>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Najlepsze filmy 2010r. !

jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Jak dla mnie najlepszym filmem jest i będzie Saga Zmierzch &quot;Zacmienie&quot; prawdziwy filmowy fenomen.
Zejscie 2 też niczego sobie.
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
http://www.filmroku.pl/
Podawajcie swoje typy, niżej moje.
Kolejność bez znaczenia:
Incepcja,
Social Network,
The Town,
Wyjście przez sklep z pamiątkami,

Tyle.
Tego ostatniego nie kojarzę. Pierwsze dwa bardzo dobre. The Town jest również ciekawy, ale to tylko kolejny film o napadach na bank itp itd.
Jak dla mnie to Incepcja jest najciekawszym filmem z tych które tam można wybrać.
 
N 0

napster

Użytkownik
Mi sie podobal bardzo Harry Potter, aczkolwiek wychodzac z kina czulem niesmak, gdyz uwazam ze malo akcji bylo w tej czesci i czekam na ostatnia czesc ostatniego filmu HP. Incjepcja oczywiscie na +.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Tego ostatniego nie kojarzę. Pierwsze dwa bardzo dobre. The Town jest również ciekawy, ale to tylko kolejny film o napadach na bank itp itd.
Jak dla mnie to Incepcja jest najciekawszym filmem z tych które tam można wybrać.
Ten ostatni to film o Street Art&#39;cie. Reżyserem jest sam Banksy czyli legenda nocnych malowań.
The Town jak na film o napadach na bank został zrealizowany bardzo fajnie, nie za dużo akcji, ale dopracowane w 100%.
Mi sie podobal bardzo Harry Potter, aczkolwiek wychodzac z kina czulem niesmak, gdyz uwazam ze malo akcji bylo w tej czesci i czekam na ostatnia czesc ostatniego filmu HP. Incjepcja oczywiscie na +.
Pomyliłeś tematy.
HP moze co najwyżej dostać nagrodę najlepszego filmu o bzdurach.
a dla mnie incepcja się nie podoba, po początku filmu myślałem że to może być hit ale się przeliczyłem zdecydowanie
Primo - pisz po Polsku.
Secundo - Dla czego się przeliczyłeś ? fabułą jakiej nikt poza Nolanem i Fincherem by nie wymyślił. Świetnie zrealizowany, dobra rola DiCaprio który przez niektórych został skreślony po Titanicu.
Do tych filmów które napisałem w pierwszym poście dodałbym &quot;Wyspę Tajemnic&quot; również z DiCaprio. Kozak.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Do tych filmów które napisałem w pierwszym poście dodałbym &quot;Wyspę Tajemnic&quot; również z DiCaprio. Kozak.
potwierdzam, świetny film, ciekawa fabuła, rola DiCaprio pierwsza klasa i co myśle wyróżniające film wśród innych pozycji to możliwość różnej interpretacji losów głównego bohatera
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
dobra rola DiCaprio który przez niektórych został skreślony po Titanicu.
To chyba dla tych mocno ograniczonych , kiedy to było...

Nie lubie takich konkursow trudno zawsze stworzyć listę bo jest wiele filmów takżę tych mniej komercyjnych , które powinny byc docenione(np Prorok)

Z tych bardziej znanych to raczej &#39; Wyspa Tajemnic&#39; potem &quot; Incepcja&quot; czyli dwie swietne kreacje DiCaprio. Bylo kilka wartosciowych tytulów , których nawet nie jestem pewien co do daty ekranizacji.
Unthinkable jestem na gorąco po obejrzeniu dlatego ocena może być zawyzona ale ...ale...
Jeden z lepszychw tym roku a ze swego gatunku Thlliler psychologiczny na pewno scisla czolowka.
Warto obejrzec na prawde. Obraz czlowieka 21 wieku i dwie sprzecznosci &#39;dzialania z zasadami&#39; czy osiagniecie celu ponad wszystko. Bardzo dobra dawka emocjonalnego kina w ktorych Samuel L.J sprawdza sie najlepiej.
 
M 0

mazur02

Użytkownik
Wyspa tajemnic to mój faworyt. Zmusił do myślenia, ale szczerze nie tego się spodziewałem, pozytywne zaskoczenie. Warto obejrzeć 2 raz, żeby wyłapać wszystkie szczegóły niezauważalne wcześniej.
No i Polański też dobry film zrobił w tym roku. &quot;Autor Widmo&quot;
 
M 0

mazur02

Użytkownik
Nigdy tego nie robiłem i dobry w tym też nie byłem, chyba łatwiej jest łatać fabułę i szukać spójności, ale zależy co kto lubi. Ten film temu sprzyja, bo ja przynajmniej, pewnie jak większość, zostałem wprowadzony w błąd przez reżysera ???? dopiero w końcówce wszystko się zaczyna kleić
Pamiętasz jakieś rażące błędy, w którym momencie?
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Najbardziej rzucający się w oczy to napis &quot;arbeit macht frei&quot; z Auschwitz gdy żołnierze wchodzą do obozu, a jak wiemy byli oni w Dachau ;)
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
nikogo nie zaskoczę - Wyspa tajemnic i Incepcja. Ciężko tylko stwierdzić, który lepszy. Aczkolwiek oba zasługują na pochwałę.
Co do &#39;Autora widmo&#39; Polańskiego.. wg mnie film klasy średniej. nie zasługuję na jakąkolwiek nominację, gdyż zwyczajnie nie wyróżnia się z tłumu filmów tego roku.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Wylajtuj, poprostu takie filmy SĄ trudno w odbiorze dla przeciętnego widza. Logiczne , że większa szanse na sukces będzie miała Incepcja niż przykładowo wyżej wspomiany film i nie mam tu na myśli marketingu, czyli rozgłosu przy reklamie filmu.

Podobnie przykładowo film: Amerykanin, który ma tylu zwolenników co i przeciwników.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
A czemu Social Network nie wymieniacie ? ;)
BukmacherTSW - ogladałem ten Unthinkable i nawet niezły, choć dosyć przwidywalny, aż za bardzo.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
A czemu Social Network nie wymieniacie ?
Bo wstyd przyznac sie czlowiekowi jak ja (którego kino to jedno z zainteresowan jesli tak mozna powiedziec ), że nie oglądał :p

Taaa Unthinkable na gorąco jak widac po moim wpisie wywołał na mnie spoko odczucia , teraz moze mniej ale nadal uwazam , że dobre kino. W nim raczej liczy sie ukazanie człowieka 21 wieku jego zachowania w celu zdobycia informacji, fabuła mimo , że akcja jest schodzi na drugi plan- takie moje subiektywne zdanie.
Przewidywalny? Hmmm na szczęście nie był baaardzo hoolywodzki co tylko byłoby jego wadą nie jest, źle na pewno jeden z lepszych tego typu w 2010-tym.
 
Do góry Bottom