiejszy rezygnuje z tego hobby.Moja prace jako moda wielu ludzi raczej skrytykuje , bo nie ukrywam że czesto byłem ostry ale uważam że dobrze , bo haos na forum to nie jest dobre , a moderator musi plnować porzatku.Ostrzezenia moze czasem dawałem za pochopnie no ale cóz moge tylko przeprosić chociaż w zdecydowanej wiekszosci było one zasłuzone.Jako moderator kiedys za dobrych czasów pisałem sporo analiz i byłem z nich naprawde dumny , bo nieraz komus pomogłem i z tego sie naprawde cieszyłem.Na forum spedziłem naprawde wiele czasu i raczej go nie zaluje jednak przychodza w zyciu ważniejsze momenty no i głód bukmacherki odleciał raczej na wieki ma nadzieje ;P.Ciesze sie też ze naprawde dosyc wczesnie ogarnołem ze bkmacherka ostatnimi czasy to przekrecik i grania na kursy 1,20 mija się z cele.Mam nadzieje ze ktoś myslał jak ja bo próbowałem to wpajać na każdym pozomie.Jako mod już od kawałku czasu sie raczej nie spisywałem , kiedy byłem w szwecji 1,5 miecha nic nie obstawiałem , jak wróciłem to poobstawiałem troche i nawet sżło bardzo good.Jednak znow brak checi na dzien dzisiejszy rezygnuje bo uwazam ze to najlepiej rozwijajacace sie forum w polsce i nie potrzebuje takich zbednych modów.Zycze powodzenia każdemu kto bedzie chciał pomoc rozwijac sie forum.Pamietam jak przychodziłem na forum było 3000 ludzi dziś ponad 21 tyś.Az łezka sie w oku kreci.Powodzenia życze wszystkim.Oby to forum było najlepsze w polsce pod każdym względem.Może czasem bede zaglądał na forum.

Zegnam ;) fcb,
 
damianmularczyk 0

damianmularczyk

Użytkownik
Witam chciałbym się pozegnać jako moderator , bo niestety musze zrezygnować .Za duzo obowiązków dziewczyna , siłka lekcje i reszta.Nieche być moderatorem tylko z zielonym kolorkiem.Bo i tak raczej nie ma sensu zeby pisać na siłe , jak nie siedze już w bukmacherce.Ponieważ na dzień dzisiejszy rezygnuje z tego hobby.Moja prace jako moda wielu ludzi raczej skrytykuje , bo nie ukrywam że czesto byłem ostry ale uważam że dobrze , bo haos na forum to nie jest dobre , a moderator musi plnować porzatku.Ostrzezenia moze czasem dawałem za pochopnie no ale cóz moge tylko przeprosić chociaż w zdecydowanej wiekszosci było one zasłuzone.Jako moderator kiedys za dobrych czasów pisałem sporo analiz i byłem z nich naprawde dumny , bo nieraz komus pomogłem i z tego sie naprawde cieszyłem.Na forum spedziłem naprawde wiele czasu i raczej go nie zaluje jednak przychodza w zyciu ważniejsze momenty no i głód bukmacherki odleciał raczej na wieki ma nadzieje ;P.Ciesze sie też ze naprawde dosyc wczesnie ogarnołem ze bkmacherka ostatnimi czasy to przekrecik i grania na kursy 1,20 mija się z cele.Mam nadzieje ze ktoś myslał jak ja bo próbowałem to wpajać na każdym pozomie.Jako mod już od kawałku czasu sie raczej nie spisywałem , kiedy byłem w szwecji 1,5 miecha nic nie obstawiałem , jak wróciłem to poobstawiałem troche i nawet sżło bardzo good.Jednak znow brak checi na dzien dzisiejszy rezygnuje bo uwazam ze to najlepiej rozwijajacace sie forum w polsce i nie potrzebuje takich zbednych modów.Zycze powodzenia każdemu kto bedzie chciał pomoc rozwijac sie forum.Pamietam jak przychodziłem na forum było 3000 ludzi dziś ponad 21 tyś.Az łezka sie w oku kreci.Powodzenia życze wszystkim.Oby to forum było najlepsze w polsce pod każdym względem.Może czasem bede zaglądał na forum.

Zegnam ;) fcb,
3maj się ????
 
peja 1

peja

Użytkownik
Pamietam jak przychodziłem na forum było 3000 ludzi

To były czasy... 1 dzień wcześniej od Ciebie się zarejestrowałem ???? pozdro stara gwardia ????

Bialas my chyba nie mieliśmy żadnego kpnfliktu :p ?

wszystkiego dobrego...
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
jedyne ostrzezenie ktore mialem to oczyscie od Ciebie ????
trzymaj sie i powodzenia, obys wzial te 200kg na klate :p
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Witam chciałbym się pozegnać jako moderator , bo niestety musze zrezygnować .Za duzo obowiązków dziewczyna , siłka lekcje i reszta.Nieche być moderatorem tylko z zielonym kolorkiem.Bo i tak raczej nie ma sensu zeby pisać na siłe , jak nie siedze już w bukmacherce.Ponieważ na dzień dzisiejszy rezygnuje z tego hobby.Moja prace jako moda wielu ludzi raczej skrytykuje , bo nie ukrywam że czesto byłem ostry ale uważam że dobrze , bo haos na forum to nie jest dobre , a moderator musi plnować porzatku.Ostrzezenia moze czasem dawałem za pochopnie no ale cóz moge tylko przeprosić chociaż w zdecydowanej wiekszosci było one zasłuzone.Jako moderator kiedys za dobrych czasów pisałem sporo analiz i byłem z nich naprawde dumny , bo nieraz komus pomogłem i z tego sie naprawde cieszyłem.Na forum spedziłem naprawde wiele czasu i raczej go nie zaluje jednak przychodza w zyciu ważniejsze momenty no i głód bukmacherki odleciał raczej na wieki ma nadzieje ;P.Ciesze sie też ze naprawde dosyc wczesnie ogarnołem ze bkmacherka ostatnimi czasy to przekrecik i grania na kursy 1,20 mija się z cele.Mam nadzieje ze ktoś myslał jak ja bo próbowałem to wpajać na każdym pozomie.Jako mod już od kawałku czasu sie raczej nie spisywałem , kiedy byłem w szwecji 1,5 miecha nic nie obstawiałem , jak wróciłem to poobstawiałem troche i nawet sżło bardzo good.Jednak znow brak checi na dzien dzisiejszy rezygnuje bo uwazam ze to najlepiej rozwijajacace sie forum w polsce i nie potrzebuje takich zbednych modów.Zycze powodzenia każdemu kto bedzie chciał pomoc rozwijac sie forum.Pamietam jak przychodziłem na forum było 3000 ludzi dziś ponad 21 tyś.Az łezka sie w oku kreci.Powodzenia życze wszystkim.Oby to forum było najlepsze w polsce pod każdym względem.Może czasem bede zaglądał na forum.

Zegnam ;) fcb,
Szkoda nie tylko moda, ale i użytkownika, typera @fcbialas. Ja zapamiętam Cię jako speca od snookera i tego, który mnie do tego sportu wkręcił. Pozdro, powodzenia w życiu ????
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
oczywiscie zaglądac postaram się codziennie co tam słychac u znajomych ;) Tylko raczej aktywnosc spadnie no chyba że wena powroci ;), no i jak bede tylko mógł to pomoge jakims swoim doswiadczeniem w obstawianiu w stycznosci z bukiem bo troche w tym byłem ;
jeszcze raz pozdrawiam
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Dziękuje Bialas to były czasy za Moderatora jak śmigaliśmy he he ;) ale mam nadzieje ustawimy się wkońcu na te Piwko ???? Pozdrawiam
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Oczywiście, że nie jest mi przykro i nie będe tego ukrywał. Za dużo sobie niosłeś jako moderator i z tego co wiem to wiele osób uważa podobnie jak ja...

Mimo tego jednak, jako człowiek kulturalny życze Ci powodzenia w życiu.
 
picia 13

picia

Użytkownik
I Twoje odejście pokazuje Twój profesjonalizm. Jeżeli nie masz czasu odchodzisz, bo nie chcesz mieć tylko pustego symbolu. I za wielkie brawa! Byłeś bardzo dobrym moderatorem, rygorystycznym, który nie bał się karać za złamanie regulaminu. Im więcej takich osób, tym szybciej wyczyścimy internet.
Szczerze życzę Ci, abyś jak najlepiej szedł przez życie ???? Wielkie dzięki za spędzony czas oraz ciężką pracę, jaką wykonałeś na forum.
Liczę, że czasem się odezwiesz ????
 
Do góry Bottom