>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Moje typy

stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Bramki , kartki i wapno
Post automatycznie złączony:

# 1
Liga Mistrzów / kwalifikacje

* HJK Helsinki : Molde
* suma kartek / over 4.5 / tylko 2 ( cóż trochę mnie zaskoczył Jablonski )
* kurs 2.10

* ETOTO

.... Sven Jablonski zalicza swój debiut w LM a konkretnie na razie w kwalifikacjach , nie tak dawno mieliśmy okazję oglądać go w zakończonych Under 19 - Euro , sędziował 3 mecze a jego statystyka to 21 żółtek i bezpośrednia czerwień a dziś w DERBACH Skandynawii powinno iskrzyć stąd liczę na karteczki tego pana ( czerwona oczywiście = 2 ) !
 
Ostatnia edycja:
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
# 2
Liga Mistrzów / Kwalifikacje
* Zalgiris Wilno : Galatasaray
* suma kartek ( czerwona = 2 ) powyżej 4.5 ( 1 czerwień i 5 żółtek )
* kurs 1.75

* ETOTO

Dosyć overowy sędzia Luis Godinho z Portugalii a mecz drużyn z Litwy no i Turcy więc liczę że kopaniny nie zabraknie bo to mecz o awans do dalszej fazy LM więc stawka olbrzymia a kazda będzie chciała uzyskać dobry wynik w pierwszym meczu .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1513
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
#3

Piłka nożna / Liga Konferencji
* CSKA Sofia : FCSB
* suma kartek / powyżej 4.5 / no cóż tylko 3
* Kurs : 1.74

* Fortuna

Tu także typ na kartki stąd iż sędzią jest Luca Pairetto , Włoch z dosyć bogatym SV . sędziował jeden mecz w kwalifikacjach LM Ludogorec - Ballkani i 5 żółtek , wiem mecz meczowi nie równy ale akurat liczę na sporo fauli no i na pana Lucę .
 
Ostatnia edycja:
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Liga Konferencji
* Ordabasy : Legia / 2:2 ( mogło być więcej niż 1.5 )
* Legia powyżej 1.5 gola
* kurs - 2.65
* Fortuna


.... zaszaleję , wczoraj Raków pokazał że idzie to myślę że Legioniści pójdą także tą drogą , Legia pokazuje się z dobrej strony , ostatnio pewne 3:0 z ŁKS -em daje nadzieję że i wyjazd powinien być w miarę udany .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +933
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
# 5


Piłka nożna/2. Bundesliga
* Hamburger SV : Schalke
* Suma kartek ( czerwona = 2 ) powyżej 4.5 / ależ się działo , miałem ochotę iść w więcej ...... 6 żółtek i czerwień
* Kurs: : 1.95 / ETOTO

Nowy sezon i zaraz hit , uważam , że pomimo jest to pierwsza kolejka to będzie się działo sporo , osobiście liczę na ostre a może i bardzo ostre starcia , no i sędzia a jest nim Dr. Matthias Jöllenbeck który sędziował do tej pory 5 meczy w 2 Bundeslidze i pokazał 30 żółtek i 2 bezpośrednie czerwone to może i dziś zaszaleje !
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1232
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
# 6
* Fortuna 1 liga
* Górnik Łęczna : Arka Gdynia
* powyżej 4.5 żółtej kartki / Pan Łukasz się spisał na medal ( 8 żółtek i czerwień )

* 1.72 / Fortuna

- tu także idę w kartki , Górnik Ł w pierwszej kolejce z Wisłą 3 żółtka Arka w meczu z Bruk - Bet również 3 żółtka sędzią jest Łukasz Szczech który lubi sypnąć kartkami !
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1638
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
# 7
* Fortuna 1 liga
* Zagłębie Sosnowiec : Wisła Płock
* Zagłębie Sosnowiec powyżej 2.5 żółty kartki / no cóż zabrakło jednej karteczki )

* 1.99 / Fortuna

tu także pokuszę się o karteczki a szczególnie Zagłębia , piłkarze z Sosnowca już nie raz pokazali jak ostro a czasami brutalnie mogą grać , a sędzią jest pan Wojciech Myc od którego już piłkarze Zagłębia otrzymali nawet czerwień , w pierwszym meczu Zagłębie grało wyjazd z Motorem Lublin a ich dorobek kartkowy to 3 żółtka i czerwona , stad powyżej 2.5 żółtka dla Zagłębia dzisiaj .

Post automatycznie złączony:

# 8
* Piłka nożna / Czechy 1 liga

* Zlin : Sparta Praga 0:1 ( bardzo słabo wyglądała Sparta w tym spotkaniu i trudno skończyło się tylko na jednym golu )
* Sparta Praga powyżej 2.5 gola
* Kurs : 2.22 / ETOTO


..... w TD zaszalałem i dałem powyżej 3.5 gola Sparty tutaj zagram trochę bardziej ostrożnie ale dalej liczę że to będzie parę bramek w plusie bądż co bądz aktualnego mistrza Fortuna Ligi
 
Ostatnia edycja:
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
# 9
* Mistrzostwa Świata - Kobiety
* Kanada : Australia
* Kanada powyżej 1.5 gola
* Kurs 3.15 / Fortuna

...bardzo ważny mecz dla obu drużyn , Australijki pomimo że Mistrzostwa rozgrywane są u nich to jakoś nic ciekawego nie pokazały , Kanadyjki prowadzą w grupie a H2H pokazuje że Australijki nie mają za dobrego bilansu z Kanadą i liczę że pomimo iż buki trochę bardziej liczą na Australię to ja pójdę w drugą stronę .
 
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
# 10
* Liga Mistrzów / kwalifikacje
* Galatasaray : Żalgiris
* suma kartek ( czerwona =2 ) - powyżej 5.5 / no i znowu jedna karteczka zabrakła do szczęscia

* kurs 2.45 / ETOTO

...... tu znowu liczę na sędziego którym jest Francuz Willy Delajod , jest to dosyć overowy sędzia a samo spotkanie wiadomo drugi mecz czyli dla którejś z drużyn ostatni , w pierwszym meczu
20 fauli i 1 czerwień i 5 żółtek .
 
Ostatnia edycja:
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
# 11
Szwecja Superettan
* Helsingborg : Orgrtye
* obie strzelą / powyżej 2.5 gola / 2:3
* 1.97 / ETOTO


w 2 lidze Szwedzkiej zaczynają drugą połówkę sezonu , obie drużyny są blisko spadku bo na miejscach 14 i 15 , obie potrzebyją punktów jak tlenu i nie spodziewam się innej opcji jak walka o komplet punktów , zaglądając do H2H to raczej z BBTS nie powinno być problemu a gospodarze w bezpośrednich meczach przeważnie górą , liczę więc na orzynajmniej 3 bramki i że obie strzelą
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +540
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
# 12
Norwegia - OBOS Liga
* IK Start - Skeid
* obie strzelą / powyżej 2.5 gola ( z overem na plus jednak goście nie na darmo są ostatnim zespołem w lidze

* 1.64 / ETOTO

- zespół gospodarzy należy do najskuteczniejszy 2 2 lidze Norweskiej , w 16 meczach 33 bramki czyli średnia 2 na mecz i to jest pozytywna wiadomość natomiast sporo też stracili bo aż 25 , goście nie należą do skutecznych ale H2H pokazuje iż w tej parze przeważnie obie strzelają i dodam do tego over 2.5 gola , kurs nie powala ale tak zagram .
 
Ostatnia edycja:
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
# 13
Liga Europy
Qarabag : HJK
* suma kartek ( czerwona = 2 ) - powyżej 4.5

* 2.20 / ETOTO

... tu typ na kartki także ze względu tego kto sędziuje , jest nim pan z Izraela Roi Reinshreiber który potrafi sporo sypnąć a samo spotkanie Azerbeidzanu z Finami może dostarczyć mnóstwo fauli , zobaczymy .
 
Ostatnia edycja:
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
# 14
Liga Konferencji
* Legia Warszawa : Austria Wiedeń
* suma kartek zespołu ( czerwona =2 ) Austria Wiedeń powyżej 2.5 tylko 2
* 2.05 / ETOTO


Zaglądając do statystyk ostatnich meczy Wiedeńczyków to tych karteczek nazbierali sporo dlatego kusi typ na kartki w stronę gości , w samym spotkaniu może być kartek sporo bo i Legia ma w swoich szeregach trochę brutali ale liczę na przynajmniej 3 kartoniki Austrii .
 
Ostatnia edycja:
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
# 15
Czechy - Fortuna Liga
* Czeskie Budejowice : Viktoria Pilzno 2:5 ( widać pewne 3 pkt Viktorii )
* Viktoria Pilzno

* 1.72 / Fortuna

Myślę że przy tak słabej postawie Czeskich Budejowic którzy po 3 meczach mają zerowe konto i 3 bramki zdobyte przy aż 12 straconych to zdecydowanym faworytem są tutaj goście z Pilzna , co prawda grają oni w Lidze Konferencji i czeka ich rewanż z Gzirą ale wygrana u siebie aż 4:0 pokazuje że mogą się dziś mocno skupić na meczu ligowym a i sam kurs 1.74 wydaje mi się dosyć wysoki to to gram !

Post automatycznie złączony:

# 16
Czechy - 2 dywizja
* Varnsdorf : Sparta Praga B 2:2
* over 3.5 gola
* 2.42 / Fortuna


Obie drużyny ostatnio dosyć skuteczne jeżeli chodzi o gole , w meczach pomiędzy nimi może ostatnio dosyć skromnie ale są i mecze z wysokim overem a że skuteczność ostatnio jest na duży + to liczę na przynajmniej 4 gole
 
Ostatnia edycja:
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
# 17
* kwalifikacje LM
* Servette Genewa : Rangers
* suma kartek ( czerwona =2 ) over 5.5 ( tylko 2 , no cóż )

* ETOTO

mecz rewanżwoy i dla którejś z drużyn koniec nadziei na fazę grupową to i liczę na mnóstwo fauli , w pierwszym meczu Rangersi wygrali 2:1 i muszą bronić tej jednej bramki więcej , w meczu w Szkocji zaledwie 12 fauli a żółtych kartek 4 no i w konsekwencji 2 czerwona , sędzią jest Włoch Maurizio Mariani czyli kartek możemy się spodziewać parę czy aż 6 ? zobaczymy .
 
Ostatnia edycja:
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
# 18
* Anglia League One
* Portsmouth : Exeter
* obie strzelą / powyżej 2.5 gola ( 1:0 i trochę jestem zawiedziony )

* 2.05 / ETOTO

... 3 kolejka League One i obie drużyny dobrze weszli w ten nowy seozn . obie po 4 punkty , Portsmount stosunek bramek 5:1 Exeter 3:1 widać że formacja offensywna dosyć skuteczna stąd liczę na BBTS i przynajmniej 3 gole w meczu .
 
Ostatnia edycja:
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
# 19
* Anglia / Professional Development League
* Hull City : Charlton 2:0
* powyżej 3.5 gola

* 1.71 / ETOTO

nowy sezon w Anglii rozpoczynają też młodziki i tak w dwóch odbywających się meczach widać że bramek pada sporo to i też pokazują inne sezony że sporo meczy kończy się dużymi overami i na przynajmniej 4 gola liczę i w tym meczu , u młodych tak chyba bywa że prą do przodu i oddają sporo strzałów .
 
Ostatnia edycja:
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
# 20
Liga Konferencji
Austria Wiedeń : Legia Warszawa
* suma kartek drużyny ( czerwona =2 ) - Legia Warsawa powyżej 3.5 / ależ był wysyp czewona i 8 żółtek z czego 5 dla Legii )
* 2.75 / ETOTO

.... chyba nie przesadzę jak powiem że Legia dziś ma bardzo ciężko aby powalczyć o fianł LK chociaż wszysstko jest możliwe i nie takie cuda świat widział , pójdę jednak w typ dyscyplinarny bo Legia nie zagra Fair-play a jednym z głównych kandydatów do kartki jak dla mnie jest Jędrzejczyk no i dołożył bym jescze Rosołka czy nawet Pekharta , sędzią jest Węgier Istvan Vad i na tego pana liczę że powyciąga dziś parę karteczek ale widę w tym meczu więcej kartoników po stronie Legii

Post automatycznie złączony:

# 21
Liga Konferencji
* Nordsjaelland : FCSB
* suma kartek ( czerwona =2 ) powyżej 5.5 / 1 czerwień i 6 żółtek /
* 2.10 / ETOTO


..... już pierwszy mecz pokazał że ta para jest dlaeka od zasady fair-play , w pierwszym meczu w Rumunii 26 fauli i 5 zółtek i czerwień , dziś w Danii nie powinno być inaczej .
 
Ostatnia edycja:
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
# 22
Fortuna 1 liga

* Wisła Kraków : Odra Opole
* suma kartek ( czerwona=2 ) powyżej 5,5 ( 9 żółtek i czerwień )

* kurs 1.95 / ETOTO

Wiślacy mocno podrażnieni bo nie tak miał wyglądać ten poczatek nowego sezonu i widać u nich sporo nerwowości do tej pory złapali 15 kartek co wydaje mi się bardzo dużo . Odra z kolei wygląda całkiem przyzwoicie bo 9 punktów 4 miejsce ale i oni nie należą do świętych bo na ich koncie kartek 16 , sędzią jest pan Marcin Szerbowicz który sędziował już 2 mecze i pokazał 8 żółtek i to chyba dobry znak aby iś w karteczki , zobaczymy .

Post automatycznie złączony:

# 23
Czechy 2 liga

* Sparta Praga B : Brno 1:2
* obie strzelą

* kurs 1.63 / ETOTO

Ostatnio Sparta dosyć skuteczna i strzela jak na zawołanie . Brno z kolei też nie wygląda żle pod tym względem , myślę że tu obie zdobędą przynjamniej po 1 bramce , kurs może nie powala ale myślę że bardzo realny .
 
Ostatnia edycja:
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
# 24
Dania Dywizja 1

* Kolding : Sonderjyske 1:3
* Sonderjyske over 1.5 gola

* kurs 1.94 / ETOTO

Zespół gości na którego liczę w tym spotkaniu wybiera się do beniaminka który początek tego seonu ma bardzo dobry , chłopaki nie zaznali jeszcze porażki ich bilans 3-1-0 i bramki 7:4 natomiast goście strzelili do tej pory 11 bramek co pokusiło mnie na przynajmniej 2 w tym meczu , zobaczymy .
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom