>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Moja przygoda z surebetem

S 261

slawek1980

Użytkownik
Tak sobie od czasu do czasu zaglądam na oddsportal.com, do działu gdzie podają surebety. Zwykle są to zyski rzędu maksimum 3-5 % choć najczęściej i tak trudne do zrealizowania, bo albo potrzebne konta u jakichś egzotycznych buków albo gdzieś gdzie gra z UK nie jest dostępna abo jakieś inne obostrzenia

Ale wczoraj po pracy, 2 AM UK czasu rzuciło mi się w oczy spotkanie baseball w Japonii.
Hiroshima Toyo Carp kontra
Hanshin Tigers, under/over 8.5 number of runs

Według strony expekt dawał na over 1.90 a bettson na under 2.35, czyli nieco ponad 5% czystego zysku niezależnie od wyniku, myślę sobie spróbuję choć raz w życiu za kilkaset funtów, przecież ryzyka nie ma, a będzie na alkohol i kiełbaskę do grilla na weekend. Siup na expekt z myślą czy ja tam nie mam czasami jakiegoś konta z zamierzchłych czasów, okazało się że tak i nowego nie można założyć, a stare zablokowane jako, że zarejestrowane na polski adres. No to szybki look na William Hill, a tam na over 8.5 kurs....2.20...zaswiecily mi się oczy znakiem dolarów jak u Scrooga MacKwacza z Kaczych opowieści, gdzie pływał w skarbcu pełnym złota.


Szybki rzut oka w kalkulator, łączna stawka 300 F, ewentualny zysk około 40F, stawki 155 i 145 po zaokrągleniach, żeby nie rzucały się w oczy. No to szybki założenie konta na bettson, 145 na under @2.35 i 155 na overa @2.20 na WH, gdzie konto mam od dawna. Szybkie sprawdzenie czy wsio OK, myszka w odpowiednim miejscu, żeby szybko kliknąć jedno po drugim i jazda.

Więc najpierw WH, klikam postaw a tu... Mieli, mieli, mieli, i zakład zaakceptowany, ale tylko za 54.17 po manualnym zatwierdzeniu przez tradera, po którym dali mi 90 sekund na wybranie czy chce zagrać za tyle czy nie. Oho, myślę sobie zbyt piękne to wszystko było, pewnie spotkanie jest jakoś oflagowane w systemie, że pierwszy raz w życiu ograniczają mi stawkę do marnych 50 kilku funtów. No ale nic postawiłem, tyle tylko że w tym samym czasie na drugiej zakładce zatwierdzał sie under za 145.

Myślę sobie uuups, tu poszło za 54.17 a tam za 145, surebet po byku ;) wtopa jak nic, ale na Bettson zagrało za 39.62 a reszta stawki do manualnego zatwierdzenia przez tradera. Z jednej strony mi użyło bo wielkiej wtopy nie ma (WH 119.17 vs Bettson 93.11) ale reszta ze stawki 145 wciąż oczekuje na potwierdzenie. Po około 10 minutach przychodzi mail, że resztę zakładu odrzucają po takiej stawce ale mogą zaproponować mi stawkę 2.25. No to próbuje tak mniej więcej ryzyko zmniejszyć i zagrać za dodatkowe 11F. Po 10 minutach mail, że za 11 zakładu jednak nie przyjmą, ale mogę spróbować @2.15

Nie chciało mi się już kombinować, czekać, spanie człowieka bierze, pal licho, moja przygoda z surebetem i milionami monet okazuje się surebetem nie być ;)

Wypłaciłem z obydwu kont pozostałą część wpłat co dało kwotę 100.83 + 105.43 = 206.26

Mecz zaczyna się za około 5 minut

Under 8.5 runs = 206.26 + 93.11 = 299.37, 63p straty hehe

Over 8.5 runs = 206.26 + 119.17 = 325.43 czyli 25.43 zysku ewentualnego

Już mi się odechciało bawić w surebety ;)

Ustawiam meczyk w ulubione i będę sprawdzał jak sobie chłopaki radzą ;)

PS. WH chwilę po zatwierdzeniu mojego zakładu zmienił kurs na 2.2 => 1.61

Jak sprawdzałem pół godziny temu bylo 1.95 na Bettson a WH nie zdążyłem sprawdzić ale w grze live nie mają meczu w ofercie...pewnie zostało w okolicach 1.60
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +50
S 261

slawek1980

Użytkownik
No i weszło over, na kiełbaski i karkówkę będzie :), trzeba było jednak postawić dodatków coś więcej na over, widać że chlopaki byly głodne gry...
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
W tym przypadku akurat WH miał zamienione kursy undera z overem. Często mają takie błędy w baseball czy hokeju. Płatne porównywarki kursów często wywalają takie zdarzenie jako surebet z wysokim procentem.
Nie wiem jak to wygląda teraz ale kiedyś (5-7 lat temu) w WH wszystko rozliczali tak jak się zagrało.
Natomiast między expektem a betssonem to faktycznie mógł być zwykły surebet.
Domyślam się że grasz z UK bo dla Polaków WH nie jest dostępny. Masz więc możliwość gry w dużo większej liczbie buków więc śmiało możesz porównywać oferty.
Co do stawki to im bardziej niszowy rynek tym mniejsze stawki buki przyjmują ale jednocześnie łatwiej jest znaleźć surbeta. Analogicznie im bardziej popularny/większy rynek tym większe stawki ale trudniej o surebeta.
Bukmacherka sie zmienia, 8-9 lat temu, mając odpowiednie zaplecze i kapitał można było trochę grosza wycisnąć z surebetów. Buki jednak szybko zaczęły "eliminować" takich graczy, nakładać limity, i wdrażając pewnie jeszcze szereg innych zabezpieczeń aby nie było tak pięknie. Pozostały jedynie wspomnienia :)
 
S 261

slawek1980

Użytkownik
No surebety niestety już powoli nie mają racji bytu, raz ze trudno je znaleźć (zna ktoś jakieś stronki bezpłatne które się w tym specjalizują?) Dwa, że czasami na jakimś egzotycznym buku, na którym konto ciężko założyć, a najgorsze że przez te limity to nawet nie ma pewności że da się obstawić tak jak by się chciało

Wklejalem kilka tygodni temu surebeta na wybory prezydenckie w USA był surebet na ponad 8% ale teraz już tylko nieco ponad 2 a i tak nie wiadomo czy da się go pokryć

Tak, gram w UK, WH bet uznal, wypłacił, ale dosłownie zaraz po jego zagraniu zamienili kursy miejscami ;)

Pozniej wstawię screeny z tego całego cyrku ;)
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
surebety to prosta droga do szybkiego limitowania.... Po za tym trzeba błyskawicznie łapać kursy i wtedy wiadomo, że w pośpiechu można się pomylić... Mnie tak się zdarzało, że albo wpisałem niewłaściwą kwotę albo pomyliłem wydarzenie... Ale kiedyś bardzo wtopiłem bo dałem o jedno zero za dużo... A stawki były godziwe... Modliłem się żeby jakoś z tego wyjść i się udało skontrować, oczywiście i tak była strata... Tak jak gra na live nie jest dla mnie tak i w surbety... To dla osób o zmyśle matematycznym, mającym refleks i lubiącym tego typu emocje... A zdarza się i tak, że zagra się u 2 różnych buków np. kartki... Kartka jest dana w 91 min i jeden buk mówi, że był gwizdek sędziego kończący i nie uznaje, a drugi buk uznaje... I wtedy po surbecie... Odechciało mi się bardzo szybko takiego sposobu, ale sprawdziłem to też...
 
Do góry Bottom