>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

MLS oraz niższe ligi 2012

Status
Zamknięty.
szalikowiec 176

szalikowiec

Użytkownik
2. kolejka, 18.03.2012, godz: 21:00
vs

Po pierwszej kolejce MLS wydaje się, że przedsezonowe zapowiedzi stawiające Philadelphie Union w dolnej części ligowej tabeli lub na jej dnie są słuszne. Dotkliwa porażka w meczu z Portland, gdzie drużyna nie miała praktycznie nic do powiedzenia na pewno wpłynęła na ambicję i nastroje w drużynie. Przed sezonem doszło do kilku roszad w zespole PHI. Niestety, w głównej mierze są to osłabienia, gdyż klub opuściło kilku kluczowych zawodników. Mowa chociażby o bramkarzu Mondragonie, czy najlepszym strzelcu drużyny Le Touxie. Ściągnięci w ramach wzmocnień nowi gracze póki co nie zachwycają. Myślę, że spowodowane jest to tym, że są to po prostu bardzo przeciętni zawodnicy, którzy przybyli tutaj tylko dlatego, że nie mieścili się w kadrach swoich poprzednich klubów. Kolejny problem dla trenera to brak możliwości skorzystania z Freddy’ego Adu i Okugo, którzy znajdują się na zgrupowaniu kadry olimpijskiej.
Drużyna gości zaś rozpoczęła sezon bardzo udanie. Na pełnym luzie rozprawili się z Columbus 2:0, chociaż wydaje się to i tak najmniejszym wymiarem kary. W Colorado nie uświadczymy tak wielkich roszad przedsezonowych jak u drużyny PHI. Wzmocniono lewą obronę, na którą ściągnięto Zapatę, który zaprezentował się bardzo dobrze w swym debiucie. Do tego dwaj nowi napastnicy, a w szczególności bramkostrzelny Kolumbijczyk Castrillon. Wszystko wygląda obiecująco.
I teraz najważniejsze. Wydawać się może, że wszystko wygląda kolorowo, jednak ważnym czynnikiem może być miejsce rozegrania meczu, którym jest stadion PHI. W zeszłym sezonie gospodarze przegrali tu tylko raz. To może przerażać przed graniem dzisiaj na Colorado. Jednak warto wspomnieć o tym, że ta jedyna porażka to właśnie mecz z Colorado. I stąd dzisiaj taki typ w tym meczu:
PHI Union vs COL Rapids +0.5 @ 1.709 ||
wynik: 1:2 ✅ ✅ ✅
 
szalikowiec 176

szalikowiec

Użytkownik
2. kolejka, 19.03.2012, godz: 00:00
vs
Tutaj tylko kilka słów bo mecz już za 10 minut. Obydwa zespoły fatalnie rozpoczęły sezon. Szczególnie dziwić może porażka pretendentów do tytuły mistrzowskiego, czyli LA. W meczu z Real Salt Lake mieli sporo sytuacji, choćby 2 poprzeczki w 1 połowie, jednak wygrać się nie udało. Dzisiaj powinno być inaczej, gdyż przeciwnik o wiele łatwiejszy. Kolejnym czynnikiem popierającym typ w stronę gospodarzy jest ich wyśmienity bilans na własnym terenie. W zeszłym sezonie nie przegrali oni u siebie ani jednego spotkania!
Z drugiej strony DC, które w pierwszym meczu poległo z silnym Kansas. Bramkę stracili dopiero w doliczonym czasie gry, jednak zagrali bardzo słabo. Do tego dzisiaj są poważnie osłabieni, mam na myśli w szczególności trójkę graczy znajdujących się na zgrupowaniu: podstawowy bramkarz Hamid, najlepszy w zeszłym sezonie Najar oraz defensywny pomocnik Kitchen. Ze względu na te braki liczę dziś na pewne zwycięstwo LA.

LA Galaxy vs DC United -1 @ 2.06 ||
wynik: 3:1 ✅ ✅ ✅
 
szalikowiec 176

szalikowiec

Użytkownik
3. kolejka, 24.03.2012, godz: 03:00
vs
Pierwszy mecz tego weekendu za Oceanem, a do tego jedyny dzisiejszej nocy polskiego czasu. Do boju stają 2 jak dotąd niepokonane drużyny, czyli Seattle i Houston. Nie ma jednak się co tutaj za bardzo zachwycać, gdyż to dopiero 3 tydzień zmagań, a do tego dzisiejsi gospodarze rozegrali dopiero 1 spotkanie. Nie ujmuję im sukcesu, gdyż pewnie pokonali Toronto, a hattricka dość niespodziewanie zaliczył Estrada, okrzyknięty graczem kolejki MLS. Drużyna gości zaś obydwa mecze wygrała skromnie 1:0 i problem ze strzelaniem bramek jest bardzo widoczny. Warto też wspomnieć, że bramki te padały w końcówkach spotkań (jedna z rzutu karnego). Co do osłabień to zacząć trzeba od Sounders, gdzie zabraknie dziś podstawowego pomocnika- Mauro Rosalesa, który w poprzednim sezonie zaliczył aż 13 asyst. Jego miejsce zajmie Duńczyk Sivebaek, jednak ciężko będzie zastąpić mu gwiazdę drużyny gospodarzy. Wszyscy dzisiaj liczą znowu na Estradę, jednak uważam, że to jednorazowy przebłysk tego gracza. Do tego dzisiejszy przeciwnik wydaję się o wiele mocniejszy niż Toronto.
Przejdźmy do drużyny gości, w której prawdopodobnie zabraknie Corey&#39;a Ashe&#39;a i dwóch graczy znajdujących się na zgrupowaniu reprezentacji Jamajki- Taylora i Watsona. W poprzednim sezonie drużyna Houston miała ogromne problemy z grą na wyjazdach. Bilans 2-9-6 nie napawa optymizmem, chociaż w tym sezonie obydwie wygrane odniesione zostały właśnie na wyjazdach. Powiedzieć jednak można, że były to wymęczone wygrane. Problem ze strzelaniem bramek jest widoczny i dzisiaj nie spodziewałbym się zbyt wielu bramek ze strony gości. Początkowo zastanawiałem się nad BTSem, jednak ostatecznie odpuszczam. Jest to ciężki mecz do wytypowania, z jednej strony mocne w ataku SEA, z drugiej zaś dobrze grające w obronie HOU. W zeszłym sezonie w tym miejscu wynik 1:1 i dzisiaj również szukam tutaj takiego rozwiązania. Stawka jednak dość luźna, gdyż nie czuję w 100% tego spotkania.
Seattle Sounders vs Houston Dynamo X @ 3.640 ||
wynik: 2:0 ⛔ ⛔ ⛔
 
szalikowiec 176

szalikowiec

Użytkownik
3. kolejka, 24.03.2012, godz: 18:00
vs
Zacznę od pierwszego spotkania, które rozpocznie się o godzinie 18 naszego czasu. W Stanach będzie to 10 rano, więc dość nietypowa godzina na rozgrywanie meczu piłkarskiego. Przejdźmy jednak do drużyny Toronto. Za nimi jedno spotkanie, w którym ich egzekutorem okazał się Estrada- strzelec 3 goli dla Seattle Sounders. Gospodarze nie należą raczej do czołówki ligi. Typowy średniak, który ma ogólnie przecięty skład, nie brakuje jednak kilku gwiazd. Jedną z nich jest z pewnością Torsten Frings. Niestety z powodu kontuzji zabraknie go dzisiaj w składzie. Toronto dobrze radzi sobie w meczach u siebie, jednak trzeba zauważyć jedną ważną rzecz: jeszcze nigdy w historii spotkań z San Jose na własnym terenie nie udało się im wygrać!!!
Goście po dwóch meczach mają 3 punkty. Trzeba jednak powiedzieć, że w obu meczach zaprezentowali się przeciętnie- w pierwszym pokonali skromnie 1-0 New England( oddając przy tym jeden celny strzał w bramkę), a w drugim ulegli 0-1 z Houston. Podobnie jak drużyna Toronto, SJ to typowy średniak i nie spodziewam się dzisiaj pięknego futbolu. Trener gości zapowiada jednak walkę na całego i otwarcie mówi, że jego zespół jedzie dzisiaj po 3 punkty.
Ciężko rozgryźć mi ten mecz. Osobiście uważam, że goście są w stanie tutaj powalczyć, ale czy uda im się wygrać? Ciężko mi to powiedzieć. Toronto ma spory potencjał w ataku, warto wspomnieć, że jednym z napastników jest dobrze znany z holenderskich boisk Danny Koevermans. Do tego obrona Toronto jest słaba, co pokazał pierwszy mecz, gdzie Estrada robił z obrońcami co chciał. Dlatego też skłonię się tu ku BTSowi, jednak ze stawką nie będę szarżował, gdyż w tym meczu nie zdziwi mnie żaden wynik.
Toronto FC vs San Jose Earthquakes BTS @ 1,90 ||
wynik: 0:3 ⛔ ⛔ ⛔
 
szalikowiec 176

szalikowiec

Użytkownik
3. kolejka, 24.03.2012, godz: 21:00
vs
Columbus z pewnością z mniejszym potencjałem niż jeszcze kilka lat temu. Dzisiejsze spotkanie będzie dla nich dopiero drugim meczem w sezonie. W pierwszym byli bez większych szans i ulegli Colorado. Widać było, że zespół jest jeszcze niezgrany i ma spore problemy. Po 2 tygodniach przerwy na własnym boisku przyjdzie im podejmować zespół beniaminka- Montreal Impact. Goście po 2 meczach z jednym punktem, jednak w obydwu spotkaniach zaprezentowali się dość solidnie i sytuacja w tabeli na pewno nie oddaje ich realnej siły. W tym meczu kierowałbym się w stronę gości, patrząc na początek sezonu i dyspozycję Columbus. Zauważmy jednak, że gospodarze rozegrali dopiero jeden mecz, mieli 2 tygodnie przerwy, więc są dla mnie wielką niewiadomą. Trener Montrealu podchodzi optymistycznie do tego spotkania. Zapowiada walkę, mówi że zespół jest dobrze zgrany i będzie chciał walczyć o jak najlepszy rezultat. Kurs na gości z podpórką zły nie jest (2,10), więc jeżeli ktoś chce może próbować. Ja jednak postoję w tym meczu z boku, gdyż myślę, że Columbus jest dzisiaj w stanie pozytywnie zaskoczyć.
 
szalikowiec 176

szalikowiec

Użytkownik
3. kolejka, 24.03.2012, godz: 21:00
vs
Jak już wspominałem dla mnie zdecydowanie najlepszy mecz pod względem typowania. New England Revolution z dwiema porażkami na koncie, najpierw 1-0 z SJ, a ostatnio aż 3-0 z Kansas, gdzie praktycznie od początku grali w „10”. Gra wygląda beznadziejnie, skład wcale nie lepiej. Najgorzej jest w obronie, która w dzisiejszym meczu będzie poważnie osłabiona. Po pierwsze zabraknie pauzującego za czerwoną kartkę w meczu z Kansas- McCarthy’ego, a przez kontuzję nie zagra Lozano. Do tego od początku sezonu nie gra nominalny lewy obrońca- Soares, w którego miejsce pojawi się zapewne defensywny pomocnik Simms. To nie koniec osłabień. Nie zagra jeszcze Boggs, Nyassi oraz Feilhaber. Skład zatem bardzo mocno okrojony, więc dzisiaj wyjściowa „11” będzie bardzo eksperymentalna.
Z drugiej strony Portland z czterema oczkami na koncie i to nie z byle kim, gdyż grali do tej pory z Dallas i Union. Zespół spisuje się bardzo dobrze, oddaje dużo strzałów i jest skuteczny. Dzisiaj najłatwiejszy z dotychczasowych rywali, a do tego mocno osłabiony. W zeszłym sezonie Portland „ugrało” na New England 4 punkty, remisując na boisku rywala 1:1. Dzisiaj myślę jednak, że spokojnie sobie poradzą i pokażą, że poprzednie wyniki do nie przypadek. Skłonię się jednak ku bezpieczniejszej opcji. Z pełną odpowiedzialnością polecam do grania w dublu Portland X2 po 1,40 na b365, a sam skuszę się na opcję DNB. Polecam!
New England Revolution vs Portland Timbers X2 @ 1.40 ||
wynik: 1:0 ⛔ ⛔ ⛔
New England Revolution vs Portland Timbers DNB @ 1.926 ||
wynik: 1:0 ⛔ ⛔ ⛔
 
szalikowiec 176

szalikowiec

Użytkownik
3. kolejka, 25.03.2012, godz:01:30
vs
Podobnie jak Columbus drużyna Chicago rozegrała dopiero jeden mecz w tym sezonie. Na wyjeździe zremisowali z dobrze spisującym się w pierwszym dwóch spotkaniach beniaminkiem- drużyną Montrealu. Przechodząc do osłabieni, warto wspomnieć o braku podstawowego bramkarza, który znajduje się na zgrupowaniu reprezentacji olimpijskiej. Co do reszty, wszystko jest ok, więc większych roszad w składzie nie ma. Ogólnie ujmując, zespół Chicago nie wzmocnił się poważnie przed sezonem. Wszystko pewnie spowodowane jest świetną końcówką zeszłego sezonu, kiedy powstał naprawdę solidny kolektyw.
Z drugiej strony Philadelphia przeciwko której grałem już tydzień temu. I dzisiaj swojego zdania nie zmienię. 2 mecze- 2 porażki. W pierwszym meczu z Portland nie istnieli w ogóle, tydzień temu z Colorado zaś próbowali walczyć, ale przegrali, grając do tego w przewadze jednego zawodnika. PHI większość punktów gromadzi na własnym boisku, więc dzisiaj myślę, że czeka ich 3 w sezonie porażka. Stawka również troszkę mniejsza, gdyż nie wiadomo co pokaże Chicago.
Chicago Fire vs Philadelphia Union 1 @ 1.98 ||
wynik: 1:0✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
szalikowiec 176

szalikowiec

Użytkownik
3. kolejka, 25.03.2012, godz:22:00
vs
Przedostatni mecz tego weekendu za Oceanem. New York zawodzi i to nawet bardzo. Dwa mecze- dwie porażki i tylko jedna strzelona bramka. Granie z samym Henry na szpicy nie wychodzi na dobre i już w drugiej połówce meczu z Realem Salt Lake zobaczyliśmy obok niego Coopera. Skutek marny, jednak teraz powinno być już lepiej. Mimo fatalnej skuteczności i błędów w obronie, w dwóch pierwszych meczach piłkarze dzisiejszego gospodarza meczu wymieniali dużą ilość podań i to oni przez większą część meczu utrzymywali się przy piłce. Dzisiaj do składu powraca Rafa Marquez, który zagra jako defensywny pomocnik. Dlatego też myślę, że NY zdominuje dzisiaj środek pola i to oni poprowadzą grę. Drużyna jest pod ścianą, w tym meczu liczy się tylko zwycięstwo, gdyż nikt nie wyobraża sobie kolejnej straty punktów!
Z drugiej strony świetnie dysponowane Colorado, na które grałem w zeszłym tygodniu. Grając w osłabieniu potrafili pokonać PHI, chociaż jak już wspominałem, z tym zespołem gra im się naprawdę dobrze. Patrząc na początek sezonu goście powinni być dzisiaj faworytem. Jednak dzisiaj zagrają osłabieni. W szczególności odczuwalny będzie brak Larentowicza- defensywnego pomocnika, odwalającego kawał dobrej roboty w poprzednich spotkaniach. New York u siebie mocny, chociaż w zeszłym sezonie Colorado udało się na tym terenie osiągnąć remis. Jednak patrząc we wcześniejsze sezony, NY pewnie tutaj wygrywało. Colorado w formie, więc uważam, że są w stanie dzisiaj coś strzelić. Wczoraj jednak zawiodłem się bardzo na Toronto i spróbuję dzisiaj inaczej. Kolejka underowa i liczę, że dzisiaj zobaczymy szybki otwarty mecz, więc bramek kilka powinno wpaść. NY na pewno pod ścianą, więc liczę, że Henry i spółka w końcu się obudzą. Do tego rewelacje z początku sezonu potraciły wczoraj punkty, więc dzisiaj mam nadzieję, że sytuacja będzie analogiczna.
New York Red Bulls vs Colorado Rapids 1 @ 1.83 ||
wynik: 4:1 ✅ ✅ ✅
New York Red Bulls vs Colorado Rapids 1 DNB @ 1.30 ||
wynik: 4:1 ✅ ✅ ✅
New York Red Bulls vs Colorado Rapids over 2.5 @ 2.07 ||
wynik: 4:1 ✅ ✅ ✅
 
szalikowiec 176

szalikowiec

Użytkownik
3. kolejka, 26.03.2012, godz:01:00
vs
Spotkanie kończące zmagania MLS w ten weekend. Obydwa zespoły dobrze rozpoczęły sezon. Kansas nie stracili jeszcze bramki i widać, że w tym sezonie, podobnie jak rok temu powalczą o zwycięstwo w konferencji wschodniej i poprawienie wyniku w play-offach ( w zeszłym sezonie awansowali do półfinału). Jeśli chodzi o skład gospodarzy, wygląda on przyzwoicie. Zabraknie tylko napastnika Bunbury&#39;ego, jednak trener ma go kim zastąpić i na tej pozycji zagra Sapong, który zarówno w meczu z New England jak i DC United strzelił po bramce. Kansas u siebie gra bardzo dobrze. W zeszłym sezonie przegrali tutaj tylko 2 razy. Martwi jedynie to, że jednym z tych meczów była właśnie porażka z Dallas. Mówić to jednak można trochę o pechu Sportingu, gdyż prowadzili oni w tamtym meczu 2:0, następnie z boiska wyleciał ww. napastnik Bunbury i gospodarze stracili aż 3 gole.
Z drugiej strony Dallas, z dorobkiem 4 punktów w sezonie. Prezentują się bardzo dobrze, jednak dzisiaj czeka ich bardzo ciężkie spotkanie. Wszystko spowodowane poważnymi brakami w zespole gości. Najbardziej odczują brak Shea, najlepszego strzelca drużyny, który znajduje się na zgrupowaniu reprezentacji olimpijskiej. Zabraknie również wykorzystywanego w ramach rotacji na skrzydle, właśnie dla Shea, Rodrigueza, który również jest na zgrupowaniu. W ataku trener nie będzie mógł skorzystać z pomocy Sealy&#39;ego, więc osłabienia wydają się dość poważne i dzisiaj ciężko będzie powalczyć im o punkty. Grając bez tych graczy już w ostatniej kolejce ( był tylko Rodriguez) udało im się tylko zremisować z Portland, a do tego wcale nie grali lepiej. Dzisiaj teren o wiele trudniejszy, Kansas z dużymi aspiracjami, więc skłaniam się ku gospodarzom. Wybiorę jednak bezpieczną opcję DNB.
Sporting Kansas City vs FC Dallas 1 DNB @ 1.40 ||
wynik: 2:1 ✅ ✅ ✅
Myślę, że najlepszym rozwiązaniem na dziś będzie zagranie bezpiecznego dubla na zwycięstwa gospodarzy w dzisiejszych meczach, zabezpieczając się jednak opcją DNB. Tak więc:
New York Red Bulls vs Colorado Rapids 1 DNB @ 1.30 wynik: 4:1 ✅ ✅ ✅
Sporting Kansas City vs FC Dallas 1 DNB @ 1.40 wynik: 2:1 ✅ ✅ ✅
AKO: @ 1.81||
✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
szalikowiec 176

szalikowiec

Użytkownik
4. kolejka, 31.03.2012, godz:00:30​

vs
Na otwarcie 4 weekendu w MLS mecz drużyny, która w tym sezonie jest jeszcze bez punktu. Mowa o DC United, które spisuje się póki co bardzo słabo. Po dwóch porażkach na początek sezonu, w ostatniej kolejce udało im się zremisować z Vancouver. Można powiedzieć, że podział punktów był w tym meczu zasłużony, gdyż obydwie drużyny nie pokazały nic specjalnego, oddały mało strzałów i ogólnie rzecz ujmując zagrały słabo. Trener ma duży problem ze składem. Dzisiaj zabraknie znowu 3 zawodników, znajdujących się na zgrupowaniu reprezentacji olimpijskiej: Najar, Kitchen i Hamid. Trener stosuje dziwną taktykę, gdyż w każdym meczu zmienia prawie pół składu, jednak efektów dalej nie widać. Także dzisiaj nie wiemy czego można się spodziewać z jego strony. Liczę jednak, że dzisiaj zachowana zostanie linia defensywna, która w ostatnim meczu zagrała na 0.
Z drugiej strony zespół Dallas, który został w ostatniej kolejce zdominowany przez Sporting Kansas. Strzelili bramkę, jednak przez większą część meczu praktycznie w ogóle nie istnieli. Dobrą informacją dla trenera jest na pewno powrót do składu najlepszego napastnika- Breaka Shea. Zespół po 3 meczach ma 4 punkty i to on wydaje się dzisiaj być faworytem tego spotkania. Wspomnieć warto jednak, że mecze na własnym stadionie to duży atut dla gospodarzy. H2H w stronę gości, ostatnio sporo remisów, jednak liczę, że zespół DC w końcu się przełamie. A chyba dzisiaj okazja jest doskonała. Liczę osobiście na De Rosario, najlepszego strzelca drużyny. Pierwszy mecz w kolejce, więc ze stawką nie będziemy szarżować. Lekko próbuję na przełamanie gospodarzy.
DC United vs FC Dallas @ 2.25 ||
wynik: 4:1 ✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
szalikowiec 176

szalikowiec

Użytkownik
4.kolejka, 31.03.2012, godz:20:00​

vs
Pierwsze z dzisiejszych spotkań. Toronto prezentuje się w tym sezonie słabo. 2 spotkania w lidze i 2 porażki, a przy tym tylko jeden strzelony gol. Widoczny jest brak głównego filara drużyny- Torstena Fringsa oraz bramkarza- Stefana Freia. W czwartek grali mecz w półfinale Ligi Mistrzów CONCACAF z Santos Laguna i zaprezentowali się słabo. Bramka z niczego, a przez większość meczu dominowali goście, którzy kończyli mecz w 9. Czas na przełamanie i pierwsze zwycięstwo w ligowych rozgrywkach, jednak dzisiaj będzie znów ciężko o 3 punkty.
Z drugiej strony Columbus, które ma po 2 meczach 3 oczka na swoim koncie. W pierwszym meczu nie mieli nic do powiedzenia przeciwko Rapids, a ostatnio po kontrowersyjnych decyzjach pokonali Montreal. Skład personalnie nie zachwyca, podobnie jak ich gra na wyjazdach. H2H na ich korzyść, jednak w potyczkach z Toronto bardzo dużo remisów. Patrząc na formę jednych i drugich dzisiaj również skłaniam się ku temu rozwiązaniu, jednak jak wiadomo stawka lżejsza, chociaż prawdopodobieństwo remisu dzisiaj bardzo duże.
Toronto FC vs Columbus Crew X 3.10 ||
wynik: 0:1 ⛔ ⛔ ⛔

4. kolejka, 31.03.2012, godz: 22:00​

vs
New York po 2 porażkach w pierwszych spotkaniach ostatnio się przełamali i pewnie pokonali na własnym boisku Colorado Rapids. Trener zdecydował się w końcu na granie 2 napastnikami z przodu, co dało ostatnio aż 4 bramki z Rapids. W formie jest Henry, który dzisiaj pewnie też coś strzeli. W środku pola świetną robotę odwala Marquez, który jest pewnym punktem drużyny. Dzisiaj bez większych osłabień, więc skład nie będzie się wiele różnił od tego z ostatniego meczu. Po 3 meczach z lepszymi rywalami, dzisiaj wizyta na własnym stadionie beniaminka w MLS, zespołu Montrealu. Jeżeli gracze NY chcą powalczyć w tym sezonie o wyższe cele niż środek tabeli, takie mecze trzeba po prostu wygrywać.
Z drugiej strony jak już wspomniałem beniaminek, z 1 oczkiem po 3 meczach. Gra lepsza od wyników, jednak drużyna Montrealu musi się jeszcze wiele uczyć. Dzisiaj mocno osłabieni. Szczególnie odczuwalny będzie brak prawego obrońcy, filaru drużyny na tej stronie, Brovsky&#39;ego, który będzie pauzował za czerwoną kartkę w ostatnim meczu. Na tej pozycji zadebiutuje niedoświadczony w MLS Mallace, więc to na pewno będzie miało spory wpływ na grę gości. Myślę, że z czasem zespół stanie się solidną drużyną, gdyż po pierwszych meczach wygląda to całkiem nieźle jak na beniaminka, jednak dzisiaj nie będą mieli nic do powiedzenia. Myślę, że najlepsze rozwiązanie z dzisiejszych 3 meczów dziś, to właśnie granie na NY!
New York Red Bulls vs Montreal Impact @ 1.53 ||
wynik:5:2 ✅ ✅ ✅
New York Red Bulls vs Montreal Impact -1 @ 2.50 ||
wynik:5:2 ✅ ✅ ✅
4.kolejka, 31.03.2012, godz: 22:00​

vs
Philadephia podobnie jak Toronto jeszcze bez punktu w tym sezonie. Tyle tylko, że za nimi już 3 mecze. Przed sezonem z drużyny odeszło kilku ważnych graczy, co widać po wynikach. Do tego w pierwszych 3 meczach brakowało kilku graczy, którzy dziś wracają już do składu. W szczególności na myśli mam Freddy&#39;ego Adu, Okugo, a także obrońca Williams. Piotr Nowak ma dzisiaj do dyspozycji pełen skład, więc czas chyba na pierwsze zwycięstwo w sezonie. W tamtym sezonie wygrali u siebie skromne 1:0 i dzisiaj też nie spodziewałbym się wysokiego wyniku. Powracający do składu gracze będą potrzebować trochę czasu na ponowne zgranie z całą drużyną, jednak o zwycięstwo jestem dziś dość spokojny.
Z drugiej strony Vancouver z 7 punktami po 3 meczach. Gra jednak jest słaba i więcej w niej szczęścia niż super formy. W ostatnim meczu z DC United, grając u siebie, nie potrafili oddać nawet jednego celnego strzału na bramkę. Na wyjeździe z Chivas zupełnie nie zasłużyli na zwycięstwo, a jednak wygrali. Dzisiaj myślę, że zaznają pierwszej porażki w sezonie. W zespole zabraknie do tego najlepszego strzelca Hassliego, więc to kolejny czynnik, który skłania mnie do gry na gospodarzy. Obawiam się jednak jednego. Patrząc na wyniki u siebie PHI w zeszłym sezonie, odnotowali sporo remisów. Cieszy jednak fatalna forma VAN na wyjazdach w tamtym roku. 0 zwycięstw i dzisiaj też liczę na porażkę, jednak zabezpieczam się DNB.
Philadephia Union vs Vancouver Whitecaps DNB @ 1.38||
wynik:zero:0 ZWROT
Philadelphia Union vs Vancouver Whitecaps under 2.5 @ 1.70 ||
wynik: 0:0 ✅ ✅ ✅
Sam najmocniej uderzam w dubel, który prezentuje się tak:
Philadephia Union vs Vancouver Whitecaps DNB @ 1.38 ZWROT
New York Red Bulls vs Montreal Impact @ 1.53wynik: 5:2 ✅ ✅ ✅
AKO: 2.11- @1.53||
✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
szalikowiec 176

szalikowiec

Użytkownik
4.kolejka, 01.04.2012, godzina: 05:00​

vs
LA po słabym początku sezonu w MLS, po odpadnięciu z Ligi Mistrzów CONCACAF po przegranym dwumeczu z Toronto, w ostatnim spotkaniu pewnie pokonali DC United. Po prawie dwóch tygodniach przerwy wracają do gry i na pierwszy ogień wpada drużyna New England. W składzie LA zabraknie dzisiaj zapewne Donovana, jednak rotacja w ofensywie jest spora i przy takim rywalu, jakim jest NE nie powinno się tego mocno odczuć. Gospodarze u siebie niezwykle mocni, goście zaś słabiutko na wyjazdach. Trener po raz kolejny ma problemy ze składem i dzisiaj znowu zobaczymy z pewnością zupełnie inną 11 niż w poprzednim meczu. W zeszłym sezonie goście zremisowali tutaj 1:1, jednak mieli ogromne szczęście. Oddali na bramkę jeden strzał i on zapewnił im remis. Dzisiaj liczę na pewną wygraną gospodarzy, więc znowu skłaniam się w stronę handicapu.
Los Angeles Galaxy vs New England Revolution -1 @2.15 ||
wynik: 1:3 ⛔ ⛔ ⛔
 
M 20,3K

musampha

Użytkownik
Plagiator szalikowiec
Witam wszystkich odwiedzających temat MLS. Na wstępie chciałem obwieścić, że wszystkie typy i analizy użytkownika szalikowiec są moim autorskim dziełem pochodzącym z innego portalu. On wykorzystując moją pracę i wiedze sprytnie przepisuje je i umieszcza jako swoje bez podawania źródła, którym na dużej dozie bezczelności się posiłkuje.

Oto moja oryginalna analiza, chciałbym umieścić screen ale pojawia się kominikat:
&quot;Aby móc umieszczać linki lub grafiki w postach, musisz mieć napisane 10 lub więcej postów.&quot;
Galaxy pauzowali w ostatniej kolejce, co wydaje mi się powinno wpłynąć pozytywnie na grę. Początek sezonu był mało udany bo odpadli po dwumeczu z Toronto z CONCACAF Champions League i przegrali na inaugurację z RSL. Potem wygrali bardzo pewnie z United i mieli prawie dwa tygodnie czasu na złapanie świeżości po intensywnym początku sezonu oraz na spokojne przygotowanie się do tego konkretnego meczu. Pewne kłopoty zdrowotne ma Mapp i Donovan, ale ten pierwszy powinien wystąpić. Poza tym w ofensywie LA mają naprawdę duży wybór i brak jednego czy dwóch graczy nie powinien wpłynąć na postawę zespołu. Revolution to jedna z najsłabszych ekip w lidze i wstydem byłoby ich nie pokonać przed własną publicznością gdzie Los Angeles są niezwykle mocni (bilans 12-5-0, 28:8 w poprzednim sezonie). Dwa mecze jakie NE rozegrali poza domem były bardzo słabe w ich wykonaniu. Zespół ma spore zawirowania jeśli chodzi o skład. Sporo zawodników kontuzjowanych, część wraca do składu i pewnie po raz kolejny zobaczymy inna jedenastkę. W poprzednim sezonie Revolution zdobyli wspólnie z Vancouver najmniej punktów w lidze i ruchy transferowe przed sezonem nie zapowiadają, że tego roku może być lepiej. Ostatnio New England potrafili tutaj zremisować 1-1, ale z przebiegu meczu mogli mówić o wielkim szczęściu. Jeden strzał jaki oddali w światło bramki znalazł drogę do bramki, a posiadanie piłki 70% - 30% na korzyść Galaxy pokazuje kto dominował. Dziś wielką niespodzianką będzie jakikolwiek inny wynik niż pewne zwycięstwo gospodarzy.
Łudząco podobne informacje nieprawdaż. Tyle, że ja umieściłem je w sieci
przed godziną 18-00. Nie tylko ta analiza, ale również każda inna w tym temacie skopiowana jest w podobny sposób ode mnie.

Nie wiem jak zapatrują się na takie sytuacje władze tego forum, ale nie ukrywam, że liczę na jakąś interwencje, a pana szalikowca grzecznie proszę o zaprzestanie swoich praktyk, gdyż nie życzę sobie wykorzystywania mojej wiedzy w taki sposób.
 
szalikowiec 176

szalikowiec

Użytkownik
Czytam analizy na innych portalach i się na nich posiłkuje, jednak nie uważam że są jawnie skopiowane. Jeśli Cię uraziłem to przepraszam i ta sytuacja się już nie powtórzy. Pozdro!
 
szalikowiec 176

szalikowiec

Użytkownik
5.kolejka, 07.04.2012, godz: 22:00​


vs

Niewątpliwie hit tego weekendu w MLS, jak i również najbardziej oczekiwany mecz przez wszystkich sympatyków futbolu za Oceanem. Dwie świetne drużyny, w szczególności gospodarze, którzy w tym sezonie grają jak z nut i wygrali wszystkie dotychczasowe spotkania. Są w doskonałej formie i dzisiaj znowu będą chcieli potwierdzić swoją klasę. Dzisiaj bez większych osłabień, w przeciwieństwie do gości u których zabraknie z pewnością Beckhama. Nie jest pewny również występ Donovana, pewny zaś jest brak najlepszego obrońcy LA, Omara Gonzalesa. W ostatniej kolejce dzisiejsi gości przegrali na własnym stadionie ze świetnie spisującym się New England Revolution aż 3-1! Dzisiejszy mecz z Kansas będzie ich pierwszym wyjazdowym spotkaniem. Wszystkie znaki na niebie wskazują na kolejne zwycięstwo gospodarzy, jednak drużyna Galaxy to jednak klasowy zespół i ciągle przegrywać nie będą. W ataku dobrze spisujący się Keane, martwi jedynie obrona, która jest dziurawa jak szwajcarski ser. Z tego powodu nie odważę się postawić dziś na Kansas, gdyż liczę w końcu na przełamanie się LA. Ciekawym rozwiązaniem w tym meczu wydaje się być natomiast over 2.5 gola. Kurs podobny do zwycięstwa Kansas, a myślę, że prawdopodobieństwo baaaardzo duże. W zeszłym roku mecz pomiędzy tymi drużynami na tym stadionie zakończył się wynikiem 2:2. Kansas w obecnej formie jest w stanie władować LA kilka bramek, ci jednak nie powinni być dłużni i liczę dzisiaj na otwarty, szybki futbol z dużą ilością goli.

Sporting Kansas City vs LA Galavy over 2.5 @ 2.05 ||
 
szalikowiec 176

szalikowiec

Użytkownik
Dallas vs Real Salt Lake
Krótko i na temat bo czasu nie mam. Goście po świetnym starcie ostatnio trochę zadyszki i 2 porażki. Do tego w ostatnim spotkaniu z SJE 2 czerwone kartki, więc dzisiaj w składzie zabraknie Espindoli i Olave&#39;a. Szczególnie odczuwalny może być brak tego pierwszego, który w 8 spotkaniach strzelił 8 bramek. Do składy powraca jednak kluczowy zawodnik Javier Morales. Sytuacja kadrowa u gospodarzy dzisiejszego spotkania, Dallas, jest jeszcze gorsza. Zabraknie 3 pomocników: Ferriera, Villar, Jakobson. Dodatkowo zabraknie napastnika Pereza, za wybryk z ostatniego spotkania z Vancouver (uderzenie zawodnika gości w twarz). Liczę na przełamanie gości, jednak cały czas mam wątpliwości co do remisu w tym meczu. Polecić na pewno mogę X2 po @1,53. ✅
Do tego za mniejsze stawki:
remis @3,20✅
Real Salt Lake DNB @2,20 ZWROT
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom